Půjčka do výplaty – ihned na účet

Půjčka před výplatou je jedním z mnoha typů tzv. rychlých půjček. V současnosti je nabízena jen nebankovními společnostmi. Tento typ nebankovních půjček je bezúčelový. Získané peníze tedy může klient použít prakticky na cokoliv. Ve většině případů k výplatě dochází bankovním převodem, možná je však i varianta v hotovosti. Jaké další podmínky platí pro půjčky před výplatou?

Rychlá půjčka před výplatou každému – tak by se také dala tato půjčka specifikovat, protože je dostupná téměř pro všechny. Jak už název napovídá, žádají o ni lidé, kteří mají pár dní před výplatou a potřebují zaplatit nečekané výdaje nebo se jim výplata opozdila.

Půjčka do výplaty nonstop bývá často menší částka, která pokrývá různé nečekané výdaje: neočekávanou složenku, zaplacení pokuty či opravy rozbitého spotřebiče nebo jednoduše doplní chybějící peníze před výplatou. S penězi před výplatou pomůže např. Uno půjčka s výší úvěru do 20 000 Kč.

Peníze dostane žadatel o půjčku před výplatou téměř ihned a díky tomu může svoji nepříjemnou situaci velice rychle vyřešit. Na rychlé půjčky před výplatou se specializuje například agregátor půjček Půjčka Plus.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Rychlá půjčka před výplatou spadá do kategorie nižších úvěrů, které mají splatnost několik týdnů až měsíců. Nejčastěji se jedná o splatnost do jednoho měsíce. Peníze má žadatel k dispozici velmi rychle, v řádu minut až hodin.

Často tato půjčka bývá také půjčka na ruku. Tuto půjčku pak využijí zejména žadatelé, kteří mají před výplatou, avšak nevyhovuje jim zasílání peněz na účet.

Nutno zmínit, že by měl být člověk i při nízkých částkách obezřetný. I drobné půjčky mohou způsobit velké dluhy a i nízké půjčky před výplatou mají svá rizika.

Žadatelé o nebankovní úvěry, např. o rychlé půjčky do výplaty, by si měli řádně promyslet, zda je taková půjčka opravdu potřeba a peníze se nedají sehnat jiným, bezpečnějším způsobem.

Jak se sjedná půjčka před výplatou a komu je určena?

Podání žádosti o nebankovní půjčku do výplaty a její vyřízení je snadné a rychlé. Nebankovní společnosti nabízí sjednání půjčky do výplaty pro každého a bez registru také online, na pobočce či přes telefonní kontakt.

Často jsou nabízeny rychlé půjčky před výplatou bez registru dlužníků či půjčky bez doložení příjmů. Žadatel tak může být veden v registru dlužníků, a i tak tuto půjčku získá. Záleží ovšem vždy na konkrétním poskytovateli. Někteří z nich mohou mít podmínky striktnější a pak jsou nesplacené dluhy a záznamy v registrech problematické.

Někteří poskytovatelé půjček do výplaty pro každého převádí klientovi peníze na účet i do 30 minut od schválení žádosti. Pokud si žadatel potřebuje půjčit o víkendu, kdy bankovní transakce neprobíhají, existuje varianta půjčky o víkendu. Žadateli přijede domů zástupce společnosti, sepíše s ním smlouvu a předá požadovanou sumu.

Obdobně může fungovat také SMS půjčka. Ta se hodí především pro zájemce bez možnosti připojení k internetu. Veškerá komunikace, žádost a s tím související záležitosti se dějí skrze mobilní telefon, resp. SMS.

Rychlá půjčka před výplatou, stejně tak jako půjčka pro nezaměstnané, nevyžaduje doložení příjmů ze zaměstnání žadatele, a tak se hodí jak pro seniory v důchodu, rodiče na mateřské dovolené a nezaměstnané osoby, tak pro studenty. Ti by však měli zvážit, zda se jim více nevyplatí některá z půjček pro studenty, s nimiž se zpravidla pojí výhodnější parametry.

Pro získání nebankovní půjčky před výplatou je vyžadována plnoletost žadatele, české občanství a často vlastní bankovní účet. K častým požadavkům stran bankovního účtu patří jeho ověření prostřednictvím verifikační platby ve výši 1 Kč. Mnozí poskytovatelé půjček před výplatou požadují také předložení druhého dokladu totožnosti.

Necelých 30 minut může uplynout od žádosti o půjčku k vyplacení peněz. Půjčkou před výplatou tak lze řešit nečekané a neodkladné finanční výdaje.

Výhody a nevýhody rychlých půjček do výplaty pro každého

Jako každá bankovní a nebankovní půjčka, i půjčka před výplatou téměř ihned má své výhody a nevýhody. Níže přinášíme přehled hlavních výhod a nevýhod:

Výhody:

 • rychlá možnost, jak získat menší sumu (na rozdíl od bank) při nedostatku peněz před výplatou
 • bezúčelový úvěr
 • relativně benevolentní podmínky
 • půjčku lze získat i se záznamem v registru dlužníků
 • rychlé vyřízení, snadné vyplnění formulářů, online dostupnost
 • u některé společnosti možnost první půjčky zdarma
 • společnosti nabízí i variantu získání peněz o víkendu (tzv. půjčka o víkendu)

Nevýhody:

 • nízký úvěrový rámec
 • při delší době splatnosti jsou vysoké úroky a RPSN
 • obvyklá kratší doba splatnosti, jednorázové splacení
 • vysoké poplatky za prodloužení splatnosti
 • časté poplatky za sjednání a vedení půjčky
 • u některých společností lze poprvé půjčit jen nižší částku (až při další půjčce je částka vyšší)
 • ověření vlastního bankovního účtu (poplatek často 1 Kč)

Jak je patrné z uvedených výhod a nevýhod, jedná se o půjčku, která se hodí pro osoby, které čekají na výplatu a potřebují nutně zaplatit např. opravu spotřebiče. Pokud žadatel přemýšlí o vyšší sumě, je spíše potřeba popřemýšlet o jiném spotřebitelském úvěru.

Pokud žadatel potřebuje krátkodobou půjčku před výplatou častěji, například skoro každý měsíc, může uvažovat o sjednání tzv. kontokorentu.

Rychlé půjčky do výplaty mohou lidem pomoci při nenadálých situacích, jako je např. rozbití domácího spotřebiče, náhlé onemocnění nebo nečekaná složenka.

Půjčka před výplatou ihned na účet – podle čeho vybírat?

Každá půjčka se vyznačuje řadou parametrů, podle kterých lze vybrat tu nejvhodnější. Jaké parametry se vyplatí sledovat u půjčky do výplaty? Podle čeho vybírat?

V první řadě jde většině žadatelů o půjčku o to, aby byla co nejlevnější. V takových případech je nutné hledat první půjčku zdarma, ta totiž zájemce nestojí ani korunu navíc nad rámec půjčené částky. Úrok i RPSN dosahuje nulových hodnot.

Mnozí lidé požadují výplatu půjčky rychle, protože i řešení jejich finančního problému nesnese odkladu. Je to proto další kritérium, podle kterého je vhodné půjčku vybírat. V návaznosti na to lze zvolit také půjčku podle formy výplatypřevodem peněz na bankovní účet, v hotovosti, případně jiným alternativním způsobem.

Pro žadatele, kteří nejsou v řádném splácení příliš spolehliví, se vyplatí hledat půjčku před výplatou i podle dalších parametrů – například podle možnosti prodloužení splatnosti, výše sankcí za nesplácení nebo možnosti rozložení splátek do více měsíců.

K dispozici má zájemce o půjčku před výplatou skutečně širokou škálu nabídek. Jako příklady lze uvést:

Procházení nabídek jednotlivých poskytovatelů může být časově náročné. Zájemci o půjčku před výplatou proto mohou využít online agregátoru úvěrů. Mezi ně patří například Čínská půjčka, Půjčka Šikulka nebo Gejša půjčka. Agregátory umí zprostředkovat produkt vhodný pro konkrétního zájemce.

Parametry jednotlivých půjček před výplatou

Kdo poskytuje nebankovní půjčky před výplatou už bylo zmíněno výše. A za jakých podmínek? To prezentuje následující přehledná tabulka:

Poskytovatel Výše půjčky

Úroková sazba

Doba splácení

BB Finance Czech

1 000 Kč – 45 000 KčOd 0 %1 – 12 měsíců

Click Credit

1 000 Kč – 4 999 Kč

Od 3,3 %

30 dní

Cool Credit

1 000 Kč – 20 000 Kč

Od 9 %

5 – 30 dní

Credit 3655 000 Kč – 60 000 Kč

Od 12 %

3 – 12 měsíců

CreditAir

500 Kč – 30 000 Kč

Od 0 %75 dní
CreditOn500 Kč – 20 000 KčOd 0 %1 – 30 dní
CreditPortal500 Kč – 30 000 Kč Od 40 %5 – 30 dní
EveryDay Plus (OPR Finance)100 Kč – 50 000 KčOd 20 %61 dní – 78 měsíců
Ferratum Bank500 Kč – 10 000 KčOd 0 %7 – 45 dní
Novacredit5 000 Kč – 30 000 KčOd 25 %25 dnů
Provident 3 000 Kč – 9 000 KčOd 0 %3 měsíce
Půjčka Plus500 Kč – 8 000 KčOd 0 %1 – 30 dní

Půjčka7

1 000 Kč – 15 000 KčOd 13,7 %7 – 28 dní
SIM půjčka1 000 Kč – 10 000 Kčod 406,80 %7 – 30 dní
Via SMS100 Kč – 20 000 Kč Od 0 % 7 – 30 dní
Simple půjčka1 000 Kč – 10 000 Kč29 %7 – 30 dní

Zaplo

1 000 Kč – 20 000 Kč

Od 0 %

7 – 30 dní

Druhy rychlých půjček do výplaty

Nebankovní sektor nabízí hned několik druhů rychlých půjček před výplatou, dají se dohledat pod několika klíčovými slovy, jako je např. první půjčka zdarma, mikropůjčka, krátkodobá půjčka apod.

Jakými parametry se tyto půjčky do výplaty vyznačují? Kdo je poskytuje? A jaké z nich jsou nejvýhodnější?

První půjčky zdarma nedosahují větších částek, mnoha lidem ovšem pár tisíc do výplaty obvykle velmi pomůže.

1) První půjčka zdarma – do výplaty a ihned

Jak již bylo zmíněno, nejvýhodnější půjčkou v nebankovním sektoru je bezesporu první půjčka zdarma. Bývá poskytovaná sice v menším rozsahu a s kratší splatností, pro pokrytí nečekaných výdajů bývá dostatečná.

První půjčkou zdarma se žadatel k ničemu nezavazuje, jedná se v podstatě o marketingovou akci nebankovních poskytovatelů. Spoléhají na to, že pakliže bude člověk spokojený s první půjčkou, v případě potřeby dalšího úvěru se obrátí na stejného poskytovatele.

Není přitom nutné za tím hledat nějaké „ale“. Nic jiného v tom není. Nulový úrok a nulové RPSN není jen reklamním trikem, jak zákazníky nalákat.

Nutno dodat, že i tento typ půjčky do výplaty spadá do výhodných úvěrů pouze za předpokladu řádného splacení. Sankce za opožděnou splátku bývají velice vysoké.

Nejznámějšími poskytovateli prvních půjček zdarma je např. Zaplo půjčka zdarma, Kamali nebo START půjčka od Providentu. Dále je možné tuto bezúvěrovou půjčku do výplaty sjednat u společností Ferratum (půjčka MICRO), ReRum nebo Viva Credit.

Zaplo půjčka do výplaty

První půjčku zdarma od Zaplo je možné využít na cokoliv. Vyznačuje se nulovými úroky, rychlostí připsání peněz na bankovní účet a možností sjednání online (např. pomocí tohoto formuláře). Kromě toho, že může posloužit jako rychlá krátkodobá půjčka před výplatou, se řadí mezi nebankovní úvěry do 15 minut.

Zaplo půjčku je možné jako nový klient sjednat do výše 16 000 Kč, při opakovaném sjednání se částka zvyšuje až na 30 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje od 7 do 30 dní.

Jako dlouhodobá nebankovní půjčka od této společnosti funguje ZaploNaSplátky. V rámci tohoto úvěru je možné zažádat až o 60 000 Kč se splatností až na 24 měsíců.

2) Půjčka do výplaty bez nahlížení do registru

Zatímco výše zmíněné Zaplo nahlíží do registrů, někteří z poskytovatelů rychlých půjček před výplatou nabízí své úvěry bez nahlížení do registrů.

V mnoha případech se však jedná o velmi nevýhodné půjčky do výplaty pro každého, neboť úvěry bez registrů bývají drahé jak v rámci úroků a RPSN, tak u různých poplatků. Zadlužení klienti totiž bývají tou nejrizikovější skupinou žadatelů.

Tyto půjčky do výplaty bez registru je možné najít také pod pojmy půjčky pro zadlužené či okamžité půjčky pro zadlužené. V extrémních případech lze najít i úvěry v exekuci.

Z poskytovatelů nebankovních půjček do výplaty a bez registrů lze jmenovat např. MobilPůjčka, CreditPortal nebo Volsor půjčky.

Via SMS půjčka do výplaty pro každého

Via SMS se mimo jiné řadí mezi poskytovatele tzv. SMS půjček. Noví klienti mohou zažádat o částku v rozmezí 1 000 Kč až 16 000 Kč, při první žádosti probíhá tato půjčka online. Při opakovaném sjednávání lze sjednat Via SMS půjčku ve výši až 60 000 Kč zasláním SMS.

Via SMS je pro krátkou dobu splatnosti, která činí 1 až 30 dní, hojně využívána jako půjčka před výplatou. Společnost uvádí, že při vyřizování žádosti nahlíží do registrů dlužníků.

3) Mikropůjčky do výplaty

Půjčky, které zpravidla dosahují maximální výše 5 000 Kč, splňují podmínky tzv. mikropůjček. Ty mají podobné podmínky, výhody i nevýhody jako jiné půjčky před výplatou (např. bez doložení registru) a jsou taktéž snadno dosažitelné. Patří ovšem k těm nejdražším.

Mikropůjčky do výplaty poskytují jak známí poskytovatelé nebankovních úvěrů, jako je např. Zaplo, Kamali či Provident, tak i méně známí. Z těch je možné jmenovat například Tetička půjčku, CreditGo či VistaCredit půjčku.

Kamali – rychlá půjčka do výplaty

Na poli mikropůjček se Kamali řadí mezi ty nejbezpečnější. Nabízí první půjčku zdarma, tudíž noví žadatelé o Kamali půjčku do výplaty mohou získat bezúročný úvěr. Dále se mimo jiné řadí i mezi půjčky bez poplatků předem.

Kamali je možné sjednat online (např. přes tento formulář). První úvěr zdarma je možné získat do výše 15 000 Kč s dobou splatnosti 14 až 30 dní. Pokud ji klient do 14 dní, je Kamali půjčka zcela zdarma, tedy bez úroků i poplatků. V případě splacení do 30 dní se platí 33 Kč za každou tisícikorunu.

Při opakovaném sjednávání Kamali půjčky do výplaty je možné zažádat až o 20 000 Kč s dobou splatnosti až na 10 měsíců.

4) Rychlé krátkodobé půjčky před výplatou

Většina půjček do výplaty se vyznačuje pojmy „rychlá“ a „krátkodobá“. Tyto úvěry totiž mají za účel posloužit klientovi na krátkou dobu (většinou max. na 1 měsíc), kdy poplatí nečekané výdaje a s příchodem výplaty půjčku dokáže splatit.

Většina těchto krátkodobých půjček do výplaty je vzhledem k jejich účelu poskytována téměř ihned. Proto je lze často vyhledat i pod pojmem půjčka před výplatou ihned na účet. Někteří poskytovatelé se zaručují o připsání peněz na bankovní účet do 30 minut od schválení, jiní to dokáží již do 15 minut.

Stejně jako mikropůjčky nebo půjčky do výplaty bez registrů se však jedná o drahý nebankovní produkt s vysokými úroky, mnohdy i v doprovodu s různými poplatky.

Z rychlých krátkodobých půjček do výplaty lze jmenovat např. Zaplo, Kamali, Cool Credit půjčka, Půjčka7, Simple půjčka nebo CreditOn.

CreditOn rychlá krátkodobá půjčka do výplaty

CreditOn se, podobně jako Zaplo nebo Kamali, vyznačuje první půjčkou zdarma. Řadí se mezi rychlé půjčky s vyplacením již do 15 minut od schválení žádosti a úvěry bez doložení příjmů. CreditOn půjčku je možné sjednat online.

Novým klientům je v rámci CreditOn půjčky do výplaty nabízeno max. 8 000 Kč. V případě, že splatí včas a řádně, mohou zažádat o opakovanou krátkodobou půjčku do výše až 20 000 Kč. Doba splatnosti je u CreditOn půjčky do výplaty 7-30 dní.

Všichni tito poskytovatelé půjček jsou prověřenými nebankovními společnostmi, u kterých si již stovky tisíc lidí sjednali a bezproblémově splatili půjčky.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.