Dodo půjčka – recenze

Dodo půjčka – půjčka až 200 000 Kč

Úrok od 8,6 % p.a., RPSN od 9,6 %

 • Peníze na účtě do 10 minut
 • Individuální posouzení bonity
 • Doba splácení až 5 let
Mám zájem o Dodo půjčku

Dodo půjčka je novější úvěrovou společností založenou v roce 2021, která poskytuje nebankovní půjčky téměř pro každého. Lze snadno sjednat přes online formulář s úrokem již od 8,6 % p.a. Jak si tuto nebankovní půjčku sjednat a jaké jsou na Dodo půjčku recenze?

Klienti, kteří chtějí získat půjčku u banky, musejí projít zdlouhavým procesem posuzování bonity. Jak je známo, banky jsou přísné a rozhodně nepůjčí každému, kdo si u nich o půjčku zažádá. Naproti tomu nebankovní společnosti půjčí téměř každému, a to i tehdy má-li minimální příjem či záznam v registru.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Dodo půjčka – parametry

Dodo půjčka je bezúčelová půjčka, lze ji tedy využít na cokoliv. Zkrátka ať už člověk shání půjčky na auto, půjčku na bydlení nebo potřebuje uhradit nečekané výdaje v domácnosti, může si zažádat právě o Dodo půjčku.

Sháníte rychlou půjčku? Půjčte si u Zaplo a získejte peníze na účet již do 15 minut. První půjčka je navíc zdarma.
Mám zájem o půjčku zdarma >

Jedná se o půjčku bez registru, tedy i pro ty, kteří mají v bance problém získat úvěr kvůli špatné platební bilanci z minulosti. Dodo půjčka bonitu klientů posuzuje individuálně a je mnohem benevolentnější než banky.

Tato nebankovní společnost poskytuje:

Dodo půjčka slibuje, že se jedná o rychlou půjčku, kterou lze získat ještě dnes. Žádost o půjčku i následné sjednání probíhá výhradně online, případně přes mobilní telefon. Jedná se navíc o půjčku do 15 minut.

Jaké jsou tedy základní parametry Dodo půjčky?

 • Výše půjčky: 10 000 Kč – 200 000 Kč
 • Doba splatnosti: až 5 let
 • Úroková sazba: od 8,6 % p.a.
 • RPSN: od 9,6 % p.a.
 • Doložení příjmu: ne
 • Kontrola registrů: ne
 • Ručení, zástava: ne
 • Způsob vyřízení: online

Půjčka Dodo nabízí mimo klasického spotřebitelského a podnikatelského úvěru také refinancování drahých a nevýhodných úvěru od konkurenčních společností.

Mezi lidmi je velmi populární koncept P2P půjček. Na Zonky půjčují lidé lidem s úrokem již od 2,99 % p.a.
Půjčit si na Zonky až 900 000 Kč >

Vše začíná částkou, kterou si od Dodo půjčky chce klient půjčit.

Dodo půjčka – žádost o půjčku

Žádost o půjčku se podává jednoduše online, z jakéhokoliv elektronického zařízení s připojením k internetu. O online půjčku lze zažádat prostřednictvím jednoduchého formuláře, který je intuitivní a pro uživatele přehledný.

Vyplnění žádosti má hned několik kroků. Nejprve je třeba zadat, o jakou výši půjčky má klient zájem. Poté následují typické otázky na jméno, telefon a e-mail.

Poté Dodo půjčku také zajímá:

 • rodinný stav
 • místo bydlení
 • zdroj příjmu
 • výše příjmu
 • rodné číslo

A to je vše. Žádost nezabere více než 5 minut. Společnost se ptá jen na nejzákladnější údaje, které každý ví z hlavy. Žádost je navíc nezávazná, nakonec tak není nutné si půjčku sjednat, pokud by se klientovi nabídka půjčky nezamlouvala.

Po odeslání žádosti by se měl do pár minut ozvat odborný pracovník, který žádost s klientem dořeší. Společnost řeší bonitu klientů vždy individuální, dopředu tak není jasné, jak vysoký úrok člověk získá. Průměrně je to však 9,6 %.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Dodo půjčka – rychlá půjčka

Dodo se profiluje jako velmi svižná půjčka. Na svých stránkách společnost uvádí, že je schopna odeslat peníze ještě tentýž den ihned po schválení žádosti. Údajně již do 10 minut, půjčky rozesílá expresně až 6x denně.

Rychlost půjčky se tak jeví jako jedna z jejích největších předností. Jedná se také o půjčku o víkendu. Žádosti jsou schvalovány od 8:00 do 19:00 ve všední dny a od 8:00 do 18:00 během víkendu. Mezi rychlé půjčky o víkendu patří také CreditPortal, Smart půjčka nebo Provident.

Společnost Provident nabízí rychlé půjčky na ruku v hotovosti.
Získat první půjčku zdarma u Providentu >

Půjčka Dodo – recenze

Podobně jako třeba Aero půjčka, ani půjčka Dodo nefiguruje na úvěrovém trhu příliš dlouho, není tak bohužel dostatek recenzí, které by umožnily udělat si o společnosti jakýkoliv obrázek. Na webu společnosti se sice nacházejí pozitivní ohlasy, je však otázka, jak moc takovým recenzím věřit.

Na první pohled vypadá Dodo půjčka věrohodně, na jejím webu však nejsou k nalezení téměř žádné informace o splácení půjčky, výši RPSN nebo o postupu v případě prodlení ve splátkách. To vše je klientům pravděpodobně sděleno až při pozdějším telefonátu. Nedostatek informací je také jednou ze špatných zkušeností s Flash půjčkou.

U nově vzniklých produktů by měl být člověk opatrný, aby nepřišel o peníze kvůli neférovým podmínkám. Koneckonců, není ani jisté, zda má Dodo půjčka licenci ČNB. Ani to by však nic nezaručovalo. Například Vstřícná půjčka licencí ČNB disponuje, a přesto ji recenzenti označují za podvodnou.

Nebankovní půjčky téměř pro každého poskytuje i mnoho známějších a důvěryhodnějších společností. Jmenovitě například Kamali, Zonky, Zaplo nebo Cofidis. Jsou to společnosti, které mají jasně zveřejněné podmínky a pravidelně se obstojně umísťují vysoko na žebříčku spotřebitelských úvěrů od Člověka v Tísni (Index odpovědného úvěrování).

Mnoho veřejných recenzí na půjčku Dodo není zatím dostupných.

Půjčka Dodo – kontakt

Kontaktovat půjčku Dodo lze hned několika způsoby:

 • na tel: 608 643 591
 • na e-mailu: info@dodopujcka.cz
 • přes formulář Napište nám na webu: dodopujcka.cz

Využít lze také kontakt na personální oddělení na pana Petra Sedláčka, který zodpoví také dotazy na smlouvu na čísle +420 601 601 820.

Kontaktovat půjčku Dodo je možné v následujících časech:

 • Po : 08:00 – 19:00
 • So Ne: 08:00 – 18:00
 • Svátky: 09:00 – 16:00

Společnost sídlí na adrese:

Radlická 1302/76,
Praha 5, Smíchov 150 00

Žádosti o půjčku se vyřizují výhradně přes formulář dostupný na výše zmíněných webových stránkách společnosti.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.