O nás

Navigátor úvěru je tvořen kolektivem autorů, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti půjček a osobních financí. Pravidelně analyzujeme nabídku úvěrů bankovních i nebankovních společností a následně uživatelům webu podáváme nezaujatá srovnání, recenze a články.

Našim cílem je co nejvíce návštěvníkům usnadnit zisk informací o různých typech půjček a zpřehlednit nepřebernou nabídku úvěrů. Díky našim srovnáním je pak dohledání té nejvhodnější půjčky mnohem rychlejší a snadnější.

Veškeré údaje pravidelně aktualizujeme, aby měl zákazník vždy ty nejnovější informace. O nejrůznějších tématech týkajících se světa financí pak sepisujeme články v sekci Magazín.

Více informací o webu si lze přečíst na stránce O projektu.

Jak Navigátor úvěrů funguje

Navigátor umožňuje zájemcům o daný finanční produkt se prokliknout na webové stránky banky či nebankovní společnosti a následně podat žádost.

Veškeré návštěvy stránek a článků na Navigátoru či případná prokliknutí jsou nezávazná. Navigátor slouží jako zdroj informací, které pomohou získat vhodný úvěr a udělat tak správné finanční rozhodnutí.

Propojením zákazníka s poskytovatelem půjčky však není možné garantovat úspěšné schválení žádosti o půjčku. Vyhodnocovací proces provádí každý poskytovatel samostatně.

Dokumenty k přečtení

Obchodní podmínky provozovatele internetového portálu Navigátor úvěrů:

Navigátor pracuje s textovými soubory cookies. Více o těchto souborech si lze přečíst na stránce:

Informace o ochraně osobních údajů a GDPR:

Kontakt

Najdete nás na adrese:

Na Poříčí 1067/25

110 00, Praha – Nové Město

V případě dotazů, tipů na články či korektur nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese:

hardyn@stario.cz

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.