O nás

Navigátor úvěru je tvořen kolektivem autorů, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti půjček a osobních financí. Pravidelně analyzujeme nabídku úvěrů bankovních i nebankovních společností a následně uživatelům webu podáváme nezaujatá srovnání, recenze a články.

Našim cílem je co nejvíce návštěvníkům usnadnit zisk informací o různých typech půjček a zpřehlednit nepřebernou nabídku úvěrů. Díky našim srovnáním je pak dohledání té nejvhodnější půjčky mnohem rychlejší a snadnější.

Veškeré údaje pravidelně aktualizujeme, aby měl zákazník vždy ty nejnovější informace. O nejrůznějších tématech týkajících se světa financí pak sepisujeme články v sekci Magazín.

Více informací o webu si lze přečíst na stránce O projektu.

Jak Navigátor úvěrů funguje

Navigátor umožňuje zájemcům o daný finanční produkt se prokliknout na webové stránky banky či nebankovní společnosti a následně podat žádost.

Veškeré návštěvy stránek a článků na Navigátoru či případná prokliknutí jsou nezávazná. Navigátor slouží jako zdroj informací, které pomohou získat vhodný úvěr a udělat tak správné finanční rozhodnutí.

Propojením zákazníka s poskytovatelem půjčky však není možné garantovat úspěšné schválení žádosti o půjčku. Vyhodnocovací proces provádí každý poskytovatel samostatně.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.