FlexiFin půjčka –⁠ recenze rychlé flexibilní půjčky

Půjčka až 30 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 1410,3 %

 • Půjčka je bez úroků
 • Rychlá žádost online nebo po telefonu
 • Peníze do 15 minut na bankovním účtu
Mám zájem o FlexiFin půjčku

FlexiFin půjčka patří mezi rychlé nebankovní půjčky, které lze obdržet již během 15 minut na bankovní účet. Hodí se proto například na uhrazení neodkladných výdajů před výplatou. Půjčka je bez úroků, platí se však jednorázový poplatek, proto RPSN nulová není.

Nebankovní úvěr FlexiFin je poskytován ve výši 1 000 Kč až 30 000 Kč se splatností až 30 dní. Půjčka je bez úroků, kvůli jednorázovému poplatku však RPSN začíná na 1410,3 %.

FlexiFin půjčka je vždy bez úroků. Peníze lze mít na účtě během několika málo minut od schválení.
Více o FlexiFin půjčce >

Alternativou k FlexiFin půjčce tak může být například Zaplo půjčka, Kamali, CreditStar nebo CreditOn, které se zároveň řadí mezi tzv. první půjčky zdarma.

Výhodou krátkodobé půjčky FlexiFin je rychlost poskytnutí. Peníze jsou odesílány na bankovní účet žadatele ihned po schválení a úvěr FlexiFin tak může pomoci v případě náhlé finanční tísně.

Úvěr FlexiFin je díky tomu, že se jedná o půjčku do 15 minut, vhodný například na pokrytí neodkladného výdaje před výplatou. Tzv. půjčky do výplaty jsou charakteristické relativně nízkým úvěrovým rámcem.

Dále je to krátká doba splatnosti a také nulový úrok. Na půjčky před výplatou se specializuje agregátor půjček Půjčka Plus, který porovná nabídku půjček v této kategorii.

Se sídlem v druhém největším městě České republiky, se dá FlexiFin půjčka zařadit mezi nebankovní půjčky Brno.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Žádost o úvěr FlexiFin

Zažádat o půjčku FlexiFin je možné online nebo telefonicky. V případě online žádosti stačí nastavit požadované parametry půjčky v úvěrové kalkulačce na webu flexifin.cz a vyplnit několik základních údajů. Telefonickou žádost lze vyřídit na čísle +420 725 438 360.

Podmínky pro získání půjčky:

 • min. věk 18 let
 • trvalý pobyt v České republice
 • žádné nesplacené závazky vůči společnosti FlexiFin s.r.o. či jiné osobě
 • žádný záznam v registru dlužníků
 • bankovní účet vedený u české banky

Společnost FlexiFin s.r.o. kontroluje bonitu žadatelů a neposkytuje půjčky pro zadlužené ani půjčky bez registru.

FlexiFin půjčku lze získat na základě jednoduché online žádosti. Peníze jsou zasílány na účet ihned po jejím schválení.
Sjednat FlexiFin půjčku >

Mezi doklady potřebné k úspěšnému vyplnění žádosti a poskytnutí půjčky patří občanský průkaz a další doklad totožnosti, výpis z účtu (popř. také doklad o příjmu na vyžádání), doklad o výdajích žadatele s rozdělením na jednotlivé položky –⁠ bydlení, léky, výživné, hypotéka apod.

Peníze jsou vypláceny na bankovní účet žadatele ihned po vyhodnocení a schválení žádosti.

Jak splácet

Doba splatnosti úvěru FlexiFin je až 30 dní. Úvěr je možné kdykoliv splatit předčasně, a to zcela zdarma. Půjčka se splácí jednorázově na účet společnosti.

V případě problémů se splácením je nutné společnost FlexiFin kontaktovat a domluvit se na odkladu splátek. Jak sám poskytovatel uvádí, FlexiFin půjčka je flexibilní a alternativní řešení není žádný problém.

Doba splácení FlexiFin půjčky je krátká, proto se získané peníze hodí na zaplacení urgentních plateb.

Poplatky

S poskytnutím FlexiFin půjčky se pojí tzv. ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Slouží k ověření toho, že zadaný bankovní účet skutečně patří žadateli o půjčku. Tento poplatek se nemusí zasílat, pokud žadatel využije službu Kontomatik.

Výše poplatku za poskytnutí půjčky činí:

 • 29 % z půjčené částky, je-li doba splatnosti 30 dní a výše úvěru od 1 000 Kč do 3 000 Kč
 • 27 % z půjčené částky, je-li doba splatnosti 30 dní a výše úvěru od 3 001 Kč do 5 000 Kč
 • 24 % z půjčené částky, je-li doba splatnosti 30 dní a výše úvěru od 5 001 Kč

Splatnost FlexiFin půjčky je možné o 7, 14 nebo 30 dní odložit. Výše poplatku za odložení splátek je:

 • třetina z poplatku za poskytnutí úvěru při odložení o 7 dní
 • polovina z poplatku za poskytnutí úvěru při odložení o 14 dní
 • stejná jako výše poplatku za poskytnutí úvěru při odložení o 30 dní

Odložit splátky je možné i vícekrát, celková doba trvání úvěru však nesmí přesáhnout 12 měsíců.

Díky FlexiFin půjčce lze získat až 30 000 Kč během několika minut. Žádost je možné podat online nebo po telefonu.
Sjednat FlexiFin půjčku >

Společnost dále nabízí službu s názvem Klidné spaní, která za poplatek 110 Kč měsíčně po dobu trvání půjčky umožňuje odložit splátky o 2 měsíce. Tuto službu lze využít v případě ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti apod.

Zažádat o FlexiFin půjčku je možné online prostřednictvím úvěrové kalkulačky. První půjčka je v případě splacení do 14 dní zdarma.
Zažádat o FlexiFin půjčku je možné online prostřednictvím úvěrové kalkulačky.

Požádat lze také o SMS upozornění na blížící se dobu splatnosti. Služba je zpoplatněna částkou 29 Kč měsíčně.

Zájemci o expresní vyplacení úvěru si rovněž mohou připlatit 165 Kč a půjčku poté obdržet na účet již do 3 minut od schválení.

Je půjčka FlexiFin podvod?

Klientské recenze FlexiFin půjčky prakticky nelze dohledat, proto mnoho potenciálních žadatelů zajímá, zda je úvěr FlexiFin podvodný nebo bezpečný nebankovní produkt.

Společnost FlexiFin s.r.o. je držitelem licence České národní banky pro poskytování úvěrů, což si lze ověřit na webových stránkách cnb.cz. Výše všech nákladů spojených s úvěrem (poplatku za poskytnutí, poplatku za odložení splátek apod.) je uvedena v sekci Všeobecné obchodní podmínky a Sazebník na webu flexifin.cz.

FlexiFin půjčka je bez úroků. Peníze jsou zasílány na účet ihned po schválení žádosti.
Více o FlexiFin půjčce >

Z výše uvedeného plyne, že půjčka FlexiFin podvod není. Stejně jako u jakéhokoliv jiného úvěru je však nutné dodržet podmínky smlouvy a v případě nemožnosti zaslat splátku včas se se zaměstnanci společnosti domluvit na dalším postupu.

Samozřejmostí je rovněž důkladná obeznámenost se sankcemi za prodlení se splátkou ještě před podpisem úvěrové smlouvy.

Půjčka FlexiFin –⁠ recenze

FlexiFin půjčka se řadí mezi rychlé půjčky, které lze obdržet během několika minut od schválení žádosti. Jakožto krátkodobá půjčka ve výši 1 000 Kč až 30 000 Kč s dobou splatnosti max. 30 dní může pomoci v případě náhlé finanční tísně.

Pro nové klienty je FlexiFin půjčka zdarma za předpokladu, že je splacena ve lhůtě 14 dní. Pokud je tato lhůta překročena či se jedná o druhou a další půjčku, je účtován základní poplatek za poskytnutí.

Žádost o úvěr lze podat online nebo telefonicky, tedy z pohodlí domova. Jelikož se kontroluje bonita žadatele, je nutné doložit výpis z účtu a přehled měsíčních výdajů.

Společnost FlexiFin s.r.o. je držitelem licence ČNB a je tedy oprávněna poskytovat spotřebitelské úvěry. Ačkoliv nelze dohledat klientské recenze FlexiFin půjčky, o podvod se v tomto případě nejedná.

Před podpisem úvěrové smlouvy je nutné se dobře seznámit se všemi podmínkami půjčky a zejména se sankcemi v případě nesplácení. Pokud k nějakým potížím se splácením dojde, je nezbytné společnost včas kontaktovat a domluvit se dalším postupu.

O společnosti FlexiFin s.r.o.

Poskytovatelem FlexiFin půjčky je česká nebankovní společnost FlexiFin s.r.o., která do roku 2019 fungovala pod názvem De Vries Justitia s.r.o. Nabízí neúčelové spotřebitelské úvěry pro fyzické osoby, které se řadí do kategorie rychlých online půjček a půjček po telefonu.

FlexiFin –⁠ kontakt

WWW: flexifin.cz
E-mail: info@flexifin.cz
Telefonická žádost o půjčku: +420 725 438 360

Sídlo společnosti:
FlexiFin s.r.o.
Čechyňská 419/14a
602 00 Brno – Trnitá

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.