ZaploNaSplátky – parametry Zaplo na splátky – recenze

Půjčka až 60 000 Kč

Úrok od 55,04 %, RPSN od 71,3 %

 • Splatnost až 36 měsíců
 • Žádné ručení, peníze do 24 hodin
 • Peníze i pro lidi se záznamem v trestním rejstříku
Mám zájem o půjčku ZaploNaSplátky

Společnost Zaplo Finance s.r.o. na českém trhu působí od roku 2013 a je vlastněná lotyšskou 4finance. Tato finanční skupina patří mezi lídry na světovém trhu rychlých úvěrů. Zaplo nabízí rychlé online půjčky, které jsou bezúčelové a lze je tedy využít na cokoliv. Jaké jsou další parametry této půjčky a kde o ní zažádat?

Zaplo Finance, která již několik let provozuje Zaplo půjčku, přišla s dalším úvěrovým produktem. Jedná se o rychlou nebankovní půjčku s názvem Zaplo na splátky, dříve provozované jako Kimbi půjčka.

Oproti klasické Zaplo půjčce se jedná o dlouhodobý úvěr. Splatnost u této půjčky se pohybuje od šesti měsíců po tři roky. V závislosti na tom, u které banky má žadatel účet, budou peníze odeslány buď během několika minut nebo do druhého dne. Půjčka se splácí převodem na účet poskytovatele.

Půjčku ZaploNaSplátky lze sjednat zde.

Podmínky pro půjčení

O ZaploNaSplátky může zažádat kdokoliv, kdo splňuje následující podmínky:

 • Minimální věk 18 let
 • Občanství ČR
 • Vlastní bankovní účet
 • Dva doklady totožnosti
 • Stálý příjem

Podmínkou je občanství ČR, půjčka tedy není vhodná pro cizince. Zaplo na splátky není určena ani osobám, které jsou zrovna v exekuci. Nutností je také doložení příjmu a kontrola registru. nejedná se tedy o půjčku bez doložení příjmů.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Půjčka ZaploNaSplátky

Žadatelem této půjčky může být zaměstnanec, ale i OSVČ či penzista. Tato půjčka tedy není pro nezaměstnané. V tomto případě se zájemci nabízí alternativa půjčky o víkendu. Podmínky pro získání půjčky o víkendu nebývají tolik striktní, proto se může jednat i o půjčku pro nezaměstnané.

Jak již bylo uvedeno, tato online půjčka je dlouhodobým úvěrem. Z toho důvodu je zde nastaven i vyšší úvěrový rámec. Minimální výše půjčky je 10 000 Kč, maximum pak dosahuje 60 000 Kč.

Limit šedesát tisíc korun platí i pro nové klienty. Na nejvyšší možnou výši půjčky tedy dosáhnou i ti, kteří se ZaploNaSplátky nemají ještě žádnou zkušenost. Rozsah půjčky je nižší v porovnání s bankovním sektorem, zároveň je ale stále vyšší, než u mikropůjček.

Pro lepší představu je možné srovnat několik různých půjček. Např. u Komerční banky je v závislosti na bonitě klienta poskytován úvěr až do výše 2 500 000 Kč. Naopak u mikropůjčky Ninja je maximální výše úvěru 10 000 Kč. Maximální výše úvěru Zaplo na splátky se tedy nachází někde ve středu.

Doba splatnosti je také nižší než u bankovních úvěrů. Např. Air Bank půjčka má maximální dobu splatnosti až 96 měsíců. Naopak doba splatnosti mikropůjček je opět výrazně nižší. U Viva Credit je možné splácet 1 až 35 dní. Nebankovní úvěry, kterým je právě Zaplo na splátky, jsou tedy zlatým středem.

ZaploNaSplátky parametry

RPSN této půjčky začíná na 71,3 %. Toto procento se ovšem může vyšplhat ještě mnohem výše. Mnoho společností s nadměrným RPSN a příliš vysokou úrokovou sazbou tato čísla raději ani neuvádí. Naštěstí existuje vzorec pro výpočet RPSN. Čím víc zájemce o své budoucí půjčce ví, tím lépe.

Výhodou této půjčky je její bezúčelovost – lze ji tedy využít na cokoliv. Ať už se jedná o koupi nového auta, vybavení domácnosti či luxusní dovolenou, ZaploNaSplátky může vypomoci. Obecně ovšem platí, že by se lidé neměli zadlužovat kvůli nezbytnostem.

Tato půjčka není pro zájemce s exekucí. Ti by měli zvážit jinou variantu, kterou mohou být opět mikropůjčky. Mikropůjčka bývá půjčka bez registru a zástavy a může o ní zažádat i člověk v exekucích. Poskytovatel této půjčky také prověřuje úvěruschopnost zájemců. Schvalovatelnost u této půjčky tedy často není nijak vysoká.

V tomto případě pro zájemce existují další varianty, kterými mohou být SMS půjčky. České nebankovní instituce mnohdy poskytují první SMS půjčky bez registru a doložení příjmů. Často je také první SMS půjčka poskytována bez úroku. 

Tuto půjčku je možné splatit před termínem splatnosti údajně bez účtování dalších poplatků. Splatnost půjčky lze naopak i prodloužit. Hradit závazky z úvěrové smlouvy je třeba řádně a včas, jinak Zaplo může dluh vymáhat soudně.

 • Výše úvěru: 10 000 Kč – 60 000 Kč
 • Doba splatnosti: 3 až 12 měsíců
 • Roční úroková sazba: od 55,04 %
 • RPSN: od 71,3 %
 • Nutnost doložit příjem: ano
 • Nutnost kontroly registrů: ano
 • Nutnost doložit účel: ne
 • Půjčka bez ručení: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Nutnost být zaměstnanec: ne
 • Možnost prodloužit splatnost: ano
 • Možnost dřívějšího splacení: ano
 • Způsob vyřízení: online
 • Způsob splácení: převodem na účet
Tato půjčka není účelová, lze ji tedy využít na cokoliv.
Tato půjčka není účelová, lze ji tedy využít na cokoliv., např. nákup vozu.

ZaploNaSplátky – kalkulačka

Zájemce o půjčku si může parametry nastavit a zkontrolovat v přehledné kalkulačce. Tato kalkulačka se nachází hned na úvodní stránce zaplonasplatky.cz.

V online kalkulačce si zájemce o půjčku může vybrat požadovanou částku půjčky a měsíční splátku. Od toho se posléze bude odvíjet úroková sazba a RPSN.

Po nastavení těchto dvou parametrů si může zájemce o půjčku zkontrolovat další důležité údaje. Ve žluté tabulce se mu zobrazí konečná úroková sazba, RPSN, celková výše splátky, délka půjčky a datum první splátky.

Tato půjčka má pevnou roční úrokovou sazbu. Znamená to, že se sazba v průběhu splácení nemění. Pevnou úrokovou sazbu má např. i půjčka Creditstar. U ní se ovšem nejedná o roční, ale denní sazbu. Je třeba si tyto odlišné parametry vždy ohlídat.

Po zadání základních údajů si zájemce o půjčku může zkontrolovat veškeré parametry.
Po zadání základních údajů si zájemce o půjčku může zkontrolovat veškeré parametry.

Jak požádat o půjčku?

Jak požádat o první půjčku Zaplo na splátky? Prvním krokem je nastavit si na webové kalkulačce částku, kterou si zákazník přeje půjčit a výši měsíční splátky.

Druhým krokem je vyplnění registračního formuláře. Nejprve je nutné vyplnit základní informace jako je jméno, příjmení, rodné a telefonní číslo. Na toto číslo později přijde ověřovací SMS zpráva.

Dále se vyžaduje doplnit informace o osobních dokladech a adrese. Nejdříve se vyplní číslo a platnost občanského průkazu, následně pak druhého dokladu totožnosti. Zde se může jednat buď o řidičský či zbrojní průkaz anebo pas.

Poté následují informace o zaměstnání a financích. Podle těchto údajů si poskytovatel půjčky ověří úvěruschopnost zájemce. Vyplnit se zde musí např. druh zaměstnání, příjmy a výdaje, počet osob, se kterými osoba žije v domácnosti apod.

Dále je potřeba dokončit identifikaci. Na uvedené telefonní číslo dorazí SMS zpráva se čtyřmístným PIN kódem. Ten zájemce vloží do políčka na obrazovce čímž se provede ověření dané žádosti. Mezi poslední kroky patří vybrání banky a kontrola daného účtu.

Po veškeré verifikaci se zájemci o půjčku vytvoří vlastní profil Zaplo. Žádost bude následně zpracována a vyhodnocena. O výsledku bude Zaplo zájemce o půjčku informovat. O půjčku lze zažádat opakovaně, a to opět skrz vlastní Zaplo profil.

Žádost o půjčku ZaploNaSplátky probíhá v několika krocích.
Žádost o půjčku ZaploNaSplátky probíhá v několika krocích.

Zaplo na splátky – recenze

Na serveru coolpujcky.cz má tato půjčka 5 hvězdiček z 5. Servis společnosti Zaplo Finance s.r.o. hodnotilo celkem 12322 zákazníků. Jedná se tedy o výborné hodnocení této nebankovní půjčky.

Portál pujckyhned.cz dává této půjčce celkové hodnocení 77 %. Největším pozitivem je podle tohoto webu pohodlnost sjednání přes internet. Mezi další pozitiva patří spolehlivý a prověřený poskytovatel půjčky Zaplo. Mínusem jsou ovšem vysoké úrokové sazby. Ty jsou nevýhodné zejména při sjednání půjčky na delší dobu.

Web okfin.cz dává této půjčce hodnocení pouhých 50 %. Jako nevýhodu tento webový portál vidí nízkou schvalovatelnost a nutnost dokládat finanční příjem. Výhodou jsou naopak přehledné stránky společnosti, online kalkulačka a rychlé vyřízení.

Ostatní nebankovní půjčky, jako např. Essox, se co se hodnocení týče Zaplo půjčce těžko vyrovnávají. Alternativou nebankovních půjček jsou půjčky poskytované bankami. Takovou půjčku lze sjednat třeba u České spořitelny.

Další alternativou může být Zonky. Je to dosud nepříliš známý, ale zajímavý způsob půjčování peněz. Jedná se o tzv. peer-to-peer neboli P2P půjčku, kdy lidé půjčují lidem.

Půjčka Zaplo

Kromě nového úvěrového produktu ZaploNaSplátky poskytuje společnost Zaplo Finance ověřenou nebankovní půjčku Zaplo. Dle diskuzí o Zaplo bývá tato půjčka často využívána jako půjčka před výplatou.

Zaplo nabízí novým klientům první půjčku zdarma. V ní si klient může půjčit 1 000 Kč až 16 000 Kč bez poplatků. V Česku tato rychlá půjčka patří mezi jedny z nejoblíbenějších mikropůjček. Přesto na webu pujcko.cz čelí vlně kritiky. Většina lidí zde tuto půjčku vůbec nedoporučuje.

Je ale otázkou, zda je chyba opravdu na straně společnosti nebo se jedná o nedostatečnou informovanost klientů samotných. Je také důležité si tuto krátkodobou půjčku nesplést s dlouhodobým úvěrem ZaploNaSplátky.

Rady na závěr

Vždy je třeba si pečlivě přečíst obchodní podmínky a porovnat je s podmínkami dalších společností. Průzkum před samotným zažádáním o půjčku je stěžejní. Je také rozumné zamyslet se nad tím, zda je půjčka opravdu potřeba.

Zadlužit se např. kvůli dárkům nestojí za to. To samé platí pro půjčky na dovolenou. Extrémní situace totiž mnohdy vedou i k exekucím. Pokud to tedy není nezbytně nutné, je lepší se půjčkám vyhnout.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.