Český Triangl půjčka – recenze

Půjčka až 30 000 Kč

Úrok i RPSN od 27,90 %

  • Peníze lze použít na cokoliv
  • Možnost vyřízení online
  • Dobré hodnocení
Mám zájem o Triangl půjčku

Provozovatelem nebankovní Triangl půjčky je společnost Český Triangl, a.s. sídlící v Brně. Na českém úvěrovém trhu se pohybuje již od roku 2000. Vedle hotovostní půjčky nabízí také nákup na splátky nebo prodloužení záruky. Jakými parametry se Triangl půjčka vyznačuje? Kdo o ni může zažádat?

Český Triangl a.s. se řadí mezi poskytovatele nebankovních úvěrů. Jejich Hotovostní půjčku lze čerpat v rozmezí 10 000 – 30 000 Kč. Tato Triangl půjčka je bezúčelová, půjčené peníze tak lze využít na cokoliv. Mimo jiné ji lze zařadit mezi nebankovní půjčky Ostrava, kde má společnost své sídlo.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Vedle nebankovního úvěru Český Triangl nabízí také nákup na splátky, a to ve dvou variantách: na internetu (e-shopy jako Kasa.cz nebo Euronics) a v sítích prodejen Euronics.

Právě pro tuto společnost, obchodující zejména s elektronikou, je v rámci Triangl nabídky také možnost prodloužení záruky a jejího pojištění. Doba možného prodloužení se pohybuje od 1 roku do 3 let.

Triangl půjčka

Jak bylo již zmíněno, Triangl půjčku je možné sjednat od 10 000 Kč do 30 000 Kč. Jedná se o půjčku online, možné je ji sjednat také po telefonu na čísle 810 654 654. Triangl půjčka patří mezi nebankovní půjčky Brno.

Žádat o ni mohou občané ČR, které již dovršili 18 let. Nejedná se tedy o půjčku pro cizince. Dokládají se příjmy, nemusí to být však nutně výkaz ze zaměstnání. O Triangl půjčku mohou žádat například i studenti s brigádou, důchodci, je vhodná též jako půjčka pro maminky na mateřské.

Jakými dalšími parametry se Triangl půjčka vyznačuje? Jaké podmínky musí žadatel splňovat?

Rozbilo se vám auto, přestal fungovat domácí spotřebič nebo došla finanční rezerva… a k tomu všemu je víkend?
Porovnejte nabídku půjček o víkendu >

Parametry Triangl půjčky

U rychlé půjčky Český Triangl se nenahlíží do registrů, jedná se tedy o půjčku bez kontroly registrů. Příjmy se zde dokládat ovšem musí, není však nutné je mít doložené zaměstnáním. Stejně tak mohou o Triangl půjčku žádat nezaměstnaní na ÚP, maminky na rodičovské nebo důchodci.

Jak zažádat o Triangl půjčku?

Triangl půjčku je možné kompletně vyřídit online přes webové stránky společnosti www.triangl.cz nebo telefonicky.

Online žádost je jednoduchá a rychlá. Hlavní stránka webu Českého Trianglu nabízí přehlednou kalkulačku, kde se vyplní požadovaná částka, o kterou chce klient zažádat, a dobu splácení.

Český Triangl na svém webu nabízí hned 2 úvěrové kalkulačky: jednu určenou pro nákupy na splátky, druhou pro hotovostní Triangl půjčku.

Na webových stránkách Českého Trianglu www.triangl.cz lze vybrat ze dvou úvěrových kalkulaček. Jedna je určena nákupům na splátky, druhá pro hotovostní půjčku.

Po zvolení Hotovostní půjčky a nastavení zmíněných parametrů stránky Českého Trianglu automaticky přesměrují na jednoduchý formulář.

První část Triangl formuláře funguje jako rekapitulace vybrané částky a doby splácení. Po kontrole nebo menších úpravách stačí pro pokračování ve vyplňování kliknout na „Pokračovat“. Další část se věnuje osobním údajům a kontaktu na žadatele.

Formulář pro sjednání Triangl půjčky je přehledný a jeho vyplnění nezabere víc než pár minut.

Třetí strana formuláře je určena adrese trvalého pobytu, případně kontaktní adrese, liší-li se.

Na následující stránce se vyplňuje pracovní poměr a výše měsíčních příjmů a výdajů. Kromě zaměstnaneckého poměru je v nabídce Triangl formuláře na výběr důchodce, invalidita, OSVČ nebo mateřská.

Sloučení půjček může být jednou z bezpečných možností, jak ulevit finančním potížím. Jaké výhody přináší konsolidace?
Porovnejte konsolidace přímo zde >

Po vyplnění této strany se formulář přesměruje na vyplnění důležitých informací o domácnosti, například počet členů, dětí, výdělečných osob apod., dále kolik dosavadních úvěrů domácnost čerpá.

Po kliknutí na jednotlivá políčka nabízí web Českého Trianglu nápovědu, co má žadatel vyplnit.

Po vyplnění všech požadovaných údajů se zaklikne souhlas s podmínkami, které jsou po rozkliknutí k zobrazení. Pro dokončení žádosti o Triangl půjčku se stiskne tlačítko „Odeslat“.

Triangl půjčka se řadí mezi rychlé půjčky, žádost je posuzována opravdu rychle. Peníze jsou vypláceny jednorázově a na uvedený bankovní účet.

Podmínky pro sjednání Triangl půjčky

Půjčku od Českého Trianglu mohou sjednat občané ČR, kteří již dovršili 18 let. Triangl neposkytuje úvěr cizincům. Dále je třeba doložit trvalý příjem (ze zaměstnání, důchod, mateřskou apod.). Noví klienti jej dokládají například výpisy z bankovního účtu za uplynulé 3 měsíce. U stávajících klientů Trianglu postačí výpis jen jeden.

Pro vyřízení Triangl půjčky žadatel předkládá platný občanský průkaz společně s dalším průkazem totožnosti (řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas apod.). Dále je nutné vlastnit aktivní bankovní účet, kam probíhá vyplácení půjčené částky.

Podmínky pro sjednání půjčky od Českého Trianglu lze shrnout následovně:

  • přístup k internetu či aktivní telefonní číslo
  • žadatel musí být občan ČR starší 18 let
  • žadatel musí doložit trvalý příjem, nejlépe 3 výpisy z účtu
  • předkládají se 2 doklady totožnosti
  • vlastní bankovní účet
Pro sjednání Triangl půjčky je důležité vlastnit běžný bankovní účet, kam se zasílá sjednaná částka. Český Triangl nevyplácí na ruku.

K čemu se Triangl půjčka hodí?

Česká Triangl půjčka se řadí mezi dlouhodobé nebankovní půjčky, avšak s nižší půjčovanou částkou, než jaké dlouhodobé úvěry povětšinou nabízí.

Triangl půjčka je bezúčelová, což znamená, že se nemusí dokládat účel jejího využití a půjčenou částku lze využít na cokoliv. Díky rychlému procesu vyřízení, kdy jsou peníze zaslány na běžný účet do následujícího dne od podepsání smlouvy, lze Triangl využít například jako půjčku před výplatou.

Díky její bezúčelovosti lze Triangl půjčkou poplatit např. důležité složenky, na které již nezbyly peníze, nebo ji využít v nenadálých situacích, jako je ztráta zaměstnání, porucha automobilu a následné opravy, rozbití telefonu, počítače nebo důležitého domácího spotřebiče apod.

V případě finanční krize se však doporučuje dát při volbě jakéhokoliv nebankovního úvěru zvýšený pozor a zeptat se sám sebe na to, zda je nutné si půjčovat. Například problémové půjčky na dárky nebo úvěry na dovolenou dokáží způsobit nemalé potíže a prohloubit případnou dluhovou past. Co ale dělat, když nezvládám splácet půjčky?

Jste zadlužení či v exekuci a banky vám odmítají půjčit?
Porovnejte nabídku půjček v exekuci >

Alternativy k Triangl půjčce

Jak již bylo zmíněno, Triangl půjčka se řadí mezi dlouhodobé nebankovní úvěry. Spousta nebankovních společností se však zaměřuje převážně na krátkodobé půjčky (např. CreditPortal, ReRum půjčka, CreditOn aj.) nebo tzv. mikropůjčky (Kamali apod.).

Které z nebankovních společností, stejně jako Český Triangl, půjčují dlouhodobě? Kolik si lze u nich půjčit? V čem se Triangl půjče podobají? Následující část tohoto článku nabízí 3 tipy nebankovních poskytovatelů dlouhodobých půjček.

1. Zaplo

Společnost Zaplo Finance nabízí hned dva známé a klienty oblíbené úvěrové produkty. Klasická Zaplo půjčka se řadí mezi krátkodobé půjčky, mikropůjčky a první půjčky zdarma.

Zaplo půjčku je možné sjednat v rozmezí 10 000-30 000 Kč (například přes tento formulář), při první Zaplo půjčce zdarma do 16 000 Kč. Úroky tedy začínají na 0 % p. a. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 7-30 dní s možností prodloužení. Je nutné doložit příjem, kontrolují se také registry. Zaplo půjčka není vhodná jako půjčka pro zadlužené.

Vedle této mikropůjčky nabízí Zaplo Finance produkt zvaný ZaploNaSplátky. Ta se svými parametry blíží Triangl půjčce. Jedná se o dlouhodobý úvěr v rozmezí 10 000-60 000 Kč a s dobou splatnosti 6-36 měsíců. Úrok zde začíná na 55,04,%, RPSN na 71,3 %.

Podmínky pro sjednání ZaploNaSplátky jsou podobné jako u Triangl půjčky: žadatel musí být občanem ČR starším 18 let, dokládají se 2 doklady totožnosti i stálý příjem. Důležitý je také běžný bankovní účet, kam společnost zasílá půjčené peníze.

2. Provident

Nebankovní společnost Provident nabízí rychlý úvěr ve výši 3 000-130 000 Kč, díky čemuž se řadí mezi půjčky 100 000 Kč ihned na účet. Od ostatních zde zmíněných poskytovatelů se liší také v tom, že vyplácí jak na bankovní účet, tak hotově a na ruku.

Doba splatnosti se u Provident půjčky pohybuje v rozmezí 4-48 měsíců. Stejně jako předchozí Zaplo nabízí novým klientům první půjčku zdarma, s názvem Provident START. Tu je možné čerpat až do 16 000 Kč s pevnou splatností 4 měsíce.

3. Ferratum

Zajímavou alternativu k dlouhodobé nebankovní Triangl půjčce nabízí Farratum svým produktem zvaným Credit Limit. Veškeré parametry týkající se splácení (dobu splatnosti, datum plateb apod.) si klient nastaví sám.

Credit Limit od Ferratum je možné sjednat ve výši 2 500-80 000 Kč. Limit tohoto úvěru je posuzován na základě klientovy bonity, na maximálních 80 000 Kč tak nemusí dosáhnout každý. Úroková sazba se pohybuje od 5,75 % do 11,99 % měsíčně.

Český Triangl půjčka: recenze, zkušenosti

Půjčka od Českého Trianglu má povětšinou průměrné až skvělé hodnocení. Klienti, kteří si od této ryze české společnosti půjčovali, chválí především rychlost schválení, vyřízení i zaslání peněz na účet.

Dále je Triangl půjčka oblíbená pro celkem nízké úroky. Díky tomu je levnější než mnohé konkurenční firmy, které stejně jako Triangl nenabízí první půjčky zdarma.

Triangl půjčku lze při bezproblémovém splácení čerpat opakovaně. Peníze je možné použít na cokoliv. Lze ji sjednat online a telefonicky, z pohodlí domova a bez nutné návštěvy pobočky.

Kontakt

Zákaznická linka: 810 654 654
Webové stránky: www.triangl.cz
E-mail: info@triangl.cz

Adresa zákaznického centra služeb zákazníkům:
Český Triangl, a.s.
Vítkovická 3083/1
702 00 Ostrava

Sídlo společnosti:
Český Triangl, a.s.
Heršpická 800/6
639 00 Brno – Štýřice

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.