Hello Bank – recenze, kreditní karta

Půjčka až 1 000 000 Kč

Úrok od 5,7 %

 • Výběr z několika úvěrových možností
 • Možnost vyřízení online
 • Dobré hodnocení
Mám zájem o Hello Bank půjčku

Hello Bank operuje s heslem „Chytrá, jednoduchá a lidská“. Na českém trhu jde o pobočku francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Té patřila i původní pod původním názvem Cetelem. Cetelem na českém trhu působila od roku 1996. V roce 2015 došlo k transformaci na bankovní společnost a v roce 2017 k přejmenování na Hello bank a k rozšíření portfolia. 

Mezi nabízené produkty patří osobní účty, kreditní karty, spotřebitelské úvěry a nákup na splátky. Díky úvěru od Hello bank lze ve vybraných obchodech zakoupit například nový iPhone na splátky, a to již od několika set korun měsíčně.

Účty u Hello bank

Hello bank nabízí klientům jak běžný účet, tak spořící účet. 

Běžný účet u Hello bank je v mnoha bodech zdarma. Založit lze rychle onlinebez poplatku veden je taktéž zdarma. Při částce do 100 000 Kč je úročen 0,66 %. K běžnému bankovnímu účtu je vydána zdarma debetní platební karta a 3 platební nálepky. Klient má k dispozici internetové bankovnictví a mobilní aplikaci pro bankovnictví. Celkem 3 výběry z jakéhokoliv bankomatu měsíčně jsou zdarma.

Spořící účet Hello bank lze také založit online do pár minut. Jeho zřízení, vedení a základní operace jsou zdarma. Spořící účet nabízí úrok 1,5 % pro zůstatky do 300 000 Kč. Lze z něj vybírat peníze kdykoliv, klient není nijak limitován.

Při založení obou účtů je nutné doložit 2 doklady totožnosti.

Jak postupovat při založení účtu u Hello bank:

 • vyplnit online žádost 
 • dodat sken občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti
 • dodat výpis ze současného účtu žadatele
 • podepsat doručenou smlouvu – schválení smskou 
 • poslat 1 Kč poplatek ze současného účtu žadatele

Účet u Hello bank lze zřídit i v pohodlí poboček. Nejsou účtovány žádné poplatky za zřízení.

Hello kreditní karta

Hello bank nabízí kreditní kartu s úvěrovým účtem. Lze mít na kreditní kartě až 150 000 Kč a čerpat je dle libosti.

Pokud klient stihne peníze vrátit na úvěrový účet v tzv. bezúročném období (do 25. následujícího měsíce), neplatí žádné úroky. Pokud nevyužije bezúročné období, útratu pak splácí pravidelnými měsíčními splátkami k 17. dni v měsíci.

Hello bank svým klientům nabízí odměnu až 500 Kč měsíčně za využití kreditní karty a první 3 výběry hotovosti z bankomatu zdarma.

Hello Bank půjčka

Hello půjčka se dělí na 3 různé půjčky. Půjčka na cokoliv, půjčka na auto a konsolidace půjček.

Všechny půjčky u Hello bank lze sjednat online. Banka udává, že peníze lze, od podpisu smlouvy a schválení, mít na účtu do 24 hodin

Hello půjčka na cokoliv

Žádost o půjčku na cokoliv lze sjednat kompletně online. Nutné je doložit 2 doklady totožnosti, doklad o příjmech a výpis z účtu.

TIP: Půjčku bez čekání až do výše 30 000 Kč nabízí Zaplo. Sjednání Zaplo půjčky probíhá online a bez dokládání příjmu.

Úroková sazba u Hello půjčky začíná na 5,7 % p.a. Půjčit si lze od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč na cokoliv. Sjednání a vedení úvěru je bez poplatku.

Splácet úvěr na cokoliv je možné 6 až 84 měsíců.

Hello půjčka na auto

Hello půjčka na auto je stejně jako půjčka na cokoliv v rozmezí 20 000 Kč až 1 000 000 KčÚroková sazba začíná na 5,7 % p.a.

Vlastníkem auta se klient stává hned po nákupu a tímto vozidlem neručí. Sjednat úvěr na auto lze kompletně online.

Při žádosti o úvěr na auto dostane klient zdarma možnost ověřit 3 VIN kódy aut u Cebie. Spolu s úvěrem na auto Hello bank nabízí i kreditní kartu, se kterou získá klient až 500 Kč měsíčně zpět za nákup pohonných hmot

Hello konsolidace

Hello konsolidace starých půjček do jedné nové je nabízena na pobočce, přes telefonní kontakt nebo vyplněním žádosti online. V rámci Hello bank konsolidace lze sloučit půjčky, u kterých zbývá doplatit od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč. Navíc k těmto stávajícím půjčkám si lze půjčit až do 950 000 Kč, dle výše dluhu ze všech půjček. 

Splácet lze od 6 až do 120 měsíců. Výši splátek a dobu splácení si klient může spočítat kalkulačkou na stránkách Hello bank.

Pro sjednání konsolidace stačí dva doklady totožnosti, výpis z účtu a potvrzení o výši příjmu. Sloučit lze jakékoliv půjčky, tedy i kontokorenty a kreditní karty.

Hello nákupy na splátky

Hello bank nabízí možnost u více než 1 800 obchodů a eshopů nakoupit na splátky. Na nákupy klientovi půjčí až 300 000 Kč. Schválení tohoto nákupu na splátky probíhá na počkání, tudíž si klient může vybrané zboží odnést hned domů. 

Veškeré podrobnosti o době splácení a splátkách odešle Hello bank klientovi poštou a emailem.

Jak probíhá nákup na splátky:

 • Vybrané zboží v eshopu klient zaplatí pomocí „Hello nákupů“ s dvěma doklady totožnosti. Pokud je v prodejně, předloží prodejci doklad totožnosti a sepíše s ním žádost o úvěr.
 • Po schválení žádosti podepíše návrh úvěrové smlouvy, případně složí přímou platbu
 • Klient v nejbližší době dostanete dopis s veškerými důležitými informacemi.
 • První splátka bude nejdříve následující měsíc

Pro schválení žádosti o nákup na splátky je nutné splnit několik podmínek. Avšak platí, že nákup na splátky může využít téměř každý

Podmínky:

 • nebýt ve výpovědní lhůtě ani zkušební době
 • mít pravidelný a trvalý zdroj příjmů

Hello bank tak umožňuje žádat o nákup na splátky téměř každému, kdo je plně svéprávný, má dostatečný příjem na budoucí splácení nákupu.

O společnosti

Před změnou na bankovní instituci fungovala Hello Bank jako Cetelem. Cetelem konsolidace nabízela sloučit neomezené množství půjček až do maximální výše 1 000 000 Kč. Oproti ostatním nebankovním konsolidacím nabízela Cetelem konsolidace nízkou RPSN od 6,06 %.

V roce 2015 získala Cetelem bankovní licenci jako pobočka banky BNP Paribas Personal Finance. V roce 2017 došlo ke změně názvu z Cetelem na Hello bank a k produktům kreditní karty a nákupu na splátky přibyly i osobní účty a další půjčky. 

Hello bank svou pomoc rozvíjí ve 4 hlavních oblastech – ekologie, ekonomie, společnost a zaměstnanci (zlepšování pracovního prostředí). Ze známých projektů podporují například Rekola. 

Kontakt

257 080 080

www.hellobank.cz

Sídlo Hello bank

Karla Engliše 3208/5
150 00 Praha 5

Pro vnitrostátní platební transakce je kód banky 3050.
Pro mezinárodní platební transakce je kód SWIFT/BIC BPPFCZP1.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.