CreditAir půjčka – recenze

Půjčka až 30 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

  • První půjčka zdarma
  • Peníze lze použít na cokoliv
  • Možnost vyřízení online
Mám zájem o CreditAir půjčku

Podmínky nebankovních rychlých půjček se obvykle dost kopírují. K typickým znakům patří krátká doba splatnosti a nízké limity půjčky. CreditAir, ačkoliv se také jedná o rychlou půjčku, tyto standardy poněkud nabourává. Nejen, že není nutné splatit půjčenou částku do 30 dnů, ale také se dá postupně dostat až na 30 000 korun. Za jakých podmínek si lze sjednat půjčku CreditAir?

Rychlou půjčku CreditAir provozuje společnost Creamfinance Czech, s.r.o. Ta se dříve jmenovala CreditOn.cz a poskytuje mimo jiné také známou půjčku CreditOn či Lendon. Jedná se o zavedenou a prověřenou společnost, takže není nutné se půjčky obávat.

Parametry půjčky CreditAir

Půjčka CreditAir je bezúčelová. To znamená, že k jejímu schválení není zapotřebí sdělovat, na co budou peníze použity. Stejně tak není zapotřebí ručitel. Výplata probíhá velice rychle – poskytovatel dokonce tvrdí, že do 30 minut od žádosti. Jedná se o půjčku před výplatou, která pomůže pokrýt nečekané finanční výdeje.

Proti jiným půjčkám nabízí CreditAir něco navíc. Tím bonusem se myslí delší splatnost. Ta totiž v současnosti u první půjčky dosahuje v základní nabídce až dvou měsíců. Běžně se rychlé půjčky poskytují na 30 dnů.

Co naopak u podobných typů nebankovních úvěrů začíná být standardem, je první půjčka zdarma. Nabízí ji také CreditAir, a to až do výše 10 000 Kč. Tuto částku musí žadatel splatit ve dvou splátkách do zmiňovaných 2 měsíců. Nezaplatí však ani korunu navíc, skutečně s první půjčkou nejsou svázány žádné poplatky. To s opakovanými půjčkami CreditAir už bohužel ano, nicméně z pouhé webové prezentace se toho člověk příliš nedozví.

Na webových stránkách www.creditair.cz se nachází on-line kalkulačka pouze pro první půjčku, další parametry při opakované půjčce CreditAir se zde již nezmiňují. Pravděpodobně se individuální nabídka předkládá zájemci až při žádosti o další půjčku.

U opakovaných půjček CreditAir se zájemce může dostat až ke 30 000 Kč na 3 měsíce s možností prodloužení o 30 dnů. Podobnou půjčku jako CreditAir se stejnými finančními limity nabízí také CreditPortal půjčka nebo CreditGo půjčka.

Co je zapotřebí k půjčce CreditAir

CreditAir nemá na žadatele příliš vysoké nároky. Různé porovnávače nebankovních úvěrů uvádějí, že půjčka CreditAir má poměrně vysokou schvalovatelnost.

Jaké jsou tedy podmínky získání půjčky CreditAir? Žadateli musí být nejméně 18 let, podmínkou je také trvalé bydliště v České republice. Z toho vyplývá, že se půjčka CreditAir nehodí pro cizince.

Dále se požadují také dva doklady totožnosti, vlastní bankovní účet a také informace o zdroji příjmů žadatele. Příjem rozhodně nemusí být pouze ze zaměstnání.

Akceptuje se také příjem z výplaty důchodu, rodičovského příspěvku nebo peněžité pomoci v mateřství (tzv. mateřská). Žadatel ale může doložit také dokument potvrzující vlastnictví nemovitosti a její pronajímání.

Kompletní vyřízení půjčky CreditAir se obejde bez platby jakéhokoliv poplatku.

Například i maminky na rodičovské dovolené, které si přivydělávají z domova a mají tak pravidelný příjem, si mohou požádat o půjčku CreditAir.

Sjednání půjčky CreditAir

Zájemci o půjčku CreditAir mají dvě možnosti, jak o ni zažádat. První z nich spočívá v zatelefonování na číslo 222 99 64 44. Zde s ním operátoři veškeré náležitosti vyřídí. Druhá možnost, jak to tak u nebankovních půjček bývá, nabízí vyřízení on-line.

Vše probíhá na již zmiňovaných webových stránkách. Na tomto webu si zájemce nejprve zvolí výši půjčky a potvrdí tlačítkem „Odeslat žádost“. Následuje vyplnění krátkého a jednoduchého registračního formuláře. Do 15 minut od odeslání formuláře klienta kontaktuje zákaznický servis a domluví s ním další podrobnosti. CreditAir uvádí, že peníze vyplácí do 30 minut od vyplnění žádosti.

K výplatě finančních prostředků nedochází v hotovosti, ale pouze na bankovní účet. Aby bylo vyplacení co nejrychlejší, vlastní CreditAir bankovní účet hned u několika velkých bank – konkrétně Fio banky, Komerční banky, České spořitelny, Raiffeisenbank a Moneta Money Bank.

CreditAir půjčka – recenze

Recenze půjčky CreditAir jsou víceméně pozitivní. Lidé oceňují, že na žadatele nejsou kladeny vysoké požadavky. Velkým tahákem je také první půjčka zdarma. Uživatelé tvrdí, že díky bezplatné první půjčce alespoň získají zkušenosti s CreditAir půjčkou a mohou se rozmyslet, zda ji opětovně využijí či nikoliv.

CreditAir půjčka má velice dobré hodnocení i na mnohých portálech srovnávající nebankovní půjčky na trhu. Žádná z recenzí se ale nezmiňuje o konkrétních podmínkách, jako například úrokové sazbě nebo RPSN.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.