Cofidis – profil společnosti

Cofidis – profil společnosti

Společnost Cofidis s.r.o. je součástí mezinárodní finanční skupiny Cofidis Participation. Cofidis s.r.o. se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů online či po telefonu.

Cofidis poskytuje jak účelové úvěry pro nákup konkrétního zboží, tak i neúčelové. V současné době také nabízí konsolidaci či platební kartu. U všech typů úvěrů je možné sjednat pojištění.

Finanční skupina Cofidis vznikla ve Francii. V současnosti působí v 8 zemích. V České republice Cofidis nabízí své finanční služby od roku 2004.

Cofidis půjčky

Cofidis nabízí jak půjčku pro jednotlivce, tak půjčku partnerskou. Také přichází s tzv. novomanželskou půjčkou. Všechny tyto půjčky jsou neúčelové.

Cofidis půjčka pro jednotlivce je s úrokem od 4,49 %. Cofidis nabízí sjednání online do 5 minut. Peníze na účet klienta vyplácí do 24 hodin. Cofidis půjčky se tak řadí mezi tzv. rychlé půjčky.

Cofidis partnerskou půjčku si mohou vzít jak jednotlivci, tak dvojice. U párů nehraje roli vztah, podmínkou je společná adresa. Rozdíl mezi půjčkou pro jednu osobu a půjčkou pro dva je pak v úrocích. Se spolužadatelem jsou nižší úrokové sazby.

Výše tohoto nebankovního úvěru je od 20 000 Kč do 500 000 Kč s úrokovou sazbou od 4,49 %. Doba splatnosti úvěru je možná od 12 do 84 měsíců.

Partnerská půjčka od Cofidis patří v současné době mezi nejvýhodnější nebankovní úvěry.

Cofidis půjčka vyžaduje:

  • doložení pravidelných příjmů
  • kontrolu registru dlužníků
  • vlastní bankovní účet

Partnerskou půjčku tak nedostane člověk bez zaměstnání, s dluhy či v exekucích. 

Cofidis nabízí i tzv. novomanželskou půjčku. Jedná se o úvěr ve výši až 200 000 Kč se splatností90 měsíců s roční úrokovou sazbou 3,99 %. Podmínkou pro poskytnutí úvěru je zaslání oddacího listu

Refinancování u Cofidis

Cofidis refinancování v současné době není zatím k dispozici.

Konsolidace u Cofidis

Cofidis nabízí konsolidaci úvěrů jak pro jednotlivce, tak partnerskou konsolidaci.

Konsolidovat lze jak úvěry, tak leasing či kreditní karty.

Cofidis nabízí konsolidovat závazky ve výši od 40 000 do 1 000 000 Kč. K této pohledávce navíc nabízí i nový úvěr až do výše 50 000 Kč

Doba splácení je od 12 do 84 měsíců. Úroková sazba se pohybuje od 4,90 %.

Nákup na splátky u Cofidis

Cofidis nabízí nákup na splátky s názvem Pagodil. a Tradiční nákup na splátky.

Pagodil inzeruje jako nejjednodušší řešení pro financování nákupu na prodejnách. 

Klient může získat úvěr s nulovým navýšením na nákup v hodnotě od 2 000 Kč do 20 000 Kč. Splatnost nákupu lze rozložit od 3 do 12 měsíců.

Celé financování vyřeší žadatel o Pagodil až s prodejním personálem během několika minut přímo v prodejně při nákupu.

Žadatel musí splňovat tyto podmínky:

  • Občan ČR nebo SK
  • Trvalý pobyt na území ČR
  • Platný občanský průkaz
  • E-mail a číslo na mobilní telefon

Žadatel nedokládá potvrzení o výši příjmu.

Tradiční nákup na splátky u Cofidis

U tradičního nákupu na splátky nabízí Cofidis postup, kdy si žadatel vybere zboží a s prodejcem se domluví na výši platby v hotovosti a počtu splátek. Poté předloží doklady a sepíše žádost. Přímo na místě se dozví, jestli je úvěr schválen. Poté prodejce podepíše smlouvu. Žadatel si zboží pak ihned může odnést domů.

Lze získat úvěr od 2 000 Kč do 150 000 Kč. Žadatel si sám zvolí počet splátek. Cofidis nabízí platby v hotovosti od 0 %.

K vyřízení úvěru musí žadatel doložit:

  • platný občanský průkaz 
  • potvrzení o výši příjmu pro úvěr nad 50 000 Kč

Cofidis tradiční nákup na splátky je určen jak pro zaměstnance, tak pro OSVČ a také pro důchodce.

Po nákupu daného zboží klientovi přijde potvrzující dopis s přesnými informacemi, kdy a jak splácet. Termín splatnosti je stanoven na 15. den v měsíci. Způsob splácení je možný inkasem, bankovním převodem, složenkou.

Karta Cofidis

Platební kartu MasterCard s bonusy získá klient spolu s půjčkou nebo nákupem na splátky u Cofidis, žádost si může podat  přes internet i po telefonu.

Kontokorent u Cofidis

Společnost Cofidis nenabízí v současné době kontokorentní úvěry.

O společnosti Cofidis

Cofidis je mezinárodní finanční společností, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů. Nabízí online půjčky a spotřebitelské a revolvingové úvěry. V České republice poskytuje  finanční služby od roku 2004. Mateřská společnost byla založena ve Francii roku 1982.

Jedná se o klienty oblíbenou nebankovní společnost.

Kontakt

810 700 810

www.cofidis.cz

Sídlo společnosti
Bucharova 1423/6
158 00 Praha 5