Cofidis – recenze, kontakt

Půjčka až 1 000 000 Kč

Úrok od 7,9 %, RPSN od 8,19 %

 • Známá a prověřená půjčka
 • Peníze online do 24 hodin
 • Účelové i neúčelové půjčky
Mám zájem o Cofidis půjčku

Známá nebankovní společnost Cofidis s.r.o. vedle klasických bezúčelových půjček pro jednotlivce poskytuje také partnerskou půjčku na cokoliv, partnerskou konsolidaci úvěrů a mnoho dalších produktů. Kromě toho spolupracuje s několika obchody, ve kterých umožňuje nákup na splátky. Jaké má Cofidis recenze a co dalšího svým klientům nabízí?

Cofidis s.r.o. je nebankovní finanční společností, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů online či po telefonu. V České republice nabízí své služby již od roku 2004. Cofidis s.r.o je součástí mezinárodní finanční skupiny Cofidis Participation, která vznikla ve Francii a v současnosti působí v dalších sedmi evropských zemích.

V roce 2018 získala společnost Cofidis s.r.o. licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů od České národní banky.

Nabízené produkty

Cofidis poskytuje jak účelové úvěry pro nákup konkrétního zboží, tak i úvěry neúčelové. U všech typů úvěrů je zároveň možné sjednat pojištění. V portfoliu společnosti v současnosti najdeme také konsolidaci půjček a platební kartu. Vedle toho nabízí Cofidis zboží na splátky v několika obchodech, se kterými spolupracuje.

Cofidis půjčky

Jak jsme již zmínili, Cofidis poskytuje několik druhů nebankovních půjček. Konkrétně jde o klasickou půjčku pro jednotlivce, půjčku v hotovosti, partnerskou půjčku a novomanželskou půjčku. Každá z nich je neúčelová a vyžaduje doložení příjmů a kontrolu registru dlužníků. Na rozdíl od jiných nebankovních společností Cofidis půjčku bez registru či doložení příjmů nenabízí.

Půjčky lze vyřídit na tomto odkaze.

Půjčka pro jednotlivce

Klasickou půjčku Cofidis poskytuje s úrokem od 7,9 %. Jedná se o rychlou půjčku do 24 hodin, kterou je možné během několika málo minut sjednat online z pohodlí domova. Díky velkému objemu peněz, které tento úvěr nabízí, patří Cofidis mezi půjčky 100 000 Kč.

Základní parametry půjčky Cofidis:

 • Výše úvěru: 20 000 – 1 000 000 Kč
 • Doba splácení: 12 – 120 měsíců
 • Úroková sazba: od 7,9 %
 • Nutnost doložit příjem: ano

Všechny úkony spojené s úvěrem (sjednání, vedení, zasílání elektronického výpisu apod.) jsou bez poplatků. Půjčka pro jednotlivce je zároveň i nebankovní půjčkou pro OSVČ, o kterou lze zažádat bez daňového přiznání.

Potřebujete peníze do 15 minut? Vyzkoušejte Zaplo půjčku, která je v případě první žádosti bez úroků a dalších poplatků.

Partnerská půjčka

Partnerskou půjčku Cofidis si mohou vzít jak jednotlivci, tak dvojice. U párů nehraje roli vztah, podmínkou je však společná adresa. Rozdíl mezi půjčkou pro jednu osobu a půjčkou pro dva je pak v úrocích, které jsou v případě spolužadatele nižší.

Základní parametry partnerské půjčky Cofidis:

 • Výše úvěru: 20 000 – 500 000 Kč
 • Doba splácení: 12 – 84 měsíců
 • Úroková sazba: od 4,49 %
 • Nutnost doložit příjem: ano
 • Kontrola registru dlužníků: ano

Partnerská půjčka Cofidis patří v současné době mezi nejvýhodnější nebankovní úvěry. Jak již bylo řečeno, Cofidis půjčky bez registru či půjčky bez doložení příjmů nenabízí, a je tedy nutné poskytnout veškeré potřebné dokumenty i při žádosti o partnerskou půjčku.

Novomanželská půjčka

Novomanželskou půjčku Cofidis lze sjednat ve výši 200 000 Kč se splatností 90 měsíců a roční úrokovou sazbou 3,99 %. Podmínkou pro poskytnutí úvěru je zaslání oddacího listu.

Základní parametry novomanželské půjčky Cofidis

 • Výše úvěru: 200 000 Kč
 • Doba splácení: 90 měsíců
 • Úroková sazba: 3,99 %
 • Nutnost doložit příjem: ano
 • Kontrola registru dlužníků: ano

Ani s novomanželskou půjčkou Cofidis se nepojí žádné poplatky za sjednání či vedení úvěru nebo nebo za pravidelné zasílání elektronického výpisu.

Půjčka Hotovost

Název tohoto úvěru je poněkud zavádějící, jelikož i k jeho získání klient potřebuje bankovní účet. Obdrží k ní však kreditní kartu Cofidis, s níž lze platit v kamenných obchodech i e-shopech a za útratu navíc čerpat odměny. Výše hotovostní půjčky od 20 000 Kč do 90 000 Kč, úrok začíná na 2,86 %.

Díky půjčce od Cofidis lze peníze získat během 24 hodin, bez poplatků a na cokoliv.
Díky půjčce od Cofidis lze peníze získat během 24 hodin, bez poplatků a na cokoliv.

Kreditní karta Cofidis

Jedním z nabízených produktů je již zmíněná kreditní karta, konkrétně karta Mastercard s bonusy. Klienti ji mohou získat spolu s půjčkou nebo nákupem zboží na splátky s Cofidis. Zažádat o kartu je možné online nebo na telefonním čísle 234 120 180.

S kreditní kartou Cofidis lze mít peníze kdykoliv po ruce a navíc ušetřit za nákupy u vybraných obchodníků, například v prodejnách oblečení Orsay, na čerpacích stanicích MOL nebo v cestovních kancelářích Exim tours.

Konsolidace půjček Cofidis

Konsolidace půjček Cofidis je rovněž poskytována jak jednotlivcům, tak partnerům. V případě partnerské konsolidace klienti získávají nižší splátku i úrokovou sazbu.

Sloučit je možné spotřebitelské úvěry ve výši od 40 000 do 1 000 000 Kč, k tomu si lze navíc půjčit až 50 000 Kč. Doba splácení je od 12 do 84 měsíců a úroková sazba začíná na 4,90 %. Neplatí se žádné poplatky za sjednání ani za vedení úvěru.

Nákup zboží na splátky s Cofidis

Cofidis nabízí nákup na splátky s názvem PagodilTradiční nákup na splátky. Tento produkt je přínosný zejména pro ty, kterým chybí část finančních prostředků na nákup určitého zboží. Cofidis zboží na splátky poskytuje v rámci spolupráce s kamennými prodejnami i e-shopy.

Pagodil

Pagodil od Cofidis umožňuje rozložení platby do několika splátek s nulovým úrokem. Vztahuje se na nákupy v kamenných prodejnách, a to v hodnotě od 2 000 Kč do 20 000 Kč. Splatnost nákupu lze rozložit od 3 do 12 měsíců.

Celé financování vyřeší žadatel o Pagodil až s prodejním personálem během několika minut přímo v prodejně při nákupu.

Žadatel musí splňovat tyto podmínky:

 • Občan ČR nebo SK
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Platný občanský průkaz
 • E-mail a číslo na mobilní telefon

Není třeba dokládat žádné potvrzení o výši příjmu.

Tradiční nákup zboží na splátky

Tradiční nákup zboží na splátky s Cofidis probíhá následovně: Žadatel si vybere určité zboží, domluví se s prodejcem na výši platby v hotovosti a zvolí počet splátek. Poté předloží doklady a sepíše žádost. Přímo na místě se dozví, zda je úvěr schválen. Pokud ano, sepíše prodejce smlouvu a žadatel si zboží ihned může odnést domů.

Po nákupu daného zboží klientovi přijde potvrzující dopis s přesnými informacemi, kdy a jak splácet. Termín splatnosti je stanoven na 15. den v měsíci. Splácet je možné inkasem, bankovním převodem nebo složenkou.

Na nákup zboží lze získat od 2 000 Kč do 150 000 Kč. Žadatel si sám zvolí počet splátek. Platby v hotovosti jsou nabízeny již od 0 %.

Žadatel musí splňovat tyto podmínky:

 • platný občanský průkaz 
 • potvrzení o výši příjmu pro úvěr nad 50 000 Kč

Tradiční nákup na splátky od Cofidis je určen jak pro zaměstnance, tak pro OSVČ a důchodce.

Díky nákupům na splátky od Cofidis lze vysněné zboží zakoupit i v případě, že chybí část finančních prostředků.
Díky nákupům na splátky od Cofidis lze vysněné zboží zakoupit i v případě, že chybí část finančních prostředků.

Cofidis klientská zóna

Klienti společnosti mohou své půjčky spravovat online po přihlášení do Cofidis klientské zóny, která umožňuje mít údaje o využívaných produktech neustále pod kontrolou. Lze v ní nalézt například informace o zaplacených splátkách a proběhlých transakcích nebo pravidelné elektronické výpisy.

Recenze na půjčky Cofidis

Podmínky půjček Cofidis jsou jednoduché a transparentní. Veškeré potíže společnost řeší rychle a k maximální možné spokojenosti klienta. Stejně tak žádosti o půjčky bývají posouzeny během deseti minut a v případě kladného vyřízení jsou peníze do 24 hodin připsány na účet žadatele. S úvěry se nepojí žádné skryté poplatky.

O kvalitě služeb společnosti svědčí počet kladných recenzí na půjčky Cofidis i ocenění, která společnost získala od nezávislých agentur. Samotní klienti si pak nejčastěji chválí rychlost převodu peněz a také podmínky pro získání úvěru, které jsou o něco mírnější než u bankovních poskytovatelů.

Negativní recenze Cofidis často souvisejí s absencí poboček společnosti a ověřováním úvěruschopnosti klientů. Pokud žadatel není shledán bonitním, společnost půjčku neposkytne.

Pobočky Cofidis

Kamennými pobočkami Cofidis nedisponuje a je tedy třeba o veškeré produkty žádat online, popřípadě telefonicky. V případě problémů či dotazů je možné Cofidis kontaktovat na zákaznické lince.

Cofidis – Kontakt

Zákaznická linka: 810 700 810 (pondělí až pátek od 8 do 20 hodin, sobota od 8 do 14 hodin)
Pro stávající klienty: 234 120 120
E-mail pro informace o úvěrech a další požadavky: informace@cofidis.cz
E-mail pro odeslání reklamace: reklamace@cofidis.cz
WWW: cofidis.cz

Sídlo společnosti:
Bucharova 1423/6
158 00 Praha 5

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.