Tesco půjčka – recenze, kreditní karta

Půjčka až 250 000 Kč

Úrok od 11,9 %, RPSN od 12,6 %

 • Vyřízení online
 • Flexibilní možnost splácení
 • Bez doložení příjmů a bez ručitele
Mám zájem o půjčku

Tesco půjčka umožňuje získat poměrně vysoké částky, přestože není spojena s žádnou bankou. Zajišťuje ji nebankovní společnost Home Credit, která se zaměřuje zejména na poskytování půjček a prodej na splátky. V současnosti si lze vybrat z několika typů úvěrů či využít konsolidace půjček. Jaké jsou parametry a podmínky Tesco půjčky a co dalšího společnost Tesco Finanční služby ve spolupráci s Home Credit nabízí svým klientům?

Po vzájemné dohodě se společnosti Tesco Stores ČR a.s. a Home Credit a.s. rozhodly ukončit společný projekt Tesco Finanční služby.
Od 1. 4. 2023 tak přešly veškeré produkty i komunikace se zákazníky pouze pod značku Home Credit. Společnost Home Credit byla po celou dobu poskytovatelem veškerých úvěrů.

Veškeré produkty je možné sjednat online, po telefonu nebo v obchodních domech Tesco u stánku Tesco Finanční služby. Pro jednodušší správu svých půjček si lze stáhnout aplikaci Home Credit do mobilu.

Tesco půjčky

Tesco půjčka představuje zajímavou alternativu mezi nebankovními půjčkami. V portfoliu společnosti Tesco Finanční služby momentálně najdeme Rychlou půjčku, Kreditní kartu +, produkt Nákup na splátky a konsolidaci úvěrů.

Sháníte půjčku na cokoliv? Půjčka Provident nabízí až 130 000 Kč na 48 měsíců s úrokem od 6,2 %.
Více o půjčce Provident >

Rychlá Tesco půjčka online

Tesco nabízí půjčku s minimem poplatků do výše 250 000 Kč. Jedná se o půjčku neúčelovou a peníze lze tedy v případě schválení žádosti využít na cokoliv. Je poskytována bez ručitele, podmínkou je však doložit informace o zaměstnání a příjmu, které mohou být ze strany společnosti Home Credit ověřovány u zaměstnavatele. Tesco půjčku bez doložení příjmu sjednat nelze.

Tesco půjčku je možné sjednat ve výši až 250 000 Kč bez ručitele.
Tesco půjčku je možné sjednat ve výši až 250 000 Kč bez ručitele.

Rychlá Tesco půjčka je revolvingovým úvěrem, s nímž se pojí úvěrová karta. To znamená, že pomocí karty lze peníze čerpat opakovaně – jakýmkoliv splácením se obnovuje disponibilní zůstatek na další čerpání.

Peníze klienti vrací na kartu jednou měsíčně, a to buď převodem ze svého běžného účtu, složenkou nebo pomocí QR kódu na terminálech Sazka.

Parametry Rychlé půjčky:

 • Výše půjčky: 10 000 Kč – 250 000 Kč
 • Způsob splácení: měsíční splátka ke 20. dni v měsíci
 • Sjednání půjčky: zdarma
 • Vedení úvěrového účtu: zdarma
 • Doplacení: zdarma
 • Bez ručitele: ano
 • Bez zástavy: ano
 • Bez registru: ne
 • Bez doložení příjmů: ne
 • RPSN: od 12,6 %

Tesco půjčka nevyžaduje hmotnou zástavu ani ručitele. Společnost Home Credit však poměrně důkladně prověřuje bonitu žadatelů a záznam v registru dlužníků je pro její sjednání překážkou. Nejedná se tedy o půjčku bez registru, Tesco půjčka je poskytována osobám zaměstnaným a bez dluhů. Na Tesco půjčku bez registru člověk nenarazí.

Podmínky Tesco půjčky

O Tesco půjčku je možné zažádat online, telefonicky nebo v supermarketech, hypermarketech a obchodních domech Tesco u stánku Finančních služeb. V případě žádosti o Tesco půjčku online stačí vyplnit formulář na internetových stránkách iTesco.cz.

Zájemci budou potřebovat číslo svého bankovního účtu, telefonní číslo, občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní pas, rodný list) a případně potvrzení o trvalém pobytu v ČR.

Je třeba předložit také informace o příjmu a název, adresu a telefonní číslo zaměstnavatele. Společnost Tesco půjčku bez doložení příjmu neposkytuje.

Tesco půjčka – kalkulačka a příklad splátek

Minimální měsíční splátky a celkovou splátku při konkrétní výši úvěru si lze spočítat v kalkulačce pro Tesco půjčku, která je k dispozici na webu iTesco.cz. Je však třeba počítat s tím, že každá žádost se posuzuje individuálně a výše splátek se ve skutečnosti může lišit.

Vypočítat orientační výši splátek Tesco půjčky lze v kalkulačce na webových stránkách společnosti.
Vypočítat orientační výši splátek Tesco půjčky lze v kalkulačce na webových stránkách společnosti.

Příklad splátek: Při výši úvěru 80 000 Kč bude minimální měsíční splátka 1 528 Kč. Je-li doba splatnosti 12 měsíců (do 20. dne v měsíci, kdy je splatná poslední splátka), bude úroková sazba 18,27 % p.a. a celková splatná částka 87 323 Kč.

Clubcard kreditní karta Premium PLUS

Dalším z nabízených produktů je Clubcard kreditní karta, jež je určena pro běžné nákupy. Klient, který je součástí věrnostního programu Tesco Clubcard, získá mnohonásobně více bodů a k tomu široké asistenční služby.

Na kartě má klient peníze do výše dohodnutého úvěrového rámce. Body pak získává za nákupy v Tesco, u partnerů sítě Premium a na dalších místech po celém světě, kde se dá platit kartou MasterCard.

Za každých zaplacených 10 Kč získá klient s Clubcard kreditní kartou tyto výhody:

 • 4 % zpět za potraviny (4 Clubcard body) zakoupené v obchodech Tesco
 • 1,5 % zpět za ostatní zboží v obchodech Tesco
 • 1,5–20 % zpět při platbě kartou u partnerů v síti Premium
 • 0,5 % zpět na platby mimo Tesco v celé síti MasterCard v ČR i v zahraničí a na internetu

Roční úroková sazba u této kreditní karty je 24,26 % a poplatek za vedení účtu činí 59 Kč měsíčně. Karta umožňuje i 1 výběr z bankomatu měsíčně zdarma, další výběry jsou zpoplatněny. Bezúročné období je 51 dní.

Podmínky pro získání kreditní karty

O Clubcard kreditní kartu PREMIUM Plus lze zažádat online, telefonicky nebo u stánku Tesco Finanční služby v prodejnách Tesco.

Pro její získání jsou vyžadovány dva doklady totožnosti a případně doklad o trvalém pobytu na území ČR, údaje o zaměstnání / podnikání (přesný název, adresa, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, IČO). Členové věrnostního programu předkládají také číslo karty Tesco Clubcard.

Nákup na splátky

Držitelé Clubcard kreditní karty si mohou nákup v hodnotě alespoň 2 000 Kč rozložit do pravidelných splátek s výhodným úrokem. Klient si zvolí pevnou výši splátek, od níž se následně odvíjí délka splácení. Za rozložení nákupu do splátkového programu nejsou účtovány žádné poplatky.

Převést nákup na splátky je možné na internetových stránkách SpravceFinanci.cz nebo telefonicky na čísle 542 100 200.

Platbu za nákup v minimální hodnotě 2 000 Kč lze rozdělit do několika splátek s výhodným úrokem.
Platbu za nákup v minimální hodnotě 2 000 Kč lze rozdělit do několika splátek s výhodným úrokem.

Tesco Konsolidace

Účelem konsolidace neboli sloučení půjček je získat výhodnější splátkové podmínky a lepší přehled o pravidelných splátkách. Tesco Finanční služby svým klientům nabízí konsolidaci úvěrů ve výši od 30 000 Kč do 600 000 Kč (pokud tento limit celková částka převyšuje, je možné udělat částečnou konsolidaci).

Parametry konsolidace:

 • Výše půjčky: 30 000 Kč – 600 000 Kč
 • Doba splácení: 12 – 96 měsíců
 • Vyřízení půjčky: zdarma
 • Vedení půjčky: zdarma
 • Předčasné splacení: zdarma
 • Úroková sazba: od 9,89 %

Do konsolidace lze zahrnout všechny hotovostní úvěry, nákupy na splátky, kreditní karty, kontokorenty a leasingy vedené na jméno klienta. Výše měsíční splátky je volitelná, veškeré papírování z klienta vyřídí společnost. Klient si v případě zájmu může půjčit peníze navíc.

Podmínky Tesco konsolidace

Žádost o sloučení půjček je možné podat online, po telefonu nebo u stánku Tesco Finanční služby v prodejnách Tesco.

Žadatelé budou potřebovat občanský průkaz (popř. potvrzení o trvalém pobytu na území ČR), výpis z běžného účtu, doklad o příjmu a smluvní dokumenty ke konsolidovaným půjčkám (nejčastěji úvěrovou smlouvu či výpis z kreditní karty).

V případě telefonické žádosti je obvykle vyžadován také druhý doklad totožnosti (cestovní pas, rodný list, průkaz pojištěnce).

O společnosti

Britský obchodní řetězec Tesco nabízí potraviny, nepotravinové zboží, pohonné hmoty a finanční a telekomunikační služby. V rámci finančních služeb poskytuje kromě půjček také životní pojištění, pojištění domácnosti a domácích zvířat, cestovní pojištění a pojištění automobilů.

Kontakty

Zákaznický servis: 542 100 200
E-mail: financnisluzby@itesco.cz
WWW: iTesco.cz

Pro držitele kreditní karty Clubcard PREMIUM Plus
Aktivace karty: 542 100 220
Zákaznická linka pro volání ze zahraničí: +420 542 100 200
Ztráta, krádež nebo blokace karty: 542 100 200

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.