Tesco půjčka

Tesco půjčka

Tesco půjčky

Poskytovatelem Tesco úvěrů je společnost Home Credit, a.s. Tesco Finanční služby nabízí několik typů úvěrů.

Rychlá půjčka na kartu

Tesco nabízí půjčku s minimem poplatků do výše 250 000 Kč na cokoliv. Jedná se tedy o nebankovní půjčku bez účelu.

Rychlá půjčka na kartu od Tesca je revolvingovým úvěrem. Klient si tak může půjčit od 10 000 Kč až do 250 000 Kč. Úvěr je určen na cokoliv a bez ručitele. Peníze Tesco Finanční služby vyplatí na účet a kartu pro čerpání revolvingového úvěru pošlou poštou nebo na informacích Tesco vystaví do pár minut kartu, kterou lze vybírat z bankomatu i platit.

Půjčku lze vyřídit online, po telefonu nebo přímo na stánku Tesco Finanční služby. Půjčka je bez poplatků za vyřízení a doplacení. Mimořádné splátky jsou zdarma.

Clubcard kreditní karta Premium PLUS

Clubcard kreditní karta je určena pro běžné nákupy. Klient, který je součástí Tesco Clubcard, získá mnohonásobně více bodů a k tomu široké asistenční služby.

Na kartě má klient peníze do výše dohodnutého úvěrového rámce. Body pak získává za nákupy v Tesco, u partnerů sítě Premium a na  ostatních místech po celém světě, kde se dá platit kartou MasterCard.

Za každých zaplacených 10 Kč získá klient s Clubcard kreditní kartou tyto výhody:

  • 4 % zpět za potraviny (4 Clubcard body) zakoupené v obchodech Tesco
  • 1,5 % zpět za ostatní zboží v obchodech Tesco
  • 1,5–20 % zpět při platbě kartou u partnerů v síti Premium
  • 0,5 % zpět na platby mimo Tesco v celé síti MasterCard v ČR i v zahraničí a na internetu

Roční úroková sazba u této kreditní karty je 24,26 %. Poplatek za vedení účtu je 59 Kč měsíčně. Výběr z bankomatu je s poplatkem.

Nákup na splátky

Klientům s Clubcard kreditní kartou Premium PLUS je nabízeno si nákup za 3 000 Kč a víc rozložit do pravidelných splátek s nižším úrokem. Klient si zvolí pevnou výši splátek a nastaví se délka splácení. Dohodnutí splátkové služby je zdarma. Při převodu peněz na účet klient neplatí poplatky.

Konsolidace

Tesco Finanční služby nabízí klientům spojení stávajících půjček do jedné s deklarací nižších měsíčních splátek.

Klient si u Tesco Finanční služby vybere výši měsíční splátky a veškeré papírování bude provedeno za klienta společností.

Splátky je možné odložit či změnit jejich výši. Konsolidovat lze veškeré půjčky. Jak bankovní, tak nebankovní (např. spotřebitelské půjčky, hotovostní půjčky, kreditní karty a kontokorenty).

 

O společnosti

Tesco Finanční služby nabízí několik typů půjček a jejich konsolidaci. Finanční služby zajišťuje společnost Home Credit, a.s. Pro jednodušší správu svých půjček lze stáhnout aplikaci Home Credit do mobilu.

Kontakty

542 100 200

financnisluzby@itesco.cz

https://itesco.cz/sluzby-a-znacky/tesco-sluzby/financni-sluzby/uvodni-stranka/