Tutovka půjčka – recenze

Půjčka až 100 000 Kč

Maximální RPSN 13,85 %

 • Peníze lze použít na cokoliv
 • Možnost vyřízení online
 • Dobré hodnocení
Mám zájem o Tutovka půjčku

Nebankovní Tutovka půjčka se řadí mezi dlouhodobé úvěry s nastavením doby splatnosti až na několik let. Jedná se o půjčku rychlou a bezúčelovou, zažádat o ni je možné z pohodlí domova. Jakými parametry se Tutovka půjčka vyznačuje? Kdo o ni může zažádat? Co na ni říkají klienti?

Tutovka se řadí mezi rychlé půjčky od nebankovní společnosti LIFO-CB, s.r.o., pod níž je možné nalézt například i půjčku Šikulku. Tutovka je bezúčelová, lze ji tedy čerpat na cokoliv, aniž by bylo nutné zadávat účel úvěru.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Na webových stránkách www.tutovkapujcka.cz je možné najít hned několik druhů nebankovních půjček, nechybí například oblíbená SMS půjčka, půjčka do výplaty nebo půjčka bez doložení příjmů. Všechny tyto produkty spojují podobné parametry. Jaké to jsou?

V bance vaši žádost o úvěr odmítli a vy potřebujete nutně půjčit? Sháníte levnou a rychlou půjčku do 15 minut na účet?
Porovnejte Zaplo půjčku přímo zde >

Parametry půjčky Tutovka

Tutovka půjčka se řadí mezi úvěry bez nahlížení do registrů, mohou tak o ni žádat i zadlužení. Přesto se to v případě vyšších dluhů nedoporučuje, neboť i sebemenší dluh dokáže prohloubit dluhovou past, z níž je pak těžké se dostávat.

Tutovku půjčku je možné sjednat v rozmezí 1 000-100 000 Kč. Jedná se o dlouhodobý nebankovní úvěr s možností splácet až po 7 let. Jakými dalšími parametry vyniká?

Parametry Tutovka půjčky:

 • Typ půjčky: nebankovní půjčka
 • Výše půjčky: 1 000 Kč – 100 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12-84 měsíců
 • Maximální RPSN: 13,85 %
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Nejnižší či nejvyšší hodnoty úroků a minimální RPSN nelze na stránkách Tutovkapujcka.cz bohužel dohledat. Pro základní orientaci zde napomáhá reprezentativní příklad:

 • Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13 %, úroková sazba 12,26 % p.a. Měsíční splátka tedy vychází na 479 Kč, celková částka je 28 740 Kč.

Splátky je možné snížit až na polovinu, projeví-li se dlužník jako spolehlivý splátce. Rychlá půjčka Tutovka je bez poplatků předem.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Výhody a nevýhody půjčky Tutovka

Stejně jako u jiných nebankovních půjček a dalších produktů, jako jsou například nebankovní konsolidace, nebankovní hypotéky aj., se Tutovka rychlá půjčka do 15 minut vyznačuje výhodami i nevýhodami.

Mezi výhody Tutovka půjčky se řadí:

 • jedná se o snadno dostupnou a rychlou půjčku
 • možnost sjednání půjčky online
 • splátky možno rozložit až do několika let
 • nízké splátky již od 198 Kč měsíčně
 • v případě bezproblémového splácení je možné snížit splátky až o polovinu
 • v případě nespokojenosti či výhodnější nabídky od jiného poskytovatele možnost od smlouvy odstoupit do 14 dní zdarma a bez udání důvodu
 • možnost vybrat si z více možností půjček (SMS půjčka, půjčka na ruku, krátkodobá půjčka apod.) – po telefonické dohodě
 • Tutovka půjčka má vysoké hodnocení na spoustě online úvěrových porovnávačů

Z nevýhod Tutovka půjčky lze jmenovat např.:

 • jedná se o nebankovní půjčkubankovní úvěry jsou bezpečnější a výhodnější
 • poplatky za prodlení se splácením (0,1 % z aktuální dlužné částky za každý den prodlení)
 • neprověřování registrů – zadlužení lidé mohou ještě víc propadnout do dluhové pasti
 • neposkytuje první půjčku zdarma

I přes to, že se nebankovní poskytovatel Zaplo vyznačuje spíše krátkodobými úvěry, je možné sjednat ZaploNaSplátky, kdy lze dobu splatnosti nastavit až na 24 měsíců.
Sjednat půjčku ZaploNaSplátky je možné zde >

Podmínky pro sjednání Tutovka půjčky

O Tutovka rychlou půjčku mohou zažádat občané ČR starší 18 let, není tedy vhodná jakožto půjčka pro cizince. Důležitý je vlastní bankovní účet, po telefonické dohodě je však možné sjednat i Tutovka půjčku na ruku a v hotovosti.

Žadatel musí mít také přístup k internetu, pro vyplnění žádosti, a aktivní telefonní číslo.

U půjčky Tutovka se nemusí dokládat příjmy, je tedy vhodná i jako nebankovní úvěr pro nezaměstnané. Neprověřují se ani registry, o Tutovku proto mohou žádat i zadlužení lidé s exekucemi či v insolvenci. Zájemci o půjčku bez doložení příjmů mohou vyzkoušet také Kouzelnou půjčku, která je poskytována až do výše 50 000 Kč.

Podmínky pro sjednání půjčky Tutovka lze shrnout následovně:

 • žadatel musí být občan ČR starší 18 let
 • dokládá se minimálně 1 doklad totožnosti (OP plus rodný list, řidičský průkaz apod.)
 • žadatel musí mít přístup k internetu a aktivní telefonní číslo
 • vlastní bankovní účet nebo si sjednat půjčku na ruku v hotovosti
Ve spodní části webových stránek Tutovkapůjčka.cz lze najít hned několik odkazů, které odkazují na kontaktní formulář, přes který lze zažádat o Tutovka půjčku.

K čemu se Tutovka půjčka hodí?

O půjčku Tutovka mohou žádat zaměstnaní i nezaměstnaní, studenti na brigádě, důchodci, je též vhodná jako půjčka pro maminky na mateřské.

Tutovka rychlá půjčka je bezúčelová, žadatel nemusí dokládat, k čemu ji potřebuje. Hodí se jako dlouhodobý úvěr i jako mikropůjčka, kdy žadatel potřebuje jen menší částku, aby poplatil důležité složenky, vyšel do výplaty nebo se ocitl v nečekané situaci, kdy se něco rozbilo, ztratil zaměstnání apod.

Půjčku Tutovka lze využít jako okamžitou půjčku pro zadlužené, půjčku v exekuci apod.

V případě finanční krize či zadluženosti se doporučuje zamyslet se, zda je opravdu nutné si půjčovat. Například problémové půjčky na dárky nebo úvěry na dovolenou dokáží způsobit nemalé potíže a prohloubit případnou dluhovou past.

Co ale dělat, když nezvládám splácet půjčky?

Zaplo první půjčka zdarma je určena novým klientům. Vyznačuje se nulovými úroky a připsáním peněz na účet již do 15 minut.
Sjednat Zaplo první půjčku zdarma je možné zde >

Jak sjednat rychlou půjčku Tutovka?

Sjednat Tutovku půjčku je možné z pohodlí domova, bez nutného docházení na pobočku. Tutovka je dostupná online na stránkách www.tutovkapujcka.cz.

Na hlavní stránce webu půjčky Tutovky je k dispozici krátký a přehledný formulář, kde žadatel určí výši půjčky, vyplní osobní a kontaktní údaje (jméno a příjmení, adresa aj.) či informace o měsíčních příjmech a exekucích.

Důležité jsou také souhlasy s poskytnutím osobních údajů pro účely marketingové komunikace a k získání půjčky. Následně se stiskne tlačítko „Odeslat“ a web automaticky přesměruje k 2. kroku.

Pro dokončení žádosti se vyplní další důležité informace, jako je číslo OP, počet dětí, forma domácnosti, také číslo bankovního účtu, kód banky nebo informace o zaměstnavateli.

Po vyplnění jednoduchého a rychlého dotazníku stačí kliknout na „Dokončit žádost“ a čekat jen pár sekund na její vyhodnocení.

Přímo na hlavní stránce webu Tutovkapůjčka.cz je k nalezení kontaktní formulář, jehož vyplnění zabere jen krátkou chvilku.

Alternativy k Tutovka půjčce

Nebankovní úvěrový trh nabízí nespočet různých půjček (např. půjčky zdarma, krátkodobé půjčky, levné půjčky apod.), mikropůjček či jiných produktů (hypotéky, konsolidace, kontokorentní úvěry atd.). Které z nebankovních poskytovatelů se, stejně jako půjčka Tutovka, vyznačují dlouhodobostí? A u kterých nebankovních poskytovatelů si lze půjčit až 100 000 Kč?

Následující část tohoto článku nabízí 3 alternativy k Tutovce, tedy dlouhodobé nebankovní půjčky.

1. Provident

Nebankovní společnost Provident nabízí rychlý úvěr ve výši 3 000-130 000 Kč, díky čemuž se řadí mezi půjčky 100 000 Kč ihned na účet. Kromě vyplácení na účet lze u Providentu sjednat též úvěr na ruku a v hotovosti.

Doba splatnosti se u Provident půjčky pohybuje v rozmezí 4-48 měsíců. Úroky začínají na 0 %, neboť Provident nabízí novým klientům první půjčku zdarma (Provident START).Tu je možné čerpat až do 16 000 Kč s pevnou splatností 4 měsíce.

Novým klientům je rovněž nabízena Provident půjčka 10+1, kterou lze sjednat v rozsahu od 10 000 Kč do 30 000 Kč s pevnou dobou splatnosti 11 měsíců. Pevná je také úroková sazba ve výši 19,48 % a RPSN ve výši 21,31 %.

2. Zonky

Zajímavou alternativou k Tutovce je rozhodně i půjčka od společnosti Zonky. Jejich P2P půjčka se řadí mezi oblíbené nebankovní produkty, projekt dokonce zaujal banku Air Bank natolik, že se se Zonky spojí. P2P půjčku lze získat také na portálu Prestito či FinBee.

Zonky půjčku lze sjednat od 5 000 Kč do 900 000 Kč. Doba splatnosti se zde pohybuje v rozmezí 12-84 měsíců. Úroková sazba začíná na 2,99 %, RPSN na 3,64 %.

Na rozdíl od Tutovky Zonky nepůjčuje zadluženým lidem – žadatelé tedy nesmí být v exekuci ani v insolvenci, musí mít bezproblémovou úvěrovou historii, také se prověřuje bonita klienta.

Šanci na získání Zonky půjčky mají i lidé bez standardního příjmu ze zaměstnání, tedy důchodcistudenti s pravidelným příjmem z brigády nebo osoby pracující na základě DPP nebo DPČ.

3. Cofidis půjčka

Nebankovní společnost Cofidis se specializuje na spotřebitelské úvěry. Mimo jiné nabízí půjčku v rozmezí 20 000-500 000 Kč, splatnost se zde pohybuje mezi 12 96 měsíci. Úroková sazba začíná na 4,49 % a RPSN na 4,58 %.

Mezi nabízené Cofidis půjčky se řadí například Cofidis půjčka pro jednotlivce, dále úvěr pro rodinu nebo pro novomanžele. U tohoto nebankovního poskytovatele úvěrů lze mimo jiné získat také kreditní kartu nebo zažádat o konsolidaci půjček.

Tutovka půjčka: recenze, diskuze

Tutovka půjčka hodnocení ve většině případech celkem vysoké, často dosahující i 5 hvězdiček z 5. Na stránkách Tutovkpůjčka.cz lze najít hodnocení 4,8.

Recenze Tutovka půjčky bývají napříč různými úvěrovými portály kladné. Klienti chválí především rychlost celého vyřízení, téměř okamžité připsání peněz na účet, skvělou domluvu, vysokou schvalovatelnost či výhodné podmínky.

Přesto se u diskuzí o půjčce Tutovka objevují různá upozornění, kdy například jeden z klientů varoval před zasíláním uvedených údajů partnerům společnosti, kteří volali téměř denně a nabízeli své nebankovní úvěry. Negativní recenze se však dají najít u všech bankovních i nebankovních produktů.

Nutno podotknout, že Tutovka půjčka je prověřeným nebankovním produktem, nejedná se o podvod ani o lichvu. I přes nepočetné negativní recenze se rychlá půjčka Tutovka těší celkem vysokému hodnocení, což jen svědčí o její oblíbenosti.

Kontakt

Telefonní spojení: 777 280 005
Webové stránky: www.tutovkapujcka.cz

Adresa:
LIFO – CB s.r.o.
Na Příkopě 392/9
110 00 Praha

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.