Půjčka Plus – recenze

Půjčka až 30 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Jednoduché online sjednání
 • Rychlé schválení do 10 minut
Mám zájem o Půjčku Plus

Půjčka Plus může zaujmout zejména žadatele se zájmem o nižší objem peněz. Žadatel ji může využít pro jakékoliv potřeby, jedná se totiž o neúčelovou půjčku. Pakliže je klient se vším pokojen, může půjčku čerpat i opakovaně. Jaké jsou parametry Půjčky Plus? Jaké má Půjčka Plus recenze?

Svými parametry se tato půjčka může řadit mezi mikropůjčky. Vyznačuje se totiž nízkou úvěrovou hranicí a krátkou dobou splatnosti. Jedná se také o online půjčku, jelikož ji žadatelé mohou vyřídit z pohodlí domova.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Rychlé schvalování půjčky do 10 minut také patří mezi výhody. Půjčka je prezentována jako půjčka do výplaty. Objem úvěru totiž postačí pro překlenutí pár dní bez financí do výplaty. V tomto případě je však dobré zvážit, zda raději nevyužít jinou finanční pomoc.

Krátkodobé úvěry jako mikropůjčky nejsou příliš výhodné. Mají většinou vysoké úroky, RPSN a další poplatky. Při menším nedostatku peněz je dobré nejprve zkusit půjčit si od rodiny nebo od přátel. Zde je navíc jistota nulového přeplatku.

První Zaplo půjčka je poskytována bez úroků a poplatků. Půjčit si lze až 16 000 Kč na 30 dní.

Více o půjčce Zaplo zde >

Půjčka Plus parametry

Půjčka Plus může být definována jako rychlá půjčka ihned. Úvěr je poskytován v rozmezí od 500 Kč do 30 000 Kč. Doba splatnosti se pak pohybuje od 1 do 30 dní. Jedná se o půjčku bez doložení příjmů, kterou však zajímá bonita klienta.

Posuzuje se ovšem jen aktuální úvěruschopnost. Do registru dlužníků se nenahlíží, a proto se jedná i o půjčku bez registru. Může se zdát, že se jedná téměř o půjčku pro každého. Půjčka Plus však není pro ty, kteří vyhlásili osobní bankrot nebo jsou v insolvenci.

Věřitel za tento úvěr nevyžaduje ručení zástavou, jedná se tedy o půjčku bez zástavy. Tato půjčka není vhodná pro zájemce o hotovostní půjčky, jelikož se specializuje na půjčky převodem na účet. Splatnost této půjčky je možné prodloužit, avšak pouze za poplatek.

V bance nepůjčí kvůli záznamu v registru? Podívejte se na půjčky pro každého od nebankovních společností.

Půjčka Plus je ve své podstatě agregátorem půjček. To znamená, že na základě vybraných parametrů prozkoumá všechny dostupné půjčky a vybere pro žadatele tu nejvýhodnější variantu. Mezi další agregátory patří Půjčka Šikulka, Gejša půjčka nebo Čínská půjčka.

 • Výše úvěru: 1 000 Kč – 30 000 Kč
 • Doba splácení: 1 – 30 dní
 • Roční úrok: od 0 %
 • RPSN: od 0 %
 • Půjčka bez zástavy: ne
 • Půjčka bez registru: ne
 • Možnost prodloužení splatnosti: ano
 • Peníze na účtu: do 15 minut

Skrz tento agregátor je možné získat i první půjčku zdarma. V těchto případech je úrok i RPSN 0 %, takže klient nic nepřeplatí. Ne všichni poskytovatelé půjček tento produkt však nabízí. S první půjčkou zdarma je možné počítat např. u Zaplo půjčky.

Pokud žadatel o půjčku požaduje spíše půjčku s větším objemem, může zkusit porovnat půjčky 100 000 Kč. Půjčky s vysokým objemem nabízí jak nebankovní, tak bankovní společnosti. Patří mezi ně např. Provident, Zonky, mBank nebo Hello Bank.

Půjčka Plus – žádost o půjčku a získání financí

Žádost o půjčku probíhá v jednoduchých krocích a nezabere víc než několik málo minut. V online formuláři stačí zadat požadovanou částku, kterou si chce žadatel vypůjčit. Poté je třeba zvolit dobu splatnosti, ve které bude žadatel schopen peníze vrátit.

Klasická Půjčka Plus kalkulačka na stránkách neexistuje, takže parametry jako úrok a RPSN žadatel není schopen ihned vidět. Tyto a další parametry se zobrazí až po vyplnění nezávazné žádosti, kdy agregátor žadateli přiřadí vhodnou půjčku.

V žádosti je třeba dále vyplnit základní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, e-mail a telefonní číslo. Po zadání žádosti pracovníci Půjčky Plus žadatele v nejbližším možném momentu kontaktují. Schválená částka pak bude během pár minut vyplacena na bankovní účet.

Další parametry jako úrok a RPSN se zobrazí až po vyplnění a odeslání nezávazné žádosti.
Další parametry jako úrok a RPSN se zobrazí až po vyplnění a odeslání nezávazné žádosti.

Hledáte nejvýhodnější rychlou půjčku na trhu? Kamali nabízí první půjčku zdarma při splacení do 14 dnů.

Více o půjčce Kamali zde >

Podmínky pro sjednání půjčky

Jedná se o půjčku bez potřeby dokládat příjem a o půjčku bez registru. Podmínky pro získání Půjčky Plus jsou tak víceméně benevolentní. Existují však minimální požadavky, které je nutné splnit.

Zaplo půjčka

Alternativou k této půjčce může být půjčka Zaplo. V tomto případě si klient může sjednat první půjčku zdarma, kde nebude platit žádný úrok ani RPSN. První půjčka Zaplo poskytuje až 16 000 Kč na 30 dní. Při opakovaném půjčování lze dosáhnout až na 30 000 Kč.

Výhodou Zapla je rychlé vyřízení, jedná se totiž o půjčku do 15 minut. Kromě převodu na účet šlo dříve využít i možnost sítí trafik GECO a získat tak peníze v hotovosti. Od 30. listopadu 2021 to již nelze. Poskytovatel této půjčky nabízí i dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky.

Více o půjčce Zaplo je možné dozvědět se skrz tento odkaz.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Plus Půjčka recenze

Jaké má recenze Půjčka Plus? Jedná se o spolehlivý agregátor půjček, který shromažďuje především půjčky před výplatou. Webové stránky Půjčky Plus jsou velmi přehledné a zájemci na nich najdou všechny potřebné informace.

Plus Půjčka recenze zmiňují zejména výhody pro zájemce se záznamem v rejstříku. Půjčka je vhodná i pro ty, kteří nechtějí dokládat příjem nebo nemohou ručit zástavou nemovitosti. Nevýhodou agregátorů je, že zájemce předem nevidí parametry jako RPSN a úrok.

Pro některé zájemce může být výhodný i fakt, že si může tuto půjčku sjednat i v případě, že má jiné úvěry. Nevýhodou je však to, že Půjčka Plus očekává, že žadatel bude půjčku schopný splatit ihned po výplatě. Prodloužení splácení je tedy za poplatek.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.