Credit Makers – recenze

Půjčka pro podnikatele

RPSN od 0 %, úrok od 0%

 • Rychlá nebankovní půjčka pro OSVČ
 • Peníze na účtu do 24 hodin
 • Možnost půjčit si až 20 000 Kč
Mám zájem o půjčku u Credit Makers

Půjčky určené přímo podnikatelům, to je společnost Credit Makers. Na trhu se nelze příliš často setkat s takovým typem půjčky, kterou mohou čerpat pouze OSVČ či právnické osoby s přiděleným identifikačním číslem. Credit Makers, s.r.o. poskytuje rychlé nebankovní půjčky již od 2000 Kč. Jak si zde půjčit a jaké jsou podmínky?

Výhradně česká společnost Credit Makers, s.r.o. figuruje na trhu teprve od roku 2016 a své služby poskytuje pouze podnikatelům. Maximální výše půjčky je stanovena až na 20 000 Kč, avšak první půjčka v hodnotě až 2 000 Kč lze čerpat zcela zdarma, bez poplatků.

Při půjčce u Kamali mohou být peníze na účtu již do 10 minut.

Půjčit si na Kamali >

Půjčka u Credit Makers

Jak už bývá u rychlých nebankovních půjček zvykem, celý proces sjednání úvěru se odehrává pouze online. Jak již bylo řečeno v úvodu, nikdo jiný než osoby samostatně výdělečně činné nebo právnické osoby vlastnící IČO si zde nepůjčí.

Každý žadatel musí disponovat jak mobilním telefonem pro řadu vícefázových autorizací, tak vlastním bankovním účtem, na který jsou následně odeslány peněžní prostředky.

Credit Makers veškeré žádosti posuzuje individuálně, avšak společnost půjčuje pouze lidem, kteří jsou schopni dostát svým závazkům. Nejedná se tudíž o půjčku bez registru, ani o půjčku bez doložení příjmů.

Kompletní požadavky pro úspěšné získání půjčky u Credit Makers vypadají následovně:

 • vlastní bankovní účet, mobilní číslo, e-mailovou adresu
 • trvalé bydliště v České republice
 • minimální věk 21 let
 • OSVČ nebo právnická osoba s IČO
 • nebýt v exekučním řízení
 • nemít požádáno o oddlužení
 • veškeré starší dluhy musí být uhrazené

Z výše uvedeného jednoznačně plyne, že si společnost dává opravdu záležet na posouzení platební schopnosti každého žadatele.

Sjednání půjčky probíhá v uživatelském účtu, který si případný klient zřídí jednoduchou registrací a následnou autorizací. V tomto rozhraní si pak lze vybrat velikost půjčky a rovněž dobu splatnosti, která může dosahovat maximálně 28 dní.

Pro úspěšnou žádost této rychlé online půjčky je nutné doložit 2 doklady totožnosti. Nezbytností je občanský průkaz, druhým dokladem pak může být pas nebo řidičský průkaz. Společnost dále požaduje výpisy z účtu či výplatní pásky.

První půjčka je u Credit Makers zcela zdarma.

Credit Makers půjčka – parametry

Noví uživatelé mohou čerpat první půjčku zcela bez poplatků, a to do maximální výše 2 000 Kč.

Stálí klienti mají možnost získání půjčky až ve výši 20 000 Kč, avšak již s danými poplatky

Jedná se o vhodnou variantu pro překlenutí krátkodobější finanční tísně nebo pro náhlé výdaje. I proto se Credit Makers řadí mezi krátkodobé půjčky. Nemělo by však zůstat opomenuto, že se jedná o bezúčelovou půjčku, tudíž záleží na každém klientovi, jak s penězi naloží.

Přehled důležitých parametrů půjčky u Credit Makers je následující:

 • Výše úvěru: 1 000 Kč – 20 000 Kč
 • Doba splatnosti: 7 – 28 dní
 • Úroková sazba: od 0 %
 • První půjčka zdarma: ano
 • Půjčka bez registru: ne
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Schvalovací proces: 30 minut
 • Peníze na účtu: do 24 hodin (dle jednotlivé banky)

Ačkoliv je tato rychlá půjčka určená podnikatelům, podnikající osoby mladší 21 let nemají možnost si u společnosti půjčit.

Výhodu Credit Makers nebankovní půjčky představuje skutečnost, že pro získání úvěru není nutností ručitel ani jiná záruka.

Dobu splatnosti si každý klient nastaví dle svých aktuálních možností. Na výběr mají žadatelé ze splatností za 7, 14, 21 a 28 dní. Případné prodloužení půjčky je však za určitý poplatek také možné.

Veškeré splátky je však nutné uhradit včas, jelikož poté Credit Makers začne uvalovat penále. Splatnou částku může klient vidět ve svém uživatelském účtu a celý proces splácení se odehrává právě zde.

První půjčku zdarma lze získat i na Zaplo.cz

Více o Zaplo půjčce >

Žádost o půjčku u Credit Makers

Pro získání půjčky je nutné nejprve zvolit danou částku a dobu splatnosti. To lze učinit skrze formulář na oficiální stránce Credit Makers, jenž působí velmi přehledně. Zákazníci zde mají možnost okamžitě vidět, kolik peněz budou nuceni splatit.

Důležitým krokem je následná registrace, pro kterou lze však využít i Facebook účet. Po autorizaci účtu pak klienti již oficiálně podají žádost o půjčku. Další krok představuje nahrání požadovaných dokumentů a podepsání smluv.

Vyhodnocení klientovy žádosti obvykle nezabere více než 30 minut, avšak před samotným zasláním peněz je nutné ověřit bankovní účet zasláním symbolické 1 Kč.

Poté už nic nebrání zaslání peněz na uvedený účet a čerpání půjčky může začít. Požadované dokumenty lze dokonce zaslat s odkladem.

Jednoduchý formulář na Credit Makers vyhodnotí, kolik klient zaplatí.

Credit Makers – kontakty

Žádosti o půjčku nejsou nikterak omezené a společně s registrací mohou probíhat naprosto kdykoliv. Samotná výplata však probíhá pouze od pondělí do pátku v časovém rozmezí 9 – 17 hodin.

Adresa společnosti Credit Makers:
Credit Makers s.r.o.
Navrátilova 1421/11,
110 00 Praha 1 – Nové Město

Výplata půjček:
Po – Pá: 9:00 – 17:00
So – Ne a svátky: zavřeno

Registrace:
Po – Ne: 0:00 – 24:00

Příjem žádostí o půjčku:
Po – Ne: 0:00 – 24:00

Pro kontaktování společnosti lze využít:

 • info@creditmakers.cz
 • +420 733 787 199

Bankovní účet společnost je veden u FIO banky, avšak pro rychlý převod splátky nebo autorizační částky lze využít expresní platbu skrze platební systém PAYMO. Částky odeslané po 17 hodině budou na účet připsány následující den.

Úrok od 2,99 % lze získat při půjčce na Zonky.

Půjčit si od lidí na Zonky >

Recenze Credit Makers

Společnost Credit Makers, s.ro. je seriózním poskytovatelem rychlých půjček a zcela jistě se nejedná o podvod. Společnost si dává záležet na transparentnosti a důkladném prověření všech žadatelů o půjčku.

Spoustu podnikatelů v náhlé finanční tísni nebo složitější situaci již tuto mikropůjčku využilo, a to pouze s pozitivními pocity.

První půjčka zdarma s nulovým úrokem a RPSN může být velkou výhodou právě pro lidi, kteří si za běžných okolností nepůjčují, avšak potřebují rychle nakoupit zboží pro firmu či uhradit nedoplatky.

Není však nutné uvádět, na co si klient peníze půjčuje, tudíž lze půjčku využít rovněž pro soukromé účely.

Snadná online registrace, transparentnost a možnost prodloužení splácení jsou hlavní důvody, proč uvažovat o půjčce u Credit Makers.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.