Ninja půjčka – recenze

Půjčka až 10 000 Kč

Úrok od 34 %, RPSN od 34 %

 • Bezúčelová půjčka – peníze na cokoliv
 • Transparentní vedení půjčky
 • Možnost sjednat online
Mám zájem o Ninja půjčku

Ninja půjčka patří mezi krátkodobé nebankovní půjčky, díky kterým lze získat peníze už po pár minutách od podání žádosti. Úvěry jsou neúčelové, lze tedy peníze využít na cokoliv. Například na nákup něčeho nového nebo na situace, kdy je do výplaty ještě daleko, ale v peněžence je jen pár korun. Jak o tuto půjčku zažádat a co všechno obnáší?

Na webových stránkách Ninja půjčky je pouze jedna varianta půjčky, která má jasné podmínky. Jedná se o online půjčku, a lze ji získat jen vyplněním žádosti právě přes internet. V některých případech lze mít peníze na svém účtě již do 15 minut, stejně jako je tomu u dnes oblíbené Zaplo půjčky.

Dle internetových zdrojů za celou touto nebankovní půjčkou stojí firma Elephant Orchestra, s. r. o. Tato firma provozuje weby s půjčkami, které zprostředkovávají úvěry od různých poskytovatelů. Stejná firma stojí například za Sumo půjčkou.

Jak požádat o Ninja půjčku?

V tomto případě je možná jen jedna možnost, jak o půjčku požádat. A to prostřednictvím internetového dotazníku na jejich webových stránkách.

Žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na internetu.

Tato žádost není pro půjčku peněz příliš typická, nicméně nebankovní poskytovatelé půjček tento způsob využívají poměrně často. Je to jednoduché, rychlé a z pohodlí domova.

Po odeslání nezávazné žádosti o půjčku se žadateli ozve poskytovatel půjčky. Lidé jsou seznámenipodrobnostmi půjčky, sazebníkem poplatků a pokud poskytovatel půjčku schválí, jedná se dál.

Pak následuje zaslání peněz na bankovní účet žadatele. Jedná se o bezkontaktní převod peněz, který je uskutečněn ihned po schválení půjčky. Pak tedy záleží pouze na tom, u jakých bank jsou účty vedeny a jak dlouho trvá převod peněz.

Vlastnosti Ninja půjčky

Ninja půjčka poskytuje finanční prostředky až do výše 10 000 Kč. Jak již bylo zmíněno, jedná se o rychlou půjčku, tzv. mikropůjčku, která se však vyznačuje krátkou dobou splatnosti. V tomto případě lze peníze splatit do 45 dní ode dne schválení půjčky.

Maximální půjčka je tedy 10 000 Kč, avšak při první půjčce si lze půjčit maximálně částku 8 000 Kč.

Jak již bylo zmíněno, celá půjčka je bezúčelová, peníze lze tedy použít na cokoliv.

Shrnutí vlastností půjčky půjčky:

 • online žádost – pomocí online formuláře je získání půjčky rychlé a jednoduché
 • rychlost online žádosti – žádost lze vyplnit jednoduše a bezpečně z pohodlí domova
 • peníze na cokoliv – půjčka je bezúčelová, peníze lze využít na cokoliv
 • parametry půjčky – bezúčelová půjčka od 1 000 Kč do 10 000 Kč, doba splácení 7 – 45 dnů
 • jednoduché podmínky – půjčka je transparentní a férová
 • dostupnost půjčky – půjčka je vhodná pro lidi se stálým zdrojem příjmů, lze ji získat bez zbytečného papírování

Jak lze vidět, půjčka je opravdu snadná na vyřízení a není potřeba ztrácet čas zbytečným papírováním.

Podmínky půjčky

Podmínky Ninja půjčky nejsou na webových stránkách nikde uvedeny.

Veškeré potřebné informace, i včetně sazebníků poplatků, výše úroků a RPSN, poskytne až obchodní zástupce firmy, tedy poskytovatel půjčky, při informačním hovoru po nezávazném odeslání formuláře.

Aby mohl klient o půjčku zažádat, musí splňovat tyto podmínky:

 • věk 18 – 70 let
 • občan České republiky
 • vlastnit platný bankovní účet
 • stálý finanční příjem
 • platný doklad totožnosti (OP, CP, ŘP)

Půjčka je určena pro všechny, tedy pro studenty, zaměstnance, seniory, rodiče na mateřské dovolené nebo pobírající rodičovský příspěvek.

U této půjčky není potřeba mít žádného věřitele. Ninja půjčka poskytuje peníze i lidem, kteří mají záznam v trestním rejstříku.

Splácení Ninja půjčky

Vzhledem k tomu, že se jedná o krátkodobý a malý úvěr, jeho splátka je jednorázová. To znamená, že se celá dlužná částka odešle na účet poskytovatele najednou, a to nejpozději v den splatnosti.

Splácení je formou jedné splátky na bankovní účet poskytovatele.

Ninja půjčka – diskuze

Konkurence na trhu rychlých půjček je obrovská. Dle hodnocení uživatelů je Ninja půjčka velmi oblíbená a spolehlivá.

Velká výhoda této půjčky je rychlost zpracování celé žádosti a následné odesílání peněz na účet žadatele. Díky tomu lze mít peníze na účtu už během desítek minut.

Dalším a velice významným plusem je velká úspěšnost ve schvalování žádostí. U Ninja půjčky je procento schvalování žádostí obrovské, konkrétně 90 %. Je to mnohem více, než u jiných nebankovních půjček.

Společnost, která Ninja půjčku poskytuje, patří mezi solidní a ověřené nebankovní instituce. To potvrzují recenze Ninja půjčky od uživatelů a také internetové diskuze. Není třeba mít obavy, že by se jednalo o podvodné půjčky.

Dalším významným plusem jsou jednoduché a přehledné webové stránky, na kterých se každý snadno zorientuje. Žádost o půjčku je rychlá, snadná a zabere to pouze pár minut.

Uživatelé mají s Ninja půjčkou zkušenosti velmi dobré a doporučují ji všem, kteří potřebují rychle získat malou půjčku.

Ninja půjčka kontakt

Poskytovatelem Ninja půjčky je společnost Elephant Orchestra, s. r. o. se sídlem Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha 8.

Klientům nabízí kontakt pouze prostřednictvím e-mailu, a to: office@elephant-orchestra.com

Další půjčky na stejné bázi

Pokud má někdo pocit, že Ninja půjčka nenabízí vhodné podmínky pro něj, níže lze vyzdvihnout alternativní půjčky, které se poskytují za podobné podmínky.

Everyday Plus

Jednou z těchto půjček je například Everyday Plus půjčka. Stejně jako Ninja půjčka, i tato půjčka se používá na krátkodobou finanční tíseň, například pár dní před výplatou.

Lze si půjčit až 50 000 Kč.

Via SMS

Další z několika půjček na bázi přežití krátkodobé finanční tísně je Via SMS půjčka.

V případě první žádosti o tuto krátkodobou SMS půjčku si lze půjčit maximálně 16 000 Kč, při dalších půjčkách až 60 000 Kč.

Je několik půjček, které nabízí půjčky s podobnými podmínkami. Liší se například úrokovými sazbami, dobou splatnosti či RPSN sazbou. Záleží pak na každém, co od půjčky očekává.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.