Hyper půjčka – recenze

Půjčka až 250 000 Kč

Ročník úrok od 4,99 %, RPSN od 5,11 %

 • Rychlá půjčka na cokoliv
 • Bez ručitele a zástavy
 • Splatnost až 84 měsíců 
Mám zájem o Hyper půjčku

Hyper půjčka od Hyperfinance.cz představuje nebankovní finanční produkt, který lze využít pro libovolnou potřebu, a to bez ručitele a zástavy. Slouží žadatelům o vyšší obnos peněz, neboť její spodní hranice činí 10 000 Kč. To všechno rychle, jednoduše a z pohodlí domova. Jaké jsou další výhody Hyper půjčky? A co o ní říkají klienti?

Hyper půjčka je určena zájemců o vyšší obnos peněz, a to až do výše 250 000 Kč. I v těch nejvyšších limitech svým klientům přináší výhody v podobě nízkých úroků a snadné dostupnosti.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Protože se jedná o online půjčku, její sjednání zabere jen pár minut a není potřeba kvůli němu vstávat od počítače.

S Hyper půjčkou lze za 5 minut získat až statisíce korun.
Sjednat Hyper půjčku >

Hyper půjčka – základní informace

Jedná se o neúčelový produkt, který lze využít na cokoliv, co si klient přeje. Dobu splatnosti si žadatel volí sám, avšak musí se vejít do rozmezí 12 – 84 měsíců. Za poplatek je možné ho prodloužit.

Základní parametry Hyper půjčky:

Výše půjčky10 000 – 250 000 Kč
Splatnost12 – 84 měsíců
RPSN od 5,11 %
Roční úrokod 4,99 %
Parametry Hyper půjčky.

Žadatel o půjčku nemusí dokládat příjmy ani řešit zástavu či ručitele. Finanční obnos na svůj bankovní účet obdrží zpravidla do 1 pracovního dne od schválení žádosti.

Hyper půjčka – výhody

Hyper půjčka se řadí mezi nejoblíbenější produkty svého druhu, a to z mnoha důvodu. Jedním z nich je to, že je vhodná takřka pro každého.

Další výhody Hyper půjčky:

 • komfortní rozsah nabízené půjčky od 10 000 Kč do 250 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti od 12 do 84 měsíců
 • jednoduchá žádost o půjčku, vyplněná za 5 minut
 • rychlé vyřízení žádosti a poskytnutí peněz do 24 hodin
 • půjčka bez registru, zástavy a ručitele, a to i v případě nejvyššího limitu

Hyper půjčku nelze získat bez trvalého příjmu (ze zaměstnání, samostatně výdělečné činnosti nebo důchodu). Zároveň žadatel musí mít trvalý pobytu na území České republiky, nejedná se tedy o půjčku vhodnou pro cizince.

Hyper půjčka – online žádost

Jednou ze zásadních výhod Hyper půjčky je to, že o ni lze jednoduše zažádat online pomocí tlačítka „Mám zájem o Hyper půjčku“. To slouží k přesměrování na nezávazný formulář ke sjednání Hyper půjčky, který funguje jako úvěrová kalkulačka.

Kalkulačka Hyper půjčku porovná s dalšími bankovními úvěry a nebankovními půjčkami a nejde klientovi ten nejvhodnější produkt přímo na míru.

Do formuláře se uvádí následující:

 • výše půjčky
 • osobní informace (jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, telefonní číslo, e-mail)
 • adresa

Po odeslání formuláře žadatele kontaktuje poskytoval, aby si vzájemně předali další informace. Dále záleží na každém, zda mu budou podmínky vyhovovat a smlouvu o půjčce uzavře.

Kalkulačka Hyper půjčku s dalšími produkty porovná zcela nezávazně a zdarma, žádost je tedy možné zpětně bez problémů stáhnout. Její odeslání pouze vyjadřuje zájem o případné sjednání. Pokud si klient své rozhodnutí nakonec rozmyslí, jednoduše o tom informuje poskytovatele.

Kromě Hyper půjčky se mezi nejvýhodnější produkty svého druhu dlouhodobě řadí půjčka od České spořitelny.
Sjednat půjčku od České spořitelny >

Hyper půjčka – recenze

Klienti si Hyper půjčku chválí a označují ji jako spolehlivou a bezpečnou. Oceňují možnost vysoké půjčky i nad 100 000 Kč, rychlost celého procesu a také fakt, že se jedná o půjčku bez registru.

Dodávají, že se sjednám není žádný problém ani v případě, že má zájemce zápis v registru dlužníků. To je podstatný rozdíl oproti bankovním půjčkám, které mývají přísné podmínky a ne každý na ně dosáhne.

Řada klientů uvádí, že se jim s Hyper půjčkou ve finále dostalo ještě výhodnějších podmínek, než původně očekávali. Někteří ji označují jako jeden z nejlepších produktů svého druhu.

Malá Hyper půjčka

Protože Hyper půjčka poskytuje úvěr až do výše 250 000 Kč, neřadí se mezi mikropůjčky. Pro žadatele o rychlou půjčku pro velmi rychlé řešení naléhavých situací je určena Malá Hyper půjčka s jednorázovou splatností do 30 dnů. Nevzniká tak žádný dlouhodobý závazek.

Nevýhodou krátkodobých půjček všeobecně bývají vysoké úroky, RPSN a další poplatky. To neplatí o Malé Hyper půjčce, která disponuje nízkou úrokovou sazbou. Navíc klient peníze obdrží na účet ihned po schválení a může zažádat již o 1 000 Kč. Horní hranice pak činí 20 000 Kč.

Malou Hyper půjčku si každý může nastavit dle vlastních potřeb. Sjednání je velice jednoduché a rychlé. Lze ho zrealizovat online a požadavek bude ještě v ten stejný den vyřízen. Peníze klient obdrží obratem na svůj bankovní účet.

Tento produkt slouží v situacích, kdy například nezbydou peníze z výplaty, neboť se objeví nečekaný výdaj v podobě nezbytné opravy či nedoplatku z vyúčtování energií a podobně.

Hyper půjčka – alternativy

Nevýhodou Hyper půjčky je malé množství recenzí, které by zájemcům dodaly pocit jistoty. Český trh ovšem disponuje řadou půjček, které lákají na spoustu výhod i na stovky pozitivních zákaznických hodnocení.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčku si je možné sjednat až do výše 30 000 Kč. Peníze klient na svůj bankovní účet obdrží asi 15 minut po jeho verifikaci.

Zaplo bývalo správnou volbou i pro ty, kteří hledají rychlou půjčku o víkendu. Peníze si totiž klient mohl nechat vyplatit i v hotovosti v trafikách GECO. Díky společnosti Zaplo tedy nebyl problém získat půjčku bez účtu – stačilo vyplnit online žádost a peníze si vyzvednout osobně. Od 30. listopadu 2021 již tato služba není aktivní.

Službu lze sjednat z pohodlí domova a bez doložení příjmů, což z ní činí oblíbenou půjčku na mateřské. První úvěr navíc poskytuje Zaplo zdarma. Díky tomu a řadě dalších předností jsou recenze Zaplo půjčky převážně pozitivní.

Zaplo nabízí také dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky se splatností až 24 měsíců. Jeho výše se pohybuje mezi 10 000 až 60 000 Kč. Jedná se o bezúčelovou půjčku, kterou lze využít na cokoliv.

Provident půjčka

Nebankovní půjčka od Provident je poskytována do výše 170 000 Kč se splatností 48 měsíců. Její hlavní přednosti představují první půjčka zdarma a možnost rychlého online sjednání.

Úroková sazba se pohybuje od 6,21 % p.a. Jeho přesnou výši lze jednoduše zjistit ve formuláři Provident. Společnost nabízí také zvláštní půjčku Provident 10+1, s níž si klient může půjčit až 30 000 Kč a zaplatí jen jednu splátku navíc.

recenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.