Aero půjčka – recenze

Půjčka až 300 000 Kč

Úrok od 10,98 %, RPSN od 11,9 %

 • Rychlá půjčka do 15 minut
 • 98 % schválených žádostí
 • Půjčky bez registru a doložení příjmů
Mám zájem o Aero půjčku

Mezi velkým množstvím známých nebankovních společností se také čas od času objevují novější subjekty, které představují zajímavou alternativu. Jednou z takových nebankovních společností je Aero půjčka. Vyplatí se půjčit si peníze od této společnosti? Jaké jsou na Aero půjčku recenze?

Aero půjčka vsází na to, že banky obvykle mnohým klientům v jejich žádosti o půjčku nevyhoví, nejčastěji kvůli nízkému příjmu nebo zápisu v registru. Těmto lidem pak nezbývá než se obrátit na nebankovní společnost, která půjčí téměř každému žadateli.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Aero půjčka podle svých slov schválí až 98 % všech žádostí. Je tak velmi pravděpodobné, že poskytuje také půjčky pro dlužníky, půjčky pro nezaměstnané, půjčky bez registru či půjčku na dluh bez zástavy. Bonita je posuzována individuálně, podobně jako u společnosti Creditstar nebo Dodo půjčky.

Bohužel však platí pravidlo, že čím benevolentnější je společnost při schvalování žádostí, tím dražší je půjčka a tím přísnější jsou podmínky při zpoždění splátek. Na první pohled výhodná nabídka tak může vyústit ve stále narůstající dluh.

Společnost Zaplo poskytuje všem novým klientům první půjčku zcela zdarma.
Získat půjčku s úrokem 0 % >

Aero půjčka ihned – parametry

Aero půjčka ihned je rychlou půjčkou, která je poskytována téměř každému. To znamená, že výše příjmu ani záznam v Solusu či jiném registru není překážkou pro získání Aero půjčky.

Zažádat lze o dva typy půjčky – krátkodobou a dlouhodobou. Parametry krátkodobé půjčky jsou následující:

 • Výše půjčky: 500 – 8 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1 až 30 dní
 • Úroková sazba: od 279,83 % p.a.
 • RPSN: od 1141,2 %
 • Doložení příjmu: ne
 • Kontrola registrů: ne
 • Ručení, zástava: ne
 • Způsob vyřízení: online
 • Rychlost půjčky: do 15 minut

Výhodou krátkodobé půjčky je, že ji dostane opravdu téměř každý. Nabídka první půjčky zdarma, tedy s úrokem 0 %, platí pro všechny nové klienty. Je ovšem důležité půjčky včas splatit, jinak se poplatky samozřejmě navyšují. S podobně lákavou nabídkou přichází také Credit air, Crediton nebo Creditsor.

Naproti tomu dlouhodobou půjčku získá „jen“ 75 % zájemců, i to je ovšem mnohem méně přísné než v bankách či některých nebankovních společnostech. První dlouhodobá půjčka bohužel není zdarma a řídí se tedy stejnými pravidly jako každý další úvěr.

Dlouhodobě nejvýhodnější půjčkou na trhu je Kamali. Jedná se bezpečnou a prověřenou půjčku.
Mám zájem o půjčku s nulovým úrokem >

Parametry dlouhodobé půjčky jsou následující:

 • Výše půjčky: 10 000 Kč – 300 000 Kč
 • Doba splatnosti: až 84 měsíců
 • Úroková sazba: od 10,98 %
 • RPSN: od 11,6 %
 • Doložení příjmu: ne
 • Kontrola registrů: ne
 • Ručení, zástava: ne
 • Způsob vyřízení: online
 • Rychlost půjčky: do 15 minut

Zažádat o půjčku lze online přes jednoduchý formulář. Stačí jen zadat e-mail a vybrat si mezi krátkodobou a dlouhodobou půjčkou. Poté již nezbývá než kliknout na tlačítko „Odeslat“ a nezávazná žádost poputuje k pracovníkům půjčky.

Peníze z Aero půjčku by měly dorazit na účet za 15 minut.

Aero půjčka – pro koho je určena?

Ačkoliv sítem při žádosti projde skoro každý zájemce, přeci jen jsou výjimky, které ani na tuto půjčku nedosáhnou. Aero půjčka nebude poskytnuta osobám mladším 18 let a je dostupná pouze občanům ČR.

Pro získání půjčky je nutné mít mobilní telefon a prokázat se kopií občanského průkazu, jde tak o půjčku na občanku, jinými slovy půjčku na OP. Nutný je také vlastní bankovní účet, jelikož nelze žádat o půjčku v hotovosti.

Tu lze získat například u Providentu, který půjčky ihned v hotovosti zájemcům ochotně poskytne. Provident recenze navíc potvrzují, že jsou takové půjčky opravdu dostupné.

Peer to peer půjčky jsou mezi klienty velmi oblíbené. Lze si domluvit vlastní podmínky úvěru, často výhodnější než kdekoliv jinde.
Půjčit si na Zonky s úrokem od 2,99 % >

Aero půjčka není určena ani pro klienty v insolvenci. Ztížené podmínky mají také osoby v exekuci, pro které je získat půjčku téměř nadlidský úkol. Aero půjčka však konstatuje, že i půjčky v exekuci výjimečně poskytuje, pravděpodobnost schválení žádosti je podle nich sice nižší, nikoliv však nemožná.

Půjčka je naopak vhodná pro:

 • osoby s pravidelným příjmem (důchod, zaměstnání, OSVČ)
 • pro matky na mateřské či rodičovské dovolené – půjčky na mateřské
 • osoby se zápisem v registru

Obecně se krátkodobá půjčka hodí pro ty, kteří potřebují rychle uhradit nečekané výdaje, případně nějak vyžít do výplaty. Dlouhodobá půjčka je naopak vhodná na bydlení, auto, případně začátek podnikání.

Rizika půjček bez registru a bez příjmu

Jak již bylo zmíněno výše, Areo půjčka se řadí mezi úvěry bez registru a pro její získání není nutné dokládat výši příjmu. Takové půjčky však nebývají z logiky věci příliš výhodné. Věřitel musí nějak vyvážit riziko, a tak zpravidla nastaví vyšší úroky a další poplatky, aby se mu riziková půjčka vyplatila.

Aero půjčka ihned dorazí na účet, to znamená, že proces schvalování bonity téměř neexistuje a společnost tak půjčí každému. Je proto třeba počítat s tím, že se bude RPSN pohybovat v řádech tisíců procent.

Problémy nastanou hlavně v případě, kdy dlužník nebude schopen půjčky včas splatit. Poté přijdou na řadu sankce, za každý den nesplacení a finanční problémy jsou v tu chvíli na spadnutí.

Drobné půjčky tak někdy mohou člověka dohnat až k exekuci či insolvenčnímu řízení. Proto je potřeba neřešit starou půjčku novou půjčkou. Dluhy se poté rychle nahromadí a zprvu ještě únosná finanční situace již není bez pomoci ostatních tak snadno řešitelná.

Je také potřeba dávat si pozor, zda společnost, od které si člověk půjčuje, patří mezi ověřené subjekty a nejedná se pouze o soukromou osobu bez licence České národní banky jednající na hraně či za hranou zákona. Jako příklad lze uvést třeba půjčky na směnku, které mnohdy ve smlouvě o půjčce obsahují také nebezpečnou rozhodčí doložku.

Vyřízení Aero půjčky je velmi rychlé a administrativně nenáročné.

Aero půjčka – recenze

Aero půjčka je novinkou na trhu, ke které ještě bohužel nejsou veřejně dostupné žádné recenze. Takové půjčky jsou vždy riskantní a možná se vyplatí poohlédnout se po důvěryhodnějších společnostech. Stejný problém se týká také zkušeností s CashSpot a s dalšími neověřenými poskytovateli.

Mezi dlouhodobě výhodné úvěry prověřené mnohými klienty patří například:

Ať už si člověk půjčuje odkudkoliv, je důležité být obezřetný, pozorně číst smlouvu a vše si dobře spočítat. Většinou platí, že pokud je půjčka splacená včas, a to samozřejmě včetně poplatků, které bývají v řádu stovek až tisíců korun navíc, nic se neděje. Problémy nastávají především tehdy, má-li dlužník problém půjčku splatit, jak uvádějí třeba Ferratum recenze.

Při nezvladatelných dluzích je také na místě nechat si pomoci od dluhových poradců například z Člověka v tísni či jiných organizací, které pomáhají lidem ve finanční nouzi.

Ke zvážení je také možnost požádat o pomoc své blízké nebo své dluhy konsolidovat. Stále platí jedno základní pravidlo – řešit dluhy dříve, než člověku přerostou přes hlavu.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.