Půjčka Šikulka – recenze

Půjčka až 200 000

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

  • Bez nutnosti dokládat příjem
  • Možnost první půjčky zdarma
  • Půjčka i se záznamem v registru
Mám zájem o Půjčku Šikulka

Půjčka Šikulka je agregátorem nebankovních úvěrů v rozmezí od 1 000 do 200 000 Kč. Provozovatelem webu Půjčka Šikulka je momentálně společnost LIFO-CB, s.r.o, která provozuje i další webové stránky s nebankovními úvěry. Jak sjednat úvěr skrz tento agregátor a jaké jsou recenze půjčky Šikulka?

Nebankovní Půjčka Šikulka patří mezi půjčky bez doložení příjmu. Tato půjčka je tedy vhodná pro pracující s nízkými příjmy, nezaměstnané či pro maminky na mateřské. Do této kategorie patří dále např. Zaplo, CreditOn, či Home Credit.

Nebankovní Půjčka Šikulka může být dobrým pomocníkem při hledání individuálního úvěru, který odpovídá přesným požadavkům žadatele. Webové stránky Půjčky Šikulka totiž slouží jako agregátor půjček. Co to znamená?

Za webovými stránkami pujckasikulka.cz, nebo dalším produktem Tutovka půjčka, sice stojí společnost LIFO-CB s.r.o. Zprostředkované nebankovní úvěry jsou však poskytovány jednotlivými úvěrovými společnostmi. Mezi další agregátory patří Gejša půjčka, Sumo půjčka, Creditsor půjčka či Čínská půjčka.

Půjčka Šikulka půjčky nabízí v rozmezí od 1 000 až do 200 000 Kč. Tato půjčka se prezentuje jako půjčka bez skrytých poplatků. Je u ní navíc možné získat první půjčku zdarma. V tomto případě je vždy dobré kontrolovat parametr RPSN. Pokud je RPSN 0 %, jedná se opravdu o půjčku zdarma.

Tato půjčka je bezúčelová, lze ji tedy využít na financování čehokoliv. Pokud se klient dostane do problémů se splácením, může si zdarma odložit jednu a více splátek.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Rychlá nebankovní Půjčka Šikulka

Splátky začínají na 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení je možné doplatit celou půjčku bez jakýchkoli poplatků. V případě pracovní neschopnosti nebo finanční tísně je možné odložit si splátky až na 4 měsíce.

Jedná se o rychlou půjčku do 15 minut, kterou lze sjednat ve třech jednoduchých krocích. Nejprve je třeba vyplnit krátký online formulář, který nezabere více než pár minut. Poté je nutné odeslat žádost o půjčku a vyčkat krátkou chvíli.

Rychlé půjčky bývají většinou posuzovány okamžitě. Peníze získané pomocí tohoto úvěru mohou být žadateli vyplaceny již 15 minut po schválení žádosti. Peníze je možné vyplatit buď na účet nebo v hotovosti.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Půjčka Šikulka podmínky získání

Jako každá půjčka, i Půjčka Šikulka vyžaduje od svých žadatelů několik podmínek. Protože se však jedná o půjčku bez doložení příjmů a zároveň o půjčku bez registru, není podmínek pro získání tohoto úvěru tolik. Jedná se zejména o:

  • Minimální věk 18 let
  • Trvalé bydliště v České republice

Tato půjčka není omezena horní věkovou hranicí, a proto se jedná i o půjčku pro důchodce. Tato půjčka může být využita i jako půjčka na mateřské.

Hledáte společnost, která nabízí rychlé a krátkodobé úvěry? Vyzkoušejte CreditOn.
Více o CreditOn zde >

Jak sjednat Půjčku Šikulka?

Tento úvěr se řadí mezi online půjčky, a proto je sjednání velmi jednoduché. Vše se vyřídí pomocí krátkého online formuláře přímo na přehledných stránkách tohoto agregátoru.

V horní liště nad formulářem si žadatel nejprve zvolí výši částky. Maximální hranice je 200 000 Kč. Kdo hledá úvěr vyššího objemu, může se podívat také na půjčky 100 000 Kč, které nabízí půjčku v řádu i několika milionů.

Žadatel ve formuláři vyplní základní informace o sobě, jako je jméno, příjmení, e-mailová adresa a mobilní telefon. Dále je třeba vyplnit svou adresu včetně ulice, čísla popisného, města a PSČ.

Formulář vyžaduje také vyplnění rodného čísla, měsíčního příjmu a zdroje těchto příjmů. Tím může být zaměstnání, důchod, OSVČ, i půjčka na rodičovský příspěvek. Poté žadatel odešle žádost a čeká na její zpracování.

Sjednání Půjčky Šikulka probíhá skrz jednoduchý online formulář.
Sjednání Půjčky Šikulka probíhá skrz jednoduchý online formulář.

Půjčka Šikulka – kalkulačka

Protože se nejedná o klasický web s jednou půjčkou, nenalezneme zde nic takového, jako je Půjčka Šikulka kalkulačka. Jedná se o internetový agregátor, který žadateli umožní najít úvěr přesně podle jeho potřeb a finančních možností na základě stanovené výše úvěru.

Výši úrokové sazby a RPSN se tak zákazník dozví až ve chvíli, kdy mu agregátor přiřadí na míru uzpůsobenou půjčku. Odesláním žádosti žadatel žádá o kontaktování poskytovatele finančních produktů za účelem získání dalších informací, i o těchto důležitých parametrech.

Půjčka Šikulka – kontakty

Adresa:
Mokré 300, 370 01 Litvínovice

Jiné kontaktní údaje kromě sídla společnosti uvedeny nejsou. Šikulku je možné kontaktovat také prostřednictvím kontaktního formuláře. Ten se nachází dole na hlavní stránce tohoto agregátoru.

Šikulku je možné kontaktovat také prostřednictvím kontaktního formuláře.
Šikulku je možné kontaktovat také prostřednictvím kontaktního formuláře.

Půjčka Šikulka – recenze

Na základě recenzí Půjčky Šikulka lze říci, že jednou z jasných výhod tohoto agregátoru jsou velmi účelné a přehledné webové stránky. Na těchto stránkách jsou pouze základní a nejdůležitější informace k recenzi Půjčky Šikulka. Žadatel o úvěr zde najde online formulář pro žádost o půjčku, pár odpovědí na nejčastější dotazy a kontaktní formulář.

Co žadatelé mohou také ocenit je, že na stránce je vysvětlen parametr RPSN (údaj zahrnující veškeré poplatky spojené s půjčkou, vyjádřený v procentech) či co znamená úroková sazba p.a. (per annum neboli za rok).

Jaké jsou další kladné stránky této půjčky, které zmínit v recenzi půjčky Šikulka? Jedná se o krátkodobý úvěr, který je bez poplatku. Za vyřízení půjčky se tedy nic neplatí. Půjčka Šikulka si neúčtuje nic ani za sjednání či poskytnutí půjčky. Nenahlíží ani do registru dlužníků, a proto jsou šance na získání vysoké.

Jedná se o půjčku do výplaty, která může pomoci překlenout krátké období finančních nesnází. Ovšem pozor – půjčovat bychom si měli jen na nezbytně nutné záležitosti. Vyhnout by se člověk měl například problematickým půjčkám na dárky.

Zkušenosti s půjčkou Šikulka, alternativy

Pravděpodobně z důvodu, že se jedná o agregátor půjček a nikoliv o samostatnou půjčku, není na internetu příliš mnoho zkušeností s půjčkou Šikulka. V diskuzích, ve kterých lidé Šikulku řeší, jsou řešeny spíše nebankovní společnosti jako celek.

Lidé radí dávat přednost raději bankám, jako je KB, mBank nebo Česká spořitelna. Banky totiž důkladně prověřují úvěruschopnost svých klientů a rozhodně nepůjčí jen tak někomu. Rychlé nebankovní online půjčky jsou ve svých podmínkách naopak velmi flexibilní.

Z tohoto důvodu na úvěr mohou dosáhnout i lidé s nízkými příjmy nebo dokonce lidé v exekuci. Půjčka na již existující dluhy však problémy nevyřeší. Člověk se jen zbytečně dostane do dluhové pasti a půjčkového kolotoče.

V případě nižších částek je možné požádat o půjčku nejprve někoho z rodiny či okruhu přátel. Zde bude mít dlužník také jistotu, že nepřeplatí žádné úroky navíc. Další alternativou nebankovních půjček je velmi dobře hodnocená půjčka Zonky.

Zonky je tzv. P2P půjčka, ve které lidé půjčují lidem. Úrok zde začíná na příznivých 2,99 % a předčasné splacení je zcela zdarma. Více o Zonky je možné dozvědět se skrz tento odkaz.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.