SIM půjčka – recenze rychlých půjček Mini a Plus

Půjčka až 20 000 Kč

Úrok od 10,95 %, RPSN od 2403,17 %

 • Peníze lze použít na cokoliv
 • Možnost vyřízení online
 • Dobré hodnocení
Mám zájem o SIM půjčku

Nebankovní společnost SIM půjčka s.r.o. poskytuje krátkodobé a střednědobé spotřebitelské úvěry s názvy SIM Mini a SIM Plus. Společnost si zakládá především na transparentnosti a přehlednosti obchodních podmínek a smluvních podkladů. Jak půjčky SIM Mini a SIM Plus fungují a jak o ně zažádat?

Nebankovní společnost SIM půjčka s.r.o. na českém trhu působí od roku 2013 a v současné době nabízí pouze neúčelové nebankovní úvěry. V portfoliu této společnosti tedy nenajdeme hypotéky, kontokorentní úvěry ani konsolidaci či refinancování úvěrů.

AKTUALIZACE: SIM půjčka již nadále není dostupná.

Půjčky SIM Mini a SIM Plus

Obě varianty SIM půjčky jsou neúčelovými úvěry a lze je tak použít na cokoliv. Peníze je možné získat jak převodem na účet, tak v hotovosti. O půjčku lze zažádat na tomto odkaze.

Podmínky pro poskytnutí SIM půjčky jsou o mnoho mírnější než u bankovních či jiných nebankovních společností – díky tomu je SIM půjčka bez registru, nejedná se však o půjčku bez doložení příjmů.

Podmínky pro poskytnutí půjček SIM Mini a Plus:

 • Věk minimálně 18 let
 • Trvalý pobyt na území České republiky
 • Pravidelný příjem, ze kterého lze splácet
 • Vlastní bankovní účet (půjčka Plus)

Žádost o SIM půjčku se podává online na webových stránkách společnosti. Do formuláře je třeba vyplnit požadované údaje a v případě schválení jsou peníze vyplaceny na účet nebo v hotovosti.

V průběhu žádosti jsou vyžadovány doklady pro identifikaci (dva doklady totožnosti, případně doklad o trvalému pobytu na území ČR), doklady potvrzující pravidelné příjmy za poslední dva měsíce (potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, výpis z účtu, důchodový výměr, kopie posledního daňového přiznání apod.) a doklady prokazující pravidelné výdaje za poslední dva měsíce (nájemní smlouva, výpis z bankovního účtu apod.)

Společnost umožňuje prodloužení doby splatnosti SIM půjčky, a to o 7 až 30 dnů. Žádost je třeba podat online prostřednictvím formuláře na webových stránkách společnosti.

Žadatelé o SIM půjčku musí doložit dokumentaci vztahující se k jejich příjmu a pravidelným výdajům.
Žadatelé o SIM půjčku musí doložit dokumentaci vztahující se k jejich příjmu a pravidelným výdajům.

SIM půjčka Mini

SIM půjčka Mini je prezentována jako tzv. půjčka do výplaty, podobně jako například Pujcka7. Hodí se k překlenutí období zbývajícího do výplaty například v situacích, kdy je třeba narychlo koupit dražší položku do domácnosti.

Parametry SIM půjčky Mini:

 • Výše půjčky: 2 000 Kč – 12 000 Kč
 • Doba splácení: 7 – 30 dní
 • Úroková sazba: od 406,80 %
 • RPSN: 8 716,88 %

Dobu splácení si lze zvolit, půjčka je splatná jednorázově. Úroková sazba i RPSN jsou různé. Pokud si klient půjčí například 7 000 Kč na 18 dní, zaplatí včetně poplatku za poskytnutí (1 470 Kč) celkovou částku 8 507,80 Kč. V případě nesplácení bude dlužná částka navyšována o 0,1 % denně.

Výhodou je sjednání Mini SIM půjčky bez registru a online, zároveň je deklarováno rychlé vyřízení a žádné skryté poplatky.

SIM půjčka Plus

SIM půjčka Plus přijde vhod v situacích, kdy je potřeba pokrýt vyšší výdaje. Jedná se o střednědobý neúčelový úvěr, jehož maximální možná výše je 30 000 Kč. Peníze jsou vypláceny na bankovní účet žadatele.

Parametry SIM půjčky Plus:

 • Výše půjčky: 7 000 Kč – 30 000 Kč
 • Doba splácení: 10 – 60 týdnů
 • Úroková sazba: od 200 %
 • RPSN: od 2 125,31 %

Splácení SIM půjčky Plus probíhá ve dvoutýdenních intervalech v rámci pevně stanoveného splátkového kalendáře.

Stejně jako u předešlého produktu jsou i u SIM půjčky Plus úroková sazba a RPSN různé. Pokud si klient půjčí například 10 000 Kč na dobu 10 týdnů, zaplatí včetně poplatku za poskytnutí (3 670 Kč) celkem 14 090 Kč. V případě nesplácení se dlužná částka navyšuje o 0,1 % denně.

Díky SIM půjčce lze získat částku 2 000 Kč až 30 000 Kč v hotovosti nebo na bankovní účet.
Díky SIM půjčce lze získat částku 2 000 Kč až 30 000 Kč v hotovosti nebo na bankovní účet.

SIM půjčka a recenze klientů

Dle slov samotné společnosti je SIM půjčka výhodným úvěrem, který může sloužit jak k překlenutí doby do výplaty, tak k pokrytí větších výdajů. Důraz je kladen především na jednoduchost a transparentnost podmínek a profesionalitu zaměstnanců. O kvalitě produktu a nabízených služeb však vždy nejlépe vypovídají zkušenosti lidí, kteří jich využili či využívají. Jaké má SIM půjčka recenze od klientů?

Předmětem pozitivních ohlasů je zejména rychlost poskytnutí půjčky, a to jak v hotovosti, tak na účet žadatele. Peníze lze obdržet během několika málo minut, maximálně jedné hodiny. Kladné recenze SIM půjčky se často vztahují také ke komunikaci se zaměstnanci společnosti, kteří bývají vstřícní a dotazy zodpovídají velmi rychle.

V negativních recenzích SIM půjčky se pak lze často dočíst o vysokých poplatcích za upomínky v případě zpoždění se splátkou, které společnost zasílá prakticky ihned. Nespokojenost klientů plyne také z nutnosti poskytnout náhradní telefonický kontakt (po některých klientech byl vyžadován kontakt na nadřízeného) v průběhu žádosti o půjčku. Dojde-li k prodlení se splátkou, společnost často kontaktuje jak dlužníka, tak osobu, jejíž telefonní číslo dlužník uvedl.

O společnosti SIM půjčka s.r.o.

Nebankovní společnost SIM půjčka s.r.o. se sídlem v Praze u nás působí od roku 2013. Nabízí krátkodobé a střednědobé úvěry zaměřené na fyzické osoby a je držitelem oprávnění pro poskytování nebankovních spotřebitelských úvěrů od České národní banky.

Pro snadnější a rychlejší převody peněz má vlastní účty v:

Díky tomu je převod peněz možný mnohdy ihned.

Společnost SIM půjčka – Kontakt

V případě potřeby je možné společnost SIM půjčka kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo na Facebooku.

Zákaznické oddělení
Telefon:
226 256 010
E-mail: info@simpujcka.cz

Oddělení pohledávek
Telefon:
226 256 020
E-mail: pohledavky@simpujcka.cz

Obchodní oddělení
E-mail:
obchod@simpujcka.cz

WWW: simpujcka.cz
Facebook: facebook.com/simpujcka.cz

Sídlo společnosti
SIM půjčka s.r.o.
Václavské náměstí 837/11
110 00 Praha 1
IČ: 015 48 689

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.