SIM půjčka – rychlé půjčky Mini a Plus

SIM půjčka – rychlé půjčky Mini a Plus

SIM půjčka bez registru téměř ihned je finančním produktem, který nabízí nebankovní společnost SIM PŮJČKA s.r.o. Společnost SIM PŮJČKA s.r.o. působí na českém trhu od roku 2013. Má sídlo v Praze a je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Základním pravidlem SIM půjčky jsou transparentní obchodní podmínky a přehledné smluvní podklady.

Nebankovní společnost nabízí v současné době pouze bezúčelové nebankovní úvěry. V portfoliu této společnosti tak zatím nenajdeme hypotéky či spotřebitelské úvěry s vyšší částkou. Společnost také nenabízí kontokorentní úvěry či konsolidaci a refinancování úvěrů.

SIM půjčky Mini a Plus

Společnost SIM půjčka nabízí půjčky s bezúčelovým charakterem. Jedná se o půjčky bez registru, které jsou tak využitelné na cokoliv. Peníze lze získat převodem na účet, ale také v hotovosti.

Podmínky půjček:

  • Minimální věk 18 let
  • Trvalý pobyt na území České republiky
  • Pravidelný příjem, ze kterého lze splácet
  • Vlastní bankovní účet (půjčka Plus)

SIM půjčka Mini

SIM půjčka MINI se prezentuje jako tzv. půjčka do výplaty.

Rozsah půjčky je od 2 000 Kč do 12 000 Kč při době splácení 7 – 30 dní. Úroková sazba půjčky Mini je různá, většinou od 406,80 % a RPSN je také různé, většinou od 8 716,88 %.

Sjednání půjčky Mini je bez dokládání příjmu. Tato půjčka lze sjednat online a deklaruje rychlé vyřízení a peníze ihned. Zároveň uvádí, že klient neplatí žádné skryté poplatky. Peníze lze získat v hotovosti nebo na účet.

Poplatek za poskytnutí a vedení úvěru je zdarma. Poplatek za předčasné splacení je také zdarma.

SIM půjčka Plus

Půjčka Plus nabízí sumu od 7 000 Kč do 30 000 Kč. Splatnost půjčky Plus je 10 týdnů až 60 týdnů.

Společnost nabízí také prodloužení splatnosti půjčky Plus od 7 do 30 dnů. RPSN se nejčastěji pohybuje od 2 125,31 % úroková sazba se nejčastěji pohybuje od 200 %.

SIM půjčka Plus je vyplácena pouze na bankovní účet. U SIM půjčky Plus je pevně dán splátkový kalendář ve dvoutýdenních intervalech.

O společnosti SIM půjčka

Nebankovní společnost SIM PŮJČKA s.r.o. působí na českém trhu od roku 2013 se sídlem v Praze. Zaměřuje se pouze na fyzické osoby a nabízení krátkodobých půjček. Je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Kontakt

www.simpujcka.cz

info@simpujcka.cz

226 256 010

 

Sídlo společnosti:

Na Zatlance 3283/10

150 00 Praha 5