Bingo půjčka – recenze

Půjčka až 100 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 9,90 %

 • půjčky bez registru
 • online podání žádosti
 • splatnost až 84 měsíců
Mám zájem o Bingo půjčku

Na poli nebankovních půjček vznikají stále nové subjekty, které nabízejí krátkodobé i dlouhodobé půjčky klientům, kteří mají potíže získat půjčku v bance. Jednou z novějších půjček je Bingo půjčka, která poskytne až 100 000 Kč bez registru. Jaké jsou na Bingo půjčku recenze? Jaký je na půjčku Bingo kontakt?

Za půjčkou Bingo stojí společnost DSCredit s.r.o., která také provozuje další z úvěrových produktů – půjčku DSCredit či poměrně známou Turbocredit půjčku.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Bingo půjčka – parametry

Z webových stránek Bingo půjčky je zřejmé, že spadá mezi rychlé půjčky a online půjčky. Žádost o půjčku by měla být velmi rychle schválena a peníze se tak na účtě objeví zpravidla v řádu několika hodin. Existují však i rychlejší půjčky, peníze na účtě do 10 minut slibuje například Dodo půjčka.

Společnost Zaplo nabízí každému novému klientovi půjčku zdarma.
Získat půjčku s úrokem 0 % >

Nabídka Bingo půjčky potěší každého, kdo nemá pravidelný příjem či ho trápí vroubek v registru dlužníků. Jedná se totiž o půjčku bez registru a doložení příjmu. Jde tedy o půjčku bez nahlížení do Solusu i dalších registrů. Výše příjmu se sice uvádí do registračního formuláře, stejně jako jeho zdroj, doložení však není nutné.

Jaké jsou parametry Bingo půjčky?

 • Výše půjčky: 10 000 Kč – 100 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12 až 84 měsíců
 • Úroková sazba: neuvedeno
 • RPSN: od 9,90 % do 18,85 %
 • Doložení příjmu: ne
 • Kontrola registrů: ne
 • Ručení, zástava: ne
 • Způsob vyřízení: online

Výše úroku bohužel není na stránkách společnosti uvedena, k dispozici je však údaj o maximálním RPSN. Maximálně tak mohou poplatky činit 18,85 % p.a.

K nebankovní půjčce Bingo existuje mnoho známějších alternativ. Například P2P půjčka Zonky je mezi lidmi velmi populární.
Půjčit si s úrokem od 2,99 % >

Dlouhodobou půjčku bez registru lze splácet až 84 měsíců. Výše splátek začíná již na 198 Kč za měsíc. Výhodné je také to, že lze půjčku kdykoliv splatit celou bez jakýchkoliv sankcí.

Rychlá půjčka Bingo – podání žádosti

Jedním z velkým plusů půjčky Bingo je velmi snadný postup podání žádosti. Vše probíhá na webových stránkách půjčky Bingo. Zde stačí vyplnit opravdu krátký formulář se základními údaji, nastavit výši půjčky, o kterou má žadatel zájem, a dotazník odeslat. Podobně žádost probíhá také na Aero půjčce ihned.

Výše půjčky se v žádosti nastaví pomocí prostého posuvníku.

V průběhu dne se klientovi ozve odborný pracovník, který s nim jeho žádost vyřeší. Poté, co je žádost schválena, jsou peníze ihned vyplaceny na účet klienta. Bingo půjčky ihned na účet jsou tak vhodné pro ty, kteří potřebují peníze co nejdříve.

Jaké údaje je potřeba vyplnit do formuláře?

 • jméno, příjmení a adresu
 • rodné číslo
 • telefon a e-mail
 • výši měsíčního příjmu
 • zdroj příjmu

Zdroj příjmu může být buď zaměstnání, důchod, OSVČ, případně může jít také o půjčku na rodičovský příspěvek. Na výběr je rovněž kategorie „Jiný“.

Po vyplnění již stačí pouze odsouhlasit poskytnutí osobních údajů a formulář odeslat. Co nejdříve by se měl ozvat pracovník nebankovní půjčky Bingo a žádost o úvěr dořešit, včetně všech podmínek.

Kamali je dlouhodobě nejvýhodnější půjčkou v ČR.
Půjčit si bezpečně s úrokem od 0 % >

Nevýhodou žádání o půjčku na webu půjčky Bingo je, že nelze předem zjistit konkrétní výši úroku a RPSN. To vše je nejspíš vyřešeno až během telefonního hovoru. Člověk tak musí být opatrný a vše si dobře rozmyslet, aby nekývl na půjčku s podmínkami, které pro něj nebudou příliš výhodné.

Bez registru si lze půjčit také u jiných poskytovatelů. Nabízí se například Fajn půjčka nebo Cool credit. Dříve bylo možné získat takto půjčky na viasms.cz. Bez nahlížení do Solusu a jiných registrů je možné získat peníze také prostřednictvím P2P půjček, jako je Bankerat nebo Prestito.

Bingo půjčky ihned na účet – splácení půjčky

Splácení půjčky probíhá měsíčně přes bankovní účet. Výše jedné splátky záleží samozřejmě na výši půjčky a úroku, začínat může již na 198 korunách za měsíc.

Půjčku lze také splatit celou naráz, a to bez žádných dalších poplatků. Férově se započítají úroky pouze za dobu, kdy člověk Bingo půjčku čerpal. Na druhé straně je také dostupná služba odkladu splátek až na 4 měsíce, v případě náhlé platební neschopnosti.

Pokud dojde k prodlení, bude dlužníkovi účtováno 0,1 % z aktuální výše dlužné částky za každý den, o který se splátka nebo její část opozdí.

Splácení půjčky lze odložit až na 4 měsíce.

Půjčka Bingo – recenze, reference

Půjčka Bingo za svou existenci ještě nenasbírala příliš referencí. Několik se jich nachází přímo na oficiálních stránkách společnosti, otázkou však je, zda jim člověk může důvěřovat. Je logické, že společnost spíše nebude sdílet kritiku nebo stížnosti nespokojených klientů.

Zveřejněné reference na půjčku Bingo na webu společnosti jsou z drtivé většiny kladné. Chválí se tu přehlednost webu, rychlost půjčky i vstřícné jednání. To se mezi novými poskytovateli často nevidí, například Vstřícné půjčce recenze udělují pouze 2,3 hvězdičky z 5.

Bingo – kontakt

Půjčka Bingo, respektive společnost DSCredit s.r.o. sídlí na této adrese:

DSCredit s.r.o.
Čéčova 636/54
37004
České Budějovice

Kontaktovat Bingo půjčku lze skrze formulář na webových stránkách www.pujckabingo.cz.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.