Hypoteční kalkulačka – online, kalkulace

Hypoteční kalkulačka vypočítá měsíční splátky u hypotečního úvěru. Dále také hypoteční kalkulačka online zobrazí i splátkový kalendář, kde jsou zobrazeny úroky pro jednotlivá splátková období. Pro výpočet hypotéky přes hypoteční kalkulačku online je nutné zadat veškeré finanční údaje. Jak tedy hypoteční kalkulačka online funguje? Kdo a jaké online hypoteční kalkulačky nabízí? Více informací v tomto článku.

Hypotéka je pro mnohé jedinou cestou k vysněnému vlastnímu bydlení. Žadatel o hypotéku musí být velmi obezřetný, aby získal co nejlepší podmínky, nejen při splácení měsíčních splátek. K tomu všemu slouží hypoteční kalkulačky.

Hypoteční kalkulačka online nabízí vypočítání měsíčních splátek hypotéky. Nabízí i možnost pohrát si s výpočtem těchto splátek, díky délce splácení a také díky době fixace hypotéky s kombinací vlastních zdrojů. Vypočtená částka je ovšem vždy pouze orientační a pro pevně danou výši splátky je dobrá konzultace s finančním poradcem.

V případě, že již žadatel hypoteční úvěr má a chystá se refinancovat, i zde se nabízí možnost využití kalkulačky u refinancování hypoték.

Hypoték se nabízí celá řada a je důležité pro své financování bydlení vybrat tu nejvhodnější. Na výběr je z následujících kategorií:

Online kalkulačky jsou nabízeny i u půjček na auto, které jsou také dlouhodobým závazkem stejně jako hypotéka.

TIP: Lze take využít rychlé půjčky bez doložení příjmů a při včasném splácení nabízí některé banky i první půjčky zdarma. Jedním z poskytovatelů je např. JET Money.

Hypoteční kalkulačka KB

Hypotéka od Komerční banky je rozdělená do několika kategorií, ze kterých lze vybrat hypotéku přesně podle svých představ a kritérií. Podle hypoteční kalkulačky KB si pak žadatel spočítá výši měsíčních splátek, úrokovou sazbu i celkovou dlužnou částku.

Hypotéku od Komerční banky lze sjednat i online.

V případě, že má žadatel pojištění od Komerční pojišťovny, nabízí se možnost snížení úrokové sazby. Každý rok je možné předčasné splacení 25 % hypotéky zcela zdarma.

Hypoteční kalkulačka KB nabízí výpočet měsíčních splátek i s úrokovou sazbou.

Hypoteční kalkulačka Hypoteční banky

Hypoteční banka nabízí mnoho druhů hypoték a také jejich refinancování. K výpočtu měsíčních splátek a úrokové sazby lze využít hypoteční kalkulačku Hypoteční banky.

Hypoteční kalkulačka Hypoteční banky porovná žádost i s příjmy žadatele.

Do hypoteční kalkulačky Hypoteční banky se uvádí cena nemovitosti, výše úvěru, doba fixace úvěru a doba splácení. Online lze také porovnat hypoteční kalkulačku i s příjmy žadatele, aby dosáhl na hypotéku.

Hypoteční kalkulačka České spořitelny

Česká spořitelna nabízí úvěry ve výši až do 90 % hodnoty nemovitosti. Je možné získat také nejnižší úrokovou sazbu na trhu, která začíná na 2,34 % v případě pětileté, ale i osmileté fixační doby.

Česká spořitelna k hypotékám nabízí také pojištění domácnosti i nemovitosti na rok za polovinu.

Hypoteční kalkulačka České spořitelny nabízí 2 varianty pro výpočet splátek. Žadatel si může vyplnit klasickou hypoteční kalkulačku České spořitelny nebo může využít hypoteční kalkulačku České spořitelny, která mu vypočítá, na jakou hypotéku může se svými příjmy dosáhnout.

Hypoteční kalkulačka České spořitelny nabízí nejen klasické vypočtení splátek.
U hypoteční kalkulačky České spořitelny lze vypočítat i na jakou hypotéku lze dosáhnotu se svými příjmy a případnými výdaji.

Po vypočtení měsíčních splátek na hypoteční kalkulačce České spořitelny, je možné sjednat hypotéku online, telefonicky nebo osobně na pobočce.

Hypoteční kalkulačka ČSOB

ČSOB hypotéku nabízí do 80 % hodnoty zástavy nemovitosti s úrokem pouhých 2,19 % ročně. Za sjednání a odhad hypotéky nejsou vedeny žádné poplatky a výše splátek si může každý přizpůsobit dle svých představ.

S hypoteční kalkulačkou ČSOB je možné splátky po 6 měsících řádného splácení snížit až o 30 %. Po vypočtení splátek z hypoteční kalkulačky ČSOB lze hypotéku sjednat online nebo osobně na pobočce.

Hypoteční kalkulačka ČSOB vypočítá výši měsíční splátky i s úroky.

Hypoteční kalkulačka ČSOB vypočítá nejen klasickou hypotéku, ale také americkou hypotéku nebo refinancování hypoték.

kalkulačkasrovnání

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.