Půjčka bez doložení příjmu – ihned a online – srovnání

Půjčka bez doložení příjmů je poskytována několika nebankovními subjekty. Zákon nařizuje prověřit bonitu každého zájemce, většinou se toho docílí doložením a ověřením příjmů a výpisem z registru dlužníků. Tyto půjčky se poskytují bez nutnosti doložit příjmy a registru. Kvůli tomu přichází s méně výhodnějším úrokem a vyššími poplatky, než je u nebankovních úvěrů běžné. Kde lze takovou půjčku sjednat? Co vše musí žadatel splňovat?

K poskytnutí půjčky od banky je totiž potřeba, aby byl žadatel bonitní, tedy schopný úvěr splácet. Musí mít pravidelný příjem, který je doložitelný. Bez příjmu na klasickou bankovní půjčku nelze dosáhnout.

Před sjednáním nebankovní půjčky bez doložení příjmu je nutné nastudovat si smluvní podmínky a dozvědět se o společnosti co nejvíce informací.

Půjčku bez doložení příjmů (například Smart půjčka JET Money, ReRum půjčka, Volsor půjčka, Turbocredit apod.) lze použít například na úhradu účtů, nákup vybavení, dovolenou či rekonstrukci domu.

Tento typ nebankovní půjčky je pro většinu lidí snadným způsobem, jak rychle a online získat půjčku bez nutnosti dokládat příjem. Pokud si člověk navíc zvolí levnou půjčku bez doložení příjmů, kdy první půjčka je obvykle zdarma, neutratí navíc ani korunu. Na druhou stranu nezíská příliš vysoké částky.

Příjmy se v případě bankovních, a u spousty nebankovních společností, ovšem dokládat musí. Slouží k tomu například tyto dokumenty:

 • potvrzení od zaměstnavatele
 • doložení smlouvy HPP s dobou neurčitou
 • výplatní páska
 • výpis z běžného bankovního účtu
 • daňové přiznání za minulý rok (především u živnostníků a podnikatelů)
 • důchodový výměr nebo ústřižek složenky od důchodu
 • potvrzení o pobírání příspěvku na mateřské dovolené

V případě nebankovních půjček bez nutnosti doložení příjmů a bez registru žadatel tyto dokumenty dokládat nemusí.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Často o půjčku bez doložení příjmu žádají lidé, kterým nedojde měsíční výplata včas, nebo potřebují uhradit sumu, kterou již na účtu nemají a do výplaty je daleko. Avšak může to být pro mnoho osob i jediná možnost, jak se dostat z náročné životní situace. Stále je potřeba mít na paměti, že u tohoto typu půjček hraničí podmínky nebankovních institucí s lichvou

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů nejčastěji cílí na:

 • na nezaměstnané, kteří nemají žádný příjem či jsou v evidenci Úřadu práce
 • na pracující, kteří nemohou příjmy nijak doložit
 • na pracující s velmi nízkými příjmy, kterým by kvůli nízkému příjmu banky nepůjčily

Nebankovní společnosti nabízejí jak rychlé půjčky online, tak rychlé půjčky bez doložení příjmů i pro zadlužené nebo klientům v insolvenci či exekuci. Nepožadují po žadateli doložení příjmů, proto jsou vhodné též jako půjčky pro matky na mateřské či rodičovské. Výjimečně lze tak získat také půjčku na mateřské bez registru. Často se proto jedná o nízké sumy s vysokými úroky.

Avšak i pro nebankovní instituci může být riskantní půjčovat lidem s dluhy a bez pravidelných příjmů. Proto tyto půjčky zpravidla přichází s vysokou RPSN a úrokovou sazbou a přísnými podmínkami při neschopnosti dluh včas splatit.

Rychlá online půjčka umožňuje připsání peněz na účet během několika málo minut.

Úvěry bez doložení příjmu se zpravidla řadí mezi tzv. půjčky na občanku. Díky tomu jsou půjčky na OP administrativně nenáročné a velmi rychlé.

Žádost o nebankovní půjčku bez doložení příjmů

Získat nebankovní půjčku bez doložení příjmů a půjčku bez registru je rychlé a snadné. Žádost o půjčku bez doložení příjmů žadatel může provést online a po schválení má peníze rychle na účtu.

Pro ty, kdo potřebují peníze v hotovosti, existují půjčky o víkendu a další půjčky ihned nonstop. Za žadatelem často přijede zástupce nebankovní společnosti až domů.

Před sjednáním půjčky bez doložení příjmů je potřeba sledovat:

 • výši RPSN
 • množství poplatků – hlavně poplatek za posouzení a za poskytnutí půjčky
 • úplnost smlouvy – mít vše písemně podložené, zajímat se o celkovou splácenou částku, podmínky

Všechny tyto parametry určují, jak je půjčka výhodná.

Půjčka pro problémové klienty

I v případě, že má žadatel záznam v registru dlužníků, lze najít okamžité půjčky pro zadlužené nebo tzv. půjčky pro problémové klienty. Online a rychlé vyřízení tak stále zůstává lákadlem pro žadatele o půjčky bez doložení příjmů a půjčky pro problémové klienty.

Podmínky pro získání půjčky bez doložení příjmu online

Do registru dlužníků se u těchto půjček nenahlíží, u vyšších částek je však nutná zástava nemovitosti. Je potřeba dávat pozor na podmínky smlouvy a řádné dodržování splátek.

Požadavky pro získání půjčky bývají:

 • minimální věk 18 let
 • dva doklady totožnosti

Poplatky spojené s vyřízením půjčky bývají u nebankovních půjček bez doložení příjmů rozloženy do jednotlivých splátek. Pokud chce žadatel nebankovní půjčku online bez doložení příjmů, měl by vybírat z ověřených společností.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů online je snadná na vyřízení, zpracována bývá téměř ihned, a díky tomu se může jednat také o expres půjčku bez doložení příjmu. Obvykle stačí vyplnit formulář, počkat na zavolání operátora či potvrzující SMS.

V případě žádání nebankovní půjčky bez doložení příjmu a bez registru je ve valné většině potřeba, aby měl žadatel přístup k internetu, neboť se většinou tyto půjčky bez doložení příjmů sjednávají online, a často je nutné vlastnit bankovní účet.

Půjčka ihned bez doložení příjmů – na co si dát pozor?

Přestože jsou půjčky bez doložení příjmů a bez registru ihned k dispozici a představují tak snadné řešení tíživé finanční situace, je na místě se řídit několika pravidly a nepodlehnout hned první nabídce, která vyskočí na internetu. Rychlá půjčka bez doložení příjmu se na účtě objeví skutečně ihned. Předně je však nutné si odpovědět na několik otázek:

 • Zvládnu ji však splatit v její krátké době splatnosti?
 • Co mě čeká, pokud půjčku nesplatím včas?
 • Je půjčka skutečně nezbytná?
 • Neexistuje možnost půjčit si s nulovým RPSN od někoho z rodiny nebo přátel?

Pokud je rychlá půjčka bez doložení příjmu jediným řešením, je třeba si pohlídat přehlednost a srozumitelnost smlouvy, veškeré nutné poplatky a recenze na nezaujatých stránkách. Samozřejmostí je informovat se o výši sankcí při prodlení se splátkou u půjček ihned bez doložení příjmu.

Poskytovatelé půjček bez doložení příjmu

Získat výhodnější půjčku bez doložení příjmů lze vyhledáním první půjčky zdarma. Jedná se o nabídky nebankovních společností, kdy nabízí pro nové klienty první půjčku, o malé sumě, bez úroků. Některé půjčky bez doložení příjmů bývají zajištěny nemovitostí, pokud jde o vyšší částky. 

Na českém trhu je mnoho poskytovatelů půjček bez doložení příjmu. V tabulce jsou uvedeni poskytovatelé, u kterých si zájemce může ověřit úrokové sazby, poplatky a nalezne na internetu mnoho recenzí. Chybí zde tedy mnoho menších a nových společností, jako je třeba Vstřícná půjčka.

Poskytovatel Rozsah půjčkyÚroková sazba Splatnost
Kamali1 000 Kč – 20 000 Kčod 0 %14 -30 dní
CreditOn500 Kč – 20 000 Kčod 0 %den až 30 dní  
Ferratum500 Kč – 20 000 Kčod 0 %7 dní až 45 dní
Home Credit10 000 Kč – 250 000 Kčod 7,85 %Flexibilní
Hyperfinance500 Kč – 250 000 Kčod 4 % a 10,01 %1 měsíc až 84 měsíců  
Kouzelná půjčka1 000 Kč – 50 000 Kčod 0,99 %2 – 90 dní
Kredito241 000 Kč – 20 000 Kčod 365 %1 den až 30 dní  
Půjčka Plus mini500 Kč – 8 000 Kčod 0 %1 den až 30 dní  
Půjčka Tutovka1 000 Kč – 100 000 Kčmax 13,85 %12 až 84 měsíců
ViaSMS1 000 Kč – 20 000 Kčod 0 %7 dní až 30 dní  
Zaimo půjčka15 000 Kč – 108 000 Kčod 14,07 % 12 měsíců až 48 měsíců
Zaplo1 000 Kč – 20 000 Kčod 0 %7 dní až 30 dní
Bankerat půjčka10 000 Kč – 600 000 Kčod 9 %až 6 let
Finemoney půjčkaaž 5 000 000 Kčod 6 %až 180 měsíců

Pokud má žadatel několik stávajících půjček, je na místě zvážit spíše konsolidaci půjček než žádat o další půjčku. Další možností je také stávající úvěr refinancovat

Další alternativou rychlé půjčky je zřídit si u banky běžný účet s kontokorentním úvěrem. To umožňuje celá řada českých bank. Žádají potvrzení o příjmech, běžný účet založený u nich, na který každý měsíc chodí výplata od zaměstnavatele. Tím získávají lepší povědomí a přehled nad finanční situací klienta. To jsou podmínky českých bank i u jejich klasických úvěrů.

Jestliže klient chce žádat o půjčku bez doložení příjmu a potřebuje pouze nižší sumu na nečekané výdaje a rodinný rozpočet už tyto výdaje nepokryje, může přemýšlet o tzv. půjčce před výplatou.

Jedná se o typ mikropůjčky, kdy žadatel i v registru dlužníků nemusí dokládat příjem a dostane malý obnos peněz, v tomto případě se jedná o půjčku pro problémové klienty. Získaná nízká suma tak akorát pokryje tyto výdaje před výplatou.

Kamali

Společnost Kamali od doby svého vzniku dvakrát změnila své jméno. Z původního Click Creditu se přejmenovala na Japonskou půjčku, jíž následně nahradila Kamali půjčka.

Žadatel o Kamali půjčku musí splňovat podmínky:

 • starší 18 let
 • trvalý pobyt na území ČR – vhodná i jako půjčka pro cizince
 • platný občanský průkaz
 • vlastní bankovní účet

V případě Kamali půjčky se jedná o rychlou půjčku bez doložení příjmů, ne však bez nahlížení do registru – nejedná se tedy o půjčku pro zadlužené, tedy o půjčku pro problémové klienty. Společnost nevyžaduje ani doložení o zaměstnání, půjčka je tedy vhodná i pro nezaměstnané. Lze sjednat rychle a online – z pohodlí domova.

Kamali půjčka se vyznačuje následujícími parametry:

 • Rozsah půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
 • Doba splatnosti: 14 – 30dní
 • Úrok: od 0 %
 • RPSN: od 48 %
 • Půjčka bez registru: ne
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Kamali se řadí mezi nejbezpečnější i nejvýhodnější mikropůjčky na českém trhu. Například při úvěru pro nové klienty se neplatí žádné poplatky, pokud jej klient splatí do dvou týdnů.

CreditOn

CreditOn půjčky se řadí mezi expres půjčky bez doložení příjmu, i mezi půjčky bez ručitele a zástavy. Společnost CreditOn ve svém portfoliu nebankovních produktů nabízí jak krátkodobou mikropůjčku, tak dlouhodobý úvěr.

Podmínky, které musí žadatel při žádosti o CreditOn půjčku splňovat, jsou:

 • věk min. 18 let a max. 75 let
 • vlastní bankovní účet
 • schopnost splácet dluh

Parametry CreditOn půjčky:

 • Rozsah krátkodobé půjčky: 500 Kč – 8 000 Kč
 • Rozsah Půjčky Extra: 2000 Kč – 20 000 Kč
 • Doba splatnosti: 30 dní (u krátkodobé půjčky),u dlouhodobé záleží na klientovi
 • Úrok: 25 %
 • RPSN: od 1405,60 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano

Krátkodobou půjčku CreditOn lze sjednat od 500 Kč do 8 000 Kč, obvykle se poskytuje na 30 dní. Musí se splatit v plném rozsahu, a to najednou.

Dlouhodobá CreditOn „Půjčka Extra se pohybuje od 2 000 Kč do 20 000 Kč. Tato půjčka bez doložení příjmu je flexibilní – záleží jen na klientovi, jak dlouho ji bude používat. Lze ji splácet postupně nebo uhradit jednorázově.

Výhodou u Půjčky Extra od CreditOn je možnost nastavení data splatnosti klientem – den, kdy jemu bude splátka vyhovovat.

Ferratum

Další nebankovní společností, která ve svém portfoliu produktů nabízí možnost půjčky bez doložení příjmu, je Ferratum, mezinárodní poskytovatel nebankovních půjček sídlící ve Finsku.

Ferratum nabízí tři druhy půjček pro fyzické osoby. Jedná se o:

 • Ferratum Micro
 • Ferratum Credit
 • Ferratum Plus

Důležité parametry Ferratum půjček:

 • Požadovaný věk: 19 až 85 let
 • Vlastní bankovní účet: ano
 • Úroková sazba: od 0 %
 • RPSN: od 262,91 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano
Název půjčkyRozsah půjčkyDoba splatnosti
Ferratum Micro500 – 20 000 Kč7-45 dní
Ferratum Credit2 500 – 80 000 Kčod 30 dní
Ferratum Plusdo 25 000 Kč2 měsíce – 1 rok

U půjčky Ferratum Micro se jedná o krátkodobou půjčku do výplaty s možností zápůjčky od 500 Kč až 20 000 Kč s dobou splatnosti 7-45 dní, jenž je možná prodloužit až o 60 dní. První půjčku do výše 9 000 Kč se splatností 30 dní nabízí společnost Ferratum zdarma.

Ferratum Credit, neboli Credit Limit, je flexibilní úvěr fungující na principu kontokorentu či revolvingovém úvěru. V rámci této půjčky lze zažádat o částku od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Úrok se zde pohybuje od 12,5 % a RPSN od 262,91 %. Doba splatnosti se pohybuje od 30 dní a více.

Klient, který si zažádá o půjčku Credit Limit poprvé, má nulový úrok při splacení půjčené částky do 30 dní.

Ferratum Plus nabízí služby spotřebitelského úvěru. Klient může zažádat o půjčku až do výše 25 000 Kč. Tato půjčka je určena klientům, kteří u společnosti Ferratum žádají o půjčky častěji. Doba splatnosti se zde pohybuje od 2 měsíců do 1 roku.

Home Credit

Flexibilní půjčku od Home Credit lze sjednat ve výši od 10 000 do 250 000 Kč s minimální úrokovou sazbou od 7,85 % p. a. Home Credit půjčka má podobu revolvingového úvěru, lze tedy čerpat opakovaně bez nutnosti dalšího schvalování.

Podmínky pro žádost o Home Credit půjčku:

 • doložení platného občanského průkazu společně s druhým průkazem totožnosti
 • u cizinců je nutnost doložení povolení k trvalému pobytu na území ČR

Parametry Home Credit flexibilní půjčky:

 • Rozsah půjčky: 10 000 – 250 000 Kč
 • Doba splatnosti: 3 – 84 měsíců
 • Úroková sazba: od 7,85 %
 • RPSN: od 10,3 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano

Hyperfinance

Nebankovní poskytovatel úvěrů Hyperfinance dělí své úvěrové produkty na dva druhy půjček:

V případě Malé Hyperpůjčky lze zažádat o mikropůjčku v rozmezí 500 Kč až 8 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dní. Tuto krátkodobou půjčku lze využít například jako půjčku před výplatou nebo při náhlých nečekaných výdajích.

Hyperpůjčku je možné sjednat od 4 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti 12 až 84 měsíců – jedná se tedy o dlouhodobou půjčku. Úroková sazba začínána 10,01 % p.a.

Požadované podmínky pro sjednání Hyperpůjčky i Malé Hyperpůjčky:

 • věk od 18 do 65 let
 • občanství ČR
 • doložení 2 platných dokladůo totožnosti
 • schopnost splácet
 • platný bankovní účet

Parametry půjček od poskytovatele Hyperfinance:

 • Rozsah půjček: 500 – 250 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1 – 84 měsíců
 • Úroková sazba: od 4 % a 10,01 %
 • Půjčka bez ručitele: ano
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano

Oba typy Hyperpůjček lze sjednat z pohodlí domova – rychle a online. I přes to, že jsou dokládané pro klienty se stálým příjmem (pracující, matky na mateřské dovolené apod.), mohou fungovat jako půjčky bez doložení příjmů.

Kredito24

Kredito24 se řadí mezi oblíbené poskytovatele nebankovních rychlých půjček bez nutnosti doložení příjmů. Kredito24 půjčka se sjednává online přes webové stránky společnosti.

Důležité podmínky při sjednávání rychlé půjčky u Kredito24:

 • věk v rozmezí 18-65 let
 • české občanství či trvalý pobyt na území ČR
 • vlastní bankovní účet
 • přístup k internetu
 • funkční telefon – potvrzovací SMS

Rychlost sjednání Kredito24 půjčky, do 10 minut, je však vykoupena vysokým RPSN i úroky, které jsou zde zastoupeny poplatkem.

Parametry půjčky Kredito24:

 • Rozsah půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
 • První půjčka: max 8 500 Kč
 • Doba splatnosti: 1-30 dní
 • Úroková sazba: od 365 %
 • RPSN: od 2 334 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano

Kredito24 půjčka je tedy krátkodobým úvěrem a půjčkou bez nutnosti doložení příjmů a bez registru. Je vhodná například jako půjčka bez zaměstnání, před výplatou či v nečekaně nastalé finanční tísni.

Půjčka Plus mini

Půjčka Plus mini poskytuje krátkodobý mikroúvěr s možností půjčky od 500 Kč do 8 000 Kč. Nabízí první půjčku s nulovým úrokem i RPSN.

Poskytovatelé Půjčky Plus mini garantují rychlé a jednoduché sjednání. O půjčku je možné zažádat online z pohodlí domova.

Podmínky potřebné ke sjednání Půjčka Plus mini:

 • minimální věk 18 let
 • občan ČR nebo mít trvalý pobyt na území ČR
 • vlastnit bankovní účet
 • platný občanský průkaz
 • telefon, e-mail

Parametry Půjčky Plus mini:

 • Rozsah půjčky: 500 – 8 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1-30 dní
 • Úrok: od 0 %
 • RPSN: od 0 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano

Půjčka Plus mini spadá pod produkty nebankovního poskytovatele úvěrů Půjčka +, která kromě tohoto mikroúvěru nabízí Půjčku Plus od 500 Kč do 250 000 Kč s maximálním RPSN 91,66 %. Doba splatnosti je u tohoto úvěru 61 dní až 84 měsíců. Půjčka Plus lze sjednat online.

Via SMS

Dalším nebankovním poskytovatelem, u kterého je možné sjednat půjčku bez nahlížení do registrů, je Via SMS.

Krátkodobá Via SMS půjčka je nabízena od 1 000 Kč do 60 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 až 30 dní. Poskytovatel nabízí první půjčku do 16 000 Kč s nulovým úrokem. Při dalším sjednávání Via SMS půjčky lze žádat pomocí SMS zprávy.

Podmínky pro sjednání půjčky Via SMS jsou následovné:

 • disponovat mobilním telefonem
 • občan ČR
 • starší 18 let
 • vlastní bankovní účet
 • platný OP

Parametry Via SMS půjčky:

 • Rozsah půjčky: 1000 Kč – 60 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1 – 30 dní
 • RPSN: 621,6 % – 855 %
 • Úrok: 22 %, při prvním sjednání od 0 %
 • Půjčka bez kontroly registru dlužníků: ano
 • Půjčka bez ručitele: ano

Zaimo

Zaimo půjčka je dalším nebankovním produktem, u kterého není potřeba doložit příjmy a nahlížet do registrů. O Zaimo půjčku tak mohou zažádat studenti, důchodci, nezaměstnaní i lidé s exekucemi, jedná se tedy o půjčku bez doložení příjmů a půjčku pro problémové klienty. V ČR je aktuálně nedostupná.

U Zaimo půjčky je možné žádat o částku v rozsahu 15 000 Kč – 108 000 Kč s dobou splatnosti 12 – 48 měsíců. Úrok začíná na 14,07 % a RPSN je od 15 %.

Klient při žádání musí splňovat následující podmínky:

 • věk minimálně 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • aktivní telefonní číslo
 • vlastní bankovní účet

Parametry Zaimo půjčky:

 • Rozsah půjčky: 15 000 Kč – 108 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12 – 48 měsíců
 • RPSN: od 15 %
 • Úroková sazba: od 14,07 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů dlužníků: ano
 • Půjčka bez ručitele: ano

Zaplo

Zaplo úvěr je půjčkou bez doložení příjmů, avšak s nahlížením do registrů – nejedná se tedy o půjčku pro zadlužené.

Klient musí při žádání o Zaplo půjčku splňovat následující podmínky:

 • minimální věk 18 let
 • české občanství
 • vlastní bankovní účet
 • nedisponovat záznamem v rejstříku dlužníků
 • schopnost splácet

Parametry Zaplo půjčky:

 • Rozsah půjčky: 1 000 Kč – 16 000 / 30 000 Kč
 • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • Úroková sazba: od 279,83 %
 • RPSN: od 1 141,2 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne

Zaplo půjčka poskytuje možnost první půjčky do 16 000 Kč zcela zdarma. Úvěr lze sjednat online. Jedná se o krátkodobou půjčku, neboť doba splatnosti je maximálně 30 dní.

Závěrem k půjčkám bez doložení příjmů

Půjčky bez doložení příjmů jsou oblíbeným produktem poskytovaným nebankovními společnostmi. O takový úvěr mohou zažádat například studenti, důchodci, lidé na rodičovské dovolené, ale i nezaměstnaní.

Většina takovýchto půjček, kdy není nutné dokládat příjem, se na trhu pohybuje i s možností bez nahlížení do registrů nebo bez ručitele – nebývá to však pravidlem.

Klient, který o půjčku bez doložení příjmu a bez registru žádá, by však mezi těmito nebankovními produkty měl volit takový, který je prověřený a bezpečný. Může se obrátit například na nezávislé webové porovnávače úvěrů, například Navigátor úvěrů, recenze, osoby, které mají s podobnými půjčkami zkušenosti, nebo zkonzultovat s právníkem.

srovnání

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.