Expres půjčka bez doložení příjmu – ihned, rychlá i dlouhodobá

Půjčka bez doložení příjmů je poskytována několika nebankovními subjekty. Zákon nařizuje prověřit bonitu každého zájemce, většinou se toho docílí doložením a ověřením příjmů a výpisem z registru dlužníků. Tyto půjčky se poskytují bez nutnosti doložit příjmy a registru. Kvůli tomu přichází s méně výhodnějším úrokem a vyššími poplatky, než je u nebankovních úvěrů běžné. Kde lze takovou půjčku sjednat? Co vše musí žadatel splňovat?

K poskytnutí půjčky od banky je totiž potřeba, aby byl žadatel bonitní, tedy schopný úvěr splácet. Musí mít pravidelný příjem, který je doložitelný. Bez příjmu na klasickou bankovní půjčku nelze dosáhnout.

Před sjednáním nebankovní půjčky bez doložení příjmu je nutné nastudovat si smluvní podmínky a dozvědět se o společnosti co nejvíce informací. Malá půjčka je zpravidla poskytována bez nahlížení do registru dlužníků.

Půjčku bez doložení příjmů lze použít například na úhradu účtů, nákup vybavení, automobilu, dovolenou či rekonstrukci domu.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Tento typ nebankovní půjčky je pro většinu lidí snadným způsobem, jak rychle a online získat půjčku bez nutnosti dokládat příjem. Pokud si člověk navíc zvolí levnou půjčku bez dokládání příjmů, kdy první půjčka je obvykle zdarma, neutratí navíc ani korunu. Na druhou stranu nezíská příliš vysoké částky.

Příjmy se v případě bankovních, a u spousty nebankovních společností, ovšem dokládat musí. Slouží k tomu například tyto dokumenty:

 • potvrzení od zaměstnavatele
 • doložení smlouvy HPP s dobou neurčitou
 • výplatní páska
 • výpis z běžného bankovního účtu
 • daňové přiznání za minulý rok (především u živnostníků a podnikatelů)
 • důchodový výměr nebo ústřižek složenky od důchodu
 • potvrzení o pobírání příspěvku na mateřské dovolené

V případě nebankovních půjček bez nutnosti doložení příjmů a bez registru žadatel tyto dokumenty dokládat nemusí.

Půjčka bez registru a doložení příjmu

Často o půjčku bez registru a doložení příjmu žádají lidé, kterým nedojde měsíční výplata včas a jsou bez příjmu a k tomu mají ve své úvěrové historii potíže s registry. Tito lidé potřebují uhradit sumu, kterou již na účtu nemají a do výplaty je daleko, proto půjčka bez registru a doložení příjmu může být pro ně řešením.

Může to být pro mnoho osob i jediná možnost, jak se dostat z náročné životní situace. Stále je potřeba mít na paměti, že u tohoto typu půjček bez registru a doložení příjmu mohou hraničit podmínky nabízené nebankovních institucí s lichvou, protože se pro poskytovatele takových půjček jedná o velmi rizikový úvěr.

Nebankovní půjčka bez registru a bez doložení příjmů nejčastěji cílí na:

 • na nezaměstnané, kteří nemají žádný příjem či jsou v evidenci Úřadu práce
 • na pracující, kteří nemohou příjmy nijak doložit
 • na pracující s velmi nízkými příjmy, kterým by kvůli nízkému příjmu banky nepůjčily

Nebankovní společnosti nabízejí rychlé půjčky bez registru a doložení příjmů i pro zadlužené nebo klientům v insolvenci či exekuci. Nepožadují po žadateli dokládání příjmů, proto jsou vhodné též jako půjčky pro matky na mateřské či rodičovské. Výjimečně lze tak získat také půjčku na mateřské bez registru. Často se proto jedná o nízké sumy s vysokými úroky.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Avšak i pro nebankovní instituci může být riskantní půjčovat lidem s dluhy a bez pravidelných příjmů. Proto taková půjčka bez příjmu zpravidla přichází s vysokými náklady při přepočtu na RPSN, vysokou úrokovou sazbou a přísnými podmínkami při neschopnosti dluh včas splatit.

Úvěry bez doložení příjmu se zpravidla řadí mezi tzv. půjčky na občanku. Díky tomu jsou půjčky na OP administrativně nenáročné a velmi rychlé.

Rychlá online půjčka umožňuje připsání peněz na účet během několika málo minut.

Mini půjčka bez doložení příjmu

Expresní půjčky bez doložení příjmu jsou zpravidla poskytované na krátkou dobu a do výše několika tisíc korun. Z tohoto důvodu jsou někdy inzerovány jako tzv. mini půjčky bez doložení příjmu, kdy se jejich označení vztahuje k omezenému úvěrovému rámci.

Prakticky všechny úvěry, pro jejichž získání se nedokládá příjem, lze označit za mini půjčky bez doložení příjmu. Pokud poskytovatel neprověří příjem, dlouhodobou půjčku s vyšším úvěrovým rámcem jednoduše neposkytne.

Žádost o nebankovní půjčku bez dokládání příjmů

Získat nebankovní půjčku bez dokládání příjmů a půjčku bez registru je rychlé a snadné. Žádost o rychlou půjčku bez doložení příjmů žadatel může provést online a po schválení má peníze rychle na účtu. Některé nebankovní společnosti nabízejí i podnikatelské úvěry bez doložení příjmů.

Pro ty, kdo potřebují peníze v hotovosti, existují půjčky o víkendu a další půjčky ihned nonstop. Za žadatelem často přijede zástupce nebankovní společnosti až domů.

Před sjednáním půjčky bez dokládání příjmů je potřeba sledovat:

 • výši RPSN
 • množství poplatků – hlavně poplatek za posouzení a za poskytnutí půjčky
 • úplnost smlouvy – mít vše písemně podložené, zajímat se o celkovou splácenou částku, podmínky

Všechny tyto parametry určují, jak je půjčka výhodná.

Konsolidace půjček bez doložení příjmu

Pokud má člověk již několik půjček a zároveň není schopen doložit příjem, existuje lepší řešení, než vzít si další půjčku. Tím je konsolidace půjček bez doložení příjmu.

Co je to konsolidace? Konsolidace znamená sloučení půjček do jedné nové půjčky. Konsolidace půjček bez doložení příjmů nabízí pouze nebankovní společnosti. Obvykle je třeba ručit nemovitostí.

Konsolidovat lze kontokorentní účty a kreditní karty, nejrůznější bankovní úvěrymikropůjčkyleasing automobilu i nebankovní úvěry.

Výhody konsolidace půjček bez doložení příjmu

Konsolidace bez doložení příjmů přináší řadu výhod. Největší výhody jsou tyto:

 • konsolidace snižuje celkové měsíční splátky
 • pomůže uspořit až 30 %
 • konsolidace poskytne lepší přehled o finanční situaci
 • umožní znovu sjednat podmínky půjčky podle aktuálních finančních možností dlužníka
 • sjednání konsolidace půjček a vedení úvěrového účtu je obvykle bez poplatků

Některé nebankovní společnosti nabízející konsolidaci půjček bez doložení příjmů poskytují zároveň možnost půjčit si ke konsolidaci peníze navíc. Další půjčka však může problematickou finanční situace žadatele spíše zhoršit.

Půjčka pro problémové klienty

I v případě, že má žadatel záznam v registru dlužníků, lze najít okamžité půjčky pro zadlužené nebo tzv. půjčky pro problémové klienty. Online a rychlé vyřízení tak stále zůstává lákadlem pro žadatele o půjčky bez doložení příjmů a půjčky pro problémové klienty.

Expres půjčka bez doložení příjmu – podmínky pro získání

Do registru dlužníků se u expres půjčky bez doložení příjmu nenahlíží, u vyšších částek je však obvykle nutná zástava nemovitosti. Je potřeba dávat pozor na podmínky smlouvy a řádné dodržování splátek.

Požadavky pro získání produktu expres půjčka bez doložení příjmu bývají:

 • minimální věk 18 let
 • dva doklady totožnosti

Poplatky spojené s vyřízením půjčky bývají u nebankovních půjček bez doložení příjmů rozloženy do jednotlivých splátek. Pokud chce žadatel expres nebankovní půjčku bez doložení příjmů, měl by vybírat z ověřených společností.

Půjčka online bez potvrzení o příjmu

Na vyřízení je půjčka online snadná, zpracována bývá téměř ihned. Pokud se jedná o online půjčku bez potvrzení o příjmu a není nutné řešit složité papírování a dokládání dokumentů. Obvykle stačí vyplnit formulář, počkat na zavolání operátora či potvrzující SMS. Po vyřešení formalit a dokončení žádosti putují peníze u půjčky ihned na účet a bez potvrzení o příjmu, protože příjem u tohoto typu úvěru není ověřován.

V případě žádání nebankovní půjčky bez doložení příjmu a bez registru je ve valné většině potřeba, aby měl žadatel přístup k internetu, neboť se většinou tyto půjčky bez doložení příjmů sjednávají online, a často je nutné vlastnit bankovní účet. V případě online žádosti je obvykle celý proces bez osobního kontaktu s pracovníkem úvěrové společnosti. Pokud je úvěr schválený, uvolní se půjčka ihned na účet bez doložení příjmu.

Rychlá půjčka bez doložení příjmů – na co si dát pozor?

Přestože jsou rychlé půjčky bez doložení příjmů ihned k dispozici a představují tak snadné řešení tíživé finanční situace, je na místě se řídit několika pravidly a nepodlehnout hned první nabídce, která vyskočí na internetu. Na bankovním účtu se rychlá půjčka bez doložení příjmu objeví skutečně ihned. Předně je však nutné si odpovědět na několik otázek:

 • Zvládnu ji však splatit v její krátké době splatnosti?
 • Co mě čeká, pokud půjčku nesplatím včas?
 • Je půjčka skutečně nezbytná?
 • Neexistuje možnost půjčit si s nulovým RPSN od někoho z rodiny nebo přátel?

Pokud je rychlá půjčka bez doložení příjmu jediným řešením, je třeba si pohlídat přehlednost a srozumitelnost smlouvy, veškeré nutné poplatky a recenze na nezaujatých stránkách. Samozřejmostí je informovat se o výši sankcí při prodlení se splátkou.

Poskytovatelé krátkodobých i dlouhodobých půjček bez doložení příjmu

Získat výhodnější půjčku bez doložení příjmů lze vyhledáním první půjčky zdarma. Jedná se o nabídky nebankovních společností, kdy nabízí pro nové klienty první půjčku, o malé sumě, bez úroků. Nabízí krátkodobé půjčky a v jejich nabídce je také dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu.

Na českém trhu je mnoho poskytovatelů půjček bez doložení příjmu. V tabulce jsou uvedeni poskytovatelé, u kterých si zájemce může ověřit úrokové sazby, poplatky, zdali je nabízená půjčka na krátkou dobu nebo je nabízena dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu a nalezne na internetu mnoho recenzí. Chybí zde tedy mnoho menších a nových společností, jako je třeba Vstřícná půjčka, nebo ViaSMS.

Může se jednat o půjčku se zástavou nemovitosti, jestliže jsou nabízeny vysoké částky.

Poskytovatel Rozsah půjčkyÚroková sazba Splatnost
Kamali1 000 Kč – 20 000 Kčod 0 %až 30 dní
CreditOn1000 Kč – 20 000 Kčod 40 %až 30 dní  
Ferratum2 500 Kč – 80 000 Kčod 12,25 %neomezená
Home Credit10 000 Kč – 250 000 Kčod 6,38 %flexibilní
Hyperfinance10 000 Kč – 250 000 Kčod 4,99 %až 84 měsíců  
Kouzelná půjčkamomentálně nedostupná
Kredito24neomezenáod 0 %neomezená
Půjčka Tutovka1 000 Kč – 200 000 Kčneuvedeno84 měsíců
Zaimo půjčkaneomezenáod 0 %neomezená
Zaplo1 000 Kč – 30 000 Kčod 0 %až 30 dní
Bankerat půjčka10 000 Kč – 1 500 000 Kčod 11 %až 6 let
Finemoney půjčkaaž 5 000 000 Kčod 13 %až 120 měsíců

Pokud má žadatel několik stávajících půjček, je na místě zvážit spíše konsolidaci půjček než žádat o další půjčku. Další možností je také stávající úvěr refinancovat

Další alternativou rychlé půjčky je zřídit si u banky běžný účet s kontokorentním úvěrem. To umožňuje celá řada českých bank. Žádají potvrzení o příjmech, běžný účet založený u nich, na který každý měsíc chodí výplata od zaměstnavatele. Tím získávají lepší povědomí a přehled nad finanční situací klienta. To jsou podmínky českých bank i u jejich klasických úvěrů.

Půjčka bez registru a doložení příjmu

Pokud má žadatel o úvěr problém s registry, nabízí poskytovatelů úvěrů produkt půjčka bez registru a doložení příjmu. Obvykle tyto úvěry nabízí menší finanční obnos, protože se předpokládá, že žadatel již má nebo měl někdy problém s registry a splácením úvěru.

žadatel i v registru dlužníků nemusí dokládat příjem a dostane malý obnos peněz, v tomto případě se jedná o půjčku pro problémové klienty. Získaná nízká suma tak akorát pokryje tyto výdaje před výplatou.

Jestliže klient chce žádat o půjčku bez doložení příjmu a potřebuje pouze nižší sumu na nečekané výdaje a rodinný rozpočet už tyto výdaje nepokryje, může přemýšlet o tzv. půjčce před výplatou.

V případě menší půjčky bez registru a doložení půjčky se jedná o typ mikropůjčky, kdy žadatel může být v registru dlužníků a nemusí dokládat příjem a dostane malý obnos peněz na pokrytí nějaké aktuální potřeby. Získaná nízká suma může například tak akorát pokrýt výdaje před výplatou na provoz domácnosti nebo nějaký těžko odložitelný nákup do domácnosti.

Kamali

Společnost Kamali od doby svého vzniku dvakrát změnila své jméno. Z původního Click Creditu se přejmenovala na Japonskou půjčku, jíž následně nahradila Kamali půjčka.

Žadatel o Kamali půjčku musí splňovat podmínky:

 • starší 18 let
 • trvalý pobyt na území ČR – vhodná i jako půjčka pro cizince
 • platný občanský průkaz
 • vlastní bankovní účet

V případě Kamali půjčky se jedná o rychlou půjčku bez doložení příjmů, ne však bez nahlížení do registru – nejedná se tedy o půjčku pro zadlužené, tedy o půjčku pro problémové klienty. Společnost nevyžaduje ani doložení o zaměstnání, půjčka je tedy vhodná i pro nezaměstnané. Lze sjednat rychle a online – z pohodlí domova.

Kamali půjčka se vyznačuje následujícími parametry:

 • Rozsah půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
 • Doba splatnosti: až 30 dní
 • Úrok: od 0 %
 • RPSN: od 0 %
 • Půjčka bez registru: ne
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Kamali se řadí mezi nejbezpečnější i nejvýhodnější mikropůjčky na českém trhu. Například při úvěru pro nové klienty se neplatí žádné poplatky, pokud jej klient splatí do dvou týdnů.

CreditOn

CreditOn půjčky se řadí mezi expres půjčky bez doložení příjmu, i mezi půjčky bez ručitele a zástavy. Společnost CreditOn ve svém portfoliu nebankovních produktů nabízí jak krátkodobou mikropůjčku, tak dlouhodobý úvěr.

Podmínky, které musí žadatel při žádosti o CreditOn půjčku splňovat, jsou:

 • věk min. 18 let a max. 75 let
 • vlastní bankovní účet
 • schopnost splácet dluh

Parametry CreditOn půjčky:

 • Rozsah Půjčky: 1 000 Kč – 20 000 Kč
 • Doba splatnosti: až 30 dní
 • Úrok: 40 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne

Krátkodobou půjčku CreditOn lze sjednat od 1 000 Kč do 20 000 Kč, obvykle se poskytuje na 30 dní. Musí se splatit v plném rozsahu, a to najednou.

Výhodou u od CreditOn je možnost nastavení data splatnosti klientem – den, kdy jemu bude splátka vyhovovat.

Ferratum

Další společností, která ve svém portfoliu produktů nabízí možnost půjčky bez doložení příjmu, je Ferratum, mezinárodní poskytovatel bankovních půjček sídlící ve Finsku.

Důležité parametry Ferratum půjček:

 • Požadovaný věk: 19 až 85 let
 • Vlastní bankovní účet: ano
 • Rozsah půjčky: 2 500 – 80 000 Kč
 • Splatnost: neomezená
 • Úroková sazba: od 12,25 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano

Dříve byly poskytovány i další Ferratum půjčky, o nichž se lze dočíst níže.

U půjčky Ferratum Micro se jedná o krátkodobou půjčku do výplaty s možností zápůjčky od 500 Kč až 20 000 Kč s dobou splatnosti 7-45 dní, jenž je možná prodloužit až o 60 dní. První půjčku do výše 9 000 Kč se splatností 30 dní nabízí společnost Ferratum zdarma.

Ferratum Credit, neboli Credit Limit, je flexibilní úvěr fungující na principu kontokorentu či revolvingovém úvěru. V rámci této půjčky lze zažádat o částku od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Úrok se zde pohybuje od 12,5 % a RPSN od 262,91 %. Doba splatnosti se pohybuje od 30 dní a více.

Klient, který si zažádá o půjčku Credit Limit poprvé, má nulový úrok při splacení půjčené částky do 30 dní.

Ferratum Plus nabízí služby spotřebitelského úvěru. Klient může zažádat o půjčku až do výše 25 000 Kč. Tato půjčka je určena klientům, kteří u společnosti Ferratum žádají o půjčky častěji. Doba splatnosti se zde pohybuje od 2 měsíců do 1 roku.

Home Credit

Flexibilní půjčku od Home Credit lze sjednat ve výši od 10 000 do 250 000 Kč s minimální úrokovou sazbou od 6,38 % p. a. Home Credit půjčka má podobu revolvingového úvěru, lze tedy čerpat opakovaně bez nutnosti dalšího schvalování.

Podmínky pro žádost o Home Credit půjčku:

 • doložení platného občanského průkazu společně s druhým průkazem totožnosti
 • u cizinců je nutnost doložení povolení k trvalému pobytu na území ČR

Parametry Home Credit flexibilní půjčky:

 • Rozsah půjčky: 10 000 – 250 000 Kč
 • Doba splatnosti: flexibilní
 • Úroková sazba: od 6,38 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne

Hyperfinance

Nebankovní poskytovatel úvěrů Hyperfinance dělí své úvěrové produkty na dva druhy půjček:

V případě Malé Hyperpůjčky lze zažádat o mikropůjčku v rozmezí 1 000 Kč až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní. Tuto krátkodobou půjčku, která je při první žádosti poskytována zdarma (s RPSN 0 %), lze využít například jako půjčku před výplatou nebo při náhlých nečekaných výdajích.

Hyperpůjčku je možné sjednat od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti až 84 měsíců – jedná se tedy o dlouhodobou půjčku. Úroková sazba začíná na 4,99 % p. a.

Požadované podmínky pro sjednání Hyperpůjčky i Malé Hyperpůjčky:

 • věk od 18 do 65 let
 • občanství ČR
 • doložení 2 platných dokladů totožnosti
 • schopnost splácet
 • platný bankovní účet

Parametry půjček od poskytovatele Hyperfinance:

 • Rozsah půjček: 1 000 – 250 000 Kč
 • Doba splatnosti: až 84 měsíců
 • Úroková sazba: od 0 %
 • Půjčka bez ručitele: ano
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne

Oba typy Hyperpůjček lze sjednat z pohodlí domova – rychle a online. I přes to, že jsou dokládané pro klienty se stálým příjmem (pracující, matky na mateřské dovolené apod.), mohou fungovat jako půjčky bez doložení příjmů.

Kredito24

Kredito24 se řadí mezi oblíbené poskytovatele nebankovních rychlých půjček bez nutnosti doložení příjmů. Kredito24 půjčka se sjednává online přes webové stránky společnosti.

Důležité podmínky při sjednávání rychlé půjčky u Kredito24:

 • věk v rozmezí 18-65 let
 • české občanství či trvalý pobyt na území ČR
 • vlastní bankovní účet
 • přístup k internetu
 • funkční telefon – potvrzovací SMS

Rychlost sjednání Kredito24 půjčky, do 10 minut, je však vykoupena vysokým RPSN i úroky, které jsou zde zastoupeny poplatkem.

Parametry půjčky Kredito24:

 • Rozsah půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
 • První půjčka: max 8 500 Kč
 • Doba splatnosti: 1-30 dní
 • Úroková sazba: od 365 %
 • RPSN: od 2 334 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano

Kredito24 půjčka je tedy krátkodobým úvěrem a půjčkou bez nutnosti doložení příjmů a bez registru. Je vhodná například jako půjčka bez zaměstnání, před výplatou či v nečekaně nastalé finanční tísni.

Půjčka Kredito24 ve své původní podobě není nadále poskytována. Nyní představuje agregátor půjček s širokým úvěrovým rámcem a různými možnostmi splácení.

Půjčka Plus mini

Půjčka Plus mini poskytuje krátkodobý mikroúvěr s možností půjčky od 500 Kč do 8 000 Kč. Nabízí první půjčku s nulovým úrokem i RPSN.

Poskytovatelé Půjčky Plus mini garantují rychlé a jednoduché sjednání. O půjčku je možné zažádat online z pohodlí domova.

Podmínky potřebné ke sjednání Půjčka Plus mini:

 • minimální věk 18 let
 • občan ČR nebo mít trvalý pobyt na území ČR
 • vlastnit bankovní účet
 • platný občanský průkaz
 • telefon, e-mail

Parametry Půjčky Plus mini:

 • Rozsah půjčky: 500 – 8 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1-30 dní
 • Úrok: od 0 %
 • RPSN: od 0 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano

Půjčka Plus mini spadá pod produkty nebankovního poskytovatele úvěrů Půjčka +, která kromě tohoto mikroúvěru nabízí Půjčku Plus od 500 Kč do 250 000 Kč s maximálním RPSN 91,66 %. Doba splatnosti je u tohoto úvěru 61 dní až 84 měsíců. Půjčka Plus lze sjednat online.

Půjčka Plus mini ve své původní podobě není nadále poskytována.

Via SMS

Dalším nebankovním poskytovatelem, u kterého bylo možné sjednat půjčku bez nahlížení do registrů, je Via SMS. Nyní je již registr nutný.

Krátkodobá Via SMS půjčka je nabízena od 1 000 Kč do 60 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 až 30 dní. Poskytovatel nabízí první půjčku do 16 000 Kč s nulovým úrokem. Při dalším sjednávání Via SMS půjčky lze žádat pomocí SMS zprávy.

Podmínky pro sjednání půjčky Via SMS jsou následovné:

 • disponovat mobilním telefonem
 • občan ČR
 • starší 18 let
 • vlastní bankovní účet
 • platný OP

Parametry Via SMS půjčky:

 • Rozsah půjčky: 1000 Kč – 60 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1 – 30 dní
 • Úrok: od 0 %
 • Půjčka bez kontroly registru dlužníků: ano
 • Půjčka bez ručitele: ano

Zaimo

Zaimo půjčka je dalším nebankovním produktem, u kterého není potřeba doložit příjmy a nahlížet do registrů. O Zaimo půjčku tak mohou zažádat studenti, důchodci, nezaměstnaní i lidé s exekucemi, jedná se tedy o půjčku bez doložení příjmů a půjčku pro problémové klienty. V ČR je aktuálně nedostupná.

U Zaimo půjčky je možné žádat o částku v rozsahu 15 000 Kč – 108 000 Kč s dobou splatnosti 12 – 48 měsíců. Úrok začíná na 14,07 % a RPSN je od 15 %.

Klient při žádání musí splňovat následující podmínky:

 • věk minimálně 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • aktivní telefonní číslo
 • vlastní bankovní účet

Parametry Zaimo půjčky:

 • Rozsah půjčky: 15 000 Kč – 108 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12 – 48 měsíců
 • RPSN: od 15 %
 • Úroková sazba: od 14,07 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů dlužníků: ano
 • Půjčka bez ručitele: ano

Půjčka Zaimo ve své původní podobě není nadále poskytována. Nyní představuje agregátor půjček s širokým úvěrovým rámcem a různými možnostmi splácení.

Zaplo

Zaplo úvěr je půjčkou bez doložení příjmů, avšak s nahlížením do registrů – nejedná se tedy o půjčku pro zadlužené.

Klient musí při žádání o Zaplo půjčku splňovat následující podmínky:

 • minimální věk 18 let
 • české občanství
 • vlastní bankovní účet
 • nedisponovat záznamem v rejstříku dlužníků
 • schopnost splácet

Parametry Zaplo půjčky:

 • Rozsah půjčky: 1 000 Kč – 16 000 / 30 000 Kč
 • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • Úroková sazba: od 0 %
 • RPSN: od 0 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne

Zaplo půjčka poskytuje možnost první půjčky do 16 000 Kč zcela zdarma. Úvěr lze sjednat online. Jedná se o krátkodobou půjčku, neboť doba splatnosti je maximálně 30 dní.

Závěrem k půjčkám bez doložení příjmů

Půjčky bez doložení příjmů jsou oblíbeným produktem poskytovaným nebankovními společnostmi. O takový úvěr mohou zažádat například studenti, důchodci, lidé na rodičovské dovolené, ale i nezaměstnaní.

Většina takovýchto půjček, kdy není nutné dokládat příjem, se na trhu pohybuje i s možností bez nahlížení do registrů nebo bez ručitele – nebývá to však pravidlem.

Klient, který o půjčku bez doložení příjmu a bez registru žádá, by však mezi těmito nebankovními produkty měl volit takový, který je prověřený a bezpečný. Může se obrátit například na nezávislé webové porovnávače úvěrů, například NavigátorÚvěrů.cz, recenze, osoby, které mají s podobnými půjčkami zkušenosti, nebo zkonzultovat s právníkem.

srovnání

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.