Půjčka bez doložení příjmu – ihned a online

Půjčka bez doložení příjmů je poskytována několika nebankovními subjekty. Zákon nařizuje prověřit bonitu každého zájemce, většinou se toho docílí doložením a ověřením příjmů a výpisem z registru dlužníků. Tyto půjčky se poskytují bez nutnosti doložit příjmy a registru. Kvůli tomu přichází s méně výhodnějším úrokem a vyššími poplatky, než je u nebankovních úvěrů běžné.

K poskytnutí půjčky od banky je totiž potřeba, aby byl žadatel bonitní, tedy schopný úvěr splácet. Musí mít pravidelný příjem, který je doložitelný. Bez příjmu na klasickou bankovní půjčku nelze dosáhnout.

Před sjednáním nebankovní půjčky bez doložení příjmu je nutné nastudovat si smluvní podmínky a dozvědět se o společnosti co nejvíce informací.

Půjčku bez doložení příjmů lze použít například na úhradu účtů, nákup vybavení, dovolenou či rekonstrukci domu. Tento typ půjčky je pro většinu lidí snadným způsobem, jak rychle a online získat půjčku bez nutnosti dokládat příjem. Pokud si člověk navíc zvolí levnou půjčku bez doložení příjmů (první půjčka je obvykle zdarma), neutratí navíc ani korunu. Na druhou stranu nezíská příliš vysoké částky.

Na koho cílí nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Často o půjčku bez doložení příjmu žádají lidé, kterým nedojde měsíční výplata včas, nebo potřebují uhradit sumu, kterou již na účtu nemají a do výplaty je daleko. Avšak může to být pro mnoho osob i jediná možnost, jak se dostat z náročné životní situace. Stále je potřeba mít na paměti, že u tohoto typu půjček hraničí podmínky nebankovních institucí s lichvou

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů nejčastěji cílí na:

 • na nezaměstnané, kteří nemají žádný příjem či jsou v evidenci Úřadu práce
 • na pracující, kteří nemohou příjmy nijak doložit
 • na pracující s velmi nízkými příjmy, kterým by kvůli nízkému příjmu banky nepůjčily

Nebankovní společnosti nabízejí jak rychlé půjčky online, tak rychlé půjčky bez doložení příjmů i lidem s dluhy nebo v exekuci. Nepožadují po žadateli doložení příjmů. Často se proto jedná o nízké sumy s vysokými úroky. Avšak i pro nebankovní instituci může být riskantní půjčovat lidem s dluhy a bez pravidelných příjmů. Proto tyto půjčky zpravidla přichází s vysokou RPSN a úrokovou sazbou a přísnými podmínkami při neschopnosti dluh včas splatit.

Rychlá online půjčka umožňuje připsání peněz na účet během několika málo minut.
Rychlá online půjčka umožňuje připsání peněz na účet během několika málo minut.

Získat nebankovní půjčku bez doložení příjmů a registru je rychlé a snadné. Žádost o půjčku bez doložení příjmů žadatel může provést online a po schválení má peníze rychle na účtu. Pokud potřebuje peníze v hotovosti, existují půjčky o víkendu. Za žadatelem přijede zástupce nebankovní společnosti až domů.

Před sjednáním půjčky bez doložení příjmů je potřeba sledovat:

 • výši RPSN
 • množství poplatků (hlavně poplatek za posouzení a za poskytnutí půjčky)
 • úplnost smlouvy (mít vše písemně podložené, zajímat se o celkovou splácenou částku, podmínky)

I v případě, že má žadatel záznam v registru dlužníků, lze najít tzv. půjčky pro problémové klienty. Online a rychlé vyřízení tak stále zůstává lákadlem pro žadatele o půjčky bez doložení příjmů a půjčky pro problémové klienty.

Podmínky pro získání půjčky online bez doložení příjmu

Do registru dlužníků se u těchto půjček nenahlíží, u vyšších částek je však nutná zástava nemovitosti. Je potřeba dávat pozor na podmínky smlouvy a řádné dodržování splátek.

Požadavky pro získání půjčky jsou většinou:

 • věk minimálně 18 let
 • dva doklady totožnosti

Poplatky spojené s vyřízením půjčky bývají u nebankovních půjček bez doložení příjmů rozloženy do jednotlivých splátek. Pokud chce žadatel nebankovní půjčku online bez doložení příjmů, měl by vybírat z ověřených společností. Nebankovní půjčka bez doložení příjmů online je snadná na vyřízení, zpracována bývá téměř ihned. Obvykle stačí vyplnit formulář, počkat na zavolání operátora či potvrzující SMS.

Půjčka bez doložení příjmů ihned k dispozici – na co si dát pozor?

Přestože jsou půjčky bez doložení příjmů ihned k dispozici a představují tak snadné řešení tíživé finanční situace, je na místě se řídit několika pravidly a nepodlehnout hned první nabídce, která vyskočí na internetu. Předně je nutné si odpovědět na několik otázek:

 • Rychlá půjčka bez doložení příjmu se na účtě objeví skutečně ihned. Zvládnu ji však splatit v její krátké době splatnosti?
 • Co mě čeká, pokud půjčku nesplatím včas?
 • Je půjčka skutečně nezbytná? Neexistuje možnost půjčit si s nulovým RPSN od někoho z rodiny nebo přátel?

Pokud je rychlá půjčka bez doložení příjmu jediným řešením, je třeba si pohlídat přehlednost a srozumitelnost smlouvy, veškeré nutné poplatky a recenze na nezaujatých stránkách. Samozřejmostí je informovat se o výši sankcí při prodlení se splátkou.

Poskytovatelé půjček bez doložení příjmu

Získat výhodnější půjčku bez doložení příjmů lze vyhledáním první půjčky zdarma. Jedná se o nabídky nebankovních společností, kdy nabízí pro nové klienty první půjčku o malé sumě bez úroků. Některé půjčky bez doložení příjmů bývají zajištěny nemovitostí, pokud jde o vyšší částky. 

Na českém trhu je mnoho poskytovatelů půjček bez doložení příjmu. V tabulce uvádíme poskytovatele, u kterých si zájemce může ověřit úrokové sazby, poplatky a nalezne na internetu mnoho recenzí.

Poskytovatel Rozsah půjčkyÚroková sazba Splatnost
Click Credit1 000 Kč – 4 999 Kčod 3,3 %30 dní  
CreditOn500 Kč – 20 000 Kčod 0 %den až 30 dní  
Ferratum500 Kč – 10 000 Kčod 0 %7 dní až 45 dní
Home Credit10 000 Kč – 200 000 Kčod 13,9 %12 měsíců až 84 měsíců  
Hyperfinance500 Kč – 250 000 Kčod 4 %1 měsíc až 84 měsíců  
Kredito241 000 Kč – 20 000 Kčod 10 %1 den až 30 dní  
Perfect Money1 000 Kč – 8 000 Kčod 17 %7 dní až 28 dní
Půjčka Plus500 Kč – 8 000 Kčod 0 %1 den až 30 dní  
Půjčka71 000 Kč – 15 000 Kčod 13,7 %7 dní až 28 dní  
ViaSMS100 Kč – 20 000 Kčod 0 %7 dní až 30 dní  
Zaimo15 000 Kč – 108 000 Kčod 2 %1 měsíc až 64 měsíců  
Zaplo1 000 Kč – 20 000 Kčod 0 %7 dní až 30 dní
Zaimo půjčka15 000 – 108 000 Kčod 14,07 %12 – 48 měsíců

Pokud má žadatel několik stávajících půjček, je na místě zvážit spíše konsolidaci půjček než žádat o další půjčku. Další možností je také refinancovat stávající půjčku. 

Další alternativou rychlé půjčky je zřídit si u banky běžný účet s kontokorentním úvěrem. To umožňuje celá řada českých bank. Žádají potvrzení o příjmech, běžný účet založený u nich, na který každý měsíc chodí výplata od zaměstnavatele. Tím získávají lepší povědomí a přehled nad finanční situací klienta. To jsou podmínky českých bank i u jejich klasických úvěrů.

Jestliže klient chce žádat o půjčku bez doložení příjmu a potřebuje pouze nižší sumu na nečekané výdaje a rodinný rozpočet už tyto výdaje nepokryje, může přemýšlet o tzv. půjčce před výplatou. Jedná se typ mikropůjčky, kdy žadatel i v registru dlužníků nemusí dokládat příjem a dostane malý obnos peněz. Získaná nízká suma tak akorát pokryje tyto výdaje před výplatou.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.