Air Bank – konsolidace, refinancování, půjčka, hypotéka, kontokorent

Půjčka až 900 000 Kč

Úrok od 3,9 %, RPSN od 5,02 %

 • Půjčka na cokoliv
 • Bez zbytečných poplatků
 • Možnost sjednání online
Mám zájem o Air Bank půjčku

Air Bank a.s. je jednou z nejmladších českých bank, která přináší uživatelsky přívětivý přístup a propojení s online světem. Air Bank a.s. zahájila svou činnost koncem roku 2011. Je členem mezinárodní skupiny PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera.

Do konce roku 2020 se Air Bank spojí se Zonky. Fúze přinese výhody klientům a sníží náklady na rozvoj obou společností.

Air Bank nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích:

 • běžný účet
 • spořící účet
 • půjčka
 • hypotéka a půjčka

U Air Bank může klient také řešit konsolidaci půjček či refinancování půjček.

Air Bank půjčka

Air Bank nabízí půjčky bez poplatku za sjednání, vedení a předčasné splacení. Dbá na prověřování bonity žadatelů a stejně jako u jiných bank je třeba počítat s tím, že ne každému bude žádost o úvěr schválena.

Byla vaše žádost o bankovní půjčku zamítnuta? Vyzkoušejte Zaplo půjčku, která se sjednává bez doložení příjmu, při první žádosti navíc s RPSN 0 %.

Více o Zaplo půjčce >

Potřebné doklady a potvrzení pro sjednání půjčky:

 • občanský průkaz + druhý průkaz (řidičský průkaz, cestovní pas atd.)
 • pokud je žadatel ženatý/vdaná, u půjčky nad 300 tisíc potřebuje doklad o společném jmění manželů (podepsaný manželem/manželkou)
 • potvrzení o příjmech či výpis z účtu za poslední 3 měsíce

Cizinec s pobytem v ČR potřebuje doložit dva průkazy. Vybrat si může z cestovního pasu, potvrzení o povolení pobytu, národního dokladu totožnosti (občané EU) nebo řidičského průkazu.

Důchodce doloží důchodový výměr (ne starší 12 měsíců), potvrzení o pobírání důchodu (ne starší 30 dní – vydává jej správa sociálního zabezpečení) nebo pobírání starobního důchodu doložit pomocí tří výpisů z běžného účtu.

Při půjčce nad 200 tisíc Kč je úroková sazba 4,9 %. Pod 200 tisíc Kč je úroková sazba 5,9 %. Reálnou úrokovou sazbu umožní vypočítat Air bank půjčka kalkulačka.

TIP: Rychlou půjčku bez doložení příjmů nabízí společnost Zaplo. Sjednání úvěru je možné online z pohodlí domova, první Zaplo půjčka je navíc zcela zdarma.

Air Bank hypotéka

Při době fixace na 5 let lze získat Air Bank hypotéka za pevnou úrokovou sazbu od 2,49 % nad 1 500 000 Kč. Při nižší částce je úrok 2,69 %. Hypotéku lze splatit dříve skrz mimořádné splátky nebo předčasné uhrazení zdarma. Není nutnost mít nový odhad nemovitosti, Air Bank akceptuje odhad starý až 10 let.

Hypotéka je bez zbytečných poplatků, lze jí vyřídit online. Je však určena pouze na koupi nemovitosti v osobním vlastnictví (nelze využít na stavbu domu nebo rekonstrukci, ani na koupi družstevního bytu – na to lze využít hypotéka na družstevní byt).

Předčasné splacení hypotéky je možné kdykoliv, zdarma je však pouze v určitých případech.

Pro sjednání hypotéky jsou nutné tyto podmínky:

 • plnoletost
 • nemovitost odpovídající hodnoty
 • dostatečná bonita klienta

Air Bank půjčuje až 80 % hodnoty nemovitosti. V říjnu 2020 se připojila k bankám, které snížily úroky u hypoték. Hypotéky zlevňují již šestý měsíc v řadě, kromě Air Bank sazbu snížila například ČSOB nebo MONETA Money Bank.

Air Bank refinancování

Air Bank refinancování nabízí bonusový úrok 9,9 %. Je možné převést půjčku od společností, které používají úvěrový registr, tedy všechny české banky a většina velkých společností poskytujících nákupy na splátky.

Lze převést:

 • běžné půjčky
 • dluh z kreditní karty
 • dluh z kontokorentu
 • půjčky účelové i neúčelové
 • půjčky s ručitelem

Air Bank nepřevádí půjčky zajištěné předměty(autem nebo domem).  

Převedou půjčky, které splňují podmínky

 • celková dlužná částka je v rozmezí od 10 000 do 900 000
 • aktuální termín pro splácení je v rozmezí 6 až 120 měsíců
 • u kontokorentu a kreditní karty musí zbývat k doplacení alespoň 5 000 Kč

Žadatel potřebuje potvrzení o příjmu, smlouvy o převáděných půjčkách a podepsanou žádost o předčasné splacení půjček v původní bance. Z dokladů potřebuje občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a doklad o příjmu nebo daňové přiznání.

Air Bank konsolidace

Air Bank umožňuje převést z jiných bank či nebankovních společností až 10 půjček najednou a sloučit je (konsolidovat). Je možné si do nové spotřebitelské půjčky převést i závazky spojené s používáním kreditní karty nebo kontokorentu.

Převádět nelze hypotéky, leasingy nebo podnikatelské úvěry.

Nová sloučená půjčka může dosahovat maximální výše 900 000 Kč a maximální dobu splácení 10 let. Při sloučení půjček u Air Bank nad 300 000 Kč je nabízen poměrně výhodný úrok 4,9 %. Klienty Air Bank i zde odměňuje za řádné splácení – dobře splácejícímu klientovi odpustí několik posledních splátek.

Air Bank kontokorent

Air Bank umožňuje kontokorent. Klient platí pouze úrok z půjčených peněz. Zapnutí, vedení i ukončení Air Bank kontokorentu je zdarma.

Kontokorent lze kdykoliv zapnout online v internetovém bankovnictví (sekce Půjčky a hypotéky) nebo na pobočce.

Běžný účet Air Bank

Na výběr jsou dvě varianty běžného účtuVelký tarif a Malý tarif.

Liší se pouze v pár věcech. Měsíční poplatek za Velký tarif je 100 Kč. Malý tarif je veden zdarma, avšak je zpoplatněn výběr u Sazky (10 Kč) a v bankomatech EU a bankomatech cizích bank v ČR (25 Kč).

 Velký tarifMalý tarif
Výběr z cizích bankomatů v ČR a EUzdarma25 Kč
Výběr peněz u Sazkyzdarma10 Kč
Měsíční poplatek za tarif100 Kčzdarma

K účtu jsou vydány zdarma až 2 karty a 1 platební nálepka. Běžný účet lze založit online, telefonicky nebo na pobočce. Pokud člověk zaplatí 5 krát za měsíc kartou, dostane bonusový úrok 1 % na běžném i spořícím účtu.

Spořící účet Air Bank

V Internetovém bankovnictví a mobilní aplikaci My Air je lehké přepínat mezi běžným a spořícím účtem. Pro lepší spoření si klient může vytvořit až 10 spořících obálek, do kterých může libovolně přesouvat peníze.

O společnosti Air Bank

Bankovní instituce Air Bank a.s. je na českém trhu od roku 2011. Svoji image staví na modernosti a podporuje klienty ve využívání online služeb nové generace. Patří do skupiny PPF, která je jednou z největších finančních skupin v Evropě a je členem skupiny Home Credit Group.

Zabývá se především profesionální správou peněžních prostředků, půjčkami a úvěry. Přehledná, přístupná a srozumitelná cesta spojená s řadou přínosných odměn.

Air Bank a.s. v roce 2017 hospodařila s čistým ziskem ve výši 603 milionů Kč. V lednu 2018 překročila hranici 600 000 klientů. V roce 2020 představuje jedinou velkou tuzemskou banku, jejíž čistý zisk se nesnížil v důsledku koronavirové pandemie. Zisk většiny velkých bank se kvůli koronaviru snížil zhruba o polovinu.

Celková bilanční suma ke konci roku 2017 vzrostla meziročně o 13 % na 98,1 miliardy Kč. Vlastní kapitál se zvýšil o 14 % na 6,2 miliardy Kč.  

Kontakt

www.airbank.cz
info@airbank.cz
515 202 202 (od 8 do 20 h)
při ztrátě karty 547 134 134 (nonstop)

Sídlo společnosti v Praze:
Air Bank a.s.
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6

Kam posílat dokumenty:
Air Bank a.s.
PO BOX 625
661 25 Brno 2

Pro vnitrostátní platební transakce je kód banky 3030.
Pro mezinárodní platební transakce je kód SWIFT/BIC AIRACZPP.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.