Credit 365 – recenze

Rychlá půjčka až 60 000 Kč

Fixní úrok 12 %, RPSN od 117,15 %

  • Výplata půjčky do 15 minut na účet
  • Splatnost až 12 měsíců
  • Rychlá online žádost
Mám zájem o půjčku Credit 365

Půjčku Credit 365 nabízí spolehlivý poskytovatel nebankovních půjček, společnost CreditPortal. Jedná se o rychlou půjčku, kterých je na nebankovním trhu celá řada. Půjčka Credit 365 má však několik specifik, která ji od podobných nebankovních úvěrů odlišuje. Jaká specifika to jsou? A jaké podmínky se vážou k půjčce Credit 365?

Půjčka Credit 365 se hodí pro všechny, kteří potřebují malou půjčku, ale nemohou ji splatit ve velmi krátké době. To je totiž běžný požadavek ostatních rychlých půjček, které obvykle požadují splacení do 30 dnů. Další rychlou půjčkou s dlouhou dobou splatnosti je Úvěrka půjčka, která je poskytována do výše 40 000 Kč, nebo Mando půjčka, která nabízí úvěr až 500 000 Kč s dobou splatnosti 120 měsíců.

Poskytovatel půjčky Credit 365, CreditPortal, nabízí také půjčku s krátkou splatností. Je jednoduše pojmenována CreditPortal půjčka.

Credit 365 umožňuje získat částku ve výši 5 000 až 60 000 Kč se splatností 3, 6, 9 nebo 12 měsíců. Nejdelší roční splatnost mohou zvolit i ti, kteří chtějí půjčit pouhých 5 000 korun. Díky tomu se s měsíčními splátkami dostanou na naprosté minimum a splácení nezatíží jejich celkový rozpočet.

Potřebujete peníze rychle a bez složitého papírování? Pak vyzkoušejte CreditPortal půjčku ve výši až 60 000 Kč. Peníze lze obdržet již do 15 minut od schválení žádosti.
Více o CrediPortal půjčce >

Veškeré podstatné informace si může žadatel zjistit skrze on-line kalkulačku půjčky Credit 365.

Sjednání půjčky Credit 365 na CreditPortal.cz

Sjednání půjčky Credit 365 probíhá kompletně on-line, díky čemuž lze žádat i o víkendech či svátcích. Schvalovací proces ovšem probíhá pouze v pracovní dny, s tím musí zájemce o peníze počítat. Nejedná se o půjčku o víkendu.

Aby bylo možné o půjčku požádat, musí se zájemce zaregistrovat. Požaduje se vyplnění kontaktních údajů a obsáhlejšího formuláře. V něm žadatel vyplňuje mimo jiné také informace o příjmu a pravidelných měsíčních výdajích.

Poskytovatel půjčky Credit 365 zájemce o úvěr detailně prověřuje. Nahlíží do registrů dlužníků a vyžaduje trvalý příjem. Ten však nemusí být jen ze zaměstnání. Stejně tak se akceptuje pravidelný rodičovský příspěvek, mateřská nebo důchod. Nejedná se o půjčku pro nezaměstnané nebo o půjčku pro osoby v insolvenci.

K registraci a schválení se požaduje také informace o příjmech a pravidelných měsíčních výdajích. Není neobvyklé, že si sdělená data poskytovatel ověřuje přímo u zaměstnavatele.

Za relevantní doložení příjmů se považuje předložení výplatních pásek, výpisů z bankovních účtů, dokladu o rodičovském nebo mateřském příspěvku, případně důchodu.

Po vyplnění dotazníku dochází k autorizaci prostřednictvím SMS a nastává schvalovací proces. Ten může trvat 15 minut až 2 dny, jde tedy o rychlou půjčku na účet ještě dnes. Poté se rozhodnutí o schválení či neschválení úvěru zájemci posílá e-mailem nebo SMSkou.

O půjčku Credit 365 můžete zažádat online a peníze tak obdržet již do 15 minut od schválení žádosti.
Mám zájem o půjčku Credit 365 >

Během schvalovacího procesu se nezřídka stává, že operátoři žadatele telefonicky osloví s doplňujícími dotazy. Doporučuje se proto být na příjmu, aby byl proces co nejrychlejší.

Sjednat půjčku Credit 365 lze také na tomto odkazu.

Další podmínky půjčky Credit 365

V případě, že žadatel sjednává Credit 365 poprvé, má nárok na částku 20 000 korun a nejedná se o první půjčku zdarma. S následujícími opakovanými půjčkami se limit navyšuje až na maximálních 60 000 Kč. Platí přitom, že může mít jedna osoba u CreditPortalu vždy aktivní jen jednu půjčku.

Osoba žadatele musí být starší 18ti let s pobytem na území České republiky. Předkládá se pochopitelně také občanský průkaz.

Pakliže žadatel nechce vyplňovat formulář na webových stránkách, lze o půjčku Credit 365 zažádat telefonicky, a to na čísle 222 209 011. V takovém případě je nutné sdělit veškeré informace operátorovi, který po získání všech informací předá požadavek na půjčku ke schválení.

Jak drahá je půjčka Credit 365?

Úroková sazba půjčky Credit 365 je fixní. To znamená, že se v průběhu splácení nemění. Aktuálně dosahuje 12 % p.a., a především s ohledem na vyšší RPSN (začíná na 117,15 %) by se dala půjčka Credit 365 označit za poměrně drahou. Neplatí to ovšem vždy. Stačí totiž řádně a včas splácet a získat poměrně výraznou slevu. Díky ní se půjčka vyplatí.

Reprezentativní příklad zobrazuje, jaký výrazný rozdíl v celkové zaplacené částce sleva představuje. Při půjčce 30 000 korun se splatností 12 měsíců uhradí nespolehlivý klient téměř 51 000 korun. Naopak ten, co bude plnit své závazky dle smlouvy, uhradí zhruba 42 500 Kč, tj. o 8 500 korun méně.

Kromě slevy za řádné splácení poskytuje CreditPortal ještě další benefit. A tím je možnost předčasného splacení, které není zatíženo žádným dalším poplatkem. Stejně tak je umožněno vkládat mimořádné splátky.

Co celou situaci značně zjednodušuje je fakt, že v klientském profilu se každý den zobrazuje mimo jiné i aktuální zbývající částka k uhrazení. Není potřeba nikam volat, zjišťovat zůstatek a související úroky.

Splácení úvěru probíhá také bezhotovostně. Měsíční splátky se posílají na stanovený bankovní účet.

Recenze půjčky Credit 365

Půjčka Credit 365 má velice kladné hodnocení. Lidem vyhovuje především to, že si mohou i menší částku rozložit do delšího časového období. Tato možnost znamená konkurenční výhodu nad ostatními, obvykle podstatně krátkodobějšími nebankovními půjčkami.

Na druhou stranu je potřeba říct, že Credit 365 není pro každého, a to právě kvůli prokazování příjmu. Mnoho lidí to může vnímat jako nevýhodu. V takovém případě ale lze vybrat jiného poskytovatele, který příjmy dokládat nepotřebuje.

Takovými poskytovateli jsou např. CreditOn či Zaplo. V případě Zapla je ovšem třeba dát si pozor. Zaplo kromě svého klasického produktu nyní poskytuje i dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky, u kterého je doložení příjmu nutné.

Celkově vyšší RPSN je poměrně slušně kompenzováno slevou v případě řádného splácení.

Mnozí lidé také oceňují fakt, že na webových stránkách je k nahlédnutí kompletní smluvní dokumentace týkající se půjčky Credit 365.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.