Nebankovní půjčka CreditGo – recenze

Půjčka až 10 000 Kč

Úrok 36 %, RPSN od 7595,3 %

 • Rychlé sjednání online
 • Možnost prodloužit splatnost
 • Peníze téměř komukoliv
Mám zájem o CreditGo půjčku

Půjčka CreditGo je zprostředkovávána společností Emma’s credit s.r.o. Společnost Emma’s credit s.r.o. získala od České národní banky oprávnění k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěru. Díky němu nyní může poskytovat spotřebitelské úvěry. Výhodou CreditGo půjčky je, že ji lze využít k pokrytí jakýchkoliv výdajů – je totiž neúčelová. Jaké jsou další parametry této půjčky?

Tato rychlá půjčka od společnosti Emma’s credit je vhodná pro klienty, kteří si chtějí půjčit pár tisíc na krátkou dobu. Výhodou krátkodobých půjček je zejména velmi rychlé obdržení peněz na účet.

Tato CreditGo půjčka před výplatou může pokrýt nečekané výdaje či posloužit k nákupu různého zboží. Sjednat ji lze na tomto odkaze.

Jedná se o nebankovní půjčku, kde opravdu půjčí. Tento typ půjčky je možné získat i u dalších nebankovních finančních společností. Mezi ně patří např. Zaplo, Cofidis či Provident. Klienti, kteří preferují půjčky bankovního typu, mohou využít půjčku od České spořitelny nebo se obrátit na jinou bankovní společnost.

Kdo může o půjčku zažádat?

O půjčku CreditGo může zažádat každý, kdo splňuje následující podmínky.

 • Minimální věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR (lze tedy využít jako půjčka pro cizince)
 • Doložení pravidelných příjmů
 • Bankovní účet (či dispoziční právo k jinému bankovnímu účtu)

Jak zažádat o půjčku CreditGo

O půjčku CreditGo se žádá prostřednictvím online formuláře. Půjčku lze sjednat na tomto odkazu. Nejprve je na úvodní straně třeba zvolit výši půjčky a dobu, na jakou si klient přeje půjčku poskytnout. Tyto informace je poté třeba potvrdit tlačítkem „získat“.

Dále je klient přesměrován na následující stránku, kde je nutné vyplnit další potřebné údaje. Jedná se o následující fakta:

 • Informace o klientovi a jeho trvalém bydlišti
 • Informace o klientově práci a výdajích
 • Číslo bankovního účtu

Dále je potřeba zkontrolovat formulář o spotřebitelském úvěru a důkladně si pročíst smlouvu. Dalším krokem je nahrání fotokopie občanského průkazu z obou stran. Po dokončení registrace klient obdrží e-mail s dalším postupem.

Je také potřeba zaslat výplatní pásky za poslední 3 měsíce (výpis z bankovního účtu, daňové přiznání) na e-mailovou adresu doklady@credit-go.cz. Dále je nutné zaslat 0,1 až 1 Kč na účet Emma’s credit. Tímto společnost ověřuje, že je číslo účtu správně zadané a že je klient skutečně jeho majitelem.

Prvním krokem je nastavení hlavních parametrů půjčky a kliknutí na tlačítko "Získat".
Prvním krokem je nastavení hlavních parametrů půjčky a kliknutí na tlačítko „Získat“.

Parametry půjčky CreditGo

Jedná se o krátkodobou půjčku. Půjčka CreditGo tedy není určena lidem, kteří hledají dlouhodobý úvěr (v řádu měsíců až let). Novým klientům CreditGo poskytuje maximálně 10 000 Kč. Pro stávající klienty je maximální výše půjčky 15 000 Kč.

Pokud klient nemá vlastní bankovní účet, může využít i cizí účet v případě, že k němu má zřízené dispoziční právo (to např. u půjčky Amigoz není možné). Půjčit si mohou i cizinci, kteří mají povolení k trvalému či přechodnému pobytu v ČR a pracovní smlouvu minimálně na dobu trvání úvěru.

Půjčku nelze sjednat v kamenné pobočce, CreditGO je poskytuje pouze na základě žádosti přes jejich internetové stránky. Zajímavé je, že úrok činí ve všech případech 36 % ročně. Ovšem výše RPSN se mění v závislosti na výši a délce výpůjčky. Podobné parametry má i Panda půjčka.

 • Výše úvěru: 500 – 15 000 Kč
 • Úroková sazba: 36 % (roční)
 • RPSN: od 7595,3 %
 • Doba splácení: 5 – 30 dní
 • Nutnost doložit příjem: ano
 • Kontrola registru dlužníků: ano
 • Forma sjednání: online
 • Minimální věk pro sjednání: 18 let
 • Forma splácení úvěru: bankovní účet či ThePay
 • Možnost prodloužit půjčku: ano
 • První půjčka zdarma: ne

CreditGo kalkulačka

Na stránkách CreditGo je možné najít kalkulačku, ve které si klient může spočítat celkovou částku, kterou bude muset zaplatit. Stačí jen vyplnit dva základní údaje, a to výši úvěru a dobu splácení. Kromě celkové splátky se automaticky vypočítá také výše RPSN.

Klientovi se zde také zobrazí konečné datum splatnosti. Pokud klient nestíhá zaplatit půjčku včas, je možné si ji prodloužit. Poplatky za prodloužení půjčky se zobrazují v pravém sloupečku dole.

 Na stránkách CreditGo je možné najít kalkulačku, ve které si klient může spočítat celkovou částku, kterou ve finále zaplatí.
Na stránkách CreditGo je možné najít kalkulačku, ve které si klient může spočítat celkovou částku, kterou ve finále zaplatí.

CreditGo – recenze

Portál okfin.cz hodnotí CreditGo 1,5 hvězdičkami z 5. Celkově tedy dává této půjčce pouze 30 %. Jako výhodné shledává rychlé vyřízení z pohodlí domova díky přehledným webovým stránkám a kalkulačce. Dalším pozitivem je dostupnost i pro rodiče na mateřské dovolené a cizince. Nevýhodou je ovšem obrovské RPSN a také fakt, že v nabídce není první půjčka zdarma.

Stejné, třiceti procentní hodnocení uvádí i stránka kvalitnipujcka.cz Na webových stránkách pujcka-dnes.cz je hodnocení CreditGo 2 hvězdiček z 5. Celkově tuto půjčku hodnotilo 13 klientů. Stránky loando.cz uvádí i slovní hodnocení některých z klientů. Největší nevýhodu klienti spatřují především v tom, jak drahá půjčka CreditGo ve výsledku je.

Alternativou této půjčky může být jiná půjčka nebankovního typu, např. CreditAir či mikropůjčka Minihotovost. Tato půjčka má navíc výhodu v tom, že nabízí první půjčku zdarma. Další možností je vyzkoušet bankovní půjčku či něco zcela jiného, jako je Zonky, neboli půjčka, kde lidé půjčují lidem.

CreditGo – kontakty

Společnost sídlí na adrese:

Na bojišti 1472/20,

120 00 Praha 2

Nové Město

Se zákaznickým servisem je možné spojit se telefonicky či na e-mailové adrese.

Telefon: 216 216 102, 775 059 595 (Vodafone), 736 195 195 (T-Mobile), 601 555 150 (O2)
E-mail: info@creditgo.cz

Linka pro dlužníky také nabízí spojení přes telefon i e-mail.

Telefon: 226 292 795, 608 211 309 (Vodafone)
E-mail: pohledavky@credit-go.cz

Pracovní doba zákaznického centra je od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00. Linka pro dlužníky funguje od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.