CreditLike půjčka – recenze

Půjčka až 100 000 Kč

Úrok od 12,24 %

  • doba splatnosti až 84 měsíců
  • peníze na účtu do 15 minut
  • vyřízení půjčky online
Mám zájem o CreditLike půjčku

CreditLike půjčka je projekt pro ty, kteří potřebují půjčit peníze, ale na peníze z banky nemají nárok. Stránky CreditLike půjčky provozuje firma Volsor s. r. o., která provozuje různé portály, které slouží jako agregátory všech půjček na trhu a jedním z nich je právě CreditLike půjčka. Jaké tedy jsou parametry CreditLike půjčky? Jaké jsou CreditLike zkušenosti a recenze?

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Žadatele o CreditLike půjčku zaujme hned hlavní stránka, kde se žádá o půjčku. Žadateli je k dispozici, místo klasické tabulky výpočtu půjčky a splátek a dalších parametrů, tabulka s nastavitelnou výší půjčky a pod tím mu vyskočí pravděpodobnost jejího schválení, kdy se jedná pouze o orientační údaj.

6x500 Kč za nový účet u Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí novým klientům 500 Kč měsíčně za 3 platby kartou. Celkem je možné získat až 3 000 Kč. Účet u Raiffeisenbank lze založit online. Účet je zdarma bez poplatků za založení, vedení či zrušení.

Zjistit více

CreditLike půjčka je nebankovní půjčkou, kdy se její výše pohybuje od 1 000 Kč do 150 000 Kč. Ovšem, co CreditLike půjčka nenabízí jsou první půjčky zdarma.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.