Acema Credit – recenze, zkušenosti

Půjčka až 5 000 000 Kč

Úrok od 8,69 %,

 • Splatnost až 240 měsíců
 • Bez zbytečného papírování
 • Bez doložení příjmu, i pro lidi v exekuci
Mám zájem o Acema půjčku

Společnost Acema působí na českém trhu již od roku 2000. Acema je jedním z největších poskytovatelů nebankovních úvěrů v České republice, která v současné době má více než 10 000 spokojených klientů. O Acema půjčku mohou zažádat jak fyzické osoby, tak i podnikatelé. Co vše tedy Acema nabízí a za jakých podmínek?

Provozovatelem půjček je společnost Acema Credit Czech a. s. V současné době je největším poskytovatelem půjček se zajištěním na českém trhu. Do Acema Credit vstoupil mimo jiné i velmi silný zahraniční investor, který umožnil větší zatraktivnění a také vylepšení veškerých služeb.

Acema Credit nabízí svým klientům nebankovní půjčky, podnikatelské úvěry nebo spotřebitelské úvěry. Díky svým vlastnostem a krátké době vyřízení se Acema půjčky řadí mezi tzv. rychlé půjčky.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Úvěry pro spotřebitele i podnikatele, a to jak se zajištěním, tak bez, nabízí také společnost CFIG SE. Spotřebitelskou půjčku CFIG je možné sjednat bez zajištění až do výše 50 000 Kč.

Acema také nabízí konsolidaci a refinancování půjček. Sjednat půjčku Acema je možné na tomto odkaze.

Díky Acema Credit Czech je možné získat až 50 000 000 korun se splatností až 20 let. Pokud je potřeba, může dostat klient zálohu v hotovosti ihned po podpisu smlouvy. Úvěr je možné získat do 48 hodin.

Hledáte rychlou půjčku bez úroků? Vyzkoušejte Zaplo půjčku, s níž lze získat až 16 000 Kč do 15 minut a s RPSN 0 %.

Acema půjčka na cokoliv

Fyzické osoby mohou získat úvěr ve výši 10 000 Kč až 50 000 000 Kčúrokovou sazbou od 8,69 % s dobou splácení až 20 let. Je vždy nutnost ručit za úvěr nemovitostí.

Zajištění probíhá formou zástavního práva, tj. obdobně jako u hypotečních úvěrů. K ručení je vhodný byt, rodinný dům, chata, obchodní prostor, kancelář nebo pozemek.

Acema půjčka na cokoliv se dá použít na vyplacení závazků ve stavu exekuce. Acema exekuce tedy může pomoci vyřešit, je ale otázkou, zda je rozumné brát si v tomto případě půjčku. Nejlepší je vždy snažit se podívat po alternativním řešení.

Půjčku je možné předčasně splatit. V tomto případe si ovšem Acema žádá náhradu vynaložených nákladů, které vzniknou v souvislosti s předčasným splacením. Splácí se měsíční splátkou, tj. 12 splátek ročně.

Podnikatelský úvěr Business

Podnikatelský úvěr Business představuje půjčku pro OSVČ a podnikatele, kterou lze sjednat ve výši 100 000 Kč až 30 000 000 Kč. Výše úrokové sazby je od 5,9 % a doba splácení až 20 let. Uvolnění finančních prostředků je možné již na plombu a při podpisu smlouvy je možná hotovostní záloha.

K zajištění úvěru se využívají výrobní prostředky podnikatele nebo OSVČ, nikoliv nemovitost. Tento typ úvěru je vhodný k refinancování špatného úvěru.

Nebankovní úvěr pro podnikatele lze získat také u společnosti OPR-Finance s.r.o. OPR Firemní úvěr je poskytován až do výše 1 000 000 Kč a jeho hlavní výhodou je posouzení žádosti již následující den.

Acema podnikatelský úvěr Business Invest

Jedná se o nezajištěný úvěr pro podnikatele, který je bezúčelový. Jaké jsou výhody tohoto úvěru? Úvěr lze využít na cokoliv, protože není třeba dokládat účel. Další výhodou je, že půjčku je možné splatit předčasně bez sankcí a poplatků.

Není zde nutnost úvěr zajistit nemovitostí či jiným majetkem. Úvěr je poskytován zejména pro tyto dvě oblasti – provozní financování a investice do růstu společnosti.

Podmínky pro získání úvěru:

 • nutná roční historie podnikání alespoň 3 roky
 • roční obrat, který je vyšší než 2 000 000 Kč
 • pozitivní historie podnikání

Konsolidace a refinancování půjček

Konsolidace půjčky znamená, že se několik půjček sloučí do jedné. Tím pádem se platí pouze jedna splátka jedné instituci. Podmínky konsolidace půjček jsou dvě, a to následující.

První podmínkou je, že výše veškerých úvěrů nesmí být vyšší než 9ti násobek ročního příjmu. Dále součet všech splátek úvěrů musí být maximálně 45 % čistého příjmu za měsíc.

Výhody konsolidace:

 • sníží se měsíční splátky a úrokové sazby
 • výše půjčky je až 5 000 000 korun
 • je zde rychlé financování
 • poskytnutí úvěru až do 90 % hodnoty nemovitosti

Refinancování půjčky znamená, že se převede jedna půjčka od jedné banky ke druhé, to se může týkat například hypotéky.

Podmínky Acema půjčky

Pro sjednání půjčky je potřeba:

 • plnoletost
 • občanství České republiky
 • občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas

Další potřebné podmínky a informace o půjčce získá žadatel přes telefonní kontakt. Po schválení žádosti se klientovi ozve přidělený obchodní zástupce, který s ním vyřeší veškeré další dokumenty.

Tabulka splátek:

Výše půjčkyDoba splatnostiÚroková sazbaMěsíční splátka
100 000 Kč5 let11,88 %2 547 Kč
200 000 Kč5 let11,88 %5 173 Kč
300 000 Kč10 let7,99 %3 987 Kč
500 000 Kč10 let4,7 %5 628 Kč
700 000 Kč20 let7,99 %6 400 Kč
1 000 000 Kč20 let7,99 %8 907 Kč
Parametry Acema půjčky.

Acema – kalkulačka splátek

Na přehledných stránkách této společnosti je možné najít také kalkulačku splátek. Jedná se o kalkulačku, ve které je možné nastavit si požadované parametry půjčky, jako je výše půjčky a doba splácení. Zobrazí se poté i měsíční splátka.

Acema kalkulačka splátek nabízí možnost svého využití pro půjčku Acema na cokoliv, ale také pro podnikatelský úvěr a úvěr Business Invest. Je v ní možné nastavit si parametry i pro konsolidaci půjček.

Proces poskytování Acema půjček

 • Úvěry pro podnikatele a OSVČ

Předpoklady pro poskytnutí úvěru jsou plnoletost, není zde prokazování příjmů a jde zde možnost ručit za půjčku nemovitostí na území ČR.

Pro vyřízení této půjčky je třeba doložit oboustrannou kopii občanského průkazu, případně i kopii občanského průkazu žadatele a výpis z živnostenského listu.

Proces Acema půjčky pro podnikatele a OSVČ.
 • Spotřebitelský úvěr

Předpoklady pro poskytnutí úvěru jsou plnoletost, doložení příjmu, možnost ručení za půjčku nemovitostí na území ČR, vlastní bankovní účet, telefonní číslo a není zde předpoklad tíživé finanční situace.

Pro vyřízení této půjčky je třeba doložit oboustrannou kopii občanského průkazu, případně kopii občanského průkazu spolužadatele, kopii druhého dokladu, povrzení o výši příjmu nebo daňové přiznání za poslední 2 zdaňovací období, kopii výpisu z bankovního účtu za poslední 3 měsíce.

Proces spotřebitelského úvěru.

Acema podvod

Někteří lidé si ze začátku, ostatně jako u všech společností, co nabízejí půjčky, myslelo, že se jedná o podvod. Acema podvod ale vyvrátila a uvedla, že opravdu poskytuje uvedené služby. Vyplývá to i z recenzí spokojených klientů. Půjčky Acema se tedy není třeba bát.

Acema podvod vyvrátila a uvedené služby opravdu poskytuje.

Acema recenze a zkušenosti

Acema půjčky v recenzích na základě zkušenosti uživatelů bývají hodnoceny velmi kladně. Většina klientů zmiňuje spolehlivost a zároveň solidární a profesionální jednání a přístup ke klientům. Klienti doporučují především to, jak vysoké úvěry Acema poskytuje.

Za zmínku určitě stojí trochu vyšší RPSN, které bohužel u takových půjček bývá. Jinak jsou Acema recenze spíše přívětivé. Jako i u jiných půjček je ovšem vždy namístě projít si diskuze Acema a zkušenosti jiných uživatelů v diskuzích a udělat si vlastní obrázek o společnosti a produktech.

Jednou věcí, která může být hodnocena velmi pozitivně jsou přehledné webové stránky této společnosti. Mimo jiné se na nich nachází kalkulačka splátek, základní kontaktní údaje a informace o společnosti. Dále se na nich nachází informace o jednotlivých finančních produktech, které Acema nabízí.

Na stránkách společnosti Acema se také nachází slovník pojmů, ve kterém jsou vysvětleny důležité termíny. Jsou zde rozdíly mezi půjčkou a úvěrem, je zde vysvětleno, co je to nebankovní úvěr, půjčky bez potvrzení o příjmu nebo americká hypotéka.

Acema kontakt

Provozovatelem je společnost Acema Credit Czech a. s. se sídlem:

 • U Libeňského pivovaru 63/2
 • Praha 8 – Libeň
 • 180 00

Telefon: 844 505 555
E-mail: info@acema.cz

Otevírací doba
Po – ČT: 8:00 – 16:30
Pá: 8:00 – 15:00

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.