Razdva půjčka – recenze

Půjčka až 150 000 Kč

RPSN od 9,6 %

 • Online půjčka do 15 minut
 • Splatnost až 36 měsíců
 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
Mám zájem o Razdva půjčku

Rychlé půjčky patří k těm nejvyhledávanějším na trhu. Patří mezi ně i Razdva půjčka, kterou lze získat během 15 minut z pohodlí domova, a to až do výše 150 000 Kč. Jaké má Razdva půjčka recenze od klientů, jak probíhá online žádost a jaké výhody nabízí?

Co je Razdva půjčka?

Razdva půjčka je nebankovní úvěr poskytovaný společností Profi Credit. Peníze lze získat během pouhých 15 minut od schválení žádosti, která je velmi snadná a od začátku do konce probíhá online na této stránce.

S výplatou půjčky do 15 minut mohou v současné době počítat klienti České spořitelny, ČSOB, Equa Bank, Fio banky, Komerční banky, Sberbank a Raiffeisenbank. V případě ostatních bank může převod trvat až 2 pracovní dny.

Klienti si půjčku volí dle požadované výše úvěru nebo požadované doby splácení. Půjčky jsou nabízeny od 10 000 Kč do 150 000 Kč s dobou splatnosti 3 až 36 měsíců. Společnost navíc umožňuje získat více úvěrů současně – jedinou podmínkou jsou tři řádně zaplacené splátky. Peníze se vždy vyplácejí bezhotovostně, tedy na bankovní účet klienta.

Společnost garantuje připsání peněz již od 15 minut od schválení. Jedná se tedy také o rychlou půjčku na účet ještě dnes.

Parametry půjčky Razdva

 • Výše půjčky: 10 000 Kč – 150 000 Kč
 • RPSN: od 9,6 %
 • Doba splatnosti: 3 – 48 měsíců
 • Peníze na účtě: do 15 min
 • Bez doložení příjmů: ne
 • Bez kontroly registrů: ne
 • Bez ručitele: ano

Rychlá půjčka Razdva představuje bezúčelový spotřebitelský úvěr a lze ji tak použít na cokoliv. Sjednání i vedení je zdarma, stejně tak mimořádné splátky. Mezi rychlé půjčky se řadí také Viva Credit, kde lze navíc získat první půjčku zcela zdarma.

V případě prodlení se splátkou mohou být účtovány účelně vynaložené náklady na vymáhání, zákonný úrok z prodlení a smluvní pokuta. Výše poplatku za předčasné splacení celé půjčky se řídí zákonem o spotřebitelském úvěru.

Razdva půjčka sice není půjčkou bez doložení příjmu, avšak může sloužit jako půjčka pro nezaměstnané v případě, že má klient jiný pravidelný příjem (důchod, rentu apod.).

Sazebník

Výše půjčkySplatnostMěsíční splátkaRPSNCelková částka
5 000 Kč3 měsíce1 680 Kč4,90 %5 040 Kč
20 000 Kč6 měsíců4 162 Kč118,68 %24 972 Kč
30 000 Kč9 měsíců4 390 Kč98,78 %39 510 Kč
70 000 Kč30 měsíců3 910 Kč54,95 %117 300 Kč

Podmínky pro získání Razdva půjčky

Žadatel musí být starší 18 let, mít pravidelný zdroj příjmu, být občanem České republiky a nebýt v insolvenci či v exekučním řízení. Půjčku Razdva tudíž nelze využít jako půjčku pro zadlužené. Jelikož se peníze vyplácejí bezhotovostně, je také třeba disponovat bankovním účtem. Pro toho, kdo nevlastní bankovní účet se hodí spíše hotovostní úvěr, například půjčka Express Cash.

V průběhu žádosti je vyžadována kopie občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti (cestovního pasu, řidičského průkazu nebo zbrojního pasu) a výpis z účtu. Aby mohla být žádost dokončena, potřebují žadatelé také mobilní telefon a e-mail.

Průběh žádosti o Razdva půjčku

Formulář s žádostí o půjčku je k dispozici na webu razdvapujcka.cz. Jak již bylo řečeno, žádost o Razdva půjčku probíhá online. Celý proces je navíc velmi intuitivní, rychlý a vyžadovány jsou pouze základní doklady.

 1. Hned na hlavní stránce lze vidět úvěrovou kalkulačku, v níž si žadatel nastaví požadovanou výši půjčky a dobu splácení. Okamžitě se zobrazí přesná výše měsíční splátky, úrokové sazby, RPSN a částky, kterou klient celkem zaplatí. Pak už jen stačí kliknout na tlačítko Chci půjčku.
 2. Poté je nutné vyplnit základní osobní údaje – jméno, příjmení, rodné číslo, telefonní číslo a e-mailovou adresu a odsouhlasit zpracování osobních údajů.
 3. V dalším kroku jsou vyžadovány o něco detailnější osobní údaje – adresa, místo narození, číslo OP a číslo bankovního účtu.
 4. Následuje vyplnění údajů o domácnosti a finanční situaci žadatele. Konkrétně se jedná o informace týkající se typu bydlení, počtu dětí, typu a výše měsíčního příjmu, výše výdajů a splátek jiných úvěrů a leasingů.
 5. Dojde-li k předběžnému schválení žádosti, bude žadatel vyzván ještě k nahrání kopií dvou dokladů totožnosti a výpisu z bankovního účtu. Pokud je žádost vyhodnocena kladně, mohou být peníze na účtě během 15 minut (v případě velkých, výše zmíněných bankovních společností).

Veškeré důležité informace ohledně úvěru včetně smluv a žádostí jsou k nalezení v přehledné klientské zóně, do níž se lze přihlásit na webových stránkách razdvapujcka.cz.

Splácení Razdva půjčky

Razdva půjčka se splácí prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek z bankovního účtu. Nemusí se nutně jednat o účet klienta, důležité je však uvést správný variabilní symbol. Variabilní symbol je vždy číslo smlouvy.

Pokud klient není schopen úvěr splatit v dohodnutém termínu, existuje možnost prodloužení doby splatnosti. Odklad splatnosti je zdarma v případě doložení důvodu nemožnosti splátku uhradit, jinak se pojí s poplatkem uvedeným ve smlouvě.

Kompletní informace o Razdva půjčce včetně formuláře pro její rychlé sjednání lze najít zde.

Razdva půjčku lze splácet pouze z bankovního účtu.
Razdva půjčku lze splácet pouze z bankovního účtu.

Razdva půjčka a recenze klientů

Nebankovní půjčka Razdva představuje rychlý úvěrový produkt, díky němuž lze získat peníze na cokoliv během pouhých 15 minut. Je poskytována pod záštitou společnosti Profi Credit, jež na českém trhu působí již od roku 1994 a momentálně se řadí mezi největší tuzemské poskytovatele nebankovních úvěrů.

Dle nepočetných recenzí Razdva půjčky se jedná o solidní produkt, který splňuje to, co slibuje. Za nevýhodu lze považovat poměrně nízkou schvalovatelnost (společnost skutečně důkladně kontroluje výši příjmu, registry apod.) a také vysoké RPSN.

Na takřka totožné zkušenosti lze narazit v souvislosti se samotnou společností Profi Credit. Vzhledem k vysoké úrokové sazbě a roční procentní sazbě nákladů se v každém případě vyplatí promyslet, zda je půjčka skutečně nevyhnutelná.

Kontakt

Infolinka: 800 800 646
E-mail: info@razdvapujcka.cz
WWW: razdvapujcka.cz

Adresa:
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Nábřeží Závodu míru 2739
530 02 Pardubice

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.