Čínská půjčka – recenze, alternativy

Půjčka až do 190 000 Kč

Úrok od 11 %, RPSN od 11 %

 • Peníze lze využít na cokoliv
 • Online sjednání z domova
 • Peníze do pár minut
Mám zájem o Čínskou půjčku

Na trhu je mnoho finančních poskytovatelů nebankovních půjček. Mezi ně patří i Čínská půjčka. Čínská půjčka je prezentována jako výhodná půjčka na cokoliv. Mezi její výhody patří okamžité zpracování žádostí a také poměrně vysoké procento jejich schválení. Jaké jsou její další parametry? Kdo si o tuto půjčku může zažádat?

Čínská půjčka může být dobrým pomocníkem při hledání úvěru, který má vyhovovat individuálním představám a požadavkům žadatele. Webové stránky Čínské půjčky totiž slouží jako agregátor půjček. Mezi ty patří mimo jiné i Gejša půjčka, Creditsor půjčka nebo Sumo půjčka.

Co znamená agregátor půjček a jak to funguje? Za internetovými stránkami cinska-pujcka.cz stojí společnost Bezvafinance s.r.o. Zprostředkované úvěry jsou ovšem poskytovány jednotlivými úvěrovými společnostmi.

Půjčky na cokoliv poskytuje hojně i Kamali.

Odesláním nezávazné žádosti uživatel požádá o kontaktování poskytovatele finančních produktů za účelem získání dalších informací. Žadatel bude kontaktován společnostmi, z nichž si bude moci vybrat tu, která mu vyhovuje nejvíce.

Čínská půjčka na cokoliv

Čínská půjčka představuje dlouhodobý úvěr bez dokládání účelu, který je možné si půjčit ve výši 500 až 190 000 Kč. Protože je půjčka bezúčelová, lze získané finance využít na cokoliv. Ať už se jedná o vybavení do nového bytu či auto, tato půjčka může pomoci.

Čínská půjčka patří mezi rychlé půjčky online. Finance jsou na bankovní účet žadatele odesílány ihned po schválení žádosti. Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na bankovní účet.

V závislosti na typu banky může mít klient peníze na účtu do několika minut. Pokud se banka klienta shoduje s bankou poskytovatele půjčku, je možné mít peníze na účtu během chvilku. V opačném případě je nutné počkat zhruba 24 hodin.

Čínská půjčka parametry

Výše úvěru Čínské půjčky se pohybuje mezi 500 – 190 000 Kč. Toto široké rozpětí téměř zaručuje, že si z jednotlivých nabídek vybere většina zájemců o půjčku. Pokud ovšem žadatel po kontaktování společnostmi nebude mít o žádnou nabídku zájem, nemusí ji přijímat.

Doba splatnosti se pohybuje až do 84 měsíců. Tato půjčka se tedy neřadí mezi mikropůjčky. Naopak je vhodná pro žadatele, kteří hledají půjčku s delší dobou splatnosti. Mezi další dlouhodobé úvěry patří například ZaploNaSplátky

Úrok začíná na 11 % a RPSN se pohybuje od 15 % výše. Čínská půjčka uvádí, že maximální výše RPSN může dosáhnout 91,66 %. Jedná se o poměrně vysoké číslo, ovšem RPSN například u Cool Credit dosahuje závratných 105 015 %.

Čínská půjčka není půjčka bez registru. Záleží ovšem na konkrétní situaci žadatele. Společnost sice registry prověřuje, pokud zde ale máte záznam, neznamená to, že půjčka bude automaticky zamítnuta. Nejedná se ani o půjčku bez doložení příjmu, ani o rychlou půjčku o víkendu.

 • Výše úvěru: 500 – 190 000 Kč
 • Doba splatnosti: do 84 měsíců
 • Úrok: od 11 %
 • RPSN: od 15 %
 • Půjčka bez registru: ne
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka pro důchodce: ne
 • První půjčka zdarma: ne
 • Možnost odložení splátek: ano
 • Možnost předčasného splacení: ano
 • Půjčka bez ručitele: ano
 • Půjčka bez zástavy: ano
 • Půjčka bez poplatku: ne
Čínská půjčka je půjčka bez ručitele a bez zástavy.
Čínská půjčka je půjčka bez ručitele a bez zástavy.

Podmínky Čínské půjčky

I u Čínské půjčky existují určité základní podmínky, které žadatel o půjčku musí splnit. Jaké podmínky musí žadatel o Čínskou půjčku splňovat? Hlavními podmínkami je být občanem ČR, mít vlastní bankovní účet a také stálý příjem.

Nevýhodou této půjčky je, že kromě minimální věkové hranice 18 let je zde i maximální hranice 65 let. Tento parametr má i Panda půjčka.

 • věk od 18 do 65 let
 • občanství České republiky
 • bankovní účet
 • stálý příjem

Čínská půjčka kalkulačka

Na stránkách této půjčky je k nalezení jednoduchá kalkulačka. Tu klient využije v případě, že se rozhodne vyplnit nezávaznou žádost o půjčku. Jediné, co je v této kalkulačce možné nastavit je výše půjčky. Žádné další parametry se v této kalkulačce nezobrazují.

Běžně se v kalkulačkách zobrazí i další parametry. Mezi ně patří zejména důležité údaje jako RPSN a úroková míra. Dále jsou v kalkulačkách vidět i údaje jako je výše měsíční splátky a celková částka, kterou žadatel zaplatí.

V kalkulačce Čínské půjčky je možné nastavit pouze požadovanou výši úvěru.
V kalkulačce Čínské půjčky je možné nastavit pouze požadovanou výši úvěru.

Průběh žádosti o Čínskou půjčku

Jak probíhá žádost o Čínskou půjčku? Jako u ostatních online půjček se jedná o velmi jednoduchý proces. Stačí na webových stránkách této půjčky vyplnit online formulář. V prvním kroku je třeba vyplnit osobní informace.

Mezi tyto informace patří jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, telefonní číslo a e-mailová adresa.

Prvním krokem online formuláře je vyplnění osobních údajů.
Prvním krokem online formuláře je vyplnění osobních údajů.

Dalšími nutnými položkami k vyplnění jsou údaje o adrese žadatele. Jedná se o ulici spolu s číslem domu, město a PSČ. Dále je potřeba zaškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů jak pro účely marketingové komunikace tak pro poskytnutí služby.

 Dalšími nutnými položkami k vyplnění jsou údaje o adrese žadatele.
Dalšími nutnými položkami k vyplnění jsou údaje o adrese žadatele.

Jedním z posledních kroků ve vyplňování online formuláře je uvedení doplňujících údajů. Jedná se konkrétně o měsíční příjem, zdroj těchto příjmů a to, jestli je žadatel v exekuci či nikoliv.

Žadatel musí vyplnit informace i o svých příjmech.
Žadatel musí vyplnit informace i o svých příjmech.

Po vyplnění celého online dotazníku systém žadateli oznámí, že bude kontaktován zákaznickým centrem společnosti. Žadatel bude také upozorněn na skutečnost, že pokud se mu pracovníci společnosti nebudou moci dovolat, může být žádost o půjčku zamítnuta.

Výhody a nevýhody Čínské půjčky

Nevýhodou této půjčky může být fakt, že je u ní nastavená horní věková hranice 65 let. Čínská půjčka tedy není půjčkou pro důchodce. U této půjčky není v nabídce ani první půjčka zdarma. Úrokům a dalším poplatkům se žadatel tedy nevyhne.

Mezi další nevýhody patří:

 • peníze nejde obdržet v hotovosti
 • předpoklad trvalých příjmů
 • poplatek za prodloužení splácení

Mezi výhody této půjčky na druhou stranu patří možnost odložení splátek a možnost předčasného splacení. V případě, že se klient dostane do problémů se splácením, může za poplatek požádat o prodloužení lhůty splatnosti.

Mezi další výhody patří:

 • velký rozsah půjčky od 500 Kč do 190 000 Kč
 • doba splatnosti až 84 měsíců
 • půjčka bez ručitele a bez zástavy
 • snadné a rychlé vyřízení
 • vysoké procento schválení
 • u dalších půjček je možné získat výhodnější podmínky

Čínská půjčka – recenze

Existuje celá řada nebankovních půjček, jejichž recenze bývají velice různorodé. Na jedné straně stojí klienti, kteří s půjčkou byli spokojeni. Na druhé straně se vždy najdou i skupiny klientů, kteří dané společnosti nazývají podvodníky.

Čínská půjčka diskuze velmi nerozdmýchává. Je to zřejmě i proto, že se na internetu nenachází mnoho dostupných uživatelských recenzí. Důležitou informací je, že zprostředkovatelem Čínské půjčky je společnost Bezva finance s.r.o.

Tato společnost má v oblasti zprostředkovávání půjček mnohé zkušenosti a provozuje i celou řadu dalších podobných webových projektů. Měla by také spolupracovat výhradně se solidními partnery, takže by se žadatel neměl obávat podvodu.

Čínská půjčka také nahlíží do registrů dlužníků, což je dobré znamení. Půjčky pro zadlužené patří do velmi rizikových skupin, jak pro klienti, tak pro poskytovatele. Okamžitá půjčka pro zadlužené v exekuci je považována za nejrizikovější půjčku na českém trhu.

Alternativy Čínské půjčky

Ne všichni žadatelé budou chtít ke sjednání půjčky využít agregátor. Pro ty, kteří nemají zájem o zprostředkování nabídek pomocí online agregátoru se nabízí možnost zažádat o spotřebitelský úvěr přímo u poskytovatele.

Na trhu je momentálně velké množství bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Jaké existují alternativy k Čínské půjčce?

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka představuje dobře známý nebankovní úvěr, který je možné sjednat ve výši 1 000 Kč až 30 000 Kč. Doba splatnosti činí 30 dní a o dalších 30 dní ji lze za poplatek prodloužit. Zaplo půjčku lze získat již během 15 minut od schválení na účet, proto je často využívána na úhradu neodkladných výdajů.

V případě první žádosti je Zaplo půjčka zcela zdarma, tedy s RPSN 0 %. Výše první půjčky bez úroků může být až 16 000 Kč, doba splatnosti zůstává 30 dní. Recenze Zaplo půjčky potvrzují, že v případě včasného splacení je první Zaplo půjčka skutečně zdarma.

Žádost o Zaplo půjčku se podává online. Není vyžadováno doložení příjmu, dochází však ke kontrole registrů. Přesto má Zaplo půjčka celkem vysokou schvalovatelnost. Vyplnění i vyhodnocení žádosti trvá pouze pár minut.

 • Výše úvěru: 1 000 – 30 000 Kč
 • Výše prvního úvěru: 1 000 – 16 000 Kč
 • Doba splácení: 7 – 30 dní
 • Úrok: od 0 %
 • RPSN: od 0 %

Ferratum CreditLimit

Půjčku Credit Limit poskytuje Ferratum Bank. Spíše než o půjčku v běžném slova smyslu se jedná o flexibilní finanční rezervu, u které si splatnost žadatel určuje sám.

Výše úvěru se pohybuje od 2 500 až do 80 000. Credit Limit se tedy hodí pro klienty, kteří si chtějí půjčit velký obnos, ale i pro ty, kteří hledají spíše menší částky. Maximální částky ovšem nedosáhne každý. Limit se stanovuje s ohledem na bonitu každého klienta.

Credit Limit se svým zaměřením podobá kontokorentu nebo revolvingovému úvěru. Úrok začíná na 5,75 % a RPSN se pohybuje od 96,2 % výše. Výhodou je, že s Credit Limit se nepojí žádné poplatky.

 • Výše úvěru: 2 500 – 80 000 Kč
 • Doba splácení: neomezená
 • Úrok: od 5,75 %
 • RPSN: od 96,2 %

Fajn půjčka MAX

Fajn půjčka MAX je ideální pro klienty, kteří požadují vyšší úvěr a delší dobu splatnosti. Výše úvěru se pohybuje od 40 000 do 150 000 Kč a doba splácení může být až 36 měsíců.

U doby splatnosti není možné zvolit si libovolný počet měsíců, ale vždy jen splatnost v půlročních intervalech – tj. 12, 18, 24, 30 a 36 měsíců. Minimální úrok činí 55,43 %, RPSN začíná na 82,62 %.

Fajn půjčka MAX patří do kategorie půjček pro nezaměstnané. Co provozovatel této půjčky neakceptuje, je probíhající insolvence. Fair Credit Czech s.r.o. nabízí také hotovostní Fajn půjčku.

 • Výše úvěru: 40 000 – 150 000 Kč
 • Doba splácení: 12 – 36 měsíců
 • Úrok: od 55,43 %
 • RPSN: od 82,62 %

Zonky

Dosud nepříliš známý, ale velmi zajímavý způsob půjčování peněz nabízí Zonky. Zonky patří mezi peer-to-peer půjčky, neboli takové půjčky, kdy lidé půjčují lidem. Jediným poplatkem, který si Zonky účtuje, jsou 2 % z půjčené částky za zprostředkování.

V rámci Zonky půjčky si lze půjčit minimálně 5 000 korun, maximálně pak 900 000 korun. Tato půjčka se tak hodí především pro ty, kteří si potřebují půjčit vyšší obnos. Doba splatnosti se pohybuje od 6 do 84 měsíců.

Ač se jedná o nekonvenční způsob půjčování peněz, recenze Zonky půjčky jsou obvykle velmi dobré. Mnoho lidí uvádí, že prostřednictvím Zonky získali podstatně lepší úrok než u nebankovních institucí.

 • Výše úvěru: 5 000 – 900 000 Kč
 • Doba splácení: 6 – 84 měsíců
 • Úrok: od 2,99 %
 • RPSN: max. 31,94 %

Provident

Půjčku Provident lze vyplatit v hotovosti nebo bezhotovostně na účet. Minimální částka, kterou si klient může půjčit, je 6 000 Kč. Maximum tohoto úvěru pak činí 130 000 Kč. Úvěr je třeba splatit v rozmezí 4 až 48 měsíců.

Provident nabízí také první půjčku zdarma, která se nazývá Půjčka START. Maximální výše úvěru je v tomto případě 16 000 Kč. Protože je zdarma, neváží se na ní žádné poplatky ani úrok. Splatnost je však v tomto případě fixní, a to 4 měsíce.

 • Výše úvěru: 6 000 – 130 000 Kč
 • Doba splácení: 4 – 48 měsíců
 • Úrok: od 6,21 %
 • RPSN: od 22,37 %

Smart půjčka

Původním poskytovatelem Smart půjčky byla společnost JET Money s.r.o., kterou ovšem převzala EC Financial Services. Tato půjčka je opět ideální pro žadatele se zájmem o vyšší obnos peněz. Výše úvěru se totiž pohybuje mezi 50 000 až 300 000 Kč.

Zdrojem příjmu nemusí být zaměstnání, takže i Smart půjčka se řadí mezi půjčky pro nezaměstnané. Díky rychlosti vyřízení a žádosti, která se podává prostřednictvím internetu se tato půjčka řadí mezi rychlé online půjčky.

Dříve se tato půjčka nechala vyplatit i v hotovosti. Tato nabídka dnes již bohužel neplatí. Alternativou pro žadatele bez bankovního účtu proto může být například hotovostní půjčka Express Cash.

 • Výše úvěru: 50 000 – 300 000 Kč
 • Doba splácení: 12 – 48 měsíců
 • Úrok: 18 %
 • RPSN: od 19,64 %

O společnosti

Bezvafinance s.r.o. je samostatným online zprostředkovatelem sprotřebitelských úvěrů. Úloha Bezvafinance s.r.o. spočívá v propojení uživatele s poskytovatelem úvěrů. Tato společnost neuzavírá smlouvy prostřednictvím finančních zástupců.

Portály, které společnost Bezvafinance s.r.o. vlastní, slouží jako agregátory půjček. Na základě údajů, které uživatel vyplní, ho kontaktují zástupci vybraných společností s nabídkami, ze kterých si následně může vybrat, kterou využije či nevyužije.

Uživatel si tak má možnost porovnat více úvěrů, a snadněji tak získat půjčku, která mu bude vyhovovat. Finální nabídku se žadatel o půjčku dozví až po vyplnění online formuláře přímo od poskytovatele spotřebitelských úvěrů.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.