Kamali půjčka – rychlá, levná a bezpečná

Kamali, dříve Japonská půjčka, patří mezi nebankovní úvěry s nejvýhodnějšími podmínkami. V rámci krátkodobých a dlouhodobých úvěrů lze získat peníze na nečekané výdaje i na větší investice. Kolik si lze půjčit a jaké jsou poplatky? A jaké má Kamali recenze od klientů, kteří ji už vyzkoušeli?

Rychlá půjčka Kamali v roce 2017 nahradila známou Japonskou půjčku, která byla dlouhodobě považována za nejvýhodnější nebankovní úvěr v ČR. Kamali je i nadále nejlevnější nebankovní půjčkou a navíc přináší i několik nových výhod.

Kamali umožňuje první půjčku splatit bez úroků a bez poplatků. Člověk tak splatí pouze to, co si půjčí. Velkou výhodou je také skutečnost, že není nutné dokládat příjem. Bankovní účet není nutný a celou záležitost lze vyřídit online z pohodlí domova.

Na poli mikropůjček patří Kamali půjčka k těm nejlepším a nejbezpečnějším.

Půjčku můžete sjednat na tomto odkaze.

První úvěr zdarma

Žadatelé o první Kamali půjčku mohou získat až 10 000 Kč s dobou splatnosti dva týdny až měsíc. Pokud ji splatí do 14 dní, je Kamali zcela bez poplatků, v případě splacení do 30 dní zaplatí 33 Kč za každou tisícikorunu. Klienti, kteří již využili alespoň jedné půjčky Kamali, si v rámci tohoto krátkodobého úvěru mohou půjčit až 20 000 Kč na 30 dní.

Stálým zákazníkům je dále nabízena tzv. velká půjčka Kamali v rozmezí 10 000 Kč až 250 000 Kč na 12 až 96 měsíců, která se splácí formou běžných měsíčních splátek.

Parametry půjčky:

 • Rozsah půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
 • Nový klient (max. výše půjčky): 10 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1 – 96 měsíců
 • Úrok: od 0 %
 • Půjčka bez registru: ne
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Peníze se na bankovním účtu objeví do 1 hodiny od schválení žádosti (u menších bank následující den), popřípadě lze částku do 1 minuty od schválení žádosti vyzvednout v hotovosti na terminálu SAZKA.

Každou půjčku je za poplatek možné rozdělit až na 10 měsíčních splátek. Podmínkou je však uhrazení alespoň 10 % jistiny.

Kamali půjčka se sjednává bez dokládání příjmů. Člověk nemusí dokládat ani své zaměstnání, jedná se tedy o půjčku pro nezaměstnané. Společnost však kontroluje registry, proto Kamali půjčka není produktem určeným pro osoby zadlužené nebo v exekuci. Půjčku i přes exekuci poskytuje například společnost Provident Financial.

Žádost o půjčku Kamali – přihlášení do klientské sekce

Průběh žádosti o úvěr je snadný a rychlý. Získat jej mohou zájemci, kteří splňují následující podmínky:

 • plnoletost
 • trvalý pobyt na území ČR
 • platný občanský průkaz
 • bankovní účet

V případě první půjčky bude třeba potvrdit totožnost a bankovní účet, který musí patřit osobě, jež o úvěr skutečně žádá. Ověřit jej lze dvěma způsoby – zájemce buď zašle výpis z účtu (s číslem účtu a jménem majitele), nebo ověřovací poplatek 1 Kč. Nejrychlejší je poplatek zaslat online platbou, která je k dispozici pro klienty České spořitelny, ČSOB, Equa Bank, FIO banky, Komerční banky, MONETA Money, Raiffeisenbank a UniCredit Bank.

Samotná žádost probíhá online prostřednictvím formuláře na webu společnosti. K jeho vyplnění bude kromě občanského průkazu a čísla bankovního účtu potřeba také mobilní telefon.

Podání žádosti o půjčku Kamali je rychlé jednoduché.
Podání žádosti o půjčku Kamali je rychlé jednoduché.

Po zadání požadované výše půjčky se zobrazí detailní informace ohledně data splatnosti, RPSN a základního poplatku. V dalších krocích je nutné vyplnit osobní údaje. Protože se jedná o rychlou půjčku bez doložení příjmu, je třeba vyplnit také informace o finanční situaci. Po odeslání žádosti stačí vyčkat na rozhodnutí, zda byla schválena či nikoliv. Žádosti jsou zpravidla posouzeny během 15 minut.

Průběh vyhodnocování žádosti lze sledovat v klientské sekci na stránce Kamali – přihlášení.

Poplatky

Kamali patří mezí nejvýhodnější půjčky díky nízkým poplatkům. Například s úvěrem pro nové klienty se nepojí poplatky žádné, pokud je splacen do dvou týdnů.

U každé další půjčky je účtován základní poplatek 33 Kč za tisícikorunu, odložení termínu splatnosti o 30 dní stojí 49 Kč za každou zapůjčenou tisícovku.

Důkazem toho, že se jedná o bezpečnou půjčku, jsou zastropované sankce a absence rozhodčí doložky. Stejně jako u každé jiné nebankovní i bankovní půjčky je však třeba počítat s tím, že v případě pozdního splacení budou účtovány poplatky v určité výši, v krajním případě může dojít až k vymáhání pohledávky třetí stranou.

Půjčka Kamali – recenze klientů

Dle volně dostupných recenzí Kamali splňuje to, co slibuje. Za první půjčku klient skutečně nezaplatí ani o korunu navíc (pokud ji splatí v řádném termínu). Je však třeba počítat s tím, že ne vždy Kamali půjčí tolik, o kolik klient žádá, protože se při poskytování úvěru přihlíží k výši platu a budoucí schopnosti splácet.

Kamali – kontakt

Poskytovatelem půjčky Kamali je společnost Home Credit a.s., se sídlem:

Nové sady 996/25
Brno–střed
602 00

V případě dotazů či potíží při vyplňování žádosti je možné Kamali kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky na tel. čísle 542 100 700.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.