Kamali půjčka – rychlá, levná a bezpečná

Půjčka až 20 000

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • První půjčka zcela zdarma
 • Splatnost až 96 měsíců
 • Žádné dokládání příjmů
Mám zájem o Kamali půjčku

Kamali, dříve Japonská půjčka, patří mezi nebankovní úvěry s nejvýhodnějšími podmínkami. V rámci krátkodobého úvěru lze získat například peníze na nečekané výdaje, které se vyskytly před výplatou. Kolik si lze půjčit a jaké jsou poplatky? A jaké má půjčka Kamali recenze od klientů, kteří ji už vyzkoušeli?

Rychlá online půjčka Kamali v roce 2017 nahradila známou Japonskou půjčku, která byla dlouhodobě považována za nejvýhodnější nebankovní úvěr v ČR. Kamali je i nadále nejlevnější nebankovní půjčkou, patří mezi půjčky bez poplatků předem a navíc přináší i několik nových výhod.

Stejně jako dobře známá Zaplo půjčka je první půjčka Kamali bez úroků a bez poplatků. Člověk tak splatí pouze tolik, kolik si půjčí. Celou záležitost lze navíc vyřídit přes internet z pohodlí domova. Online půjčku Kamali je možné sjednat prostřednictvím tohoto odkazu.

Na poli mikropůjček patří Kamali půjčka k těm nejlepším a nejbezpečnějším. Důkazem jsou klientské recenze půjčky Kamali, které jsou z naprosté většiny pozitivní.

Reklama na Kamali se objevila jak v televizi, tak v rádiích, a prostřednictvím chytlavé písničky informovala o všech důležitých aspektech půjčky Kamali. Reklama na Kamali měla několik podob a není pochyb, že právě díky ní se o půjčku začalo zajímat mnoho potenciálních klientů.

Online půjčka Kamali –⁠ první úvěr zdarma

Žadatelé o první Kamali půjčku mohou získat až 15 000 Kč s dobou splatnosti 14 až 30 dní. Pokud ji splatí do 14 dní, je Kamali půjčka zdarma a zcela bez poplatků, v případě splacení do 30 dní zaplatí 33 Kč za každou tisícikorunu.

První půjčka Kamali se splatností 14 dní je tedy bezúročnou půjčkou –⁠ výše úroků je nulová, stejně tak výše RPSN. Nepojí se s ní žádné poplatky a klient tak vrátí pouze částku, kterou si půjčil.

Výše první půjčky Kamali může být až 15 000 Kč. O úvěr ve výši 20 000 Kč mohou zažádat klienti, kteří první půjčku řádně splatili.
Výše první půjčky Kamali může být až 15 000 Kč. O úvěr ve výši 20 000 Kč mohou zažádat klienti, kteří první půjčku řádně splatili.

Klienti, kteří již využili alespoň jedné půjčky Kamali a řádně ji splatili, si v rámci tohoto krátkodobého úvěru mohou půjčit až 20 000 Kč.

Parametry Kamali půjčky:

 • Rozsah půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
 • Nový klient (max. výše půjčky): 15 000 Kč
 • Doba splatnosti: až 10 měsíců
 • Úrok: od 0 %
 • Půjčka bez registru: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Peníze se na bankovním účtu objeví do 1 hodiny od schválení žádosti (u menších bank následující den). Rychlou online půjčku Kamali je možné sjednat v tomto odkazu.

Každou půjčku je za poplatek možné rozdělit až na 10 měsíčních splátek. Podmínkou je uhrazení alespoň 10 % jistiny. Poplatek za odložení termínu splatnosti o 30 dní je 49 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Kamali poskytuje svou půjčku i ženám na mateřské dovolené.

Společnost během posuzování žádosti kontroluje úvěrové registry, proto Kamali půjčka není produktem určeným pro osoby zadlužené nebo v exekuci. Půjčku i přes exekuci poskytuje například společnost Provident Financial.

Žádost o půjčku Kamali – přihlášení do klientské sekce

Průběh žádosti o úvěr je snadný a rychlý. Půjčku Kamali mohou získat zájemci, kteří splňují následující podmínky:

V případě první půjčky bude třeba potvrdit totožnost a bankovní účet, který musí patřit osobě, jež o úvěr skutečně žádá. Ověřit jej lze dvěma způsoby – zájemce buď zašle výpis z účtu (s číslem účtu a jménem majitele), nebo ověřovací poplatek 1 Kč.

Nejrychlejší je poplatek zaslat online platbou, která je k dispozici pro klienty České spořitelny, ČSOB, Equa Bank, FIO banky, Komerční banky, MONETA Money, Raiffeisenbank a UniCredit Bank.

Samotná žádost probíhá online prostřednictvím formuláře na webových stránkách kamali.cz. K jeho vyplnění bude kromě občanského průkazu (popř. potvrzení o trvalém pobytu) a čísla bankovního účtu potřeba také mobilní telefon.

Stačí si vybrat výši půjčky a následně přejít k další části žádosti. Vyplnění formuláře o Kamali půjčku online zabere méně než 5 minut.

Prvním krokem je zadání požadované výše půjčky.
Prvním krokem je zadání požadované výše půjčky.

Po zadání požadované výše půjčky se zobrazí detailní informace ohledně data splatnosti a výše RPSN, úrokové sazby, základního poplatku a celkové splatné částky.

Po zadání výše půjčky se ihned zobrazí nejdůležitější informace.
Po zadání výše půjčky se ihned zobrazí nejdůležitější informace.

V další části žádosti bude nutné vyplnit následující osobní údaje:

 • jméno a příjmení
 • adresu trvalého pobytu
 • e-mailovou adresu a telefonní číslo
 • rodné číslo, číslo OP a platnost OP (cizinci zaškrtnou možnost potvrzení o trvalém pobytu)

Zároveň je třeba vyplnit také informace o finanční situaci:

 • výši příjmů
 • výši výdajů domácnosti
 • výši příjmů ostatních členů domácnosti
 • počet vyživovaných dětí
 • zdroj příjmů
 • číslo bankovního účtu žadatele

Po odeslání žádosti stačí vyčkat na rozhodnutí, zda byla schválena či nikoliv. Žádosti jsou posuzovány do 1 minuty.

Průběh vyhodnocování žádosti lze sledovat v klientské sekci na stránce Kamali – přihlášení. Do klientské sekce mají přístup všichni, kteří již o půjčku Kamali zažádali.

Kamali.cz –⁠ klientská sekce

Přihlásit se do klientské sekce je možné na webových stránkách kamali.cz. Klientská sekce umožňuje sledovat průběh žádosti a splácení půjčky Kamali. Přihlašování probíhá pomocí telefonního čísla a hesla.

Tlačítko pro přihlášení do klientské sekce Kamali se nachází v pravém horním rohu stránky.

Přihlášení do klientské sekce Kamali je možné po odeslání žádosti o půjčku.
Přihlášení do klientské sekce Kamali je možné po odeslání žádosti o půjčku.

Klienti, kteří již půjčku Kamali v minulosti využili, se při další žádosti do klientské sekce Kamali přihlásí a již nemusí vyplňovat všechny požadované údaje.

Základní poplatky

Online půjčka Kamali patří mezí nejvýhodnější půjčky díky nízkým poplatkům. Například s úvěrem pro nové klienty se nepojí poplatky žádné, pokud je splacen do dvou týdnů.

U každé další půjčky je účtován základní poplatek 33 Kč za každou tisícikorunu. Odložení termínu splatnosti o 30 dní stojí 49 Kč za každou tisícikorunu.

S půjčkou Kamali se pojí nízké poplatky v řádu desetikorun za každou půjčenou tisícikorunu.
S půjčkou Kamali se pojí nízké poplatky v řádu desetikorun za každou půjčenou tisícikorunu.

Důkazem toho, že se jedná o bezpečnou půjčku, jsou zastropované sankce a absence rozhodčí doložky. Stejně jako u každé jiné nebankovní i bankovní půjčky je však třeba počítat s tím, že v případě pozdního splacení budou účtovány poplatky v určité výši, v krajním případě může dojít až k vymáhání pohledávky třetí stranou.

Doplňkové služby

K online půjčce Kamali si lze za poplatek sjednat volitelné doplňkové služby:

 • SMS servis (49 Kč / měsíc) –⁠ upozornění na blížící se termín splatnosti, přijatou splátku apod.
 • Express výplata (199 Kč) –⁠ peníze se na účtu u jedné z vybraných bank objeví do 60 minut
 • Bezpečná splátka (99 Kč / měsíc) –⁠ možnost dvakrát odložit splátku o 30 dní z důvodu ztráty zaměstnání apod.
 • Korunový odklad 1 Kč a poté 99 Kč za každou tisícikorunu při další splátce –⁠ odložení splátky o 30 dní za 1 Kč, dvakrát odložení splátky za 99 Kč

Doplňkové služby je možné zvolit během vyplňování žádosti na webu kamali.cz.

Proč je půjčka Kamali bezpečná?

Kamali je levnou, bezpečnou a rychlou online půjčkou, která přináší několik výhod:

 • splatnost půjčky pouze ve všední den –⁠ datum splatnosti nikdy nepřipadá na víkend nebo státní svátek, díky čemuž nehrozí sankce v případě, kdy není možné převést splátku na účet společnosti
 • možnost každou půjčku rozložit až na 10 splátek –⁠ pokud klient z jakéhokoliv důvodu nemůže splatit půjčku do 30 dní, může si termín splatnosti o 30 dní odložit (podmínkou je splacení alespoň 10 % jistiny a poplatku za odložení data splatnosti)
 • jasná a přehledná smlouva –⁠ společnost dbá na transparentnost smluv a klienti se proto nemusí bát žádných skrytých poplatků
 • žádná rozhodčí doložka –⁠ v případě sporu vždy rozhoduje nezávislý soud

O tom, že se jedná o bezpečnou a férovou půjčku, svědčí také drtivá většina recenzí Kamali, které jsou k nalezení na různých recenzních a diskuzních portálech.

V případě dotazů ohledně půjčky je možné Kamali kontaktovat na zákaznické lince nebo prostřednictvím online chatu.

Půjčka Kamali a recenze klientů

Díky chytlavé písničce v reklamě na Kamali se o této půjčce dozvědělo mnoho potenciálních zájemců. Není proto divu, že se půjčku Kamali rozhodlo vyzkoušet poměrně velké množství lidí, kteří se o své zkušenosti následně podělili na internetu. Jaké má půjčka Kamali recenze?

Dle volně dostupných recenzí Kamali splňuje to, co slibuje. Za první půjčku klient skutečně nezaplatí ani o korunu navíc (pokud ji splatí v řádném termínu).

Je však třeba počítat s tím, že ne vždy Kamali půjčí tolik, o kolik klient žádá, protože se při poskytování úvěru přihlíží k výši platu a budoucí schopnosti splácet.

Recenze půjčky Kamali jsou z naprosté většiny pozitivní, proto je Kamali možné považovat za vhodný produkt pro všechny, kteří hledají bezpečnou a levnou půjčku.

Kamali – kontakt

Poskytovatelem půjčky Kamali je společnost Home Credit a.s., se sídlem:

Nové sady 996/25
Brno–střed
602 00

V případě dotazů či potíží při vyplňování žádosti je možné Kamali kontaktovat prostřednictvím zákaznické linky na tel. čísle 542 100 700.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.