Kamali půjčka – recenze, kontakt

Půjčka až 20 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • První půjčka zcela zdarma
 • Splatnost až 30 dní
 • Žádné dokládání příjmů
Mám zájem o Kamali půjčku

Kamali, dříve Japonská půjčka, patří mezi nebankovní úvěry s nejvýhodnějšími podmínkami. V rámci krátkodobého úvěru lze získat například peníze na nečekané výdaje, které se vyskytly před výplatou. Kolik si lze půjčit a jaké jsou poplatky? A jaké má půjčka Kamali recenze od klientů, kteří ji už vyzkoušeli?

Rychlá online půjčka Kamali v roce 2017 nahradila známou Japonskou půjčku, která byla dlouhodobě považována za nejvýhodnější nebankovní úvěr v ČR. Japonská půjčka dříve existovala pod názvem Click Credit.

Kamali je i nadále nejlevnější nebankovní půjčkou, patří mezi půjčky bez poplatků předem a navíc přináší i několik nových výhod.

Stejně jako dobře známá Zaplo půjčka je první půjčka Kamali bez úroků a bez poplatků. Člověk tak splatí pouze tolik, kolik si půjčí. Celou záležitost lze navíc vyřídit přes internet z pohodlí domova. Online půjčku Kamali je možné sjednat prostřednictvím tohoto odkazu.

Na poli mikropůjček patří Kamali půjčka k těm nejbezpečnějším a nejlepším půjčkám. Důkazem jsou klientské recenze půjčky Kamali, které jsou z naprosté většiny pozitivní. Mezi mikropůjčky se řadí také Minihotovost, CreditGo nebo VistaCredit.

Reklama na Kamali se objevila jak v televizi, tak v rádiích, a prostřednictvím chytlavé písničky informovala o všech důležitých aspektech půjčky Kamali. Reklama na Kamali měla několik podob a není pochyb, že právě díky ní se o půjčku začalo zajímat mnoho potenciálních klientů.

Online půjčka Kamali –⁠ první úvěr zdarma

Žadatelé o první Kamali půjčku mohou získat až 15 000 Kč s dobou splatnosti 14 až 30 dní. Pokud ji splatí do 14 dní, je Kamali půjčka zdarma a zcela bez poplatků, v případě splacení do 30 dní zaplatí 33 Kč za každou tisícikorunu.

První půjčka Kamali se splatností 14 dní je tedy bezúročnou půjčkou –⁠ výše úroků je nulová, stejně tak výše RPSN. Nepojí se s ní žádné poplatky a klient tak vrátí pouze částku, kterou si půjčil. První půjčku zdarma nabízí také Via Conto.

Klienti, kteří již využili alespoň jedné půjčky Kamali a řádně ji splatili, si v rámci tohoto krátkodobého úvěru mohou půjčit až 20 000 Kč.

Výše první půjčky Kamali může být až 15 000 Kč. O úvěr ve výši 20 000 Kč mohou zažádat klienti, kteří první půjčku řádně splatili.
Výše první půjčky Kamali může být až 15 000 Kč. O úvěr ve výši 20 000 Kč mohou zažádat klienti, kteří první půjčku řádně splatili.

Parametry Kamali půjčky:

 • Rozsah půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
 • Nový klient (max. výše půjčky): 15 000 Kč
 • Doba splatnosti: až 10 měsíců
 • Úrok: od 0 %
 • Půjčka bez registru: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Peníze se na bankovním účtu objeví do 1 hodiny od schválení žádosti (u menších bank následující den). Rychlou online půjčku Kamali je možné sjednat v tomto odkazu.

Každou půjčku je za poplatek možné rozdělit až na 10 měsíčních splátek. Podmínkou je uhrazení alespoň 10 % jistiny. Poplatek za odložení termínu splatnosti o 30 dní je 49 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Kamali poskytuje svou půjčku i ženám na mateřské dovolené.

Společnost během posuzování žádosti kontroluje úvěrové registry, proto Kamali půjčka není produktem určeným pro osoby zadlužené nebo v exekuci. Půjčku i přes exekuci poskytuje například společnost Provident Financial.

Podobné parametry jako Kamali půjčka má Aasa půjčka od společnosti Aasa Czech a.s., kterou lze sjednat online až do výše 20 000 Kč se splatností až 12 měsíců.

Žádost o půjčku Kamali – přihlášení do klientské sekce

Průběh žádosti o úvěr je snadný a rychlý. Půjčku Kamali mohou získat zájemci, kteří splňují následující podmínky:

V případě první půjčky bude třeba potvrdit totožnost a bankovní účet, který musí patřit osobě, jež o úvěr skutečně žádá. Ověřit jej lze dvěma způsoby – zájemce buď zašle výpis z účtu (s číslem účtu a jménem majitele), nebo ověřovací poplatek 1 Kč.

Nejrychlejší je poplatek zaslat online platbou, která je k dispozici pro klienty České spořitelny, ČSOB, Equa Bank, FIO banky, Komerční banky, MONETA Money, Raiffeisenbank a UniCredit Bank.

Samotná žádost probíhá online prostřednictvím formuláře na webových stránkách kamali.cz. K jeho vyplnění bude kromě občanského průkazu (popř. potvrzení o trvalém pobytu) a čísla bankovního účtu potřeba také mobilní telefon.

Stačí si vybrat výši půjčky a následně přejít k další části žádosti. Vyplnění formuláře o Kamali půjčku online zabere méně než 5 minut.

Prvním krokem je zadání požadované výše půjčky.
Prvním krokem je zadání požadované výše půjčky.

Po zadání požadované výše půjčky se zobrazí detailní informace ohledně data splatnosti a výše RPSN, úrokové sazby, základního poplatku a celkové splatné částky.

Po zadání výše půjčky se ihned zobrazí nejdůležitější informace.
Po zadání výše půjčky se ihned zobrazí nejdůležitější informace.

V další části žádosti bude nutné vyplnit následující osobní údaje:

 • jméno a příjmení
 • adresu trvalého pobytu
 • e-mailovou adresu a telefonní číslo
 • rodné číslo, číslo OP a platnost OP (cizinci zaškrtnou možnost potvrzení o trvalém pobytu)

Zároveň je třeba vyplnit také informace o finanční situaci:

 • výši příjmů
 • výši výdajů domácnosti
 • výši příjmů ostatních členů domácnosti
 • počet vyživovaných dětí
 • zdroj příjmů
 • číslo bankovního účtu žadatele

Po odeslání žádosti stačí vyčkat na rozhodnutí, zda byla schválena či nikoliv. Žádosti jsou posuzovány do 1 minuty.

Průběh vyhodnocování žádosti lze sledovat v klientské sekci na stránce Kamali – přihlášení. Do klientské sekce mají přístup všichni, kteří již o půjčku Kamali zažádali.

Kamali.cz –⁠ klientská sekce

Přihlásit se do klientské sekce je možné na webových stránkách kamali.cz. Klientská sekce umožňuje sledovat průběh žádosti a splácení půjčky Kamali. Přihlašování probíhá pomocí telefonního čísla a hesla.

Tlačítko pro přihlášení do klientské sekce Kamali se nachází v pravém horním rohu stránky.

Klienti, kteří již půjčku Kamali v minulosti využili, se při další žádosti do klientské sekce Kamali přihlásí a již nemusí vyplňovat všechny požadované údaje. Kamali přihlášení je tedy jednoduché.

Přihlášení do klientské sekce Kamali je možné po odeslání žádosti o půjčku.
Přihlášení do klientské sekce Kamali je možné po odeslání žádosti o půjčku.

Základní poplatky

Online půjčka Kamali patří mezí nejvýhodnější půjčky díky nízkým poplatkům. Například s úvěrem pro nové klienty se nepojí poplatky žádné, pokud je splacen do dvou týdnů.

U každé další půjčky je účtován základní poplatek 33 Kč za každou tisícikorunu. Odložení termínu splatnosti o 30 dní stojí 49 Kč za každou tisícikorunu.

Důkazem toho, že se jedná o bezpečnou půjčku, jsou zastropované sankce a absence rozhodčí doložky. Stejně jako u každé jiné nebankovní i bankovní půjčky je však třeba počítat s tím, že v případě pozdního splacení budou účtovány poplatky v určité výši, v krajním případě může dojít až k vymáhání pohledávky třetí stranou.

S půjčkou Kamali se pojí nízké poplatky v řádu desetikorun za každou půjčenou tisícikorunu.
S půjčkou Kamali se pojí nízké poplatky v řádu desetikorun za každou půjčenou tisícikorunu.

Doplňkové služby

K online půjčce Kamali si lze za poplatek sjednat volitelné doplňkové služby:

 • SMS servis (49 Kč / měsíc) –⁠ upozornění na blížící se termín splatnosti, přijatou splátku apod.
 • Express výplata (199 Kč) –⁠ peníze se na účtu u jedné z vybraných bank objeví do 60 minut
 • Bezpečná splátka (99 Kč / měsíc) –⁠ možnost dvakrát odložit splátku o 30 dní z důvodu ztráty zaměstnání apod.
 • Korunový odklad 1 Kč a poté 99 Kč za každou tisícikorunu při další splátce –⁠ odložení splátky o 30 dní za 1 Kč, dvakrát odložení splátky za 99 Kč

Doplňkové služby je možné zvolit během vyplňování žádosti na webu kamali.cz.

Proč je půjčka Kamali bezpečná?

Kamali je levnou, bezpečnou a rychlou online půjčkou, která přináší několik výhod:

 • splatnost půjčky pouze ve všední den –⁠ datum splatnosti nikdy nepřipadá na víkend nebo státní svátek, díky čemuž nehrozí sankce v případě, kdy není možné převést splátku na účet společnosti
 • možnost každou půjčku rozložit až na 10 splátek –⁠ pokud klient z jakéhokoliv důvodu nemůže splatit půjčku do 30 dní, může si termín splatnosti o 30 dní odložit (podmínkou je splacení alespoň 10 % jistiny a poplatku za odložení data splatnosti)
 • jasná a přehledná smlouva –⁠ společnost dbá na transparentnost smluv a klienti se proto nemusí bát žádných skrytých poplatků
 • žádná rozhodčí doložka –⁠ v případě sporu vždy rozhoduje nezávislý soud

O tom, že se jedná o bezpečnou a férovou půjčku, svědčí také drtivá většina recenzí Kamali, které jsou k nalezení na různých recenzních a diskuzních portálech.

V případě dotazů ohledně půjčky je možné Kamali kontaktovat na zákaznické lince nebo prostřednictvím online chatu.

Půjčka Kamali a recenze klientů

Díky chytlavé písničce v reklamě na Kamali se o této půjčce dozvědělo mnoho potenciálních zájemců. Není proto divu, že se půjčku Kamali rozhodlo vyzkoušet poměrně velké množství lidí, kteří se o své zkušenosti následně podělili na internetu. Jaké má půjčka Kamali recenze?

Dle volně dostupných recenzí Kamali splňuje to, co slibuje. Za první půjčku klient skutečně nezaplatí ani o korunu navíc (pokud ji splatí v řádném termínu).

Je však třeba počítat s tím, že ne vždy Kamali půjčí tolik, o kolik klient žádá, protože se při poskytování úvěru přihlíží k výši platu a budoucí schopnosti splácet.

Recenze půjčky Kamali jsou z naprosté většiny pozitivní, proto je Kamali možné považovat za vhodný produkt pro všechny, kteří hledají bezpečnou a levnou půjčku.

Kamali – kontakt

Poskytovatelem půjčky Kamali je společnost Home Credit a.s., se sídlem:

Nové sady 996/25
Brno–střed
602 00

V případě dotazů či potíží při vyplňování žádosti je možné Kamali kontaktovat prostřednictvím zákaznické linky na tel. čísle 542 100 700.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.