Funcredit – půjčka až 12 000 Kč na cokoliv

Půjčka až 12 000 Kč

Agregátor půjček – půjčky s úrokem od 0 %

  • Funcredit nabízí nezávazný formulář
  • Formulář pomáhá najít nejvýhodnější půjčku
  • Peníze rychle na účtu
Mám zájem o Funcredit půjčku

Webové stránky Funcredit.cz slouží jako agregátor neboli zprostředkovatel půjček do 12 000 Kč. Provozovatelem je společnost Bezvafinance s.r.o., jejíž úloha spočívá v propojení zájemce o úvěr s nebankovním poskytovatelem. Výhodou je doporučení nabídek na míru a také srovnání aktuálně dostupných úvěrů.

Agregátory půjček, mezi něž se řadí například také Gejša půjčka, Creditsor půjčka, Credino půjčka nebo Půjčka Plus, fungují jako zprostředkovatelé a srovnávače úvěrů. Zájemce o úvěr jednoduše vyplní online formulář a následně je kontaktován zástupci vybraných nebankovních společností.

Díky přehlednému srovnání půjček má uživatel portálu Funcredit možnost zvolit produkt, který je pro něho nejvhodnější. Kompletní informace o vybrané půjčce se dozví po vyplnění formuláře na webu daného poskytovatele, popřípadě je kontaktován zástupci společnosti Bezvafinance s.r.o.

Hledáte půjčku bez úroků a jiných poplatků? Pak vyzkoušejte Zaplo půjčku, kterou lze sjednat až do výše 16 000 Kč zcela zdarma.

Mám zájem o půjčku až 16 000 Kč zdarma >

Pokud se zájemce pro některou z nabídnutých půjček rozhodne, podepíše smlouvu s poskytovatelem a peníze obdrží na bankovní účet.

Funcredit půjčka – žádost

Žádost o půjčku na portálu Funcredit je nezávazná. Jejím vyplněním uživatel v podstatě žádá o kontaktování ze strany poskytovatelů spotřebitelských úvěrů, kteří sdělí kompletní podmínky půjček a případně i informace o jejich sjednání.

Poté, co žadatel získá veškeré potřebné informace od různých společností, si jednoduše vybere nabídku, která se mu zamlouvá nejvíce. Jak již bylo zmíněno, žádost je nezávazná, tudíž je možné u Funcredit nevybrat žádnou půjčku a poohlédnout se po nabídkách jiných společností.

Funcredit nabídne několik půjček na míru, z nichž si klient jednoduše vybere tu nejvýhodnější.

Vyplnit nezávaznou žádost o Funcredit půjčku >

V případě náhlé finanční tísně se jako možnost nabízí rychlé online půjčky, které jsou mnohdy poskytovány bez úroků a poplatků. Příkladem takové půjčky zdarma je Zaplo půjčka, kterou lze sjednat z pohodlí domova až do výše 16 000 Kč.

Formulář je možné vyplnit na webových stránkách Funcredit.cz.
Formulář je možné vyplnit na webových stránkách Funcredit.cz.

Žádost o úvěr se podává prostřednictvím formuláře Funcredit. Uživatel si nejprve nastaví požadovanou výši půjčky (od 500 Kč do 12 000 Kč) a následně vyplní osobní informace a adresu.

Poté zbývá jen odsouhlasit zpracování osobních údajů a formulář odeslat.

Půjčka Kamali ve výši až 15 000 Kč je pro nové klienty zdarma – bez úroků a s RPSN 0 %.
Mám zájem o půjčku až 15 000 Kč bez úroků >

Žadatel bude kontaktován zástupci různých společností, kteří jej informují o parametrech a podmínkách nabízených úvěrů. Pokud se pro některou z půjček rozhodne, podepíše smlouvu a peníze obdrží na účet.

Proč zvolit Funcredit půjčku?

Portál Funcredit nabízí vhodné řešení pro každého, kdo se neorientuje v záplavě mikropůjček dostupných online. Mnohé nebankovní půjčky jsou nabízeny jako půjčky do výplaty, půjčky ihned na účet, půjčky bez doložení příjmu a podobně, přitom nemusí být hned jasné, jaké podmínky a parametry se s nimi vlastně pojí.

Funcredit nabídne několik produktů, z nichž si lze zvolit ten nejvhodnější, aniž by bylo nutné procházet stránky všech poskytovatelů spotřebitelských úvěrů. Funcredit půjčku ocení každý, kdo potřebuje půjčit v rozmezí od 500 Kč do 12 000 Kč. Pro získání půjčky do 100 000 Kč či více je nutné oslovit jiné společnosti.

Formulář na portálu Funcredit je okamžitě zpracován automatizovaným systémem, proto je zprostředkování půjček rychlé a probíhá plně online. Nabízené půjčky jsou neúčelové, proto je lze využít na cokoliv dle přání klienta.

Dostupné nebankovní půjčky

Pokud si zájemce z úvěrů zprostředkovaných pomocí Funcredit nevybere, může se obrátit přímo na poskytovatele aktuálně dostupných nebankovních půjček. Příklady těch nejvíce vyhledávaných jsou uvedeny níže.

Zaplo půjčka

Společnost Zaplo nabízí rychlou krátkodobou půjčku od 1 000 Kč do 30 000 Kč na dobu 7 až 30 dní. Pro nové klienty je Zaplo půjčka zdarma, tedy s RPSN 0 %, její výše je však omezená na 16 000 Kč.

Recenze Zaplo půjčky jsou vesměs pozitivní a je zřejmé, že s tímto produktem má zkušenosti již velké množství klientů. Mezi jeho největší výhody patří rychlost sjednání – jedná se o půjčku do 15 minut na bankovní účet.

Více informací o Zaplo půjčce >

Provident půjčka

Provident nabízí úvěr ve dvou variantách – klasickou Provident půjčku ve výši od 6 000 Kč do 130 000 Kč se splatností až 48 měsíců a Provident půjčku 10+1 ve výši od 10 000 Kč do 30 000 Kč s pevnou dobou splatnosti 11 měsíců.

Výhodou je, že z nabízených produktů si vyberou jak klienti, kteří potřebují půjčit pouze malé částky, tak ti, kteří potřebují uhradit větší výdaje. Půjčky Provident jsou neúčelové, lze je tedy využít na cokoliv.

Více informací o půjčce Provident >

FlexiFin půjčka

Flexibilní FlexiFin půjčku lze sjednat ve výši 1 000 Kč až 30 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní. Výhodou je první půjčka zdarma za předpokladu, že je splacena do 14 dní.

Peníze jsou odesílány do pár minut od schválení žádosti, proto je tato půjčka vhodná pro každého, kdo se nečekaně octl v tíživé finanční situaci. Vyřízení úvěru probíhá od počátku do konce online.

Více informací o FlexiFin půjčce >

Fajn půjčka

Fajn půjčku od společnosti Fair Credit je možné získat v hotovosti i na bankovní účet. Fajn půjčka v hotovosti je dostupná ve výši od 4 000 Kč do 70 000 Kč se splatností až 80 týdnů, bezhotovostní Fajn půjčku MAX lze sjednat ve výši 70 000 Kč až 150 000 Kč na dobu až 36 měsíců.

Detaily půjčky včetně úrokové sazby a RPSN lze orientačně zjistit v kalkulačce úvěru na webových stránkách FairCredit.cz.

Více informací o Fajn půjčce >

SOS Credit půjčka

Nebankovní úvěr SOS Credit půjčka je dostupný ve výši od 1 000 Kč do 30 000 Kč s dobou splácení od 7 do 28 dní. Představuje tedy jednu z možností pro ty, kteří potřebují získat menší finanční obnos na uhrazení neodkladných výdajů.

Vyřízení SOS Credit půjčky probíhá kompletně online, žádosti bývají vyhodnoceny během 15 minut. Peníze jsou poté ihned odeslány na účet klienta.

Více informací o SOS Credit půjčce >

Výše zmíněné půjčky jsou poskytovány nebankovními společnostmi a s ohledem na jejich výši je lze zařadit mezi mikropůjčky, stejně jako úvěry zprostředkované pomocí portálu Funcredit. Mohou proto představovat alternativu pro každého, komu se přes Funcredit nepodařilo najít vhodné řešení.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.