CreditOn – rychlá půjčka

Společnost CreditOn.cz je na českém trhu jedním z lídrů v oblasti nebankovních spotřebitelských úvěrů. Firma je součástí mezinárodní obchodní skupiny CreditOn z Lotyšska. CreditOn patří mezi silné společnosti s transparentními podmínkami. Díky férovému jednání se uchytila i v dalších evropských zemích.

CreditOn je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, držitelem mezinárodní certifikace TUV a také RapidSSL, který zajišťuje stoprocentní bezpečnost všech klientských údajů. Při půjčování se firma řídí etickým kodexem.

Půjčky CreditOn

Společnot CreditOn nabízí tzv. rychlé půjčky. Rychlou půjčku bez doložení příjmů lze sjednat online, není tak nutné chodit na pobočku. Po schválení půjčky dostane žadatel peníze na účet téměř ihned. O půjčku lze zažádat na tomto odkaze.

CreditOn nabízí své rychlé online půjčky od 500 do 20 000 Kč

Podmínky rychlé půjčky u CreditOn:

  • věk min. 18 let a max. 75 let
  • vlastní bankovní účet
  • schopnost splatit dluh

CreditOn nabízí 2 typy půjček – krátkodobé a dlouhodobé půjčky.

Krátkodobá půjčka je od 500 Kč do 8 000 Kč (tedy tzv. mikropůjčka). Dlouhodobá půjčka je od 2 000 do 20 000 Kč. 

Obě půjčky jsou bez ručitele a zástavy nemovitosti. Krátkodobá půjčka se obvykle poskytuje na dobu 30 dní a musí se splatit v plném rozsahu najednou.

Dlouhodobou půjčku lze splácet postupně, nebo ji uhradit jednorázově a tím ušetřit na úrocích. Dlouhodobá půjčka je flexibilní a záleží jen na klientovi, jak dlouho jí bude používat.

CreditOn Hypotéky

Společnost CreditOn nenabízí hypotéky, jelikož nejvyšší možná půjčka je 20 000 Kč

Refinancování u CreditOn

Společnost CreditOn nenabízí refinancování půjček.

Konsolidace u CreditOn

Společnost CreditOn nenabízí možnost konsolidace půjček.

Kontokorent

Společnost CreditOn v současné době klientům nenabízí kontokorentní úvěry. 

O společnosti CreditOn

Společnost CreditOn.cz patřící do lotyšské skupiny CreditOn nabízí na českém trhu online rychlé půjčky inzerující peníze do 30 minut. Hlavním produktem jsou půjčky do 20 000 Kč s krátkou dobou spatnosti. Společnost CreditOn nabízí sjednání půjček online a řídí se etickými kodexy a pravidly bezpečného půjčování. 

Kontakt

info@crediton.cz 

www.crediton.cz

222 200 523

Sídlo společnosti CreditOn
Argentinská 286/38
170 00 Praha 7 – Holešovice

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.