Okamžitá půjčka pro dlužníky – ihned na účet

Okamžité půjčky pro zadlužené jsou poskytovány jen nebankovními společnostmi. Tyto půjčky dokážou krátkodobě vyřešit finanční potíže nebo vyplnit chybějící finance před výplatou. Mnohdy však dluhovou past ještě více prohloubí. Jaká rizika se s okamžitými půjčkami pojí? Co vše může klient od okamžitých půjček pro dlužníky očekávat?

Okamžité půjčky pro dlužníky se v dnešní době nacházejí pouze v nabídce nebankovních společností. Vyznačují se tím, že si o ně mohou zažádat i lidé s vysokými dluhy, s exekucemi nebo se záznamem v registru dlužníků. Zpravidla se tak jedná také o okamžité půjčky pro nezaměstnané.

Banky okamžité půjčky pro dlužníky nenabízejí. U bankovních poskytovatelů úvěrů je důležitá klientova bonita, tedy schopnost půjčku splácet, kterou mají zadlužení klienti velmi nízkou. Vedle toho je u bankovních půjček důležitý čistý záznam v registru dlužníků, doložení příjmů a bezdlužnost.

TIP: Pomocnou ruku dlužníkům veřejnoprávních institucí, například za jízdu na černo nebo nezaplacené koncesionářské poplatky, podává takzvané milostivé léto. Tříměsíční šance, jak se zbavit dluhů na úrocích a exekučních nákladech.

Okamžité půjčky pro zadlužené jsou nejrizikovějšími úvěry vůbec – ať z pohledu žadatele, tak z pohledu poskytovatele. Dokonce i nebankovní společnosti je nabízejí jen zřídka. Často tak lze půjčky pro zadlužené získat nelegálně u soukromých osob.

Existují ale i prověřené půjčky od soukromých osob. Mají benevolentní podmínky, které dokáží splnit i rizikoví žadatelé, a sdružují je internetové platformy jako Bankerat či Zonky.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Okamžitá půjčka pro dlužníky – využití

Žadatelé, pro slouží okamžitá půjčka pro dlužníky, ji využívají při náhlé finanční tísni nebo neočekávaných výdajích. Většinou zadluženým osobám nezbývá jiná možnost, protože se jim banky i solidní nebankovní společnosti zdráhají půjčit. Půjčka pro dlužníky může pomoci překlenout krátké období finančních potíží.

Často vyhledávaná je okamžitá půjčky pro dlužníky především takovými klienty, kteří byli se svými žádostmi o půjčku odmítnuti i samotnými nebankovními subjekty, u kterých žádali například o rychlou půjčku, mikropůjčku, krátkodobou půjčku a podobně.

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, jsou ve schvalovacím procesu benevolentnější, a proto slouží zejména k uhrazení nečekaných výdajů.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Okamžitá půjčka na směnku

Výjimkou nejsou ani okamžité půjčky na směnku, ty jsou ovšem od roku 2013 pro spotřebitelské úvěry zakázané. V podnikatelském sektoru, tedy v rámci úvěrů pro podnikatele, nicméně nadále existují. Pro vysoké nebezpečí okamžitých půjček na směnku se ovšem doporučuje sjednat bezpečnější alternativy.

Okamžitá půjčka na směnku se totiž pojí s enormními úroky. Obvykle také dlužník ručí svým majetkem, který při nesplacení závazku propadá exekuci. Lidé se shodují, že půjčka na směnku bez zástavy, řeší finanční potíže pouze krátkodobě, v dlouhodobém horizontu vše jen zhorší. Navíc může docházet k prodeji směnek, což v praxi znamená, že může dlužník vyplácet peníze jinému subjektu, než se kterým směnku sjednal.

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané

Vedle půjček pro zadlužené je možné tento produkt využít též jako okamžitou půjčku pro nezaměstnané. Nezaměstnaní jsou vedle dlužníků další rizikovou skupinou, která u bankovních půjček nemá téměř žádnou šanci uspět, a to jak z důvodu nízké bonity, tak kvůli neschopnosti doložit pravidelný příjem, např. ze zaměstnání či z podnikání.

Mnohým z nebankovních poskytovatelů však nedělají okamžité půjčky pro nezaměstnané sebemenší problém. Tyto úvěry však často doprovází vysoké poplatky a úroky, kterými věřitel vyvažuje riziko plynoucí z daného závazku.

Banky odmítnou žádosti klientů bez zaměstnání, jelikož jsou shledáni jako riziková skupina.

Půjčka pro dlužníky ihned na účet – parametry

Hned v několika faktorech je specifická okamžitá půjčka pro dlužníky.

Jejich poskytovatelé jsou ochotni půjčit určitý finanční obnos dlužníkům a zaslat jim žádanou částku na účet ještě téhož dne. Někteří poskytovatelé slibují, že je odeslána okamžitá půjčka pro dlužníky ihned na účet a někteří dokonce nabízí platbu v hotovosti.

Často je poskytována půjčka pro dlužníky ihned na účet jako nebankovní půjčka bez nahlížení do registru dlužníků. Tím, že není nahlíženo do registru, půjčka může být vyřízena ihned a peníze jsou poslány na účet žadatele rychle. Mnohé nebankovní společnosti nabízí své půjčky bez nutnosti doložení příjmů, jiné však po klientovi jeho bonitu, tedy schopnost splácet, vyžadují vykázat.

Levné a spolehlivé půjčky nabízí ověřená společnost Kamali.
Získat první půjčku s úrokem od 0 % >

Často se okamžité půjčky skrývají i za jinými názvy, například:

K vyřízení okamžitých půjček (např. půjčky na OP) stačí jen internet, potřebný k vyplnění online formuláře, mobilní telefon pro potvrzení okamžité půjčky a občanský průkaz – mnohdy jediný dokument, který klient při žádání o půjčku ihned na op potřebuje.

Jisté půjčky bez registru se však vyznačují velmi vysokými úroky, RPSN a mnohými poplatky. Člověk tak při splácení zaplatí o mnoho víc, než si půjčil. To činí z půjčky pro zadlužené velmi nevýhodnou záležitost.

Pro tento typ okamžitých půjček je také charakteristická velmi krátká doba splatnosti, což může být pro zadlužené lidi nemalým problémem. Jen málokteré nebankovní sektory nabízí splácet déle než několik dnů nebo týdnů.

Na co si dát pozor u produktu půjčka dlužníkům?

Některé neprověřené okamžité půjčky dlužníkům se v dnešní době pojí s přízviskem novodobá lichva“.

Mnozí je tak nazývají například kvůli velmi vysokým poplatkům a úrokům nebo možností uzavřít okamžitou půjčku na směnku, při níž člověk ručí svým veškerým majetkem bez možnosti vyjednávání.

Půjčky pro zadlužené jsou pouze krátkodobým řešením. Finanční potíže lépe řeší například konsolidace.
Dozvědět se více o konsolidaci půjček >

Existuje však několik faktorů, díky kterým se dá rozpoznat nebankovní půjčka od lichvářského produktu. Například:

 • přehlednost smlouvy
 • srozumitelnost a dostupnost informací o půjčce
 • neplatí se poplatek za posouzení a sjednání
 • kladné nebo alespoň průměrné ohlasy klientů na nezaujatých stránkách či recenzích na internetu

V každém případě by si měl žadatel řádně a pečlivě pročíst smlouvu od poskytovatelů okamžitých půjček dlužníkům, popřípadě zkonzultovat s právníkem nebo někým blízkým znalým práva nebo obchodních podmínek. Dále se doporučuje pročíst recenze na internetu nebo se zeptat někoho, kdo má se společností zkušenosti.

Okamžitá půjčka pro zadlužené funguje jen jakási finanční náplast. Poskytne klientovi pouze krátkodobou útěchu, nevyřeší jeho dlouhodobé finanční problémy.

Nevýhodné podmínky těchto okamžitých půjček pro dlužníky klientovu špatnou finanční situaci často ještě zhorší. Člověka mohou tyto nové úvěry zavést až do dluhové pasti. Není je totiž jednoduché splácet, neboť jsou drahé a často krátkodobé. Z dluhové pasti už pak vede jen jedna cesta – osobní bankrot.

Ještě větším extrémem v rámci nebankovních půjček jsou pak půjčky pro dlužníky s exekucí. Povinností každé bankovní i nebankovní instituce je prověřit finanční situaci každého klienta, přesto se najdou subjekty, které půjčky v exekuci poskytují.

Výhody a nevýhody okamžitých půjček

Stejně jako jiné nebankovní úvěry má i půjčka dlužníkům svoje plusy a mínusy. S pojmem „okamžitá půjčka pro zadlužené“ se však pojí mnoho podstatných nevýhod, o nichž je dobré vědět ještě před samotným sjednáním. Každou z těchto nevýhod je nutné vzít v potaz a zvážit, jak by mohly ovlivnit celkovou finanční a životní situaci.

Jaké jsou základní výhody okamžité půjčky pro zadlužené?

 • benevolentní vyhodnocování žádosti o úvěr
 • peníze jsou půjčeny i přes záznam v registru
 • často se nemusí dokládat příjmy
 • rychlé získání peněz
 • online sjednání
 • možnost vyplacení půjčky v hotovosti

A jaké má okamžitá půjčka dlužníkům nevýhody?

 • časté predátorské praktiky neprověřených nebankovních organizací
 • časté a vysoké poplatky
 • nevýhodný úrok
 • vysoké RPSN
 • přítomnost nevýhodné rozhodčí doložky
 • při zastavení nemovitosti je klientovi vyplacena jen zhruba polovina její ceny

V případě, že se klient u okamžité půjčky dlužníkům setká s poplatkem za posouzení žádosti či samotné sjednání úvěru, měl by dopředu počítat s tím, že sjednanou půjčku budou různé poplatky doprovázet po celou dobu jejího trvání.

Pokud se ve smlouvě o půjčce nachází tzv. rozhodčí doložka, je lepší tento úvěr pro zadlužené nebrat. Rozhodčí doložka by totiž pro dlužníka znamenala, že by případný spor řešila předem určená osoba zvolená příslušnou nebankovní společností, zatímco u jiných poskytovatelů se spor běžně řeší nezaujatým soudcem.

Před podepsáním smlouvy o jakékoliv nebankovní půjčce by si ji měl žadatel řádně prostudovat a řádně si promyslet, zda se nenabízí jiná, bezpečnější alternativa, kde sehnat potřebné peníze.

Alternativy půjček pro zadlužené

Jak již bylo několikrát řečeno, půjčky pro zadlužené jsou extrémně rizikové produkty, a to jak pro věřitele, tak pro dlužníky. Dlužníci se mohou vlivem těchto půjček propadnout ještě hlouběji v dluhové propasti.

Před tím, než si člověk okamžitou půjčku vezme, měl by si důkladně promyslet, zda půjčka nevyřeší jen krátkodobé finanční problémy. Dlužníci totiž v zájmu záchrany finanční situace v současnosti zhoršují své finanční možnosti v budoucnu.

Existují navíc i jiné varianty, kde získat peníze. Nejprve se může dlužník informovat o tom, zda nemá nárok na státní příspěvek v hmotné nouzi či podporu v nezaměstnanosti. S dluhy pomáhají také neziskové organizace, například:

 • ČeskobezDluhů.cz
 • Lidé v nouzi
 • Člověk v tísni
 • Rubikon centrum

Dlužníci si také mohou případně půjčit od rodiny či známých, kteří většinou rádi pomohou. Vyzkoušet stojí za to také konsolidaci úvěrů, která sníží měsíční úroky i splátky.

Pokud není z dluhů cesty ven, nezbývá než přistoupit k osobnímu bankrotu. Oddlužení trvá 5 let a na konci období může člověk opět začít žít svobodněji bez dluhů na krku.

Poskytovatelé okamžitých půjček pro zadlužené

Několik nebankovních sektorů v ČR nabízí okamžité vyplacení žádané částky i zadluženým, jedná se například o:

Následující tabulka porovnává výše zmíněné nebankovní produkty, díky kterým lze rychle sehnat potřebnou finanční částku i v případě, že je klient zadlužený.

PůjčkaVýše půjčkyÚroková sazbaRPSNSplatnost
Via SMS půjčka1 000 – 60 000 Kč22 % 621,6 % – 855 % 1 – 30 dní
MobilPůjčka2 000 – 10 000 Kčod 36 % 1839 % – 4485 % 21 dní
Express Cash půjčka5 000 – 70 000 Kčod 15 % od 209,78 % 14 – 20 měsíců
Smart půjčka50 000 – 300 000 Kč 18 % od 21,64 % 12 – 48 měsíců
CreditPortal půjčka500 – 30 000 Kčod 40 %od 9088,1 %5 – 30 dní
Volsor půjčkaaž 20 000 Kčneuvedenoneuvedeno1 – 30 dní
Tutovka půjčka1 000 – 100 000 Kčneuvedenomax. 13,85 %12 – 84 měsíců
Český Triangl půjčka10 000 – 30 000 Kčod 23,98 %27,90 –29,28 %12 – 36 měsíců
ReRum půjčka500 – 20 000 Kčod 0 %od 2 100%7 – 30 dní
Nabídky různých poskytovatelů půjček.

1. Via SMS okamžitá půjčka pro zadlužené

Via SMS půjčka se řadí mezi rychlé a krátkodobé půjčky nebankovního charakteru. Výše první půjčky pro nové klienty od Via SMS se pohybuje od 1 000 Kč do 16 000 Kč a je poskytována a vedena zdarma a bez poplatků.

Při dalším žádání lze osvědčeným klientem zažádat o výši úvěru až do 60 000 Kč. S dalšími žádostmi o Via SMS půjčku se však zvyšují jak úrokové sazby, tak RPSN. RPSN se může vyšplhat až na 853 %.

Via SMS půjčku lze sjednat prostřednictvím online formuláře nebo pomocí SMS.

Jedná se o rychlou půjčku, tedy žádaná finanční částka se žadateli objeví ihned na účtu po schválení, nikoliv však o půjčku bez nahlížení do registru nebo o půjčku bez doložení příjmů.

2. MobilPůjčka pro zadlužené

Stejně jako výše zmíněná Via SMS je MobilPůjčka krátkodobou a rychlou půjčkou poskytovanou nebankovní společností.

Nový klient u MobilPůjčky může zažádat o úvěr do maximální výše 4 000 Kč přes online formulář. Při dalších žádostech může žádat o půjčku do 10 000 Kč a osvědčeným zákazníkům stačí zaslat SMS.

Datum splatnosti je vždy 21 dní s možností prodloužení o dalších 14 dní za poplatek. Úrok začíná na 36 % a RPSN na 1839 %. Za prodloužení splatnosti se účtuje poplatek 500 – 750 Kč za 14 dní v závilosti na výši úvěru.

3. Express Cash okamžitá půjčka pro dlužníky

Express Cash se od ostatních půjček liší tím, že její způsob vyplacení probíhá hotovostní formou. Splatnost má Express Cash půjčka delší než předchozí dva nebankovní produkty, pohybuje se v řádech několika měsíců, nikoliv dnů.

Na výběr je v rámci Express Cash půjčky z doby splatnosti 14, 17 a 20 měsíců. Lze zažádat o částky od 5 000 do 70 000 Kč. Roční úroková sazba začíná na 15 % a RPSN se pohybuje okolo 250 %. V hypotetickém příkladu, půjčí-li si člověk 10 000 Kč na 14 měsíců, zaplatí celkem 18 592 Kč.

Express Cash je půjčkou na ruku pro zadlužené, při podání žádosti se nenahlíží do registru dlužníků. Příjmy (například měsíční plat, důchod, mateřská apod.) se ovšem dokládají, nejedná se o okamžitou půjčku pro nezaměstnané.

Podmínkou pro poskytnutí Express Cash půjčky je totiž pravidelný příjem a nájemní smlouva nebo list vlastnictví k vlastní nemovitosti.

4. Smart půjčka pro zadlužené

Při Smart půjčce lze sjednat úvěr pouze online. Na rozdíl od výše zmíněných produktů má tato nebankovní půjčka pevně danou úvěrovou sazbu 18 %.

Klient s minimálním věkem 25 let může zažádat o částku od 50 000 Kč do 300 000 Kč. Splatnost Smart půjčky je od 12 do 48 měsíců. Vedení úvěru je zdarma, za sjednání se však platí poplatek 500 Kč.

Smart půjčka se řadí mezi rychlé půjčky. Při jejím sjednávání není potřeba nahlížet do registru dlužníků, dokládají se však klientovy příjmy. Podpis smluv probíhá elektronicky.

5. CreditPortal okamžitá půjčka pro zadlužené

Půjčka od CreditPortal se vyjímá zejména rychlostí celého procesu sjednávání nebankovního úvěru a krátkodobostí, neboť se řadí mezi mikropůjčky. Řadí se mezi nebankovní produkty vhodné i pro zadlužené klienty. Sjednat CreditPortal půjčku je možné online.

O úvěr od CreditPortal je možné zažádat ve výši 500 až 30 000 Kč s dobou splatnosti 5-30 dní. Společnost vedle tohoto produktu nabízí i další půjčku s názvem Credit365. RPSN se může dostat až na několik tisíc procent, jedná se tak o velmi nevýhodnou půjčku.

6. Volsor půjčky pro zadlužené

Společnost Volsor, s.r.o. zprostředkovává hned několik nebankovních mikropůjček, jako je např. Golden půjčka, ON půjčka aj. Ani jeden z produktů však nemá na webových stránkách uvedenu výši jednotlivých úvěrů, přesto se jedná o celkem často využívanou okamžitou půjčku pro zadlužené.

U Volsor půjček je množné přes online žádost zažádat až o 4 500 Kč s dobou splatností 1-30 dní.

7. Tutovka půjčka pro zadlužené

Tutovka půjčka se řadí mezi dlouhodobé nebankovní úvěry, o které mohou zažádat nezaměstnaní i zadlužení, posloužit může též jako půjčka pro ženy na mateřské. Vyjímá se rychlostí vyřízení žádosti, peníze na účtu mohou být již do 15 minut od potvrzení.

Tutovku půjčku je možné sjednat online, a to v rozmezí 1 000 Kč až 100 000 Kč s dobou splatnosti až po 7 let. Okamžitá půjčka pro zadlužené Tutovka je úvěrem bez poplatků předem.

8. Český Triangl půjčka pro zadlužené

U půjčky od Českého Trianglu se sice dokládají příjmy, nemusí se však jednat o příjmy ze zaměstnání či z podnikání. Nenahlíží se do registrů, proto je Český Triangl vhodný jako okamžitá půjčka pro zadlužené i nezaměstnané.

Nebankovní úvěr od Českého Trianglu je možné sjednat ve výši 10 000 až 30 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 12-36 měsíců. Úroky zde začínají na 23,98 %.

9. ReRum okamžitá půjčka pro zadlužené

ReRum půjčka se řadí mezi nebankovní krátkodobé úvěry s možností sjednat první půjčku zdarma, kterou mimo jiné nabízí i společnost Zaplo. Nemusí se dokládat příjmy, ani se neprohlížejí registry, proto je ReRum půjčka vhodná i pro zadlužené.

Sjednat ReRum půjčku je možné online v rozmezí 500 – 20 000 Kč s dobou splácení od 7 do 30 dní. Úvěr je možné i za poplatek prodloužit, a to o 7, 14 nebo 30 dní. Při opakovaném sjednávání RPSN začíná na 2 100 %.

FAQ – Často kladené otázky

Lze sjednat půjčku pro dlužníky v bance?

Ne. Dlužníci mohou se žádostí o půjčku uspět pouze u nebankovních subjektů, neboť ty přistupují k žádostem individuálně. Záznam v registru pro ně nemusí být problém.

Je půjčka pro dlužníky bezpečná?

Jedná se o jeden z nejdiskutabilnějších úvěrů vůbec. Riziko sklouznutí do dluhové pasti je v případě půjček pro dlužníky několikanásobně vyšší. A to zejména z hlediska velmi vysokých úroků a RPSN.

Může získat okamžitou půjčku i nezaměstnaný člověk?

V bance nikoli, u nebankovní společnosti ano. Podstatný je měsíční obrat na bankovním účtu a poměr mezi příjmy a výdaji, kdy příjmy musejí být vyšší a měly by pokrýt splátky půjčky tak, aby zbylo dostatek prostředků na běžný život.

Je možné získat okamžitou půjčku v hotovosti?

Ano. Zejména pokud se jedná o úvěr od soukromníků. Zde však pozor na lichvářské úroky a šibeniční termíny splatnosti.

Je nutné dokládat potvrzení o příjmu?

Ve své podstatě ano. Není nutné doslovné potvrzení o příjmu od stálého zaměstnavatele. Mnohým věřitelům postačí výpisy z bankovního účtu, důchodový výměr, nebo rodičovský příspěvek.

srovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.