Okamžitá půjčka pro zadlužené – bez nahlížení do registru – srovnání

Okamžité půjčky pro zadlužené v dnešní době poskytují jen nebankovní společnosti. Tyto půjčky dokáží krátkodobě vyřešit finanční potíže nebo vyplnit chybějící finance před výplatou. Jsou však správnou volbou? Jaká rizika se s těmito půjčkami pojí? Co vše může klient od okamžitých půjček pro zadlužené očekávat?

Okamžité půjčky pro zadlužené se v dnešní době nachází jen v nabídce nebankovních společností. Vyznačují se tím, že si o ně mohou zažádat i lidé s vysokými dluhy, s exekucemi nebo se záznamem v registru dlužníků.

Banky okamžité půjčky pro dlužníky nenabízí. U bankovních poskytovatelů úvěrů je důležitá klientova bonita, tedy schopnost splácet, kterou mají zadlužení velmi nízkou. Vedle toho je u bankovních půjček důležitý čistý záznam v registru dlužníků, doložení příjmů a bezdlužnost.

Okamžité půjčky pro zadlužené jsou totiž nejrizikovějšími úvěry vůbec – ať z pohledu žadatele, tak z pohledu poskytovatele. Dokonce i nebankovní společnosti je nabízí jen zřídka.

Využití okamžité půjčky pro zadlužené

Žadatelé o okamžitou půjčku pro dlužníky často tento produkt využívají při náhlé finanční tísni nebo neočekávaných výdajích. Okamžitá půjčka jim může pomoci překlenout krátké období finančních potíží.

Okamžité půjčky pro zadlužené či půjčky pro lidi v exekuci patří mezi nejrizikovější úvěrové produkty vůbec.

Vyhledávané jsou okamžité půjčky pro zadlužené především takovými klienty, kteří byli se svými žádostmi o půjčku odmítnuti i samotnými nebankovními subjekty, u kterých žádali například o rychlou půjčku, mikropůjčku, krátkodobou půjčku a podobně.

Výjimkou nejsou ani okamžité půjčky na směnku, ty jsou ovšem od roku 2013 pro spotřebitelské úvěry zakázané, v podnikatelském sektoru, tedy v rámci úvěrů pro podnikatele, nadále existují. Pro vysoké nebezpečí okamžitých půjček na směnku se ovšem doporučuje sjednat bezpečnější alternativy.

Okamžité půjčky na směnku byly pro vysoké nebezpečí v roce 2013 zakázány.

Parametry okamžitých půjček pro zadlužené

Okamžité půjčky pro zadlužené jsou specifické hned v několika faktorech.

Jejich poskytovatelé jsou ochotni půjčit určitý finanční obnos zadlužené osobě a zaslat jim žádanou částku na účet ještě téhož dne. Internet také nabízí několik nebankovních společností, které slibují okamžité půjčky pro zadlužené ihned a v hotovosti.

Okamžité půjčky pro zadlužené jsou často bez nahlížení do registru dlužníků, mnohé nebankovní společnosti nabízí své půjčky bez nutnosti doložení příjmů, jiné však po klientovi jeho bonitu, tedy schopnost splácet, vyžadují vykázat.

Vedle půjček pro zadlužené je možné tento produkt využít též jako okamžitou půjčku pro nezaměstnané. Nezaměstnaní jsou vedle dlužníků další rizikovou skupinou, jež u bankovních půjček nemá téměř žádnou šanci uspět – a to jak z důvodu nízké bonity, tak kvůli neschopnosti doložit pravidelný příjem, např. ze zaměstnání či z podnikání.

Mnohým z nebankovních poskytovatelů však nedělá nezaměstnaným problém půjčit, avšak tyto úvěry často doprovází vysoké poplatky a úroky.

Nebankovní půjčky online bez registru jsou často inzerovány právě jako okamžité půjčky pro zadlužené. Pro získání takového produktu je často nutné doložit pravidelný příjem.

Často se okamžité půjčky skrývají i za jinými názvy, například:

K vyřízení okamžitých půjček stačí jen internet, potřebný k vyplnění online formuláře, mobilní telefon pro potvrzení okamžité půjčky a občanský průkaz – mnohdy jediný dokument, který klient při žádání o okamžitou půjčku pro zadlužené potřebuje.

Půjčky pro zadlužené se však vyznačují velmi vysokými úroky, RPSN a mnohými poplatky. Člověk tak při splácení zaplatí o mnoho víc, než si půjčil.

Pro tento typ okamžitých půjček je také charakteristická velmi krátká doba splatnosti, což může být pro zadlužené lidi nemalým problémem. Jen málokteré nebankovní sektory nabízí splácet déle než jen několik dnů nebo týdnů.

Okamžitá půjčka pro zadlužené poskytne klientovi jen krátkodobou útěchu.

Na co si dát u půjček pro zadlužené pozor?

Některé neprověřené okamžité půjčky pro zadlužené se v dnešní době pojí s přízviskem novodobá lichva“.

Mnozí je tak nazývají například kvůli velmi vysokým poplatkům a úrokům nebo možností uzavřít okamžitou půjčku na směnku, při níž člověk ručí svým veškerým majetkem bez možnosti vyjednávání.

Půjčky pro zadlužené jsou stejně jako rychlé půjčky do výplaty pouze krátkodobým řešením finančních problémů.

Existuje však několik faktorů, díky kterým se dá rozpoznat nebankovní půjčka od lichvářského produktu. Například:

 • přehlednost smlouvy
 • srozumitelnost a dostupnost informací o půjčce
 • neplatí se poplatek za posouzení a sjednání
 • kladné nebo alespoň průměrné ohlasy klientů na nezaujatých stránkách či recenzích na internetu

V každém případě by si měl žadatel řádně a pečlivě pročíst smlouvu od poskytovatelů okamžitých půjček pro zadlužené, popřípadě zkonzultovat s právníkem, pročíst recenze na internetu nebo se zeptat někoho, kdo má se společností nějaké zkušenosti.

Okamžitá půjčka pro zadlužené funguje jen jakási finanční náplast. Poskytne klientovi pouze krátkodobou útěchu, nevyřeší jeho dlouhodobé finanční problémy.

V tíživé finanční situaci může pomoci bankovní či nebankovní konsolidace půjček. Je však nutné o ni zažádat ještě před tím, než se člověk dostane do dluhové spirály.

Nevýhodné podmínky těchto okamžitých půjček pro zadlužené klientovu špatnou finanční situaci často ještě zhorší. Člověka mohou tyto nové úvěry, které není jednoduché splácet, neboť jsou drahé a často krátkodobé, zavést až do dluhové pasti. Z ní už pak vede jen jedna cesta – osobní bankrot.

Ještě větším extrémem v rámci nebankovních půjček jsou pak půjčky pro dlužníky s exekucí. I přes to, že je povinností každé bankovní i nebankovní instituce prověřit finanční situaci každého klienta, stále se najde pár takových, které půjčky v exekuci poskytují.

Výhody a nevýhody okamžitých půjček

Stejně jako jiné nebankovní úvěry mají i půjčky pro zadlužené svoje plusy a mínusy. S pojmem „okamžitá půjčka pro zadlužené“ se však pojí mnoho podstatných nevýhod, o nichž je dobré vědět ještě před samotným sjednáním. Každou z těchto nevýhod je nutné vzít v potaz a zvážit, jak by mohly ovlivnit celkovou finanční a životní situaci.

Výhody okamžitých půjček pro zadlužené

 • benevolentní vyhodnocování žádosti o úvěr
 • peníze jsou půjčeny i přes záznam v registru
 • často se nemusí dokládat příjmy
 • rychlé získání peněz
 • online sjednání
 • možnost vyplacení půjčky v hotovosti

Nevýhody okamžitých půjček pro zadlužené

 • časté predátorské praktiky neprověřených nebankovních organizací
 • časté a vysoké poplatky
 • nevýhodný úrok
 • vysoké RPSN
 • přítomnost nevýhodné rozhodčí doložky
 • při zastavení nemovitosti je klientovi vyplacena jen zhruba polovina její ceny

V případě, že se klient u okamžité půjčky pro zadlužené setká s poplatkem za posouzení žádosti či samotné sjednání úvěru, měl by dopředu počítat s tím, že sjednanou půjčku budou různé poplatky doprovázet po celou dobu jejího trvání.

Pokud se ve smlouvě o půjčce nachází tzv. rozhodčí doložka, je lepší tento úvěr pro zadlužené nebrat. Rozhodčí doložka by totiž pro dlužníka znamenala, že by případný spor řešila předem určená osoba zvolená příslušnou nebankovní společností, zatímco u jiných poskytovatelů se spor běžně řeší nezaujatým soudcem.

Před podepsáním smlouvy o jakékoliv nebankovní půjčce by si ji měl žadatel řádně prostudovat a řádně si promyslet, zda se nenabízí jiná, bezpečnější alternativa, kde sehnat potřebné peníze.

Poskytovatelé okamžitých půjček pro zadlužené

Několik nebankovních sektorů v ČR nabízí okamžité vyplacení žádané částky i zadluženým, jedná se například o:

Následující tabulka porovnává výše zmíněné nebankovní produkty, díky kterým lze rychle sehnat potřebnou finanční částku i v případě, že je klient zadlužený.

PůjčkaVýše půjčkyÚroková sazbaRPSNSplatnost
Via SMS půjčka1 000 – 60 000 Kč22 % 621,6 % – 855 % 1 – 30 dní
MobilPůjčka2 000 – 10 000 Kčod 25 % 454 % – 4485 % 21 dní
Express Cash půjčka5 000 – 70 000 Kčod 15 % od 209,78 % 14 – 20 měsíců
Smart půjčka50 000 – 300 000 Kč 18 % od 19,64 % 12 – 48 měsíců
CreditPortal půjčka500 – 30 000 Kčod 40 %od 9088,1 %5 – 30 dní
Volsor půjčkaaž 20 000 Kčneuvedenoneuvedeno1 – 30 dní
Tutovka půjčka1 000 – 100 000 Kčneuvedenomax. 13,85 %12 – 84 měsíců
Český Triangl půjčka10 000 – 30 000 Kčod 27,90 %27,90 –29,28 %12 – 36 měsíců
ReRum půjčka500 – 20 000 Kčod 0 %od 0 %7 – 30 dní

1. Via SMS okamžitá půjčka pro zadlužené

Via SMS půjčka se řadí mezi rychlé a krátkodobé půjčky nebankovního charakteru. Výše první půjčky pro nové klienty od Via SMS se pohybuje od 1 000 Kč do 16 000 Kč a je poskytována a vedena zdarma a bez poplatků.

Při dalším žádání lze osvědčeným klientem zažádat o výši úvěru až do 60 000 Kč. S dalšími žádostmi o Via SMS půjčku se však zvyšují jak úrokové sazby, tak RPSN.

Via SMS půjčku lze sjednat prostřednictvím online formuláře nebo pomocí SMS.

Jedná se o rychlou půjčku, tedy žádaná finanční částka se na účtu žadatele objeví ihned po schválení, dále o půjčku bez nahlížení do registru, nikoliv však o půjčku bez doložení příjmů.

2. MobilPůjčka pro zadlužené

Stejně jako výše zmíněná Via SMS je MobilPůjčka krátkodobou a rychlou půjčkou poskytovanou nebankovní společností.

Nový klient u MobilPůjčky může zažádat o úvěr do maximální výše 4 000 Kč přes online formulář. Při dalších žádostech může žádat o půjčku do 10 000 Kč a osvědčeným zákazníkům stačí zaslat SMS.

Datum splatnosti je vždy 21 dní s možností prodloužení o dalších 14 dní za poplatek.

3. Express Cash okamžitá půjčka pro zadlužené

Express Cash se od ostatních půjček liší tím, že její způsob vyplacení probíhá hotovostní formou. Splatnost má Express Cash půjčka delší než předchozí dva nebankovní produkty, pohybuje se v řádech několika měsíců, nikoliv dnů.

Na výběr je v rámci Express Cash půjčky z doby splatnosti 14, 17 a 20 měsíců. Lze zažádat o částky od 5 000 do 70 000 Kč.

Express Cash je půjčkou na ruku pro zadlužené, při podání žádosti se nenahlíží do registru dlužníků. Příjmy (například měsíční plat, důchod, mateřská apod.) se ovšem dokládají, nejedná se o okamžitou půjčku pro nezaměstnané.

Podmínkou pro poskytnutí Express Cash půjčky je totiž pravidelný příjem a nájemní smlouva nebo list vlastnictví k vlastní nemovitosti.

4. Smart půjčka pro zadlužené

Při Smart půjčce lze sjednat úvěr pouze online. Na rozdíl od výše zmíněných produktů má tato nebankovní půjčka pevně danou úvěrovou sazbu 18 %.

Klient s minimálním věkem 25 let může zažádat o částku od 50 000 Kč do 300 000 Kč. Splatnost Smart půjčky je od 12 do 48 měsíců. Vedení úvěru je zdarma, za sjednání se však platí poplatek 500 Kč.

Smart půjčka se řadí mezi rychlé půjčky. Při jejím sjednávání není potřeba nahlížet do registru dlužníků, dokládají se však klientovy příjmy. Podpis smluv probíhá elektronicky.

5. CreditPortal okamžitá půjčka pro zadlužené

Půjčka od CreditPortal se vyjímá zejména rychlostí celého procesu sjednávání nebankovního úvěru a krátkodobostí, neboť se řadí mezi mikropůjčky. Řadí se mezi nebankovní produkty vhodné i pro zadlužené klienty. Sjednat CreditPortal půjčku je možné online.

O úvěr od CreditPortal je možné zažádat ve výši 500 až 30 000 Kč s dobou splatnosti 5-30 dní. Společnost vedle tohoto produktu nabízí i další půjčku s názvem Credit365.

6. Volsor půjčky pro zadlužené

Společnost Volsor, s.r.o. zprostředkovává hned několik nebankovních mikropůjček, jako je např. Golden půjčka, ON půjčka aj. Ani jeden z produktů však nemá na webových stránkách uvedenu výši jednotlivých úvěrů, přesto se jedná o celkem často využívanou okamžitou půjčku pro zadlužené.

U Volsor půjček je množné přes online žádost zažádat až o 20 000 Kč s dobou splatností 1-30 dní.

7. Tutovka půjčka pro zadlužené

Tutovka půjčka se řadí mezi dlouhodobé nebankovní úvěry, o které mohou zažádat nezaměstnaní i zadlužení, posloužit může též jako půjčka pro ženy na mateřské. Vyjímá se rychlostí vyřízení žádosti, peníze na účtu mohou být již do 15 minut od potvrzení.

Tutovku půjčku je možné sjednat online, a to v rozmezí 1 000 Kč až 100 000 Kč s dobou splatnosti až po 7 let. Okamžitá půjčka pro zadlužené Tutovka je úvěrem bez poplatků předem.

8. Český Triangl půjčka pro zadlužené

U půjčky od Českého Trianglu se sice dokládají příjmy, nemusí se však jednat o příjmy ze zaměstnání či z podnikání. Nenahlíží se do registrů, proto je Český Triangl vhodný jako okamžitá půjčka pro zadlužené i nezaměstnané.

Nebankovní úvěr od Českého Trianglu je možné sjednat ve výši 10 000 až 30 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 12-36 měsíců. Úroky zde začínají na 27,90 %.

9. ReRum okamžitá půjčka pro zadlužené

ReRum půjčka se řadí mezi nebankovní krátkodobé úvěry s možností sjednat první půjčku zdarma, kterou mimo jiné nabízí i společnost Zaplo. Nemusí se dokládat příjmy, ani se neprohlížejí registry, proto je ReRum půjčka vhodná i pro zadlužené.

Sjednat ReRum půjčku je možné online v rozmezí 500 – 20 000 Kč s dobou splácení od 7 do 30 dní. Úvěr je možné i za poplatek prodloužit, a to o 7, 14 nebo 30 dní. Při opakovaném sjednávání RPSN začíná na 1 269,72 %.

srovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.