OPR Finance – Firemní úvěr –⁠ recenze

Firemní úvěr až 1 000 000 Kč

Úroková sazba 9 %

 • Rychle dostupný úvěr pro podnikatele a firmy
 • Vyhodnocení žádosti do 24 hodin
 • Žádné úroky v případě řádného splácení
Mám zájem o OPR Firemní úvěr

OPR Firemní úvěr lze využít na jakékoliv potřeby spojené s podnikatelskými aktivitami. Vyznačuje se relativně širokým úvěrovým rámcem, jednoduchostí vyřízení a rychlostí posouzení žádosti. OPR Firemní úvěr je poskytován společností OPR-Finance s.r.o., která je součástí skupiny OPR-Finance Oy.

OPR Firemní úvěr představuje nebankovní podnikatelský úvěr ve výši 50 000 Kč až 1 000 000 Kč s dobou splatnosti od 1 do 12 měsíců.

Žádosti o úvěr jsou posuzovány individuálně a případná krátká podnikatelská historie není překážkou ke schválení. Půjčka od společnosti OPR tak může posloužit také jako úvěr pro začínající podnikatele.

OPR Firemní úvěr můžete využít na jakékoliv aktivity spojené s podnikáním. Vyhodnocení žádosti obdržíte do 24 hodin.
Nezávazná žádost o OPR Firemní úvěr >

Společnost OPR-Finance s.r.o. je součástí skupiny OPR-Finance Oy, jež sídlí ve Finsku. Na českém trhu původně působila pod názvem Everyday Finance s.r.o. a do povědomí vstoupila hlavně díky své půjčce Everyday Plus, která je stále dostupná. Jedná se o revolvingový úvěr ve výši až 50 000 Kč.

Za vyřízení OPR Firemního úvěru se hradí pevný poplatek, jehož výše závisí na výši úvěru. Splácení úvěru probíhá v pravidelných měsíčních intervalech. V případě řádného splácení klienti neplatí žádné úroky.

Mezi výhody OPR Firemního úvěru patří rychlost posouzení žádosti (zejména v porovnání s bankovními úvěry), pevně stanovený poplatek, který zahrnuje všechny náklady spojené s poskytnutím úvěru, a možnost úvěru i pro začínající podnikatele a firmy.

Nevýhodou je naopak krátká doba splatnosti (max. 1 rok).

Parametry OPR Firemního úvěru:

 • Výše úvěru: 50 000 Kč – 1 000 000 Kč
 • Splatnost: 1 – 12 měsíců
 • Způsob splácení: měsíční splátky
 • Ručení: do 250 000 Kč bez ručení / s ručením jedné soukromé osoby; nad 250 000 Kč s ručením jedné / dvou soukromých osob
 • Náklady spojené s úvěrem: pevný poplatek za vyřízení
 • Vyhodnocení žádosti: do 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet žadatele po uzavření smlouvy a doručení smluvních dokumentů
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne

OPR Firemní úvěr neboli firemní půjčka představuje rychlé řešení v případě nedostatku finančních prostředků. Žádost se podává online prostřednictvím jednoduchého webového formuláře a informace o jejím vyhodnocení klienti obdrží již následující pracovní den.

Rychlosti posouzení žádosti je hlavní výhodou OPR Firemního úvěru. To, zda úvěr získáte, se dozvíte již zítra.
Sjednat OPR Firemní úvěr >

Při řádném splácení je možné zažádat o další úvěr a čerpat tak několik úvěru najednou.

Mezi další aktuálně dostupné nebankovní podnikatelské úvěry patří Acema půjčka, CFIG půjčka a Profi Credit půjčka. K bankám nabízející úvěry pro OSVČ a podnikatele se řadí například Česká spořitelna, ČSOB, MONETA Money Bank, Sberbank nebo Raiffeisenbank.

Žádost o OPR Firemní úvěr

Zažádat o OPR Firemní úvěr je možné na webových stránkách opr-firemniuver.cz. Žádost musí podat osoba, která je za danou společnost odpovědná. To, zda byl úvěr schválen či nikoliv, se žadatelé dozví do 24 hodin od odeslání formuláře.

Společnost OPR-Finance přijímá žádosti o úvěr 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jejich zpracování probíhá v pracovní dny od 8:00 do 16:00.

Prvním krokem žádosti o OPR Firemní úvěr je nastavení požadované výše a splatnosti úvěru.

Pro vyplnění online formuláře k žádosti je nutné, aby měl žadatel právo jednat za podnikatele nebo společnost (samostatně či s jinou osobou).

Mezi požadované informace patří fakturační údaje společnosti, číslo bankovního účtu, dále jména, e-mailové adresy a barevné kopie OP všech jednajících osob a ručitelů a kopie finančních výkazů za poslední zdaňovací období.

Podmínky pro získání úvěru:

 • žadatelem je osoba odpovědná za danou společnost / podnikající fyzická osoba zapsaná v obchodním nebo živnostenském rejstříku
 • zástupci společnosti jsou důvěryhodní
 • dobrá úvěrová historie společnosti
 • dobrá úvěrová historie osob, které poskytují ručení

Žádost se podává prostřednictvím jednoduché úvěrové kalkulačky, v níž si žadatel nastaví výši a splatnost úvěru. Ihned se zobrazí výše měsíční splátky a celkové splatné částky.

Díky OPR Firemnímu úvěru získáte až 1 000 000 Kč na jakékoliv výdaje spojené s podnikáním.
Více o OPR Firemním úvěru >

OPR Firemní úvěr je určený právnickým a fyzickým osobám – podnikatelům. Úvěr může získat i začínající podnikatel či společnost.

Příklad splátek

Výše úvěruDoba splatnostiVýše měsíční splátkyCelková splatná částka
50 000 Kč2 měsíce31 000 Kč62 000 Kč
200 000 Kč4 měsíce63 000 Kč252 000 Kč
500 000 Kč6 měsíců100 000 Kč600 000 Kč
700 000 Kč8 měsíců108 500 Kč868 000 Kč
1 000 000 Kč12 měsíců110 000 Kč1 320 000 Kč

OPR Firemní úvěr –⁠ zkušenosti klientů

Recenze klientů, které by zmiňovaly zkušenosti s OPR Firemním úvěrem, zatím existuje jen málo, a tak z nich nelze vyvozovat žádné závěry. Dostupná hodnocení nicméně odrážejí nespokojenost s absencí informace o výši RPSN a s výší úroků u tohoto úvěru.

O společnosti

Společnost OPR-Finance s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny OPR-Finance Oy se sídlem v Helsinkách. Ta byla založena v roce 2005 a v současné době působí ve Finsku, Švédsku, Dánsku, Nizozemí a České republice. Mezi její hlavní hodnoty patří odpovědnost a otevřenost.

Zaměřením společnosti OPR-Finance s.r.o. jsou úvěry pro podnikatele a firmy, a to včetně těch s krátkou podnikatelskou historií. Pro OPR Firemní úvěr je charakteristické rychlé vyhodnocení žádosti, pevný poplatek za poskytnutí a také relativně krátká doba splatnosti.

Společnost OPR-Finance s.r.o. původně působila pod názvem Everyday Finance s.r.o. a do povědomí veřejnosti se zapsala zejména díky revolvingovému úvěru Everyday Plus, který je stále k dispozici.

Kontakt

WWW: opr-firemniuver.cz
E-mail: info@opr-firemniuver.cz
Telefonní číslo: 22 888 69 66 (Pondělí – pátek od 8:00 do 16:00)

Sídlo společnosti:
OPR-Finance s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.