mBank – půjčka, kalkulačka, konsolidace

mBank konsolidace půjček

Úrok od 6,9 %

 • Možnost snížit úrokovou sazbu při sjednání pojištění
 • Dobré recenze mBank
 • Peníze do 8 minut
Mám zájem o konsolidaci mBank

Konsolidace a refinancování půjček mBank jsou díky transparentnosti a přehledným smlouvám snadnou cestou, jak se zbavit nevýhodných podmínek u stávajících úvěrů. S refinancováním ani konsolidací u mBank se nepojí žádné poplatky ani zbytečné papírování a zažádat o ně lze prostřednictvím formuláře na internetu. Jaké další výhody banka nabízí a proč si tyto produkty sjednat právě u mBank?

Konsolidace nebo refinancování půjčky mBank?

Refinancování i konsolidace půjček představují způsob, jak se zbavit nevýhodného úroku a měsíčně tak určitou částku ušetřit. Konsolidace úvěrů se týká lidí, kteří si vzali dvě a více půjček. Díky konsolidaci u vybrané banky se všechny půjčky sloučí do jedné a klient pak splácí pouze jednu splátku. Navíc si lze prodloužit dobu splatnosti a vyhnout se tak případným problémům při nevčasném splácení.

mBank rozdává odměny až 1 000 Kč novým klientům, kteří si založí účet mKonto do 30. června 2021.
Mám zájem o účet bez poplatků a bonus 1 000 Kč >

V případě refinancování se k jiné bance převádí pouze jedna nevýhodná půjčka nebo hypotéka. Účelem je dosáhnout lepších podmínek a nižších úroků a snížit tak měsíční splátku.

Konsolidace u mBank

Díky konsolidaci půjček mBank lze celkem ušetřit tisíce korun. Banka nabízí sloučení až deseti různých úvěrů (bankovní i nebankovní půjčky, kontokorenty, dluhy na kreditních kartách) v maximální výši 1 000 000 Kč. Klienti neplatí poplatek za vyřízení, vedení nebo předčasné splacení a mohou si sami přizpůsobit výši měsíční splátky a den splátky.

Pokud si člověk sjedná pojištění, sníží úrokovou sazbu u mBank o 2 %.
Mám zájem o snížení úrokové sazby u mBank >

Pokud je ke konsolidaci u mBank navíc sjednáno pojištění úvěru, sníží se sazba o 2 % p.a. Pojištění také chrání v případě neschopnosti splácet z důvodu ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti nebo hospitalizace.

mBank sloučení půjček – základní parametry

 • Výše konsolidace: 10 000 až 1 000 000 Kč
 • Nutnost doložit příjem: ano
 • Kontrola registru dlužníků: ano
 • Poplatek za vyřízení, vedení nebo předčasné splacení: zdarma
 • Doba splatnosti: 12 až 96 měsíců
 • Úroková sazba: od 6,9 %

Výhody a nevýhody mBank konsolidace

Konsolidace půjček mBank přináší lepší splátkové podmínky a v případě sjednání pojištění úvěru i garanci nízkého úroku. Nepojí se s ní žádné poplatky, sloučit je ale možné jen půjčky, které jsou spláceny alespoň 4 měsíce.

Výhody

 • konsolidace je bez poplatků a dokládání dokumentů
 • výhodné pojištění úvěru
 • možnost si půjčit peníze navíc až do celkové výše 1 000 000 Kč

Mezi hlavní přednosti mBank konsolidace jsou nulové poplatky spjaté s vedením a získáním konsolidace. mBank sloučení půjček je tak možné získat zdarma.

Nevýhody

 • klient může konsolidovat pouze úvěry, které splácí alespoň 4 měsíce
 • nutnost prokázat dostatečný příjem

K mBank sloučení půjček není třeba dokládat listiny týkající se konsolidovaných úvěrů, čímž je celý proces pro klienta značně zjednodušen. Na druhou stranu je nutné prokázat dostatečně vysoký příjem, což je ale běžnou praxí u každé bankovní společnosti.

Další nevýhodou je velmi nízká schvalovatelnost 10 %, která je dána právě nutností doložit dostatečně vysoký příjem.

Refinancování půjčky mBank

Refinancování půjčky mBank se pojí s totožnými parametry a výhodami jako mBank konsolidace. Převést lze bankovní i nebankovní půjčku, kontokorent nebo dluh na kreditní kartě, a to až do výše 1 000 000 Kč. Ani v případě refinancování půjčky mBank není třeba dokládat žádné listiny týkající se úvěru, mBank vše potřebné vyřídí.

mBank dlouhodobě patří mezi nejlépe hodnocené banky v ČR. Jejich refinancování je bez poplatků.
Mám zájem o refinancování půjčky až do 1 000 000 Kč >

Za refinancování klienti neplatí žádné poplatky za vyřízení, vedení nebo mimořádnou splátku. Zdarma jsou také měsíční elektronické výpisy, které jsou zasílány na e-mail. Na refinancování půjčky mBank se vztahuje i snížení úrokové sazby o 2 % p.a. v případě pojištění úvěru, stejně jako je tomu u konsolidace půjček mBank.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.