Fair Credit půjčky –⁠ recenze, diskuze

Půjčka až 150 000 Kč

Půjčka na účet i na ruku

  • Peníze lze použít na cokoliv
  • Možnost vyřízení online
  • Dobré hodnocení
Mám zájem o Fair Credit půjčku

Půjčka od nebankovní společnosti Fair Credit Czech s.r.o. je dostupná v bezhotovostní i hotovostní variantě. Na portálu Fair Credit jsou jako výhody uváděny především férovost a transparentnost půjčky. O tom, zda je tomu skutečně tak, nejlépe vypovídají zkušenosti samotných klientů. Jaké má Fair Credit recenze? Nabízí úvěry, kterých lze bez obav využít, nebo je lepší dát přednost jinému poskytovateli?

Společnost Fair Credit poskytuje střednědobé a dlouhodobé spotřebitelské úvěry, které se od nebankovních půjček online liší ve způsobu vyřízení –⁠ žádost lze sice podat online na portálu Fair Credit, samotné sjednání úvěru však probíhá osobně se zástupcem firmy.

Fair Credit – Fajn půjčka, Fajn půjčka MAX

Fajn půjčka od Fair Credit je nabízena v bezhotovostní i hotovostní variantě. Tyto dva typy úvěrů se od sebe vzájemně liší svou výší a také dobou splatnosti:

  • Fajn půjčka –⁠ půjčka na ruku ve výši 4 000 Kč až 70 000 Kč se splatností 45, 60 nebo 80 týdnů
  • Fajn půjčka MAX –⁠ půjčka na účet ve výši 40 000 Kč až 150 000 Kč se splatností 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců

Úroky a RPSN jsou u této nebankovní půjčky poměrně vysoké. Na rozdíl od některých jiných společností Fair Credit nenabízí první půjčku zdarma.

Žádost o Fajn půjčku se podává online, podpis smlouvy však probíhá osobně se zástupcem společnosti Fair Credit. Přihlášení do klientské sekce na portálu Fair Credit následně přináší přehled o minulých či aktuálně čerpaných úvěrech. Klient, který se chce do klientské sekce Fair Credit přihlásit, tak může učinit s využitím uživatelského jména či emailu.

Hledáte půjčku bez úroků a jiných poplatků? Půjčka od Zaplo je v případě první žádosti zcela zdarma.
Více informací o Zaplo půjčce bez úroků >

V souvislosti s COVID-19 nabízí Fair Credit odklad splátek, o který mohou požádat ti, na jejichž finanční situaci má pandemie negativní dopad. Zároveň Fair Credit odloží splátky pouze u půjček, které byly sjednány před 26. 3. 2020.

Žádost o odklad splátek se u Fair Credit podává online. Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý webový formulář, žádné dokumenty není třeba dokládat. V době odložení splátek Fair Credit úročí úvěry sazbou, která je uvedená ve smlouvě. Úrok však nepřesáhne repo sazbu ČNB navýšenou o 8 %.

Podmínky pro poskytnutí Fajn půjčky jsou mírné. Překážkou není ani záznam v registru dlužníků.
Sjednat Fajn půjčku >

Mezi podmínky pro poskytnutí Fajn půjčky od Fair Credit patří plnoletost, trvalé bydliště na území ČR a stálý příjem. Fair Credit neposkytuje půjčky pro nezaměstnané, případný záznam v registru dlužníků však není automaticky překážkou.

Půjčky Fair Credit –⁠ recenze, diskuze

Jsou půjčky Fair Credit skutečně férové a transparentní, jak poskytovatel tvrdí na svých stránkách? Lze Fajn půjčku bez obav sjednat, nebo je lepší se poohlédnout po jiném úvěru? Odpovědi na tyto otázky mohou přinést online diskuze o Fair Credit, které jsou k nalezení například na portálech kurzy.cz či emimino.cz. Jaké mají diskutující s Fair Credit zkušenosti?

S Fajn půjčkou MAX lze získat až 150 000 Kč na účet ihned po kontrole podepsané smlouvy.
Sjednat Fajn půjčku MAX >

Názory v diskuzích o Fair Credit půjčkách jsou různorodé. Často jsou srovnávány s půjčkami od společnosti Provident, která rovněž nabízí nebankovní bezúčelové úvěry.

Na webu kurzy.cz, kde o Fair Credit diskutovalo pár klientů společnosti, se objevují zkušenosti vesměs negativní. Uživatelé byli nespokojeni především s jednáním obchodních zástupců –⁠ špatnou domluvou, zasíláním obtěžujících SMS zpráv, slibováním slevy, která nakonec nebyla poskytnuta apod.

Příspěvek v diskuzi o Fair Credit půjčkách na webu kurzy.cz.
Příspěvek v diskuzi o Fair Credit půjčkách na webu kurzy.cz.

Na diskuzním portálu emimino.cz se zkušenosti s Fair Credit o něco liší. Některé uživatelky sice tuto nebankovní společnost z principu nedoporučují, pár příspěvků však hovoří o diskrétnosti, toleranci a flexibilitě obchodních zástupců.

Příspěvek v diskuzi o Fair Credit půjčkách na webu emimino.cz.
Příspěvek v diskuzi o Fair Credit půjčkách na webu emimino.cz.

Pár dalších recenzí Fair Credit je možné najít také na webu pujcko.cz. Stejně jako ve výše zmíněných případech se zde lze setkat se zkušenostmi pozitivními i negativními.

Recenze Fair Credit na webu pujcko.cz.
Recenze Fair Credit na webu pujcko.cz.

Z některých recenzí a diskuzních příspěvků plyne, že velmi záleží na tom, jaký obchodní zástupce je klientovi přidělen. Jak se říká, vše je o lidech, a to zřejmě platí i v tomto případě.

Recenze Fair Credit na webu pujcko.cz.
Recenze Fair Credit na webu pujcko.cz.

Z recenzí tedy jednoznačně nevyplývá, zda je dobrý nápad půjčku od Fair Credit sjednávat. Někteří klienti „své“ obchodní zástupce v podstatě označili za arogantní a vlezlé, jiní za profesionální a flexibilní. Skutečnost, že Fajn půjčka vyjde kvůli vyšší RPSN poměrně draho, v recenzích prakticky není komentována.

Fair Credit –⁠ zkušenosti 2020

Zmíněné recenze jsou staršího data. Většina příspěvků, které lze najít online, byla napsána zhruba od roku 2015 do roku 2019. Zkušenosti s Fair Credit z roku 2020 se hledají poměrně těžko, nicméně i na o něco starší recenze se lze pravděpodobně spolehnout.

Jsou půjčky Fair Credit lichvářské?

Ne, půjčky Fair Credit lichvářské nejsou. Podmínky půjčky jsou sepsány v úvěrové smlouvě a úroková sazba není natolik vysoká, aby bylo možné praktiky společnosti Fair Credit označit za lichvu. Společnost je navíc držitelem licence pro poskytování úvěrů od České národní banky a členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Vyšší RPSN a úroková sazba jsou pro nebankovní půjčky typické. Tato nevýhoda je vyvažována snazší dostupností půjčky –⁠ zpravidla na ni dosáhnou i ti, kteří by u banky neuspěli.

Zájemci o půjčku bez úroků mohou využít například Kamali půjčky, Zaplo půjčky nebo VivaCredit půjčky, které jsou novým klientům poskytovány zcela zdarma.

O společnosti Fair Credit

Fair Credit Czech s.r.o. je česká nebankovní společnost, která poskytuje hotovostní a bezhotovostní spotřebitelské úvěry. Jejich sjednání probíhá prostřednictvím obchodních zástupců, kteří své klienty navštěvují doma.

Síť obchodních zástupců pokrývá prakticky celou Českou republiku a sjednat Fajn půjčku či Fajn půjčku MAX je proto možné takřka odkudkoliv.

Firma provozuje regionální kancelář, oblastní kanceláře a manažerská centra. Tato místa však nejsou určena pro poskytování půjček.

Kontakt

Infolinka: 800 800 122
Oddělení pohledávek: 234 129 510
Email: info@faircredit.cz

Sídlo společnosti:
Fair Credit Czech s.r.o.
Kubánské nám. 1391/11
Praha 10, 100 00

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.