Ferratum – první půjčka zdarma

Ferratum Bank je mezinárodní poskytovatel půjček se sídlem ve finských Helsinkách. Společnost v České republice poskytuje krátkodobé bezúročné půjčky na cokoliv s minimálními požadavky na klienta. Od založení v roce 2005 již společnost expandovala do skoro celého světa.

Společnost Ferratum Bank nabízí půjčky běžným klientům a také podnikatelské úvěry až do výše 1 300 000 Kč. V současné době nenabízí možnost kontokorentu, vedení běžného účtu, spořícího účtu či americké a klasické hypotéky. 

Ferratum půjčky

Společnost Ferratum nabízí 3 typy půjček pro fyzické osoby. Ferratum Credit, Micro a Plus. U těchto půjček klient hradí denní úrok a poplatek za čerpání částky 12,5 %. RPSN se u těchto půjček pohybuje od 262,91 %.

Ferratum Credit

Ferratum Credit (Credit Limit) je flexibilní úvěr. Funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Po schválení může klient získat 2 500 Kč až 80 000 Kč na účet.

Klient si volí, kdy a v kolika splátkách peníze vrátí. Může splatit celou částku jednorázově, nebo využít možnost libovolných měsíčních splátek bez poplatku navíc. Dlužník hradí pouze denní úrok a poplatek za čerpání částky 12,5 %. RPSN se u těchto půjček pohybuje od 262,91 %.

Ferratum Credit je splatná až za 30 dnů a více. Poté je každý měsíc nutno uhradit splátku alespoň ve výši 12,5 % z dlužné částky.

Klient může kdykoliv uhradit celkovou dlužnou částku. Další možností je zaslat vyšší splátku bez poplatků a navýšit si tak částku, která je dostupná pro opakované čerpání a snížit celkovou dlužnou částku.

Ferratum Micro

Ferratum Micro je krátkodobá půjčka od 500 Kč až 20 000 Kč. Doba splatnosti úvěru je 7 až 45 dní. Úhrada půjčky je možná v jedné splátce. Ferratum nabízí klientům možnost prodloužení až o 60 dní.

Ferratum Bank nabízí u služby Micro také první půjčku zdarma až do výše 9 000 Kč na 30 dní s poplatkem 0 %. Žadateli musí být 20 až 85 let.

Půjčku Ferratum Micro lze vyřídit online, bez zástavy a ručitele. Ferratum odešle peníze na účet téměř ihned po schválení žádosti.

Ferratum Plus

Ferratum prezentuje službu Plus jako spotřebitelský úvěr do 25 000 Kč. Ferratum Plus je určena pro klienty, kteří žádají o půjčku Ferratum častěji. Doba splatnosti je od 2 měsíců do 1 roku. Úvěr Plus má stanoveny pevné měsíční splátky.

Pokud klient žádá o půjčku do 15 000 Kč, nemusí dokládat příjem. Jedná se tedy o půjčku bez doložení příjmů.

Ferratum kampaň – 50 000 Kč na 30 dnů zdarma 

Této akce může využít každý klient, který u společnosti Ferratum nevyužil půjčky Credit. Akce funguje tak, že v případě, že klient požádá o otevření produktu Ferratum Credit v době trvání kampaně, nebudou mu prvních 30 dnů účtovány denní úroky, ani poplatek za čerpání pro první výběr.

Klient tak zaplatí za 30 dnů přesně takovou částku, kterou si půjčil. Může využít také úhradu pouze minimální měsíční splátky dle informací na faktuře.

Tato kampaň je určena pro osoby starší 19 let s trvalým pobytem na území České republiky.

Ferratum Business pro podnikatele

Společnost Ferratum nabízí také půjčky pro podnikatele, tzv. Ferratum Business.

Výše této podnikatelské půjčky je od 50 000 Kč do 1 300 000 Kč. Referovaná je až 18 měsíční splatnost bez nutnosti zástavy. První splátka proběhne 30 dnů od sjednání úvěru.

Ferratum Business neobsahuje žádné skryté poplatky. Zažádat o Ferratum Business lze online.

Podmínky pro získání podnikatelského úvěru:

  • Podnikání funguje déle než 12 měsíců
  • Roční obrat  podniku činí alespoň 600000 Kč
  • Všichni vlastníci společnosti mají trvalé bydliště v České republice
  • Žadatel má otevřený zvláštní podnikatelský účet
  • Společnost fyzicky podniká v České republice

Na začátku je účtován poplatek 2,5 %, měsíční úrok pak v průměru činí 2,9 % z částky úvěru. 

O společnosti

Ferratum Bank je původně nebankovní společnost Ferratum, která se transformovala v bankovního poskytovatel půjček. Cílí jak na běžné klienty, tak na podnikatele. Založena byla v roce 2005 ve Finsku a nyní společnost expandovala do většin zemí světa. Bankovní licenci získala na Maltě.

Kontakt

www.ferratum.cz
info@ferratumbank.cz
245 001 715

 

Sídlo společnosti:
Pekařská 621/7
155 00 Praha 5-Jinonice

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.