Turbocredit půjčka – recenze

Půjčka do 5 minut

RPSN od 9,9 %

  • Sjednání půjčky bez doložení příjmů
  • Uzavření smlouvy bez registru
  • Žádné administrativní poplatky

 

Mám zájem o Turbocredit půjčku

Půjčka do několika minut a bez doložení příjmů? Turbocredit svým klientům poskytuje půjčky ve výši až 100 000 Kč prakticky na cokoliv. Turbocredit se na trhu zatím nepohybuje dlouhou dobu, nicméně již teď nabízí zajímavé podmínky. Jak funguje a jaké jsou zkušenosti?

O půjčku u Turbocredit budou mít zájem zejména ti, kteří dávají přednost nebankovním institucím oproti bankám. Jedná se o online půjčku, kterou lze sjednat i během 5 minut z pohodlí domova.

Jak funguje Turbocredit?

Kompletní vyřízení půjčky po internetu je zajisté jednou z výhod. Mezi ty další však patří, že půjčka u Turbocredit je bezúčelová. Klienti zde tedy nemusí uvádět, na co konkrétně peníze vynaloží. Může se jednat například pouze o půjčku do výplaty.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Ať už člověk stále studuje, je podnikatel nebo na mateřské dovolené, tato nebankovní půjčka může být poskytnuta naprosto všem a hovoříme tak o půjčce pro každého.

Ideální půjčku odpovídající daným parametrům si každý může nakonfigurovat sám na www.turbocredit.cz.

Zde klienti vyplní jednoduchý formulář se základními údaji, který nadále putuje k posouzení. To by však nemělo trvat déle jak 5 minut a funguje rovněž o víkendu. Možnost získat rychlou půjčku ihned na účet i o víkendu ocení zejména lidé, kteří se ocitnou ve finanční nouzi opravdu z minuty na minutu.

Peníze mohou být vyplaceny jak na účet, tak v hotovosti. Záleží pouze na samotném klientovi.

První půjčku zdarma nabízí oblíbený poskytovatel nebankovních půjček Zaplo.
Půjčit si na Zaplo >

Důležitým aspektem Turbocreditu je, že se jedná o půjčku bez registru a bez doložení příjmů. Společnost se zavazuje neposuzovat lidi podle minulosti, a proto záznam v registru nehraje při sjednání půjčky žádnou roli.

V neposlední řadě je vhodné zmínit, že veškeré administrativní poplatky spojené s vyřízením jsou zcela zdarma. Klienti zde tedy neplatí žádné skryté poplatky.

Turbocredit vyplácí půjčku jak na účet, tak v hotovosti.

Turbocredit půjčka parametry

Turbocredit nabízí opravdu rychlé půjčky a spousta z nich nese parametry mikropůjčky. Člověk si sám určí, jak velkou částku je schopen splatit, nicméně každý má možnost požádat o půjčku v rozmezí od 1000 Kč až do 100 000 Kč.

Doba splatnosti se odvíjí od výše vypůjčené částky. U menších půjček krátkodobějšího charakteru, mezi něž se typicky řadí krátkodobé půjčky před výplatou, to může být do několika dní, u dobrých klientů až do 60 dní.

V případě dlouhodobých půjček je pak sestaven splátkový kalendář s dobou splatnosti maximálně do 7 let. Jak již bylo řečeno v úvodu, půjčka může být poskytnuta naprosto komukoliv, jelikož se zde nenahlíží do registru dlužníků.

Jednou z výhod je pak rovněž možnost vyplacení půjčky v hotovosti. Bezúčelové půjčky disponují dobou splatností mezi 12 až 84 měsíci, a to s částkou od 10 000 Kč do 100 000 Kč.

Spoustu lidí určitě zajímá taky výše RPSN. To se u Turbocreditu pohybuje od 9,90 % až do maximální výše 18,85 %, což může být pro někoho rozhodujícím parametrem.

  • Výše úvěru: 1000 Kč – 100 000 Kč
  • RPSN: od 9,9 %
  • Půjčka bez registru: ano
  • Půjčka bez doložení příjmů: ano
  • Možnost odložení splácení: 4 měsíce
  • Peníze na účtu: do 5 minut
  • Poplatky za zpoždění: 0,1 %/den

Úroky Turbocreditu jsou různorodé a odvíjejí se od jednotlivých půjček. Například při půjčce 20 000 Kč na 60 měsíců se úroková sazba může vyšplhat až na 12,26 %.

Jelikož se stále jedná o novou službu, klienti by měli postupovat obezřetně. Turbocredit však při nemožnosti splácení umožňuje odložit splátky až o 4 měsíce. V každém případě pak má každý klient možnost od smlouvy do 14 dní odstoupit.

Prověřená nebankovní společnost Creditstar nabízí půjčky již od 1 000 Kč.
Podívat se na nabídku Creditstar >

Turbocredit – žádost o půjčku

Požádat u Turbocreditu o půjčku není nic složitého a celý proces zabere jen pár okamžiků, navíc z pohodlí gauče. Na oficiálním webu klient pouze vyplní kontaktní formulář se základními informacemi a poté částku, kterou si chce půjčit.

K celému procesu si člověk vystačí pouze s občanským průkazem. Pracovník Turbocreditu poté podmínky vyhodnotí a obratem s klientem sjedná detaily.

Pro zjištění úrokové sazby nebo výše RPSN je nutné nejprve vyplnit již zmíněný formulář, což může být určitou nevýhodou. S takovým postupem se lze však setkat i u dalších nebankovních společností.

Pro získáních bližších informací a dalších parametrů je nutné vyplnit tento formulář.

Turbocredit recenze

Za Turbocredit půjčkou stojí společnost DSCredit, která provozuje také Bingo půjčku. Ačkoliv se jedná o novou půjčku, Turbocredit své služby už nějaký čas poskytuje. Dle referencí z oficiálních stránek, kterých je již přes 340, se jedná o rychlou a spolehlivou službu.

Člověk by však měl při každé půjčce postupovat obezřetně. Turbocredit uvádí spoustu pozitivních zkušeností, nicméně najít na internetu recenze na Turbocredit je poměrně složité.

Každopádně se jedná o zajímavou nabídku půjčky bez registru dlužníků, bez doložení příjmů a téměř pro každého, kdo dovršil 18 let.

Nevýhodu Turbocreditu představuje nedostatečná transparentnost, protože o úrokových sazbách nebo RPSN se člověk bez vyplnění formuláře nedozví prakticky nic. Většina dosavadních klientů si však podmínky u Turbocreditu chválila.

Tato nebankovní půjčka může poskytnout ideální finanční pomoc těsně před výplatou a její sjednání nezabere více než několik minut. I to se jeví jako jedna z výhod.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.