Půjčka online – schválení ihned

Půjčka online má mnoho výhod. Pro její sjednání není nutné nikam chodit a veškerá administrativa se řeší z domova. Kdo nabízí půjčky online ihned na účet non stop? A kde ji schválí i bez registru?

Ke sjednání půjčky online ihned je potřeba jen přístup k internetu. Absolutní dostupnost se sice může zdát jako velká výhoda, ovšem pro lidi s finančními problémy mohou snadno dostupné půjčky znamenat spíše nepříjemnosti než pomoc.

Rychlou půjčku online nabízejí některé bankovní instituce, pro které jsou typické především přísnější podmínky pro schválení ihned. Velmi pečlivě prověřují bonitu žadatele, nechávají si podrobně dokládat příjmy a nahlížejí do registrů.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Podstatně častěji se s online půjčkami dá setkat na poli nebankovních úvěrů. A jak vypadá u půjčky online schválení? Vše se vyřizuje přes internet. Mnozí nebankovní poskytovatelé půjček pobočky koneckonců ani neprovozují.

Sjednání půjčky online je mnohdy otázkou jen několika málo minut. Po vyplnění webového formuláře na stránkách poskytovatele stačí počkat na vyhodnocení žádosti a výplatu finančních prostředků.

Některé společnosti nabízejí vyplacení půjčky online hned po schválení. A díky tomu lze peníze obdržet i během několika minut.

Potřebujete online půjčku ihned? Zaplo půjčka je vyplácena do 15 minut od schválení, pro nové klienty je navíc zcela zdarma.
Mám zájem o půjčku až 16 000 Kč zdarma >

Půjčka online – podmínky

Všichni nebankovní poskytovatelé si podmínky stanovují individuálně, takže nelze jednoznačně říci, co musí žadatel splňovat.

Většinou je však potřeba doložit následující:

 • plnoletost
 • trvalý pobyt v ČR
 • 2 doklady totožnosti
 • e-mail
 • telefon
 • bezdlužnost
 • pravidelný příjem

Žadatelům o nebankovní půjčku online musí být více jak 18 let a vždy se předkládá také doklad totožnosti. Někteří poskytovatelé vyžadují také druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list).

Mezi podmínky pro schválení online půjčky patří také mít vlastní e-mail a mobilní telefon, na který může poskytovatel klienta případně kontaktovat.

Na e-mailovou adresu se zasílá například smluvní dokumentace, podmínky půjčky nebo upomínky. Telefonní číslo zase bývá využíváno pro verifikaci žádosti formou SMS kódu. Podobný princip využívá i mobil půjčka.

Některé společnosti nabízejí i online půjčku pro cizince a online půjčku bez nahlížení do registru. Lze se setkat i s online půjčkami bez doložení příjmu, kdy je sice nutné v žádosti uvést informace o příjmech a výdajích, ovšem není třeba příjem dokládat.

V případě online půjček, které doložení příjmu vyžadují, je obvykle nutné dodat potvrzení od zaměstnavatele nebo bankovní výpis. Mnoho poskytovatelů akceptuje pravidelný příjem v podobě důchodu, rodičovského příspěvku apod.

Sjednání úvěru je jednoduché a rychlé.

Nebankovní online půjčka – jak vybrat tu nejvýhodnější?

Převážnou většinu nebankovních půjček je dnes možné sjednat online. Nebankovních poskytovatelů úvěrů je obrovské množství a ještě více je produktů, které nabízejí.

Oblíbené jsou zejména tyto:

Nejvýhodnější online půjčku pomůže vyhledat srovnávač nebankovních půjček, popřípadě úvěrová kalkulačka.

Nejlevnější online půjčka je ta bez úroků a poplatků. Vyzkoušejte SOS Credit půjčku, která je poskytována zdarma až do výše 8 000 Kč.
Mám zájem o půjčku 8 000 Kč zdarma >

Při hledání té nejlepší online půjčky je důležité porovnávat RPSN (roční procentní sazbu nákladů). Mnoho lidí bere v potaz pouze úrokovou sazbu, která však o výhodnosti půjčky vypovídá jen do určité míry.

RPSN zahrnuje jak úrokovou míru, tak případné další poplatky (za poskytnutí, vedení apod.) a je tedy mnohem důležitějším faktorem.

Co je však při posuzování výhodnosti půjčky nejdůležitější je celkový přeplatek. To již celá řada nynějších zájemců o půjčku ví. Ukazuje se totiž, že Češi umí lépe posoudit výhodnost půjček než kdysi.

Jak rozpoznat spolehlivého poskytovatele online půjček?

 • na webových stránkách uvádí výši RPSN
 • za poskytnutí půjčky neúčtuje poplatek
 • informace týkající se půjčky podává srozumitelně a přehledně
 • klientům nabízí možnost odložit splátky
 • smlouva neobsahuje rozhodčí doložku
 • poskytovatel půjčky je držitelem licence od České národní banky

Samozřejmostí by mělo být také vyhledání dané půjčky a jejího poskytovatele na nezaujatých stránkách, na kterých lidé sdílejí své recenze a zkušenosti. Lze se tak dozvědět i informace, kterými se poskytovatel na svém webu nechlubí.

Půjčka online na účet

Pro nebankovní online půjčku obvykle platí, že čím nižší částka, tím rychleji proběhne schvalovací proces. Pravděpodobnost schválení online půjčky jde rovněž ruku v ruce s její výší. Čím vyšší půjčka, tím menší pravděpodobnost schválení.

Mezi nejčastější požadavky poskytovatelů online půjček patří vlastnictví bankovního účtu. Vyplácení totiž probíhá většinou bezhotovostně. Nestačí mít dispoziční právo k účtu někoho jiného. Musí se jednat o bankovní účet přímo na jméno žadatele.

Potřebujete online půjčku hned a v hotovosti? Půjčku Credit365 ve výši až 4 900 Kč si lze vyzvednout na čerpací stanici EuroOil.
Zažádat o půjčku až 4 900 Kč >

Součástí procesu schvalování online půjčky proto bývá i verifikace bankovního účtu. Nejčastěji probíhá tak, že žadatel jednoduše zašle 1 Kč na účet příslušné společnosti, čímž prokáže, že je majitelem uvedeného účtu.

Online půjčku lze velmi pohodlně sjednat například i přes mobilní telefon.
Online půjčku lze velmi pohodlně sjednat například i přes mobilní telefon.

Půjčka online ihned – v hotovosti

Existuje několik výjimek, které poskytují půjčky v hotovosti na ruku. V takovém případě obchodní zástupce poskytovatele navštíví klienta doma nebo na jiném zvoleném místě, vše s ním projedná, podepíše smlouvu a také předá peníze.

Online půjčky od některých společností si lze nechat vyplatit také na terminálu v trafice nebo na čerpací stanici. Například Zaplo půjčka se v hotovosti vyplácela v trafikách GECO, CreditPortal zase na čerpacích stanicích EuroOil.

Tuto možnost vítají zejména klienti, kteří shánějí online půjčku o víkendu. Nemusejí se totiž spoléhat na fungování bank a otevírací dobu poboček. Zmíněné čerpací stanice i trafiky jsou otevřeny denně a navíc se nacházejí ve městech po celé České republice.

Žádost o rychlou půjčku online

O online půjčku je třeba žádat na webu jejího poskytovatele. Zde se obvykle nachází úvěrová kalkulačka, v níž stačí nastavit požadovanou dobu splácení a výši online půjčky. Ihned by se měl zobrazit orientační výpočet úrokové sazby a RPSN.

V dalším kroku je žadatel vyzván k vyplnění identifikačních údajů, informací o příjmech a výdajích, případných dalších dluzích apod.

Jedná-li se o online půjčku s doložením příjmu, musí klient poskytnou výpisy z účtu nebo potvrzení od zaměstnavatele. Součástí žádosti o online půjčku je dále nahrání kopie občanského průkazu a případně i dalšího dokladu totožnosti.

Po vyplnění a odeslání žádosti je zpravidla nutné ověřit bankovní účet pomocí verifikačního poplatku 1 Kč. Poté už zbývá jen vyčkat na schválení žádosti a výplatu peněz.

Okamžitá půjčka online – schválení a výplata

Jak bylo zmíněno výše, online půjčky bývají často prezentovány jako:

 • půjčka online ihned
 • nebankovní půjčka online ihned
 • půjčky online ihned na účet nonstop

Jenže co přesně si představit pod pojmem ihned? Může se skutečně jednat o pár minut, nicméně i v tomto případě záleží na poskytovateli a na jeho stanovených podmínkách.

Díky sjednání online si lze požádat o půjčku kdykoliv, schvalování však většinou probíhá pouze v pracovní době. U půjček online ihned na účet nonstop jsou peníze vypláceny skutečně během několika minut po schválení.

Doba převodu peněz se počítá od schválení. Například Zaplo půjčku, Monefit půjčku či Mando půjčku lze získat do 15 minut od schválení, kdežto Aasa půjčka bývá vyplacena do 3 dní. I zde platí, že vše závisí na podmínkách poskytovatele půjčky.

O tom, zda proběhne výplata půjčky online hned, rozhoduje i to, zda je žadatel novým nebo stálým klientem dané společnosti. V případě první půjčky schválení trvá déle, u dalších úvěrů odpadají některé administrativní úkony a vše probíhá rychleji.

Všechny podstatné informace týkající se schválení online půjčky bývají uvedeny v sekci FAQ neboli Často kladené dotazy. Většina webových stránek obsahuje také online kalkulačku půjček, ve které si lze předem orientačně vypočítat výši úrokové sazby a RPSN.

Splácení online půjček

Způsob splácení online půjček závisí především na době splatnosti a na tom, zda se jedná o půjčku online na účet nebo v hotovosti.

Produkty inzerované jako půjčka online na účet se většinou splácí jednorázově bankovním převodem, jelikož se zpravidla jedná o takzvané mikropůjčky. Výše mikropůjček často nepřesahuje pár tisíc korun a doba splatnosti bývá jen pár týdnů.

U větších nebankovních půjček na splátky může být doba splatnosti i několik měsíců a jejich splácení pak probíhá v pravidelných měsíčních intervalech. Často je u těchto produktů nabízeno například odložení splátek zdarma, splátkové prázdniny apod.

Hotovostní online půjčky lze většinou splácet jak bankovním převodem, tak hotově zástupci společnosti. V případě hotovostního splácení si zástupce příslušné instituce jezdí vyzvedávat splátky ke klientovi domů.

Pokud má dlužník problém se splácením půjčky, měl by co nejdříve kontaktovat poskytovatele a domluvit si splátkový kalendář nebo odklad splátek. A jedině tak se vyhne vysokým sankcím za prodlení, kvůli nimž se půjčka i několikanásobně prodraží.

Půjčka bez registru online

Půjčka bez registru online cílí na ty, kdo mají dluhy a zároveň potřebují další půjčku. Jedná se o produkt, který je rizikový jak pro klienta, tak samotného poskytovatele půjčky.

Okamžitá půjčka online FlexiFin je poskytována až do výše 20 000 Kč. Peníze klient obdrží ihned po schválení žádosti.
Mám zájem o 20 000 Kč ihned >

Schválení online půjčky bez nahlížení do registru probíhá stejně jako schválení online půjček, u nichž je podmínkou bezdlužnost. Žadatel vyplní online formulář a počká na schválení žádosti a výplatu peněz.

Častou podmínkou u půjček pro zadlužené je dostatečně vysoký příjem, který je nutné doložit (například prostřednictvím výpisu z účtu nebo výplatní pásky).

Půjčka bez registru online, kterou využívají především lidé s dluhy, s sebou nese riziko nesplácení. Její poskytovatelé jsou si toho dobře vědomí a preventivně vyžadují velmi vysoké poplatky a obvykle nasazují i vysokou úrokovou sazbu a RPSN.

Je tedy zřejmé, že online půjčka bez nahlížení do registru není zrovna výhodná. Zadluženým osobám nepomůže, naopak způsobí ještě více problémů. Pokud je to alespoň trochu možné, je lepší vyřešit nepříznivou finanční situaci jiným způsobem.

Půjčku bez registru online nabízí jen málokdo. Ze zákona jsou totiž banky i nebankovní instituce povinné registry kontrolovat a rovněž prověřit výši příjmu žadatele. A jestliže zájemce o půjčku není úvěruschopný, neměl by úvěr vůbec získat.

Nebankovní půjčka online poskytovatelé

Na trhu se nachází obrovské množství nebankovních úvěrů. Velká většina z nich patří do skupiny online půjček, zájemce tak má z čeho vybírat.

PůjčkaVýše půjčkySplatnostRPSN
EveryDay+100 Kč – 50 000 Kčflexibilní519 %
Razdva půjčka10 000 Kč – 150 000 Kč3 – 48 měs.od 34,30 %
VistaCredit půjčka3 000 Kč – 25 000 Kč14 – 70 dníod 0 %
CreditGo půjčka500 Kč – 15 000 Kč5 – 30 dníod 9 025,84 %
ZaploNaSplátky10 000 – 60 000 Kč6 – 36 měs.od 71,30 %
Cofidis20 000 Kč – 1 000 000 Kč12 – 84 měs.od 5,63 %
Zonky půjčka5 000 Kč – 900 000 Kč12 – 120 měs.od 3,45 %
SOS Credit1 000 Kč – 30 000 Kč7 – 28 dníod 0 %
Novacredit5 000 Kč – 60 000 Kč3 – 12 měs.od 2 505 %
Creditstar1 000 Kč – 25 000 Kč5 dní – 6 měs.od 0 %
CreditLimit2 500 Kč – 80 000 Kčflexibilníod 0 %
CoolCredit1 000 Kč – 20 000 Kč5 – 30 dníod 2 969 %
Pronto půjčka10 000 Kč – 100 000 Kč12 – 48 měs.neuvedeno
CreditPortal500 Kč – 30 000 Kč5 – 30 dníod 9 088,10 %
Credit3655 000 Kč – 60 000 Kč3 – 12 měs.od 191,97 %
Zaplo půjčka1 000 Kč – 30 000 Kč1 – 30 dníod 0 %
Tommy Stachi10 000 – 150 000 Kč12 – 60 měs.od 12, 8 %
Kamali1 000 Kč – 20 000 Kč14 dní – 10 měs.od 0 %
CreditOn1 000 Kč – 20 000 Kč7 – 31 dní od
5 812,59 %
ViaSMS1 000 Kč – 60 000 Kč1 – 30 dníod 0 %
Český Triangl půjčka10 000 Kč – 30 000 Kč12 – 36 měs.od 27,90 %
CreditKasa půjčka5 000 Kč – 100 000 Kčaž 6 měs.neuvedeno
Finemoney půjčkaaž 50 000 000 Kč6 – 120 měs.od 8,72 %
Fastfin půjčka500 Kč – 10 000 Kč7 – 45 dníneuvedeno
Různé nabídky nebankovních společností.

Zájemci o rychlou půjčku online na účet mohou využít některé z půjček do 15 minut. Z výše zmíněných mezi ně patří Zaplo půjčka, SOS Credit, Razdva půjčka, CoolCredit a CreditOn.

Pro výběr spolehlivého poskytovatele nebankovní online půjčky by si měl zájemce vyhradit opravdu dost času. Není bezpečné žádat o první půjčku, kterou najde. Pro lepší orientaci na poli nebankovních úvěrů lze využít srovnávač nebo úvěrovou kalkulačku.

Obzvlášť pozor na lichváře online, kteří své produkty inzerují například jako půjčku na směnku. Účtují si obrovské poplatky a při jejich nesplácení se nebojí používat nelegální praktiky.

Zcela jistě se vyplatí uvažovat o online půjčce bez úroků a s 0% RPSN. Takové půjčky bývají inzerovány pod označením první půjčka zdarma, a pokud klient všechno splatí včas, skutečně nezaplatí nic navíc.

Množství poskytovatelů online půjček je obrovské. Mezi další dostupné online půjčky patří Panda půjčka nebo Credit Makers. Pestrá je také vlastnická struktura poskytovatelů půjček. Četně jsou zastoupeny například instituce z Pobaltí.

Schválení půjčky online výhoda nebo nevýhoda?

Vyřízení půjčky online nemusí být tak výhodné, jak se může zdát. Pro zájemce, kteří si jsou jistí svou finanční situací, mají vše dobře spočítáno a potřebují jen pokrýt nenadálé výdaje, nabízí online půjčka vhodné řešení.

Dostupnost tohoto úvěru však může být problematická pro ty, kteří už ve finančních problémech jsou. Všude se uvádí, že není vhodné řešit půjčku půjčkou, přesto se tím stále mnoho lidí neřídí.

Výsledkem bývají velké nepříjemnosti, ze kterých vede cesta zpět jen složitě. Okamžitá půjčka online pro zadlužené je nejrizikovějším úvěrem vůbec.

Zároveň mnozí zájemci díky jednoduchosti vyřízení mohou nabýt dojmu, že se nejedná o seriózní půjčku a nebude proto problém, když občas budou splácet později než v řádně stanoveném termínu.

Nicméně opak je pravdou. Nebankovní půjčky jsou samy o sobě docela drahé (vyjma těch, které nabízejí první půjčku zdarma). Nejdráže vyjdou právě tehdy, když klient nesplácí včas.

Nezbývá než apelovat na všechny, aby si před sjednáním jakéhokoliv úvěru vždy dobře spočítali, zda ho budou schopni splácet, a dali si pozor na lichváře online. I drobné půjčky mohou způsobit velké dluhy.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.