Online půjčka ihned – schválení

Při sjednání půjčky online není nutné nikam chodit, veškerá administrativa se řeší z domova. Zapotřebí je jen přístup k internetu. Jedná se tak o nejjednodušší způsob, jak si vyřídit úvěr. Absolutní dostupnost se sice může zdát jako velká výhoda, ovšem pro lidi s finančními problémy mohou snadno dostupné půjčky znamenat spíše nepříjemnosti než pomoc. Jak sjednat půjčku online ihned? Kde půjčku online schválí i bez registru?

Půjčky přes internet nabízejí některé bankovní instituce. Pro ně jsou typické především přísnější podmínky pro schválení. Velmi pečlivě prověřují bonitu žadatele, nechávají si podrobně dokládat příjmy a nahlížejí do registrů.

Podstatně častěji se s online půjčkami dá setkat na poli nebankovních úvěrů. Schválení půjčky online nevyžaduje návštěvu pobočky, vše se vyřizuje přes internet. Mnozí nebankovní poskytovatelé půjček koneckonců ani žádné pobočky neprovozují.

Potřebujete online půjčku ihned? Zaplo půjčka je vyplácena do 15 minut od schválení, pro nové klienty je navíc zcela zdarma.

Mám zájem o půjčku až 16 000 Kč zdarma >

Online se dnes sjednává drtivá většina nebankovních úvěrů. Vyřízení online je typické pro:

Sjednání půjčky online je mnohdy otázkou jen několika málo minut. Po vyplnění webového formuláře na stránkách poskytovatele stačí počkat na vyhodnocení žádosti a výplatu finančních prostředků.

Některé společnosti nabízejí vyplacení online půjčky ihned po schválení. V takových případech lze peníze obdržet i během několika minut.

Jak vybrat nejvýhodnější online půjčku

Převážnou většinu nebankovních půjček je dnes možné sjednat online. Nebankovních poskytovatelů úvěrů je obrovské množství a ještě více je produktů, které nabízejí. Nejvýhodnější online půjčku pomůže vyhledat srovnávač nebankovních půjček, popřípadě úvěrová kalkulačka.

Nejlevnější online půjčka je ta bez úroků a poplatků. Vyzkoušejte SOS Credit půjčku, která je poskytována zdarma až do výše 8 000 Kč.

Mám zájem o půjčku 8 000 Kč zdarma >

Při hledání té nejlepší online půjčky je důležité porovnávat RPSN (roční procentní sazbu nákladů). Mnoho lidí bere v potaz pouze úrokovou sazbu, která však o výhodnosti půjčky vypovídá jen do určité míry. RPSN zahrnuje jak úrokovou míru, tak případné další poplatky (za poskytnutí, vedení apod.) a je tedy mnohem důležitějším faktorem.

Co je však při posuzování výhodnosti půjčky nejdůležitější je celkový přeplatek. To již celá řada nynějších zájemců o půjčku ví. Ukazuje se totiž, že Češi umí lépe posoudit výhodnost půjček než kdysi.

Jak rozpoznat spolehlivého poskytovatele online půjček:

 • výše RPSN je uvedena na webových stránkách
 • za poskytnutí půjčky není účtován poplatek
 • informace týkající se půjčky jsou srozumitelné a přehledné
 • klientům je nabízena možnost odložit splátky
 • smlouva neobsahuje rozhodčí doložku
 • poskytovatel půjčky je držitelem licence od České národní banky

Samozřejmostí by mělo být také vyhledání dané půjčky a jejího poskytovatele na nezaujatých stránkách, na kterých lidé sdílejí své recenze a zkušenosti. Lze se tak dozvědět i informace, kterými se poskytovatel na svém webu nechlubí.

Online půjčka ihned – na účet i na ruku

Pro online půjčky od nebankovních poskytovatelů obvykle platí, že čím nižší částka, tím rychleji proběhne schvalovací proces. Pravděpodobnost schválení online půjčky jde rovněž ruku v ruce s její výší. Čím vyšší půjčka, tím nižší schvalovatelnost.

Online půjčku lze velmi pohodlně sjednat například i přes mobilní telefon.
Online půjčku lze velmi pohodlně sjednat například i přes mobilní telefon.

Mezi nejčastější požadavky poskytovatelů online půjček patří vlastnictví bankovního účtu. Vyplácení totiž probíhá většinou bezhotovostně. Nestačí mít dispoziční právo k účtu někoho jiného. Musí se jednat o bankovní účet přímo na jméno žadatele.

Potřebujete online půjčku ihned a v hotovosti? Půjčku Credit365 ve výši až 4 900 Kč si lze vyzvednout na čerpací stanici EuroOil.

Zažádat o půjčku až 4 900 Kč >

Součástí procesu schvalování online půjčky proto bývá i verifikace bankovního účtu. Nejčastěji probíhá tak, že žadatel jednoduše zašle 1 Kč na účet příslušné společnosti, čímž prokáže, že je majitelem uvedeného účtu.

Existuje několik výjimek, které poskytují půjčky v hotovosti na ruku poté, co se o ně zažádá online prostřednictvím webového formuláře. V takovém případě obchodní zástupce poskytovatele navštíví klienta doma nebo na jiném zvoleném místě, vše s ním projedná, podepíše smlouvu a také předá peníze.

Online půjčky od některých společností si lze nechat vyplatit také například na terminálu v trafice nebo na čerpací stanici. Příkladem takové půjčky je Zaplo půjčka, která může být vyplacena v trafikách GECO, nebo CreditPortal, jež se v hotovosti vyplácí na čerpacích stanicích EuroOil.

Mezi podmínky pro schválení online půjčky patří vlastní e-mail a mobilní telefon. To kvůli tomu, že se na e-mailovou adresu zasílá například smluvní dokumentace, podmínky půjčky nebo upomínky. Telefonní číslo zase bývá využíváno pro verifikaci žádosti formou SMS kódu.

Žadatelům o nebankovní půjčku online musí být více jak 18 let a vždy se předkládá také doklad totožnosti.

Každý poskytovatel online nebankovní půjčky si podmínky stanovuje individuálně. Nelze tak jednoznačně říci, že všechny půjčky online kladou na žadatele stejné požadavky. Mezi obvyklé podmínky patří například druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list, zbrojní průkaz).

Online půjčka bez registru

Online půjčky bez registru jsou zacíleny na ty, kteří mají dluhy a zároveň potřebují další půjčku. Jedná se o produkt, který je rizikový jak pro klienta, tak samotného poskytovatele půjčky.

Okamžitou online půjčku FlexiFin lze sjednat až do výše 20 000 Kč. Peníze jsou odesílány ihned po schválení žádosti.

Mám zájem o 20 000 Kč ihned >

Schválení online půjčky bez registru probíhá stejně jako schválení online půjček, u nichž je podmínkou bezdlužnost. Žadatel vyplní online formulář a počká na schválení žádosti a výplatu peněz. Častou podmínkou u půjček pro zadlužené je dostatečně vysoký příjem, který je nutné doložit (například prostřednictvím výpisu z účtu).

Online půjčky bez registru, kterých využívají především lidé s dluhy, s sebou nesou riziko nesplácení. Jejich poskytovatelé jsou si toho moc dobře vědomi a preventivně vyžadují velmi vysoké poplatky a obvykle nasazují i vysokou úrokovou sazbu. RPSN se pak mnohdy vyšplhá i ke statisícům procent.

Online půjčku lze sjednat s pomocí připojení k internetu a mobilního telefonu, na který přijde verifikační SMS.
Online půjčku lze sjednat s pomocí připojení k internetu a mobilního telefonu, na který přijde verifikační SMS.

Je tedy zřejmé, že online půjčky bez registru nejsou zrovna výhodné. Zadluženým osobám nepomohou, naopak způsobí ještě více problémů. Pokud je to alespoň trochu možné, je lepší vyřešit nepříznivou finanční situaci jiným způsobem, než je právě online půjčka bez registru.

Poskytovatelů online půjček bez registru není mnoho. Ze zákona jsou totiž banky i nebankovní instituce povinné registry kontrolovat a rovněž prověřit výši příjmu žadatele. Jestliže zájemce o půjčku není úvěruschopný, což znamená, že pravděpodobně nebude schopen své závazky splácet, neměl by úvěr vůbec získat.

Okamžitá půjčka online – schválení a výplata

Jak bylo zmíněno výše, online půjčka bývá často prezentována jako:

 • půjčka online ihned
 • nebankovní půjčka online ihned
 • půjčka online ihned na účet

Jenže co přesně si představit pod pojmem ihned? Může se skutečně jednat o pár minut, nicméně i v tomto případě záleží na poskytovateli a na jeho stanovených podmínkách. Nutno zmínit, že díky sjednání online si lze požádat o půjčku kdykoliv, schvalování však většinou probíhá pouze v pracovní době.

Doba převodu peněz se počítá a také prezentuje od schválení. Než k němu dojde, může to chvilku trvat. Například Zaplo půjčku lze získat do 15 minut od schválení, kdežto Aasa půjčka bývá vyplacena do 3 dní. I zde platí, že vše závisí na podmínkách poskytovatele půjčky.

Peníze do 15 minut od schválení půjčky slibuje také Monefit půjčka nebo Mando půjčka.

O tom, zda proběhne výplata online půjčky ihned, rozhoduje také to, zda je žadatel novým nebo stálým klientem té které společnosti. V případě první půjčky online schválení trvá o něco déle. Jedná-li se o druhou a další půjčku, odpadají některé administrativní úkony a výplata proběhne rychleji.

Konkrétní podmínky pro schválení online půjčky se liší v závislosti na poskytovateli. Obecně se jedná o:

 • plnoletost
 • bezdlužnost
 • pravidelný příjem
 • trvalé bydliště v ČR

Určitě to však neznamená, že je nemožné získat online půjčku pro cizince nebo online půjčku bez registru. Zrovna tak se lze setkat i s nabídkami online půjček bez doložení příjmu, kdy je sice nutné v žádosti uvést informace o příjmech a výdajích, ovšem není třeba příjem dokládat.

V případě online půjček, u kterých je doložení příjmu vyžadováno, je obvykle nutné doložit potvrzení od zaměstnavatele, bankovní výpis nebo výplatní pásky. Příjem však nemusí plynout pouze ze zaměstnání. Mnoho poskytovatelů akceptuje pravidelný příjem v podobě důchodu, rodičovského příspěvku apod.

Všechny podstatné informace týkající se schválení online půjčky bývají uvedeny v sekci FAQ neboli Často kladené dotazy. Většina webových stránek obsahuje také online kalkulačku půjček, ve které si lze předem orientačně vypočítat výši úrokové sazby a RPSN.

Splácení online půjček

Způsob splácení online půjček závisí především na době splatnosti a na tom, zda se jedná o online půjčku na účet nebo v hotovosti.

Produkty inzerované jako online půjčka ihned na účet se většinou splácí jednorázově bankovním převodem, jelikož se zpravidla jedná o takzvané mikropůjčky. Výše mikropůjček často nepřesahuje pár tisíc korun a doba splatnosti bývá jen pár týdnů.

U větších online půjček může být doba splatnosti i několik měsíců a jejich splácení pak probíhá v pravidelných měsíčních intervalech. Často je u těchto produktů nabízeno například odložení splátek zdarma, splátkové prázdniny apod.

Způsob splácení online půjčky závisí především na době splatnosti.
Způsob splácení online půjčky závisí především na době splatnosti.

Hotovostní online půjčky lze většinou splácet jak bankovním převodem, tak hotově zástupci společnosti. V případě hotovostního splácení si zástupce příslušné instituce jezdí vyzvedávat splátky ke klientovi domů.

Pokud má dlužník problém se splácením půjčky, měl by co nejdříve kontaktovat poskytovatele a domluvit si splátkový kalendář nebo odklad splátek. Jedině tak se lze vyhnout vysokým sankcím za prodlení, kvůli nimž se půjčka i několikanásobně prodraží.

Poskytovatelé online půjček

Na trhu se nachází obrovské množství nebankovních úvěrů. Velká většina z nich patří do skupiny online půjček, zájemce tak má z čeho vybírat.

PůjčkaVýše půjčkySplatnostRPSN
EveryDay+100 Kč – 50 000 Kčflexibilní519 %
Razdva půjčka10 000 Kč – 150 000 Kč3 – 48 měs.od 34,30 %
VistaCredit půjčka3 000 Kč – 25 000 Kč14 – 70 dníod 0 %
CreditGo půjčka500 Kč – 15 000 Kč5 – 30 dníod 9 025,84 %
ZaploNaSplátky10 000 – 60 000 Kč6 – 36 měs.od 71,30 %
Cofidis20 000 Kč – 1 000 000 Kč12 – 84 měs.od 5,63 %
Zonky půjčka20 000 Kč – 900 000 Kč12 – 120 měs.od 3,45 %
SOS Credit1 000 Kč – 30 000 Kč7 – 28 dníod 0 %
Novacredit5 000 Kč – 60 000 Kč3 – 12 měs.od 2 505 %
Creditstar1 000 Kč – 25 000 Kč5 dní – 6 měs.od 0 %
CreditLimit2 500 Kč – 80 000 Kčflexibilníod 0 %
CoolCredit1 000 Kč – 20 000 Kč5 – 30 dníod 2 969 %
Pronto půjčka10 000 Kč – 100 000 Kč12 – 48 měs.neuvedeno
CreditPortal500 Kč – 30 000 Kč5 – 30 dníod 9 088,10 %
Credit3655 000 Kč – 60 000 Kč3 – 12 měs.od 191,97 %
Zaplo půjčka1 000 Kč – 30 000 Kč1 – 30 dníod 0 %
Tommy Stachi10 000 – 150 000 Kč12 – 60 měs.od 12, 8 %
Kamali1 000 Kč – 20 000 Kč14 dní – 10 měs.od 0 %
CreditOn1 000 Kč – 20 000 Kč7 – 31 dní od
5 812,59 %
ViaSMS1 000 Kč – 60 000 Kč1 – 30 dníod 0 %
Český Triangl půjčka10 000 Kč – 30 000 Kč12 – 36 měs.od 27,90 %
CreditKasa půjčka5 000 Kč – 100 000 Kčaž 6 měs.neuvedeno
Finemoney půjčkaaž 50 000 000 Kč6 – 120 měs.od 8,72 %
Fastfin půjčka500 Kč – 10 000 Kč7 – 45 dníneuvedeno

Zájemci o online půjčku ihned na účet mohou využít některé z půjček do 15 minut. Z výše zmíněných mezi ně patří Zaplo půjčka, SOS Credit, Razdva půjčka, CoolCredit a CreditOn.

Pro výběr spolehlivého poskytovatele nebankovní půjčky online by si měl zájemce vyhradit opravdu dost času. Není vhodné (ani ekonomické), aby požádal o první půjčku, kterou najde. Pro lepší orientaci na poli nebankovních úvěrů lze využít srovnání nebankovních půjček nebo úvěrovou kalkulačku.

Zcela jistě se vyplatí uvažovat o online půjčce bez úroků a s 0% RPSN. Takové půjčky bývají inzerovány pod označením první půjčka zdarma a pokud klient všechno splatí včas, skutečně nezaplatí nic navíc.

Množství poskytovatelů online půjček je obrovské. Mezi další dostupné online půjčky patří Panda půjčka nebo Credit Makers. Pestrá je také vlastnická struktura poskytovatelů půjček. Četně jsou zastoupeny například instituce z Pobaltí.

Žádost o online půjčku

O online půjčku je třeba žádat na webu jejího poskytovatele. Zde se obvykle nachází úvěrová kalkulačka, v níž stačí nastavit požadovanou dobu splácení a výši online půjčky. Ihned by se měl zobrazit orientační výpočet úrokové sazby a RPSN.

Online je možné sjednat půjčky v řádu tisíců i desetitisíců korun.
Online je možné sjednat půjčky v řádu tisíců i desetitisíců korun.

V dalším kroku je žadatel vyzván k vyplnění identifikačních údajů, informací o příjmech a výdajích, případných dalších dluzích apod. Jedná-li se o online půjčku s doložením příjmu, bude nutné poskytnou také výpisy z účtu nebo potvrzení od zaměstnavatele. Součástí žádosti o online půjčku je dále nahrání kopie občanského průkazu a případně i dalšího dokladu totožnosti.

Po vyplnění a odeslání žádosti je zpravidla nutné ověřit bankovní účet pomocí verifikačního poplatku 1 Kč. Poté už zbývá jen vyčkat na schválení žádosti a výplatu peněz.

U produktů inzerovaných jako online půjčka ihned na účet jsou peníze vyplaceny skutečně během několika minut od schválení.

Schválení půjčky online výhoda nebo nevýhoda?

Vyřízení půjčky online nemusí být tak výhodné, jak se může zdát. Pro zájemce, kteří si jsou jistí svou finanční situací, mají vše dobře spočítáno a potřebují jen pokrýt nenadálé výdaje, nabízí online půjčka vhodné řešení.

Dostupnost tohoto úvěru však může být problematická pro ty, kteří už v problémech jsou. Všude se uvádí, že není vhodné řešit půjčku půjčkou, přesto se tím stále mnoho lidí neřídí. Výsledkem bývají velké nepříjemnosti, ze kterých je jen velmi složitá cesta zpět. Okamžité online půjčky pro zadlužené jsou nejrizikovějšími úvěry vůbec.

Zároveň mnozí zájemci díky jednoduchosti vyřízení mohou nabýt dojmu, že se nejedná o seriózní půjčku a nebude proto problém, když občas budou splácet později než v řádně stanoveném termínu. Nicméně opak je pravdou. Nebankovní půjčky jsou samy o sobě docela drahé (vyjma těch, které nabízejí první půjčku zdarma). Nejdráže vyjde právě to, když se nesplácí včas.

Nezbývá než apelovat na všechny, aby si před sjednáním jakéhokoliv úvěru vždy dobře spočítali, zda ho budou schopni splácet. I drobné půjčky mohou způsobit velké dluhy, s čímž je třeba počítat.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.