Cetelem – půjčka až 1 milion, infolinka

Půjčka až 1 000 000 Kč

Úrok od 4,7 %, RPSN od 4,7 %

 • Rychlá půjčka od Cetelemu
 • Splatnost až 120 měsíců
 • Nulové poplatky za sjednání a vedení
Mám zájem o Cetelem půjčku

Společnost Cetelem má v nabídce kromě všeobecně známých nákupů na splátky také neúčelovou půjčku na cokoliv. Maximální výše dosahuje jednoho milionu korun, což u produktů od konkurenčních poskytovatelů nemá obdoby. Splátky si může zájemce rozložit až na 120 měsíců a k tomu získá příznivý úrok. Kromě půjčky na cokoliv Cetelem nabízí také konsolidaci. Jaké podmínky se pojí s těmito produkty?

Nákupy na splátky byly dlouhou dobu hlavním produktem Cetelem. Nyní jim už konkurují další dva finanční produkty, běžné půjčky a konsolidace. S nákupem na splátky od Cetelem se lze ale i nyní setkat u mnoha e-shopů a kamenných prodejen (konkurentem je například Home Credit nebo Tesco finanční služby). Součástí nabídky nákupů na splátky je také kreditní karta Cetelem s limitem až 30 000 korun a bezúročným obdobím 55 dnů.

Půjčka Cetelem

O půjčku Cetelem lze velice jednoduše zažádat on-line. Aby mohlo být vše co nejrychleji vyřešeno, měl by si zájemce připravit informace o svých příjmech. Cetelem půjčku bez doložení příjmů nenabízí. Své potencionální klienty poměrně důkladně prověřuje, požaduje po nich potvrzení o příjmech nebo případně výpisy z bankovního účtu. Na základě těchto informací posuzuje bonitu klienta.

Hledáte rychlou půjčku bez doložení příjmů? Vyzkoušejte Zaplo půjčku, kterou lze až do výše 16 000 Kč sjednat bez úroků a jiných poplatků.

Žadatel o půjčku Cetelem nesmí být ve výpovědní nebo zkušební lhůtě. Nejedná se o půjčku pro nezaměstnané, vždy musí být doložen dostatečný příjem. Ručitel není vyžadován.

Kromě informací týkající se příjmu Cetelem požaduje také dva doklady totožnosti, jeden z nich musí být občanský průkaz. Druhým průkazem může být řidičský průkaz nebo třeba cestovní pas.

Kromě příjmů ověřuje Cetelem také úvěrovou historii zájemce a nahlíží do registrů. Jelikož půjčené peníze nevyplácí v hotovosti, ale na účet, je dalším požadavkem bankovní účet na jméno žadatele. Asi není potřeba dodávat, že o půjčku Cetelem smí žádat pouze osoby starší 18 let.

Další parametry půjčky Cetelem

Již na začátku článku byl zmíněn příznivý úrok. Začíná na hodnotě 4,7 % p.a. S půjčkou kromě tohoto úroku nesouvisí žádné další přímé poplatky. Zdarma je sjednání i vedení úvěrového účtu.

Shrnutí parametrů půjčky Cetelem:

 • rozsah půjčky: 20 000 až 1 000 000 Kč
 • splatnost: 6 – 120 měsíců
 • úroková sazba: od 4,7 % p.a.
 • sjednání: zdarma
 • vedení úvěrového účtu: zdarma
 • způsob vyplacení: na bankovní účet
 • nahlížení do registrů: ano
 • doložení příjmů: ano

K výše uvedenému se hodí zmínit, že nabízená splatnost odpovídá výši půjčky. To znamená, že půjčku 20 000 korun není možné splácet až 120 měsíců. V tomto konkrétním případě dosahuje maximální splatnost 48 měsíců.

Všem klientům je k dispozici klientská zóna Cetelem. Stačí vyplnit variabilní symbol (číslo úvěrové smlouvy) a heslo, přičemž obě náležitosti si volí žadatel při sjednávání půjčky. Klientské zóna nabízí kompletní přehled o úvěru, splátkový kalendář a další podstatné informace.

Konsolidace Cetelem

Kromě běžné půjčky Cetelem nabízí i jejich sloučení, tzv. konsolidaci. Ta se hodí pro všechny, kteří měsíčně splácejí hned několik půjček a přestávají se v nich orientovat. Konsolidace Cetelem sloučí tyto půjčky do jedné. Pro konsolidaci je také vhodná Simfina půjčka.

Díky tomu splácející ušetří nejen za množství poplatků, ale obvykle mu bývá nabídnuta i lepší úroková sazba. V případě Cetelem konsolidace se dají sloučit půjčky až do celkové výše 1 milion korun. Maximální splatnost je stejně jako u půjčky Cetelem 120 měsíců.

Dříve Cetelem, nyní Hello bank!

Jak Cetelem postupně rozšiřovala svoji nabídku, došlo v roce 2015 zřejmě k nejzásadnější změně. Cetelem tehdy získal bankovní licenci a dva roky poté se přejmenoval na Hello bank.

Nabízené produkty si Hello bank víceméně ponechala, ale i v jejich případě došlo ke změně názvu. Nyní zájemci musí vyhledávat Hello půjčku a konsolidaci Hello Bank.

Kontakt

S ohledem na návaznost Hello Bank na Cetelem jsou níže uvedené kontakty pouze na aktuální společnost Hello Bank.

Infolinka: 257 080 080
Webové stránky: www.hellobank.cz

Sídlo Hello bank
Karla Engliše 3208/5
150 00 Praha 5

Pro vnitrostátní platební transakce je kód banky 3050.
Pro mezinárodní platební transakce je kód SWIFT/BIC BPPFCZP1.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.