Zaplo půjčka –⁠ navýšení, na splátky, ihned

Půjčka až 30 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • První půjčka zcela zdarma
 • Peníze do 15 minut na bankovním účtu
 • Žádné dokládání příjmů
Mám zájem o Zaplo půjčku

Zaplo půjčka bez úroků a s nulovým RPSN může být vhodným řešením v případě neodkladných výdajů. Je poskytována až do výše 16 000 Kč s maximální dobou splatnosti 30 dní, proto ji lze označit za krátkodobou půjčku do výplaty. Jak získat půjčku Zaplo online zdarma a jaké další bezúročné půjčky jsou na českém trhu dostupné?

Společnost Zaplo Finance s.r.o. v České republice působí od roku 2013. Nabízí rychlé online půjčky, které je možné využít na cokoliv. V současnosti poskytuje také úvěrový produkt z názvem ZaploNaSplátky, který představuje dlouhodobou půjčku až 60 000 Kč.

Podobnými parametry se vyznačovala i Kimbi půjčka, kterou v minulosti provozovala stejná společnost (Zaplo Finance).

Zaplo půjčku bez úroků lze sjednat do výše 16 000 Kč, druhá a další půjčka je poskytována až do výše 30 000 Kč. Zcela zdarma, tedy bez úroků a s nulovým RPSN, je pouze první půjčka od Zaplo. Půjčku zdarma nabízí také ViaConto.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Půjčka Zaplo –⁠ online a zdarma

Bezúročná půjčka od Zaplo je určená na pokrytí drobnějších výdajů. Jedná se o krátkodobý úvěr, proto je často využívána jako rychlá půjčka do výplaty. Jak již bylo řečeno, s první Zaplo půjčkou se nepojí žádné úroky ani skryté poplatky a klient tak splatí pouze částku, kterou si půjčil.

Půjčka od Zaplo se řadí mezi mikropůjčky, které lze sjednat online z pohodlí domova. Vyřízení žádosti trvá jen pár okamžiků, stejně tak její vyhodnocení. Peníze klienti obdrží do 15 minut od provedení verifikace. Podat žádost o Zaplo půjčku je možné ZDE.

Parametry první Zaplo půjčky:

 • Výše půjčky: 1 000 Kč – 16 000 Kč
 • Splatnost: 7 – 30 dní
 • Úroková sazba: 0 % p. a.
 • RPSN: 0 %
 • Typ půjčky: nebankovní, bezúčelová
 • Doložení příjmu: ne
 • Kontrola registrů: ano
 • Zajištění: ne

Zaplo půjčka představuje nebankovní spotřebitelský úvěr, který je možné využít na cokoliv.

Během vyplňování online žádosti je třeba zadat výši a zdroj příjmů, není však nutné dokládat výpisy z účtu apod. Prakticky se tedy jedná o půjčku pro každého, kdo disponuje pravidelným příjmem –⁠ zaměstnance, OSVČ, matky na mateřské dovolené i důchodce.

Zaplo půjčku bez úroků může získat každý, kdo má pravidelný příjem.
Sjednat půjčku Zaplo online zdarma >

Při posuzování žádostí dochází ke kontrole úvěrových registrů a posuzování bonity žadatelů. Produkty od Zaplo Finance s.r.o. z tohoto důvodu nejsou půjčkami pro zadlužené či dokonce půjčkami pro lidi v exekuci.

Splácení

Splatnost první Zaplo půjčky je 7 až 30 dní. Každý klient je o konci splatnosti informován 2 dny předem e-mailem a 1 den předem SMS zprávou. Předčasné splacení Zaplo půjčky je zdarma, je však nutné předem informovat zákaznickou podporu.

Splatnost půjčky lze za poplatek prodloužit až o 30 dní. Výše poplatku závisí na výši úvěru a délce prodloužení. Poplatek je třeba uhradit v původním termínu splatnosti.

Klient půjčky Zaplo může splatit předčasně nebo za poplatek prodloužit dobu splácení.

Prodlení se splátkou

V případě, že se klient dostane do prodlení se splátkou, může společnost požadovat:

 • smluvní pokutu ve výši 0,1 % jistiny za každý den prodlení
 • úrok z prodlení v zákonné výši
 • poplatek ve výši 50 Kč za každou písemnou upomínku (max. 3 upomínky)

Dojde-li k problémům se splácením, je nutné včas kontaktovat zákaznické centrum a domluvit se na odložení termínu splatnosti. Veškeré podrobnosti týkající se prodlení se splátkou jsou k nalezení v úvěrové smlouvě.

Zaplo půjčka bez úroků –⁠ žádost

Každý, kdo peníze potřebuje okamžitě bez čekání, jistě ocení možnost sjednat půjčku Zaplo online a zdarma. Žádost o Zaplo půjčku se podává na stránkách Zaplo.cz a obnáší pouze vyplnění jednoduchého online formuláře.

Žádost o Zaplo půjčku se podává na webových stránkách Zaplo.cz.
Žádost o Zaplo půjčku se podává na webových stránkách Zaplo.cz.

V kalkulačce Zaplo půjčky je nejprve třeba nastavit požadovanou výši úvěru a dobu splácení. V případě první Zaplo půjčky bez úroku si lze půjčit 1 000 Kč až 16 000 Kč na dobu 7 až 30 dní.

V dalším kroku se vyplňují osobní a kontaktní údaje, výše a zdroj příjmů, výše výdajů, počet členů domácnosti a počet členů domácnosti majících příjem.

Vyřízení Zaplo půjčky probíhá online a je zdarma. Peníze jsou odesílány na účet klienta do 15 minut od schválení žádosti.
Sjednat půjčku Zaplo online zdarma >

Ke schválení žádosti je nutné poskytnout kopii občanského průkazu. Tu lze nahrát buď přímo do registračního formuláře, nebo ji e-mailem poslat na info@zaplo.cz.

Nakonec klient provede identifikační platbu ve výši 0,01 Kč, jež slouží k ověření bankovního účtu. Pak už zbývá jen vyčkat na e-mail či SMS. Po schválení půjčky budou peníze odeslány na účet do 15 minut.

Půjčka Zaplo zdarma –⁠ recenze

Před sjednáním jakékoliv nebankovní půjčky se obvykle vyplatí zapátrat po zkušenostech lidí, kteří již daného produktu využili. Jaké má první půjčka Zaplo zdarma recenze? Jedná se o úvěr, který splňuje to, co jeho poskytovatel slibuje?

Recenze Zaplo půjčky zdarma nejsou jednoznačné. Jisté je, že první Zaplo půjčka je skutečně bez úroků a poplatků a klient nepřeplatí nic navíc, tedy alespoň za předpokladu, že půjčku splatí včas. Dle recenzí je však třeba počítat s tím, že jakmile si člověk jednou půjčí, bude jej společnost Zaplo i několikrát denně kontaktovat s nabídkou dalšího úvěru.

Před sjednáním Zaplo půjčky je potřeba důkladně přečíst smlouvu a obeznámit se se všemi důsledky případného prodlení se splátkou. Jak už to tak bývá, zabřednout do dluhové spirály bývá u nebankovních půjček velmi snadné.

Podrobnou recenzi Zaplo půjčky lze najít v obsáhlém článku, který přináší aktuální zkušenosti klientů Zaplo v roce 2021.

Opakovaná Zaplo půjčka

Druhá a další Zaplo půjčka již zdarma není. V případě opakované žádosti si lze půjčit v rozmezí 1 000 Kč až 30 000 Kč na dobu 7 až 30 dní. Úroková sazba začíná na 279,83 % a RPSN se pohybuje mezi 1 141,2 % a 84509,3 %.

První půjčka zdarma –⁠ Kamali, SOS Credit, VivaCredit

Zaplo Finance s.r.o. není jedinou nebankovní společností, která poskytuje první půjčky zdarma. Níže je možné vidět další poskytovatele krátkodobých bezúročných půjček.

Ne všechny bezúročné půjčky mají automaticky nulové RPSN. S některými z nich se mohou pojit poměrně vysoké poplatky a úvěr se ve výsledku může pořádně prodražit, ačkoliv je bez úroků.

Kamali

Půjčka Kamali patří mezi nejbezpečnější a nejlépe hodnocení mikroúvěry na českém trhu. Noví klienti si mohou půjčit od 1 000 Kč do 15 000 Kč až na 14 dní a nezaplatit ani o korunu navíc. Při splacení do 30 dní je účtován poplatek 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Žádost o půjčku Kamali se rovněž podává online a její vyhodnocení trvá pouze 1 minutu. Klienti, kteří si půjčují opakovaně, mohou žádat o úvěr ve výši až 20 000 Kč.

SOS Credit

U SOS Credit je nulový jak úrok, tak RPSN v případě půjčky od 1 000 Kč do 8 000 Kč na maximálně 14 dní. Žádost se podává online a peníze lze obdržet již během 15 minut od jejího posouzení. Zažádat o SOS Credit půjčku je možné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Poskytovatel půjčky kontroluje bonitu klientů. Pro její získání je tedy nutný pravidelný příjem v dostatečné výši. Dochází také k nahlédnutí do registru dlužníků, nejedná se proto o produkt vhodný pro osoby již zadlužené.

VivaCredit

Půjčku VivaCredit lze zdarma sjednat ve výši 500 Kč až 20 000 Kč se splatností od 1 do 35 dní. Peníze je možné obdržet již během 30 minut na bankovní účet.

I v tomto případě probíhá celý proces sjednání půjčky online, a to prostřednictvím jednoduchého webového formuláře. Podmínkou pro schválení úvěru je doložení výpisu z účtů za poslední 3 měsíce.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.