Pojištěná půjčka – recenze, zkušenosti

Půjčka až 150 000 Kč

Úrok od 63,73 %, RPSN od 86,07 %

 • Splatnost až 4 roky
 • Peníze do 24 hodin
 • Lze použít na cokoliv
Mám zájem o Pojištěnou půjčku

Pojištěná půjčka patří mezi důvěryhodné úvěry. Její poskytovatel, společnost Profi Credit, funguje na trhu již 24 let a za dobu svého působení poskytla spotřebitelské půjčky za několik desítek miliard korun. K půjčce se dá jednoduše sjednat pojištění, nicméně není to podmínkou. Jak lze získat Pojištěnou půjčku? A za jakých podmínek?

Zájemci o Pojištěnou půjčku nemusí nikam chodit, vše mohou pohodlně sjednat z pohodlí domova.

Na webových stránkách www.pojistenapujcka.cz si zájemce nejprve zvolí požadované parametry a následně vyplní kontaktní formulář.

Obratem bude žadatel kontaktován pracovníky společnosti Profi Credit, kteří si ověří správnost zadaných údajů a domluví s ním další postup. Následuje schvalovací proces, pokud je úspěšný, k výplatě peněz dochází obvykle do 24 hodin.

Základní parametry půjčky

Pojištěná půjčka poskytuje finanční částku od 5 000 do 150 000 korun se splatností od 12 do 60 měsíců. Takto vysoké částky nejsou u nebankovních půjček zvykem, i když se najdou výjimky. Kromě Pojištěné půjčky nabízí vysokou půjčku také Razdva půjčka, Provident půjčka, Pronto půjčka, Cofidis půjčka, Fajn půjčka, Fajn půjčka MAX nebo půjčka od Zonky.

Jedná se o neúčelový spotřebitelský úvěr, získané peníze lze použít na cokoliv – dovolenou, vánoční dárky pro maminky, tatínky nebo jiné členy rodiny, pokrytí nepředvídaných výdajů při opravě rozbitého spotřebiče apod.

Vždy je však nutné myslet na to, že i z drobné půjčky mohou vzniknout velké dluhy. Nutnost půjčky musí každý zájemce zodpovědně posoudit.

Každou půjčku, i kdyby se mělo jednat jen o pár tisíc, musí každý člověk dobře zvážit. Splátky se musí bez problémů vejít do osobního nebo rodinného rozpočtu.

A jaké požadavky klade Pojištěná půjčka na žadatele?

 • věk 18 až 69 let, u starší osoby se vyžaduje spolužadatel
 • trvalý pobyt na území ČR
 • trvalý příjem
 • vlastní bankovní účet

K žádosti se připojuje občanský průkaz, potvrzení příjmů a doklad prokazující trvalé bydliště. Výše příjmů se dokládá potvrzením od zaměstnavatele, výplatními páskami nebo výpisy z účtu. Sjednat Pojištěnou půjčku lze na tomto odkazu.

Cena Pojištěné půjčky

Dozvědět se podmínky, za jakých zájemce získá Pojištěnou půjčku, není lehké. Na webových stránkách se konkrétní výše úroku a RPSN neuvádí. K dispozici není ani jinak docela běžná on-line kalkulačka.

K dispozici má zájemce pouze reprezentativní příklad, ze kterého si může udělat obrázek o výhodnosti či nevýhodnosti půjčky.

Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 1 695 Kč, celková splatná částka 61 020 Kč, pevná úroková sazba činí 29,86 % p.a. a RPSN činí 34,31 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Profi Credit umožňuje bezplatný odklad až tří splátek. Důvody pro odložení splátek jsou ovšem podrobně specifikovány. Zjednodušeně se jedná o situace, kdy se žadatel nebo osoba jemu blízká žijící ve společné domácnosti dostane do finančních problémů – například je v pracovní neschopnosti nebo došlo k ukončení pracovního poměru.

Možnosti pojištění

K půjčce si zájemce může sjednat pojištění. Volí si ze tří balíčků, které se liší rozsahem krytí a pochopitelně také cenou za toto pojištění.

Z uvedeného přehledu vyplývá, že za pojištění zájemce zaplatí minimálně 3,33 % z měsíční splátky a maximálně 13,95 %. Platba pojistného se stane součástí měsíční splátky a není potřeba posílat částky dvě.

Nutno dodat, že pojištění neklade nároky na potvrzení zdravotního stavu. Ke sjednání pojištění není nutná lékařská prohlídka.

Klientský portál Pojištěné půjčky a kontakty

Každý klient získává zdarma vstup do klientského portálu. Vyplňuje zde pouze rodné číslo a heslo, které každý obdrží formou SMS na číslo uvedené na smlouvě či žádosti. Co člověk v klientském portálu získává?

 • jednoduchý a rychlý přístup ke smlouvám a žádostem
 • pravidelné výpisy
 • aktuální nabídky nových produktů
 • zprávy a upozornění

Kromě klientského portálu má zájemce k dispozici ještě další kontakty na Pojištěnou půjčku:

 • telefonní kontakt pro sjednání nové půjčky: 800 166 000
 • telefonní kontakt pro dotazy ke smlouvě: 469 778 490
 • e-mail: proficredit@proficredit.cz

Veškeré kontaktní informace lze nalézt na webu Pojištěné půjčky.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.