Pojištěná půjčka – recenze

Půjčka až 150 000 Kč

Úrok od 24,44 %, RPSN od 27,37 %

 • Splatnost až 4 roky
 • Peníze do 24 hodin
 • Lze použít na cokoliv
Mám zájem o Pojištěnou půjčku

Pojištěná půjčka patří mezi důvěryhodné úvěry. Její poskytovatel, společnost Profi Credit, funguje na trhu již 24 let a za dobu svého působení poskytla spotřebitelské půjčky za několik desítek miliard korun. K půjčce se dá jednoduše sjednat pojištění, nicméně není to podmínkou. Jak lze získat Pojištěnou půjčku? A za jakých podmínek?

Zájemci o Pojištěnou půjčku nemusí nikam chodit, vše mohou pohodlně sjednat z pohodlí domova.

Na webových stránkách www.pojistenapujcka.cz si zájemce nejprve zvolí požadované parametry a následně vyplní kontaktní formulář.

Obratem bude žadatel kontaktován pracovníky společnosti Profi Credit, kteří si ověří správnost zadaných údajů a domluví s ním další postup. Následuje schvalovací proces, pokud je úspěšný, k výplatě peněz dochází obvykle do 24 hodin.

Základní parametry půjčky

Pojištěná půjčka poskytuje finanční částku od 10 000 do 150 000 korun se splatností od 12 do 48 měsíců. Takto vysoké částky nejsou u nebankovních půjček zvykem, i když se najdou výjimky. Kromě Pojištěné půjčky nabízí vysokou půjčku také Razdva půjčka, Provident půjčka, Pronto půjčka, Cofidis půjčka, Fajn půjčka, Fajn půjčka MAX nebo půjčka od Zonky.

Jedná se o neúčelový spotřebitelský úvěr, získané peníze lze použít na cokoliv – dovolenou, vánoční dárky pro maminky, tatínky nebo jiné členy rodiny, pokrytí nepředvídaných výdajů při opravě rozbitého spotřebiče apod.

Vždy je však nutné myslet na to, že i z drobné půjčky mohou vzniknout velké dluhy. Nutnost půjčky musí každý zájemce zodpovědně posoudit.

A jaké požadavky klade Pojištěná půjčka na žadatele?

 • věk 18 až 69 let, u starší osoby se vyžaduje spolužadatel
 • trvalý pobyt na území ČR
 • trvalý příjem
 • vlastní bankovní účet

K žádosti se připojuje občanský průkaz, potvrzení příjmů a doklad prokazující trvalé bydliště. Výše příjmů se dokládá potvrzením od zaměstnavatele, výplatními páskami nebo výpisy z účtu. Sjednat Pojištěnou půjčku lze na tomto odkazu.

Každou půjčku, i kdyby se mělo jednat jen o pár tisíc, musí každý člověk dobře zvážit. Splátky se musí bez problémů vejít do osobního nebo rodinného rozpočtu.

Cena Pojištěné půjčky

Dozvědět se podmínky, za jakých zájemce získá Pojištěnou půjčku, není lehké. Na webových stránkách se konkrétní výše úroku a RPSN neuvádí. K dispozici není ani jinak docela běžná on-line kalkulačka.

K dispozici má zájemce pouze reprezentativní příklad, ze kterého si může udělat obrázek o výhodnosti či nevýhodnosti půjčky.

Úvěr v celkové výši 70 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 299 Kč, celková splatná částka 100 352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % p.a. a RPSN činí 27,37 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Profi Credit umožňuje bezplatný odklad až tří splátek. Důvody pro odložení splátek jsou ovšem podrobně specifikovány. Zjednodušeně se jedná o situace, kdy se žadatel nebo osoba jemu blízká žijící ve společné domácnosti dostane do finančních problémů – například je v pracovní neschopnosti nebo došlo k ukončení pracovního poměru.

Možnosti pojištění

K půjčce si zájemce může sjednat pojištění. Volí si ze tří balíčků, které se liší rozsahem krytí a pochopitelně také cenou za toto pojištění.

Z uvedeného přehledu vyplývá, že za pojištění zájemce zaplatí minimálně 3,33 % z měsíční splátky a maximálně 13,95 %. Platba pojistného se stane součástí měsíční splátky a není potřeba posílat částky dvě.

Nutno dodat, že pojištění neklade nároky na potvrzení zdravotního stavu. Ke sjednání pojištění není nutná lékařská prohlídka.

Klientský portál Pojištěné půjčky a kontakty

Každý klient získává zdarma vstup do klientského portálu. Vyplňuje zde pouze rodné číslo a heslo, které každý obdrží formou SMS na číslo uvedené na smlouvě či žádosti. Co člověk v klientském portálu získává?

 • jednoduchý a rychlý přístup ke smlouvám a žádostem
 • pravidelné výpisy
 • aktuální nabídky nových produktů
 • zprávy a upozornění

Kromě klientského portálu má zájemce k dispozici ještě další kontakty na Pojištěnou půjčku:

 • telefonní kontakt pro sjednání nové půjčky: 800 166 000
 • telefonní kontakt pro dotazy ke smlouvě: 469 778 490
 • e-mail: proficredit@proficredit.cz

Veškeré kontaktní informace lze nalézt na webu Pojištěné půjčky.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.