Půjčka na splátky – ihned, bez registru a doložení příjmu

Nebankovní půjčka na splátky je druh úvěru, který nabízí celá řada společností. Zpravidla se sjednává online a za celkem mírných podmínek, díky čemuž na ni dosáhnou například i lidé s dluhy nebo nízkým příjmem. Jaké půjčky na splátky jsou aktuálně dostupné, jak o ně zažádat a jaké jsou možnosti splácení?

Současná nabídka půjček na splátky zahrnuje obrovské množství produktů, z nichž každý je vhodný pro určitý typ klienta. Srovnávač půjček pomůže s výběrem toho nejvýhodnějšího.

Od bankovních úvěrů se nebankovní půjčky na splátky liší především vyšší rychlostí vyřízení, snazší dostupností a vyšší úrokovou sazbou.

Co je nebankovní půjčka na splátky?

Pod označením „nebankovní půjčka na splátky“ se obvykle skrývá střednědobý či dlouhodobý úvěr, který se splácí pomocí několika měsíčních splátek. Někteří poskytovatelé půjček však tímto termínem označují také půjčku na nákup zboží na splátky, přičemž tímto zbožím může být například mobilní telefon, počítač nebo domácí spotřebič.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Příklady dostupných půjček na splátky (+ možnosti nákupu zboží na splátky):

 • půjčka na splátky ihned
 • půjčka na splátky bez registru
 • rychlá půjčka na splátky
 • telefon na splátky pro dlužníky
 • iPhone na splátky bez doložení příjmu
 • mobil na splátky bez solusu
 • auto na splátky bez registru

Půjčky na splátky jsou poskytovány mnoha společnostmi a jejich podmínky i parametry se proto mohou někdy i zásadně lišit. Jejich společným jmenovatelem je – například v porovnání s mikropůjčkami – delší doba splatnosti.

Pro lidi, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc do výplaty, jsou vhodnější krátkodobé půjčky, které se splácí jednorázově ve lhůtě pár týdnů.

Základní informace o nebankovních půjčkách na splátky:

 • rychlé vyřízení žádosti
 • střednědobý nebo dlouhodobý úvěr
 • splácení pomocí pravidelných měsíčních splátek
 • půjčky na splátky bez registru, popř. bez doložení příjmu
 • nákupy na splátky ve vybraných prodejnách
 • vyšší RPSN než u bankovních úvěrů
 • vysoké sankce při nesplácení

Splátky je vždy nutné posílat k předem dohodnutému datu, jinak začnou naskakovat úroky z prodlení. Pokud nastane nějaký problém a splátku není možné zaslat včas, je potřeba co nejdříve kontaktovat poskytovatele půjčky.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Půjčka na splátky ihned – na účet i v hotovosti

Půjčky s označením „ihned“ se vyznačují tím, že jsou vyplaceny během několika minut od schválení žádosti. Zároveň lze peníze obdržet jak na bankovní účet, tak v hotovosti.

Tyto rychlé půjčky na splátky nabízí celá řada nebankovních společností. Po vyplnění elektronické žádosti stačí počkat na schválení půjčky, které obvykle probíhá velmi rychle, a poté si peníze jednoduše vybrat v bankomatu, nebo je převzít v hotovosti na předem dohodnutém místě.

Dostupné rychlé půjčky na splátky:

Součástí schvalovacího procesu bývá kontrola bonity žadatele, která obnáší mimo jiné i zhodnocení příjmů klienta. Z tohoto důvodu je potřeba do elektronického formuláře nahrát dokumenty, které příjmy dokládají (např. výpis z účtu). V případě nebankovních půjček pro podnikatele může být nutné doložit příjem pomocí daňového přiznání.

Půjčka na splátky bez registru

Půjčka na splátky bez registru představuje úvěr, který je poskytován bez kontroly úvěrových registrů. Je proto dostupný i pro zadlužené, někdy i pro zadlužené s exekucí.

Je dobré mít na paměti, že není dobrý nápad půjčovat si na umoření stávajících dluhů. Půjčky na splátky bez registru s sebou nesou vysoké riziko toho, že klient nebude splácet, a toto riziko je vyvažováno vysokou RPSN. Zpravidla se tedy jedná o nevýhodné úvěry s velkým množstvím poplatků a vysokou úrokovou sazbou.

Dostupné půjčky na splátky bez registru:

S většinou nebankovních půjček na splátky, u kterých se nekontrolují registry, se pojí podmínka doložení příjmu. Stejně jako u rychlých půjček na splátky je tedy nutné zaslat poskytovateli například výpis z účtu nebo potvrzení od zaměstnavatele.

Půjčka na splátky bez doložení příjmu

Ne u všech nebankovních půjček na splátky je však nutné příjem dokládat. Existují totiž i tzv. půjčky na splátky bez doložení příjmu, které jsou dostupné například i pro matky či otce na rodičovské, důchodce, lidi registrované na ÚP a podobně.

Dostupné půjčky na splátky bez doložení příjmů:

 • Finemoney
 • Hyperfinance
 • Tutovka

V průběhu vyplňování žádosti bude pravděpodobně nutné poskytnout informace týkající se příjmů a výdajů, nebude však potřeba je dokládat pomocí žádných dokumentů. Podmínkou pro získání úvěru tedy bývá pouze plnoletost a trvalé bydliště v České republice.

Jak splácet půjčku na splátky

Půjčky na splátky se splácejí pomocí pravidelných měsíčních splátek. Jejich výše a počet závisí na výši půjčky a délce splatnosti. V zásadě existují tři možné způsoby splácení:

 • bankovním převodem na účet na poskytovatele
 • složenkou
 • v hotovosti

Hotovostní splácení je zpravidla možné u půjček, které v hotovosti byly také vyplaceny.

V případě nemožnosti zaslat splátku je nutné danou společnost předem informovat a domluvit se na dalším postupu (odložení splátek, splátkovém kalendáři apod.). Sankce za pozdní splacení bývají vysoké a pokud je to jen trochu možné, je lepší jim předejít.

Žádost o rychlou půjčku na splátky

O nebankovní půjčky se v drtivé většině případů žádá online na webových stránkách poskytovatele. Zde je zpravidla k dispozici úvěrová kalkulačka, ve které si žadatel nastaví výši a splatnost půjčky.

V dalším kroku je třeba vyplnit požadované osobní a kontaktní údaje, údaje týkající se příjmů a výdajů, informace o případných jiných půjčkách apod. Zároveň může být požadováno doložení příjmu, které lze provést nahráním již zmíněného výpisu z účtu.

Žádost o půjčku na splátky ihned krok za krokem:

 1. nastavení výše a splatnosti půjčky (v kalkulátoru na webu poskytovatele)
 2. vyplnění osobních a kontaktních údajů
 3. vyplnění informací o příjmech a výdajích (+ doložení příjmu, je-li vyžadováno)
 4. odeslání formuláře
 5. schválení a výplata půjčky

Po odeslání formuláře bude klient informován o dalším postupu. Dobrou zprávou je, že schvalovací proces je u nebankovních půjček na splátky rychlý, a tak lze mít peníze na účtě ještě týž den. Pokud se jedná o půjčku s výplatou v hotovosti, stačí si ji vyzvednout na určeném místě (typicky v trafice či na čerpací stanici s výplatním terminálem).

Nákupy na splátky bez nahlížení do registru

Možnost nákupu na splátky poskytují především prodejny s elektronikou. Díky tomu si lze odnést nový telefon, notebook nebo domácí spotřebič ihned, tedy bez toho, aniž by bylo nutné čekat na výplatu.

V případě půjčky na zboží na splátky platí v podstatě stejné podmínky jako u běžných neúčelových úvěrů. Některé společnosti, které spolupracují s prodejnami nabízejícími nákupy na splátky, požadují doložení příjmu a/nebo příznivou úvěrovou historii, u jiných jsou podmínky méně striktní.

Telefony na splátky – i pro dlužníky, bez solusu

Nabídky mobilů na splátky bez solusu se nevidí příliš často. I většina nebankovních institucí umožňujících nákup mobilu na splátky solus (a další úvěrové registry) kontrolují, čímž samy sebe chrání. Neznamená to však, že by byly telefony na splátky pro dlužníky automaticky nedostupné.

Velký zájem je tradičně o iPhony na splátky, ať už iPhony na splátky bez registru, nebo bez doložení příjmu. iPhony na splátky nabízejí například tyto obchody:

 • Alza
 • CZC
 • Datart
 • Electroworld
 • Mobil Pohotovost

Zpravidla je na nákup iPhonu na splátky poskytován úvěr od společnosti Hello Bank nebo Home Credit.

Stačí vyplnit žádost o půjčku na nákup na splátky (bez nahlížení do registru tyto společnosti nepůjčují, nicméně neznamená to, že by v případě záznamu v registru byla žádost automaticky zamítnuta) online nebo osobně v prodejně, počkat na vyhodnocení a zboží si odnést.

Auta na splátky – bez registru, pro každého

Nabídky aut na splátky bez registru jsou záležitostí internetových bazarů. Podmínkou pro klienty bývá poskytnutí dokladu o příjmu, na základě něhož je vyhodnocena bonita a proveden výpočet akontace (první zvýšené splátky kupní ceny).

Konkrétní podmínky financování pak závisejí na příslušné společnosti, stejně jako konkrétní nabídka aut na splátky. K dispozici bývají jak zcela nová, tak starší vozidla. U starších aut bývá nutná předkupní kontrola technikem.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.