Konsolidace půjček Home Credit – kalkulačka, ⁠recenze

Konsolidace půjček až do 700 000 Kč

Výše úroku a RPSN je klientům sdělována individuálně

 • Bez nutnosti ručitele
 • o 50 % nižší splátky
 • Nižší úrok i administrativa
Mám zájem o konsolidaci od Home Creditu

V případě nahromadění většího počtu úvěrů se vyplatí uvažovat o jejich konsolidaci. Konsolidace půjček znamená, že zvolená bankovní či nebankovní společnost sloučí všechny půjčky do jedné, čímž se dlužník zbaví nevýhodných úroků a měsíčně tak ušetří až několik tisíc korun. Jaké výhody a doplňkové služby poskytuje ke konsolidaci půjček Home Credit? Jaké podmínky je nutné splňovat a jaké má konsolidace Home Credit recenze?

Nebankovní společnost Home Credit sloučí půjčky, dluhy na kreditních kartách, leasingy, kontokorenty i nákupy na splátky. Vše je možné zařídit online z pohodlí domova a ušetřit tak až 3 200 Kč měsíčně. Sloučení půjček Home Credit mohou využít ti, kteří splňují následující podmínky:

 • pravidelný a dostatečně vysoký příjem
 • dobrá platební historie
 • bydliště v ČR
 • věk alespoň 18 let

K nebankovní konsolidaci půjček Home Credit si lze navíc přikoupit různé doplňkové služby, které zajistí možnost odložit splátky nebo změnit jejich počet a výši. Pojištění k Home Credit konsolidaci půjček zase chrání v případě nemožnosti splácet z důvodu nemoci, ztráty zaměstnání nebo nečekaných výdajů.

Konsolidace půjček Home Credit – parametry

Konsolidovat je u Home Credit možné půjčky v celkové výši 30 000 Kč až 700 000 Kč. Doba splácení činí 1 rok až 10 let, RPSN je klientům sdělována individuálně. Vyřízení, vedení i předčasné splacení úvěru je zdarma. Nebankovní konsolidaci Home Credit je možné sjednat na tomto odkazu.

 • Výše konsolidace: 30 000 Kč až 700 000 Kč
 • Maximální počet půjček: neomezeno
 • Nutnost doložit příjem: ano
 • Kontrola registru dlužníků: ano
 • Poplatek za vyřízení, vedení nebo předčasné splacení: zdarma
 • Doba splatnosti: 12 až 120 měsíců

V rámci konsolidace u Home Credit lze sloučit různé typy úvěrů, například kreditní karty, spotřebitelské úvěry, leasingy nebo kontokorenty. Počet půjček, které lze konsolidovat, je neomezený.

Podmínkou pro kladné posouzení žádosti o konsolidaci u Home Credit je pravidelný příjem v dostatečné výši.

Výhody a nevýhody Home Credit konsolidace půjček

Stejně jako v případě konsolidace půjček od jiných společností lze i v případě Home Credit konsolidace půjček očekávat různé benefity. Mezi ně patří například vyřízení konsolidace online bez toho, aby klient musel docházet na pobočku.

Smlouva bude zaslána poštou, poté ji klient jednoduše zašle podepsanou zpět. Nebankovní konsolidaci Home Credit je možné sjednat na tomto odkazu.

Ti, kteří o sloučení půjček uvažují, mohou využít online kalkulačku konsolidace Home Credit, která je dostupná na webových stránkách společnosti. Díky ní lze okamžitě zjistit výši měsíčních splátek, úroků, RPSN a celkové splatné částky.

Díky Home Credit konsolidaci je možné ušetřit několik tisíc korun měsíčně.
Díky Home Credit konsolidaci je možné ušetřit několik tisíc korun měsíčně.

Výhody konsolidace půjček Home Credit

 • vyřízení konsolidace zdarma
 • vše lze vyřídit online
 • možnost odložení splátek
 • možnost si půjčit peníze navíc
 • několik možných způsobů splácení
 • předčasné splacení zdarma

Nebankovní konsolidaci půjček Home Credit lze splácet bankovním převodem, složenkou nebo na terminálu Sazky. Navíc lze také poslat mimořádnou splátku nebo celý úvěr předčasně splatit.

V případě předčasného splacení nebo mimořádné splátky je lepší předem společnost Home Credit kontaktovat na zákaznické lince. Pro Flexibilní půjčku, kreditní karty a úvěry s opakovaným čerpáním navíc může klient využít novou mobilní aplikaci Home Credit.

Nevýhody konsolidace půjček Home Credit

 • RPSN může být velmi vysoká

Roční procentní sazba nákladů (RPSN) u Home Credit konsolidace může být v porovnání s nabídkami jiných společností poměrně vysoká.

Je třeba počítat také s tím, že sjednání konsolidace u Home Credit je možné pouze po doložení dostatečného příjmu. Společnost během procesu schvalování žádosti rovněž kontroluje úvěrové registry.

Home Credit konsolidace půjček – kalkulačka

Zda se sloučení půjček vyplatí, si zájemci mohou spočítat na webových stránkách společnosti Home Credit. Kalkulačka konsolidace půjček je pouze orientační, přesné informace se žadatel dozví až při komunikaci s pracovníky společnosti. O konsolidaci půjček Home Credit lze zažádat v tomto odkazu.

Do online kalkulačky konsolidace Home Credit stačí zadat celkovou výši půjček, které mají být sloučeny, a vybrat délku splácení. Ihned se objeví výše měsíční splátky, roční úrokové sazby, RPSN a celkové splatné částky.

Díky online kalkulačce konsolidace půjček lze ihned zjistit výši měsíční splátky, úrokové sazby, RPSN a celkové splatné částky.
Díky online kalkulačce konsolidace půjček lze ihned zjistit výši měsíční splátky, úrokové sazby, RPSN a celkové splatné částky.

Příklad: Klient si půjčí 260 000 Kč na dobu 5 let. Úroková sazba bude 7,78 % p. a., RPSN 8,1 % a výše měsíční splátky bez doplňkových služeb 5 243 Kč. Celková splatná částka činí 314 580 Kč. Za sjednání, vedení a mimořádné splacení půjčky klient neplatí žádné poplatky.

Doplňkové služby ke konsolidaci půjček Home Credit

Home Credit ke konsolidaci půjček nabízí výhodné doplňkové služby. Jednou z nich je možnost odložení splátek, kterou si lze sjednat předem, a v případě potřeby pak splátku odložit z jakéhokoliv důvodu.

Odložení splátek je možné po každých šesti řádně zaplacených splátkách. Cena služby je 39 Kč měsíčně, pokud již byla splátka odložena čtyřikrát, bude další odklad stát 99 Kč.

Společnost nabízí také jednorázové odložení splátky za 199 Kč.

Další možností je změna počtu a výše splátek. Využít jí lze rovněž po šesti řádně zaplacených splátkách. Cena služby je 39 Kč měsíčně, od čtvrté změny počtu nebo výše splátky klient zaplatí 99 Kč.

K nebankovní konsolidaci Home Credit je nabízeno také pojištění s okamžitou pomocí. Pojištění se vyplatí v okamžiku, kdy není možné splácet z důvodu nemoci nebo ztráty zaměstnání. Vztahuje se i na případy, kdy se nejedná o vážné onemocnění, nebo když sám klient podal v zaměstnání výpověď.

Home Credit nabízí odložení splátek úvěru, popřípadě změnu jejich výše nebo počtu.
Home Credit nabízí odložení splátek úvěru, popřípadě změnu jejich výše nebo počtu.

Recenze konsolidace u Home Credit –⁠ zkušenosti klientů

Ty, kteří se chtějí zbavit nevýhodných dluhů pomocí sloučení půjček, budou jistě zajímat recenze konsolidace Home Credit. Jaké mají s konsolidací Home Credit zkušenosti lidé, kteří ji již využili?

Mezi výhody konsolidace u Home Credit patří poměrně vysoký úvěrový rámec, doba splácení až 120 měsíců, vyřízení a vedení úvěru zdarma a také množství užitečných doplňkových služeb.

Najít důvěryhodné recenze konsolidace u Home Credit není snadné, protože se se svými zkušenostmi s konsolidací Home Credit dosud podělila jen hrstka klientů. Dobrou zprávou však je, že všechny recenze, které lze dohledat online, jsou pozitivní.

Jisté je, že konsolidace půjček Home Credit není podvod. Společnost Home Credit vlastní licenci vydanou Českou národní bankou, což znamená, že splňuje veškeré náležitosti dané zákonem. Nabízí několik dalších produktů, mezi něž patří například úvěry, půjčka na auto nebo kreditní karta.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.