Credit Limit od Ferratum Bank – recenze, přihlášení

Půjčka až 80 000 Kč

Úrok od 5,75 %, RPSN od od 262,91 %

 • Klient si sám volí, kdy a v kolika splátkách peníze vrátí
 • Možnost vyřízení online
 • Bez skrytých poplatků
Mám zájem o Credit Limit půjčku

Půjčku Credit Limit poskytuje Ferratum Bank. Nejedná se o půjčku v pravém slova smyslu. Je to spíše flexibilní finanční rezerva, díky které může člověk řešit nenadálé finanční výdaje bez toho, aniž by stále dokola žádal o úvěr. Půjčit si lze až 80 000 Kč, splatnost si žadatel určuje sám. Úroky se hradí vždy jen z čerpané výše půjčky. Jaké jsou další parametry půjčky Credit Limit?

Před upřesněním všech podrobností je zapotřebí upřesnit pojem flexibilní finanční rezerva. Credit Limit se svým zaměřením podobá kontokorentu nebo revolvingovému úvěru.

Zájemci se totiž schvaluje finanční rámec, který může využívat podle svých aktuálních potřeb – nemusí ho čerpat vůbec, může ho čerpat pouze částečně nebo v plné výši. Důležité je, že se vždy úročí jen ta částka, která je aktuálně čerpána.

Maximální částka, kterou lze získat, dosahuje 80 000 Kč. Nedostane ji ovšem každý. Limit se stanovuje s ohledem na bonitu každého konkrétního klienta.

Schválenou částku klienti obvykle obdrží do druhého pracovního dne. Kdo potřebuje peníze bez čekání, může vyzkoušet některou z řady rychlých půjček –⁠ Zaplo půjčka či SOS Credit půjčka bývá vyplácena do 15 minut od schválení.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Úvěr lze čerpat opakovaně. Pokud dojde k jeho splacení, může schválených finančních prostředků zájemce využít znovu bez nutnosti další žádosti. Podobně funguje také finanční rezerva Creditea, kterou poskytuje společnost Provident.

Maximální limit 80 000 Kč není zdaleka pro všechny, vždy dojde nejprve k vyhodnocení bonity.

Prvotní žádost o půjčku Credit Limit

Žádost o půjčku Credit Limit probíhá kompletně on-line. Žadatel se při ní neobejde bez občanského průkazu. V některých případech může být vyzván k dodání ještě dalších doplňujících dokumentů.

Ke sjednání půjčky není vyžadováno potvrzení o příjmu, lze tak Credit Limit zařadit do skupiny půjček bez doložení příjmů. Pravidelný příjem však žadatel stvrzuje svým prohlášením. Ale může to být například i pravidelný důchod, rodičovský příspěvek nebo peníze z dlouhodobé brigády.

O tom, zda došlo ke schválení půjčky či nikoliv se žadatel dozví prostřednictvím SMS. Při kladném posouzení obdrží zájemce autorizační SMS s kódem, kterým potvrdí souhlas se smluvní dokumentací. Finanční prostředky se následně převádějí na bankovní účet. Nejedná se o půjčku v hotovosti, proto je vlastní bankovní účet jednou z podmínek pro poskytnutí půjčky. Je tedy nutné Ferratum Bank přihlášení.

Schválený finanční limit se na účet posílá obvykle druhý pracovní den. Do několika dalších dnů také žadateli přijde faktura, v níž budou uvedeny všechny platební údaje. Tytéž údaje se nacházejí také v zákaznickém účtu Credit Limit přihlášení probíhá na webových stránkách.

Sjednat půjčku Credit Limit je možné na tomto odkaze.

Splácení půjčky Credit Limit

První splátka se hradí vždy do 30 dnů. Poté se již generuje úrok, do té doby je půjčka zdarma. Výše úrokové sazby se stanovuje individuálně podle interních pravidel poskytovatele. Pohybuje se v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 % denně, tj. od 5,75 % do 11,99 % měsíčně.

S orientačním výpočtem pomůže on-line kalkulačka.

Co se poplatků týče, v současnosti se s půjčkou Credit Limit nepojí vůbec žádný. Zdarma je:

 • sjednání a vedení úvěrového účtu
 • čerpání úvěru
 • předčasné splacení
 • sjednání platebních prázdnin
 • změna data splatnosti

Ve výčtu se záměrně neuvádí mimořádná splátka. Výše splátky totiž není omezená, lze posílat peníze tak, jak to každému vyhovuje. Jediné, čím se splátky omezují, je tzv. minimální splátka. Jedná se o částku, kterou opět stanovuje individuálně poskytovatel půjčky. Měsíční splátka může odpovídat této minimální hodnotě nebo být vyšší podle možností splácení toho, kdo si půjčku sjednal.

Splácení probíhá na účet poskytovatele půjčky vedený u České spořitelny, Raiffeisenbank nebo Komerční banky. Každý si může vybrat, který účet mu vyhovuje – opět se zde potvrzuje flexibilita půjčky Credit Limit.

Shrnutí parametrů půjčky Credit Limit

Pro komplexnost informací se zde nachází ještě celkové shrnutí parametrů Credit Limit půjčky:

 • poskytovaná výše půjčky: 2 500 až 80 000 Kč
 • splatnost: neomezená
 • sjednání on-line: ano
 • kontrola registrů: ano
 • doložení potvrzení o příjmu: ne
 • úroková sazba: 5,75 % až 11,99 % měsíčně
 • poplatky: v současnosti žádné
 • další informace: lze čerpat opakovaně až do stanovené výše limitu
 • zákaznický servis: 7 dnů v týdnu
 • minimální věk pro sjednání: 21 let
 • forma posílání peněz: bankovní účet

Půjčku Credit Limit Ferratum Bank nabízí již poměrně dlouhodobě. Samotný poskytovatel, který na českém trhu působí již řadu let, je zárukou toho, že bude vše probíhat podle předem sdělených informací. Stálicí na českém trhu nebankovních půjček je také půjčka Creditstar od společnosti Credit Czech. Funguje již od roku 2006.

Recenze půjčky Credit Limit

Hodnocení půjčky Credit Limit je většinou kladné. Lidé oceňují především to, že se platí úroky pouze z čerpané, nikoliv z celkové poskytnuté částky. Řada lidí zmiňuje, že má Credit Limit sjednaný dlouhodobě pro nečekané výdaje.

Oceňují také zavedeného poskytovatele, u kterého se nebojí si úvěr vzít. Credit Limit si pochvalují také ti, kteří si nemohou sjednat klasický kontokorent u banky.

Credit Limit – kontakty

Poskytovatelem půjčky Credit Limit je společnost Ferratum Bank p.l.c. se sídlem na Maltě:

ST Business Centre
120 The Strand
Gzira, GZR 1027, MALTA

Zákaznická infolinka: 245 001 715 nebo 255 719 133
(pondělí – pátek 07:00 – 20:00, sobota 09:00 – 17:00, neděle 08:00 – 20:00)

E-mail: info@ferratumbank.cz

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.