Creditea – recenze, kontakt

Půjčka až 130 000 Kč

Úrok od 36 %, RPSN od 43,27 %

 • Předčasné splacení půjčky zdarma
 • Nulové poplatky za sjednání a zpracování
 • Doba splácení až 36 měsíců
Mám zájem o půjčku Creditea

Creditea půjčka je provozována společností Provident Financial s.r.o a spadá do mezinárodní skupiny International Personal Finance (IPF). Jedná se o online půjčku, ve které je možné získat až 130 000 Kč pro vlastní potřeby. Jak probíhá žádost u půjčky Creditea a jaké má Creditea recenze?

Creditea je online půjčka, která funguje podobně jako kontokorentní úvěr. Celý proces sjednání a čerpání půjčky je velmi jednoduchý, což je hlavním plusem tohoto úvěru. Jedná se navíc o půjčku bez poplatků předem, což klienti zajisté ocení.

Kontokorent patří k finančním produktům, které běžně poskytují téměř všechny české banky. Mezi banky poskytující kontokorentní úvěr patří např. Air Bank, Česká spořitelna, KB nebo MONETA Money Bank.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Půjčka Creditea nespadá pod mikropůjčky, jelikož nabízí úvěr ve výši až 130 000 Kč. Doba splatnosti je až 36 měsíců, což také není klasický parametr mikropůjček. Kdo tedy hledá rychlou půjčku či jiný krátkodobý úvěr, měl by se podívat spíše jinam.

Creditea je online půjčka, která funguje podobně jako kontokorentní úvěr.
Creditea je online půjčka, která funguje podobně jako kontokorentní úvěr.

Půjčka Creditea parametry

Půjčka Creditea může být definována jako finanční rezerva. Úvěr je poskytován v rozmezí od 3 000 Kč do 130 000 Kč. Doba splatnosti se pak pohybuje od 6 do 36 měsíců. Roční úroková sazba začíná na 36 %.

Společnost si nežádá žádné poplatky za zřízení nebo za čerpání. Předčasné splacení je také zdarma. Nejedná se o půjčku bez registru, protože při posuzování žádosti se prověřuje bonita klienta a nahlíží se do registrů. Rizikoví žadatelé tak na tuto půjčku nemusí dosáhnout.

Máte záznam v registru a chcete si půjčit? Porovnejte půjčky pro každého.

Tuto půjčku mohou získat nejen zaměstnanci, ale také důchodci nebo maminky na mateřské dovolené.

 • Výše úvěru: 3 000 Kč – 130 000 Kč
 • Doba splácení: 6 – 36 měsíců
 • Roční úrok: od 36 %
 • RPSN: od 43,27 %
 • Poplatky předem: ne
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka bez registru: ne
 • Možnost předčasného splacení: ano
 • Peníze na účtu: do 15 minut
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne

Součástí žádosti je i ověření příjmů. To se běžně dělá pomocí výpisu z bankovního účtu. Nejedná se tedy o půjčku bez doložení příjmů.

Creditea – žádost o půjčku a získání financí

Jak to u online půjček bývá, i žádost o půjčku Creditea probíhá velmi rychle a jednoduše. Žadatel nejprve začne s vyplněním online formuláře, který se skládá z několika částí. Nejprve je nutné vyplnit základní osobní údaje jako je jméno, příjmení, e-mail, rodné a telefonní číslo.

Dále je třeba vyplnit číslo občanského průkazu, místo narození a adresu trvalého pobytu. Poté je nutné vyplnit informace o příjmech a výdajích, splátkách a počtu vyživovaných dětí. Následně se zobrazí konkrétní údaje o tom, kolik si klient může půjčit.

Zde se zobrazí i individuální minimální měsíční splátka. Z maximálního nabídnutého úvěru si žadatel může vybrat, kolik peněz si chce půjčit. Může zvolit i částku nižší, než je nabídnuté maximum. Nakonec se zobrazí závěrečné shrnutí půjčky.

Poté bude na telefon žadatele odeslána SMS zpráva s kódem, který je třeba zadat do žádosti. Po zadání PIN kódu následuje prokázání příjmů žadatele. Existuje více možností, jak příjem prokázat. Je to možné buď skrz internetové bankovnictví či nahráním výpisu z bankovního účtu nebo daňového přiznání.

Poté následuje ještě žadatelovo ověření totožnosti. Žadatel o půjčku musí do systému nahrát dvě fotky, a to fotku občanského průkazu (z každé strany jednu) a fotku, na které žadatel drží svůj OP a je na ní vidět i žadatelův obličej.

Hledáte rychlý a zároveň spolehlivý nebankovní úvěr? Vyzkoušejte Kamali, jeden z nejvýhodnějších nebakovních úvěrů vůbec.

Podmínky pro sjednání půjčky

Stejně jako u ostatních půjček, i v případě Creditea půjčky je nutné splnit alespoň nějaké minimální požadavky. Jaké jsou podmínky pro sjednání této půjčky?

 • minimální věk 18 let
 • občanství ČR
 • vlastní bankovní účet
 • úvěruschopnost žadatele

Úvěruschopnost se posuzuje individuálně.

Creditea kalkulačka

V Creditea kalkulačce je možné nastavit si pouze požadovanou výši úvěru a dobu splácení. Na základě těchto dvou stanovených parametrů se žadateli vygeneruje jeho měsíční splátka. RPSN a další parametry se zobrazí až poté, co žadatel projde úvěrovou žádostí.

Je to z toho důvodu, že Creditea je půjčována na základě individuálního posouzení. Podobně fungují i kalkulačky různých agregátorů půjček. I ty jsou pouze ilustrační a slouží k tomu, aby žadateli našli konkrétní půjčku na základě individuálních požadavků.

Mezi agregátory půjček patří např. Čínská půjčka, Gejša půjčka nebo Půjčka Šikulka.

Úvěr Creditea je poskytován v rozmezí od 3 000 Kč do 130 000 Kč. Doba splatnosti se pak pohybuje od 6 do 36 měsíců.
Úvěr Creditea je poskytován v rozmezí od 3 000 Kč do 130 000 Kč. Doba splatnosti se pak pohybuje od 6 do 36 měsíců.

Provident Creditea

Provident je společností, která má finanční rezervu Creditea na starost. Půjčka Provident je nabízena ve výši 6 000 až 130 000 tisíc. S tímto úvěrovým objemem tedy spadá do kategorie půjčky 100 000 Kč. Doba splatnosti je 12 až 48 měsíců.

Provident nabízí první půjčku zdarma do výše až 16 000 Kč s fixní dobou splacení 4 měsíce.
Více o půjčce Provident zde >

U Provident půjčky je možné dostat peníze na účet do 7 dní. Klient si může sjednat Půjčku Provident s balíčkem Plus. V rámci balíčku lze získat peníze v hotovosti ihned. Balíček nabízí také ochranu před poplatky z prodlení a možnost využít splátkových prázdnin.

S balíčkem Plus je možné splácení v hotovosti a je možné sjednat i pomoc osobního finančního asistenta. K oběma variantám si pak klient může zřídit ještě Pojištění půjčky KOMPLEX. Půjčku Provident je možné sjednat zde.

Novým klientům je poskytována také Provident půjčka 10+1, která se vyznačuje velmi jednoduchými splátkovými podmínkami. Půjčku lze sjednat ve výši od 10 000 Kč do 30 000 Kč a splácení probíhá v 11 měsíčních splátkách – 10 splátek pokryje výši půjčky a jedna splátka slouží jako poplatek za poskytnutí půjčky.

Zaplo půjčka

Alternativu může tvořit půjčka Zaplo, která stejně jako půjčka u Provident nabízí první půjčku zdarma ve výši až 16 000 Kč. Zaplo půjčka zdarma se vyplatí v případě, že chce klient ušetřit na RPSN a úrocích. Více o půjčce Zaplo a jejích parametrech je možné dozvědět se na tomto odkazu.

Creditea recenze

Creditea zkušenosti se liší v závislosti na individuálních případech. Protože se jedná o poměrně nový produkt, Creditea recenze nejsou ještě tolik časté. Celkově je možné výhody této finanční rezervy spatřovat především v její flexibilitě.

Dále je možné pozitivně zhodnotit i rychlou výplatu peněz na účet a skutečnost, že se jedná i o půjčku pro důchodce nebo pro maminky na mateřské dovolené. Pozitivní je i to, že Creditea nevyžaduje žádné poplatky předem. Jasným negativem jsou však vyšší úroky.

V žádném případě se nejedná o půjčku v exekuci ani o půjčku bez registru a zástavy. Rizikoví žadatelé u této půjčky tak nepochodí. Creditea si prověřuje své potenciální klienty a z toho lze usoudit, že se jedná o opravdu spolehlivou společnost.

kalkulačkarecenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.