HomeCredit – půjčka, konsolidace, kontakt

Půjčka až 250 000 Kč

Úrok od 11,9 %

 • Celé vyřízení online z pohodlí domova
 • Společnost prověřená zákazníky
 • Možnost vyplacení hotově
Mám zájem o půjčku od Home Creditu

Home Credit je původem česká nebankovní instituce založená v roce 1997. Od roku 2017 je držitelem licence nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů od České národní banky. Aktuálně nabízí několik úvěrových produktů.

Poskytování finančních služeb funguje plně on-line, neexistují žádné pobočky Home Credit. Veškerou administrativu spojenou s vyřizováním půjček nebo jiných produktů člověk zvládne z pohodlí domova.

Nabízené produkty

Mnozí lidé mají Home Credit spojený především s nákupy na splátky, v současnosti toho však poskytuje mnohem více: spotřebitelské úvěry, půjčky na auta, konsolidaci půjček a kreditní karty.

Kompletní nabídka finančních produktů od Home Credit.
Kompletní nabídka finančních produktů od Home Credit.

Recenze Home Credit jsou veskrze kladné. Některé z nich dokonce hovoří o tom, že Home Credit nabízí nejvýhodnější a nejdůvěryhodnější úvěry v rámci nebankovního sektoru. Pravda je taková, že společnost má za sebou už poměrně dlouhou historii a stabilní zázemí. Jistota, že zájemce jedná se solidní společností, je téměř stoprocentní.

Home Credit půjčka

Tato flexibilní půjčka bez poplatků předem má podobu revolvingového úvěru. Skutečně je bez poplatků, zdarma je založení i vedení účtu. Půjčku může zájemce vyřídit on-line nebo telefonicky s pomocí dvou dokladů totožnosti. Home Credit půjčku lze sjednat prostřednictvím tohoto odkazu.

A jaké jsou konkrétní parametry Flexibilní půjčky?

 • Výše půjčky: 10 000 Kč – 250 000 Kč
 • Výše měsíční splátky: 3 000 Kč – 10 000 Kč
 • Úroková sazba: od 11,9 % p. a.
 • Sjednání a vedení účtu: zdarma

Při on-line způsobu sjednání zadává zájemce do webového formuláře důležité údaje, přičemž některé z nich se následně potvrzují s operátorem od Home Credit. Ke sjednání je zapotřebí občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Cizinci potřebují ještě povolení k trvalému pobytu na území ČR.

Po zjištění všech důležitých údajů zpracovává Home Credit pro klienta nabídku. Smlouva se následně zasílá k podpisu buď poštou nebo lze využít SMS podpis. Druhá varianta je ovšem podmíněna vlastním účtem v aplikaci Home Credit Správce financí. Peníze se klientovi posílají ihned po podpisu smlouvy.

Díky tomu, že se jedná o revolvingový úvěr, může zájemce čerpat půjčku opakovaně, a to bez nutnosti dalšího schvalování. Klient má stanovenou pouze minimální měsíční splátku. Sám si volí, jak vysoké splátky bude platit a jak dlouho, proto označení flexibilní. O půjčku lze zažádat v tomto odkazu.

Kalkulačka k flexibilní půjčce je dostupná na webových stránkách společnosti Home Credit.
Kalkulačka k flexibilní půjčce je dostupná na webových stránkách společnosti Home Credit.

Půjčka Home Credit je nabízena ve výši od 10 000 do 250 000 Kč a nepožaduje se při ní doložení toho, k čemu jsou peníze určeny – jedná se o půjčku bezúčelovou. Úroková sazba začíná na 11,9 % p. a.

Podrobnosti půjčky s konkrétními parametry si může každý zájemce zjistit prostřednictvím on-line kalkulačky na webových stránkách Home Credit.

TIP: Díky půjčce od Home Credit lze ve vybraných prodejnách a e-shopech nakupovat zboží na splátky. V rámci této nabídky lze zakoupit například nový iPhone na splátky od několika set korun měsíčně.

U společnosti Home Credit je možné sjednat také půjčku na mateřské.

Home Credit konsolidace

Konsolidace Home Credit zahrnuje sloučení stávajících půjček klienta, dluhů z kreditních karet, kontokorentů, leasingů a spotřebitelských nákupů na splátky. O konsolidaci lze zažádat prostřednictvím tohoto odkazu.

Počet zahrnutých půjček není omezený. Aby konsolidace mohla proběhnout, jsou zapotřebí některé doklady nebo dokumenty, zejména:

 • smlouvy k původním úvěrům
 • občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
 • výpis z běžného bankovního účtu
 • doklad prokazující výši příjmů
 • údaje o zaměstnavateli nebo o svém podnikání (přesný název, adresa, telefon, IČ)

Smlouva o konsolidaci se klientovi posílá poštou nebo e-mailem. Stačí ji podepsat a poslat zpět. Veškeré činnosti spojené s ukončením a vyplacením původních úvěrů si již na starosti bere Home Credit.

Splácet již jen jednu jedinou půjčku může klient bankovním převodem, složenkou nebo dokonce na terminálu Sazky.

Pakliže chce klient poslat mimořádnou splátku nebo předčasně splatit celou půjčku, měl by nejprve kontaktovat Home Credit prostřednictvím infolinky, kde mu sdělí podrobné informace k platbě. Jak mimořádná splátka, tak předčasné splacení je zdarma.

A jaké jsou konkrétní parametry nebankovní konsolidace Home Credit?

 • Rozsah konsolidace: 30 000 Kč – 600 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1 rok – 10 let
 • RPSN: od 10,3% p. a.
 • Maximální počet půjček: neomezeno
 • Doložení příjmu: ano
 • Vyřízení, vedení nebo předčasné splacení: zdarma

Vyřízení konsolidace je velmi snadné. O sloučení půjček lze zažádat online z pohodlí domova, tedy bez toho, aby zájemce musel někam chodit. Konsolidaci je možné sjednat na tomto odkazu.

Výši měsíčních splátek, RPSN, roční úrokové sazby a celkové splatné částky si lze orientačně spočítat v kalkulačce konsolidace Home Credit. Kalkulačka je dostupná na webových stránkách společnosti.

Kalkulačka konsolidace půjček je k nalezení na webových stránkách Home Creditu.
Kalkulačka konsolidace půjček je k nalezení na webových stránkách Home Credit.

Ke konsolidaci si zájemce může sjednat pojištění pro případ, že nebude moci půjčku splácet. V nabídce jsou dva pojistné balíčky Max+ a Max. Pojištění poskytuje Maxima pojišťovna, a.s.

Nabízeny jsou také různé doplňkové služby, díky nimž je možné odložit splátky, popřípadě změnit jejich počet nebo výši.

Financování auta od Home Credit

Financování auta od Home Credit umožňuje koupi ojetého vozu z vybraných autobazarů. Seznam těchto autobazarů se nachází na webových stránkách společnosti. Zakoupený vůz se následně hradí pomocí splátek.

Vyřízení nákupu auta na splátky je velice jednoduché a bez poplatků. Probíhá přímo s prodejcem na místě, není potřeba nikam chodit. Půjčit si člověk může i na levnější auta a motorky s cenou od 30 000 Kč, dále také na běžné osobní i užitkové vozy.

Koupit ojetý vůz na splátky je možné například v těchto autobazarech. Kompletní seznam je k dispozici na webu společnosti.
Koupit ojetý vůz na splátky je možné například v těchto autobazarech. Kompletní seznam je k dispozici na webu společnosti.

Ke sjednání je nutné předložit dva doklady totožnosti. K vyhodnocení, zda bude klient schopen částku splácet, pak také výpisy z bankovního účtu nebo doklady potvrzující zaměstnání a související příjem.

Splácet je možné bankovním převodem. Mimořádné splátky i předčasné splacení celého úvěru je zdarma.

S autem lze odjet ihned po vyřízení administrativy a uzavření úvěrové smlouvy s prodejcem aut. Spolu s úvěrovou smlouvou je vhodné uzavřít také smlouvu o havarijním pojištění a povinném ručení.

Kreditní karta Home Credit

Dalším finančním produktem od Home Credit je Šikovná karta. Jedná se o kreditní kartu, která nabízí mimo jiné řadu nadstandardních služeb:

 • asistenční služby (asistence k vozidlům, k domácnosti, zdravotní asistence, poradenství v právních oblastech)
 • jeden výběr měsíčně z jakéhokoliv bankomatu zdarma (běžně bývají výběry hotovosti z bankomatů skrze kreditní kartu velice drahé)
 • za nákupy získání 1 % z ceny zpět, v síti Premia dokonce 2 – 20 %
 • možnost využít kartu v rámci Google Pay

Prostřednictvím Šikovné karty je možné platit na internetu i v zahraničí. A jaké jsou parametry Šikovné karty Home Credit?

 • Bezúročné období: až 51 dnů
 • Úroková sazba při využití bezúročného období: od 0 %
 • Úroková sazba po bezúročném období: 26,28 %
 • Měsíční splátka: 4 % z dluhu (min. 400 Kč)
 • Poplatek za první výběr z bankomatu: 0 Kč
 • Měsíční poplatek za vedení karty: 59 Kč
 • Jednorázové odložení splátky: 199 Kč

Případná blokace karty, vydání náhradní karty, vrácení přeplatku na účet nebo vygenerování nového pin kódu je zdarma. Za odložení splátky si Home Credit účtuje 199 Kč.

Limity pro bezkontaktní platby a platby na internetu si lze nastavit prostřednictvím infolinky Home Credit.

Ke kreditní kartě Home Credit nabízí řadu užitečných asistenčních služeb.
Ke kreditní kartě Home Credit nabízí řadu užitečných asistenčních služeb.

Pokud bude klient využívat kartu k nákupům v síti Premia, náleží mu cashback až ve výši 20 % a navíc bez omezení výše bonusu. Díky věrnostnímu programu Premia lze ušetřit při nákupu oblečení, elektroniky, dovolené nebo třeba benzínu. Jaké obchody do sítě Premia patří je uvedeno na webových stránkách Home Credit.

Kromě Šikovné karty má Home Credit v nabídce také kreditní karty partnerů v rámci věrnostního programu Premia – například Tesco nebo Datart.

Nákup na splátky od Home Credit

Pokud se hovoří o společnosti Home Credit, nelze opomenout nákup na splátky. Zájemce jej může uskutečnit jak v kamenných obchodech, tak v mnoha e-shopech. Kompletní seznam prodejců se nachází na webu společnosti Home Credit.

Nakoupit na splátky je možné například v e-shopech Mall.cz, Datart nebo Electro World. Kompletní seznam prodejců lze nalézt na webu společnosti Home Credit.
Nakoupit na splátky je možné například v e-shopech Mall.cz, Datart nebo Electro World. Kompletní seznam prodejců lze nalézt na webu společnosti Home Credit.

Mezi e-shopy, v nichž lze nakoupit na splátky s Home Credit, patří například Mall.cz, Datart, Electro World nebo Jena nábytek.

Jak probíhá nákup na splátky v e-shopu? Stačí si vybrat zboží za alespoň 1 000 Kč a při dokončování objednávky zvolit platební metodu Nákup na splátky Home Credit. Dojde k přesměrování na web nasplatky.homecredit.cz, kde je nutné sjednat úvěrový účet. Cena nákupu bude odečtena z tohoto účtu a rozložena na jednotlivé splátky.

Nejnižší hodnota pro nákup na splátky v kamenných obchodech je 2 000 Kč, maximální cena omezena není. Pro nákup na splátky je třeba oslovit prodavače a vybrat si z nabízených variant splátek.

Pro nákup na splátky jsou potřeba následující dokolady:

 • občanský průkaz (+ druhý doklad totožnosti v případě online nákupu na splátky)
 • výpis z bankovního účtu
 • pokud je zájemce zaměstnanec nebo OSVČ, bude potřebovat také údaje o firmě (název, adresa, telefon, IČ)

Nakupovat na splátky s Home Credit mohou osoby starší 18 let, kteří disponují stálým zdrojem příjmu. Ten však nemusí být nutně ze zaměstnání, proto mohou nákupu na splátky využít například i důchodci.

Splácení probíhá prostřednictvím bankovního převodu, složenkou nebo na terminálech Sazky. Nákup je možné splatit předčasně, a to zcela zdarma.

Tesco půjčka

V kooperaci s obchodním řetězcem Tesco nabízí Home Credit Tesco půjčku. Jedná se v podstatě o revolvingový neúčelový úvěr až do výše 250 000 Kč. Zájemci jej mohou vyřídit online, po telefonu nebo přímo na stánku Tesco Finanční služby.

Půjčka je bez poplatků za vyřízení a doplacení. Zdarma jsou také mimořádné splátky.

Kamali půjčka

Home Credit zprostředkovává také půjčku Kamali, která je považována za nejvýhodnější nebankovní úvěr na českém trhu. První půjčka až do výše 15 000 Kč na 14 dní je poskytována zcela zdarma, poplatek u dalších půjček je pouze 33 Kč za každou tisícikorunu.

Mezi hlavní výhody této půjčky patří rychlost (žádosti jsou posuzovány již během 1 minuty), nízké poplatky a bezpečnost úvěru, kterou dokládá absence dozorčí doložky a zastropované sankce za pozdní splacení.

Mobilní aplikace na správu úvěrů

Společnost Home Credit na začátku roku 2019 zprovoznila novou Home Credit mobilní aplikaci pro správu kreditních karet, Flexibilní půjčky a úvěrů s opakovaným čerpáním. Zatímco u bank je internetové bankovnictví a mobilní aplikace na správu financí běžné, u nebankovních institucí tomu tak doposud není.

Mobilní aplikace od Home Credit splňuje veškeré bezpečnostní náležitosti. Přihlašuje se do ní bezpečnostním kódem nebo otiskem prstu.

Vývojáři této aplikace slibují další rozšíření funkcí, aby si jejím prostřednictvím klienti zařídili vše, co potřebují v souvislosti s vyřízením a následném splácením úvěru.

O společnosti

Home Credit od roku 2005 patří do skupiny PPF, jejíž součástí jsou i další hráči na finančním trhu – Zonky a Air bank. V roce 2010 se Home Credit dohodl na spolupráci s Tesco finanční služby a je také poskytovatelem půjček Kamali. Home Credit má sídlo v druhém největším městě ČR, čímž se řadí mezi půjčky Brno.

Během let se Home Credit vyprofiloval v jednoho z největších poskytovatelů úvěrů na světě. V současnosti působí kromě České republiky také na Slovensku, v Číně, Indii, Rusku či ve Spojených státech.

Kontakt na Home Credit

E-mail: info@homecredit.cz
Infolinka: 542 100 100 nebo 727 618 618 (pondělí až pátek od 8 do 17 hod., pro blokace karty nonstop)
Infolinka –⁠ Auto na splátky: 542 100 400 (pondělí až pátek od 8 do 17 hod)
WWW: homecredit.cz

Sídlo Společnosti:
Home Credit, a.s.
Nové sady 996/25
602 00 Brno

kalkulačkarecenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.