Home Credit – profil společnosti

Home Credit – profil společnosti

Nabízené produkty

Tesco půjčka

V kooperaci s obchodním řetězcem Tesco nabízí Home Credit Tesco půjčku.

Hypotéky

Refinancování

Home Credit konsolidace

Home Credit umožňuje sloučit až 8 různých úvěrů ve výši 30 000 až 600 000 Kč, a ušetřit tak na splátkách nevýhodných půjček. Dobu splácení si lze zvolit v rozmezí 12 až 96 měsíců a splátku v případě potřeby odložit. RPSN se u konsolidace Home Credit pohybuje od 10,3 % do 30,7 %.

Vyřízení, vedení i předčasné splacení je zdarma. Mezi výhody patří možnost sjednat úvěr online – klient smlouvu obdrží poštou a poté, co ji podepíše, ji jednoduše odešle zpět.

Pro schválení konsolidace je nutné doložit dostatečně vysoký příjem a dobrou platební historii. Dalšími podmínkami jsou plnoletost a trvalé bydliště na území ČR.

Kontokorent

Mobilní aplikace na správu úvěrů

Společnost Home Credit na začátku roku 2019 přišla s novinkou mobilní aplikace pro správu kreditních karet, Flexibilní půjčky a úvěrů s opakovaným čerpáním. Zatímco u bank je internetové bankovnictví a mobilní aplikace na správu financí běžné, u nebankovních institucí tomu tak doposud není. 

Mobilní aplikace od Home Credit splňuje veškeré bezpečnostní náležitosti. Přihlašuje se do ní bezpečnostním kódem nebo otiskem prstu. Vývojáři této aplikace slibují další rozšíření funkcí, aby si jejím prostřednictvím klienti zařídili vše, co potřebují v souvislosti s vyřízením a následném splácením úvěru.

O společnosti

Kontakt