Flash půjčka – recenze, kontakt

Půjčka až 100 000 Kč

Úrok od 12,26% p.a, RPSN od 13 %

 • Půjčky téměř pro každého
 • Peníze na účtě do 10 minut
 • Vysoké procento schválení
Mám zájem o Flash půjčku

Vedle známějších nebankovních společností poskytujících půjčky lze narazit také na neznámé subjekty. Jedním z ne tak proslulých společností je Flash půjčka, která klientům slibuje především rychlé vyřízení a vysoké procento schválených žádostí. Jaké jsou zkušenosti s půjčkou Flash? Je Flash půjčka podvod?

Flash půjčka je alternativou k bankovním úvěrům a nebankovním společnostem, které ne vždy půjčí každému, kdo o půjčku zažádá. Společnost poskytuje rychlé půjčky, které lze sjednat za pár chvil skrze online formulář.

Půjčka Flash se prezentuje jako půjčka opravdu pro každého. Jako své velké plus uvádí, že schvaluje vysoké procento žádostí. Společnost posuzuje bonitu klientů individuálně a ne tak precizně jako banky. Mezi podobné společnosti patří například Acema Credit, BB půjčka nebo CFIG půjčka.

Flash půjčka posílá peníze na účet do 10 minut.

Flash půjčka – parametry

Půjčka Flash je určena těm klientům, kteří v bance z různých důvodů nemohou úvěr získat. Nejčastěji je to kvůli záznamu v registru dlužníků nebo nedostatečného příjmu. Půjčku Flash můžeme zařadit mezi půjčky bez registru a půjčky bez příjmu.

Flash půjčka také poskytuje:

Nebankovní úvěry tohoto typu jsou však rizikovější, než se na první pohled zdá. Prezentují se sice jako výhodné a tvrdí, že půjčí každému. Obvykle však musí riziko svých půjček vyvážit vysokými poplatky.

Problémy se objeví také v případě, kdy klient nesplatí půjčku včas, což je pro klienty Flash půjčky, kteří nemají příliš vysokou bonitu, celkem běžnou praxí.

Jaké jsou deklarované parametry Flash půjčky?

 • Výše půjčky: 1 000 Kč až 100 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12 až 84 měsíců
 • Úroková sazba: od 12,26 % p.a.
 • RPSN: od 13 % p.a.
 • Doložení příjmu: ne
 • Kontrola registrů: ne
 • Ručení, zástava: ne
 • Způsob vyřízení: online

Půjčky Flash jsou rychlými úvěry, které přistanou na účtě už 10 minut po schválení žádosti. Výsledný verdikt ke své žádosti navíc vidí klienti za okamžik po odeslání formuláře na své obrazovce. Mezi rychlé půjčky patří také Simple půjčka nebo SOS půjčka.

Pro podání žádosti je potřeba splňovat několik podmínek. Ačkoliv se jedná o půjčku pro každého, někteří služeb Flash půjčky využít nemohou. Například nelze získat půjčku pro cizince.

Kdo může získat Flash půjčku?

 • lidé starší 18 let
 • občané ČR
 • osoby s pravidelným příjmem

Půjčka je bezúčelová. To znamená, že není potřeba dokládat, na co budou peníze využity. Zkrátka dlužník si může s penězi dělat, co uzná za vhodné. Podobně jako třeba u ReRum půjčky.

Flash půjčku lze využít jako půjčku před výplatou, případně na uhrazení začátku podnikání.

Flash půjčka – co potřebuji?

Pro získání Flash půjčky není třeba chodit nikam na pobočku a předkládat doklady o čemkoliv. Stačí jen vyplnit online žádost, která se neskládá z více než deseti kolonek určených pro osobní a kontaktní údaje.

Kromě toho, že o půjčku může zažádat pouze občan ČR starší 18 let, nejsou kladeny žádné speciální podmínky. Na webu společnosti je uvedeno, že je nutné mít pravidelný příjem, o jeho minimální výši již však řeč není. Ztížené to budou nejspíš mít také lidé v exekuci. Půjčku na exekuci se totiž nikomu poskytovat nechce.

Potřeba bude také disponovat vlastním bankovním účtem, jelikož společnost neposkytuje půjčky ihned v hotovosti, jako třeba Provident, se kterým si lze domluvit také hotovostní splácení úvěru.

Na počítadle se jednoduše nastaví výše půjčky, o kterou má klient zájem.

Flash půjčka – recenze, diskuze

Recenze na Flash půjčku jsou k dohledání pouze na webu společnosti. Zde získala půjčka poměrně dobré hodnocení. Flash půjčka je však méně známou půjčkou a nelze tak spolehlivě říct, zda se jedná o férové a bezpečné úvěry.

Zkušenosti s Flash půjčkou, které sdílejí zákazníci na jejich webu jsou vesměs pozitivní. Mnohé recenze na půjčku Flash zde zmiňují, že je společnost zachránila v situaci, kdy jim nikde jinde nechtěli půjčit. Bohužel však není jisté, zda jsou tyto recenze důvěryhodné.

Na internetu zatím chybí také autentické diskuze o Flash půjčce. Hodnocení si tak musí udělat každý sám. Stejný problém se týká i CashSpot recenzí a dalších nových půjček.

Zkušenosti s Flash půjčkou

Lidé se často ptají, zda je Flash půjčka podvod. Vypadá to, že tato společnost opravdu poskytuje úvěry téměř každému, takže se o podvod nejedná. Flash půjčka také disponuje licencí České národní banky a je pod jejím dohledem.

Její webové stránky však působí přinejmenším nedůvěryhodně. Nejsou zde uvedeny přesné údaje o úroku, RPSN, případně doby splatnosti. Klient se zde dočte pouze hypotetický příklad, který ovšem není vzorem smlouvy.

Ačkoliv se Flash půjčka prezentuje jako rychlá a výhodná online půjčka. Půjčit si peníze od takové společnosti je rizikovým krokem a rozhodně se tak vyplatí se raději poohlédnout po známých poskytovatelích úvěrů, kteří jsou ochotni půjčit i nebonitním klientům, avšak zároveň jsou průhlední a nepohybují se za hranou zákona.

Půjčky pro dlužníky mohou celou finanční situaci ještě zhoršit.

Flash půjčka – hodnocení alternativ

Alternativ Flash půjčky je dostatek. Jde o solidní nebankovních společností, které již působí na českém úvěrovém trhu několik let. Za tu dobu si získaly důvěru klientů a i když jde stále o rizikovější, a tím pádem i dražší produkt, není třeba se obávat, že se člověk setká s podvodem.

Mezi ověřené společnosti patří:

I u těchto společností si však klienti musejí dávat pozor na včasné splacení. Nestihnou-li úvěr včas splatit, následují zpravidla sankce, které dlužnou částku stále zvyšují. Proto je nutné si před zažádáním o úvěr vše dobře spočítat a ujasnit si svou finanční situaci.

Stále existuje možnost půjčit si od příbuzných, využít konsolidace dluhů nebo se obrátit na dluhové poradce, kteří ochotně poradí se správou dluhů nebo pomohou vyjednávat s věřitelem z pozice vyšší autority, jakou má například Člověk v tísni.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.