Simfina půjčka – recenze

Půjčka až 5 000 000 Kč

Úrok od 9 %, RPSN od 0 %

 • Doba splatnosti až 30 let
 • Půjčka bez registru
 • Ručení za úvěr nemovitostí
Mám zájem o Simfina půjčku

Společnost Simfina a.s. se od roku 2016 zaměřuje na nebankovní půjčky. Simfina půjčka je vhodná pro konsolidaci stávajících úvěrů či pro začátek podnikání. Nabízeny jsou krátkodobé i dlouhodobé půjčky. Splácet úvěr lze až po dobu 30 let. Jaké jsou na Simfina půjčku recenze?

Simfina nabízí rychlé nebankovní půjčky, které jsou vhodnou alternativou k bankovním půjčkám, které nemůže získat každý. Peníze na účtě může mít klient již do 24 hodin od zažádání.

Simfina a.s. má ve svém portfoliu produktů jak dlouhodobé, tak krátkodobé půjčky. Bohužel se nejedná o půjčky před výplatou, u Simfina a.s. si lze půjčit především vyšší obnos peněz. Půjčka je tak vhodná například i na vyplacení exekuce či konsolidaci úvěrů.

Pro půjčky před výplatou je vhodná Zaplo půjčka, kterou lze napoprvé získat zcela zdarma.
Více o Zaplo půjčce >

Jedná se zároveň o půjčku bez registru. Pro získání úvěru je z důvodu jeho nemalé výše nutné ručit nemovitostí. Maximální možná výše půjčky se odvíjí právě od hodnoty této nemovitosti, a to nejvíce 70 % její ceny.

Simfina půjčka parametry

Simfina půjčku lze získat již s 9 % úrokem p.a. Společnost zároveň uvádí, že RPSN začíná na 0 %. RPSN je důležitý ukazatel při půjčování peněz. Udává kolik procent z výše úvěru klient zaplatí společnosti Simfina navíc.

Výše úroku se však odvíjí od bonity klienta, tedy od jeho důvěryhodnosti a schopnosti splácet. Získat počáteční úrok 9 % tak nemusí být úplně snadné. Na rozdíl od P2P půjček, kde si žadatel může navrhnout úrok pro svou půjčku sám. P2P půjčky v Čechách poskytuje například Zonky, Bankerat či FinBee.

Parametry Simfina a.s. půjčky jsou následující:

 • Výše úvěru: 100 000 Kč – 5 000 000 Kč
 • Roční úrok: od 9 %
 • RPSN: od 9 %
 • Doba splatnosti: 1-30 let
 • Bez registru: ANO
 • Způsob ručení: nemovitost

Půjčku však nemůže získat úplně každý, i u této společnosti platí základní podmínky pro získání úvěru. Největším překážkou může být ručení nemovitostí. Ti, kteří žádnou nemovitost nevlastní, tak nemohou půjčku od Simfina získat.

Podmínky pro získání půjčky jsou následující:

 • více než 18 let
 • pravidelný příjem
 • vlastnictví vhodné nemovitosti
 • trvalý pobyt na území ČR

Nemovitost může být jakéhokoliv typu – rodinný dům, chalupa, pozemek či bytová jednotka.

RPSN začíná u Simfina půjčky na 0 %.

Simple Simfina půjčka

Simfina nabízí převážně dlouhodobé úvěry. K dispozici je však pro klienty ještě jeden speciální produkt. Jedná se o tzv. Simple půjčku, rychlou SMS půjčku před výplatou.

Její výše dosahuje maximálně 10 000 Kč. A čas na splacení je 30 dnů. Mikropůjčky nabízí i další nebankovní společnosti. Obvykle jsou nabízeny několikatisícové částky, které mají splatnost několika dnů. Jsou tak vhodné pro ty klienty, kteří potřebují rychlou hotovost pro neodkladné výdaje.

Například peníze ze Zaplo půjčky lze získat již do 15 minut na svůj účet.

Simple Simfina půjčka je rychlá půjčka před výplatou.

Simfina půjčka alternativy

Jako vhodnou alternativou pro Simfina půjčku mohou být některé nebankovní i bankovní společnosti.

Půjčka České spořitelny

Jako zástupce bankovních půjček skvěle poslouží Česká spořitelna, u které si lze půjčit až 1 milion korun s úrokem od 4,99%. Peníze lze navíc využít na cokoliv celé vyřízení je online a zdarma.

U České spořitelny lze získat až 1 milion korun.
Více o půjčce od České spořitelny >

Pro získání půjčky navíc není třeba ručit nemovitostí ani prokázat účel, jedná se tedy o neúčelovou půjčku. Splácet půjčku lze po dobu až 10 let.

Půjčka Provident

Půjčka od Provident je výhodnou nebankovní půjčkou, získat lze až 130 000 Kč. Jedná se o prověřenou půjčku se splatností až 48 měsíců. Pro nové klienty je zde připraven dárek v podobě první půjčky zdarma.

Provident nabízí první půjčku zdarma.
Více o půjčce Provident >

Peníze lze získat buď na účet nebo v hotovosti. Není problém ani hotově splácet. Roční úrok začíná na 6,21 %.

Půjčka Zonky

Zonky je jedním z nejznámějších poskytovatelů P2P půjček v České republice. P2P půjčky jsou obvykle levnější než tradiční bankovní i nebankovní úvěry. Půjčují zde lidé lidem.

U Zonky lze získat P2P půjčky s výhodným úrokem.
Zjistit více o Zonky půjčce >

Úroky u Zonky začínají na 2,99 % za rok. Půjčit si lze od 5 000 Kč až do 900 000 Kč. Záleží na důvěryhodnosti a bonitě klienta.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.