Unicredo – půjčka ihned na účet – recenze

Nebankovní P2P půjčka až 10 000 Kč

Úrok 25 %, RPSN od 2 505 %

 • Rychlá nebankovní půjčka na účet
 • Pevná úroková sazba
 • Snadná žádost online
Mám zájem o Unicredo půjčku

Unicredo půjčka od společnosti Unicredo System a. s. představuje nebankovní P2P půjčku s jednotnou délkou splatnosti a úrokovou sazbou. Výhodou je možnost obdržet půjčku Unicredo ihned na bankovní účet – úvěr tak přijde vhod zejména v případě nečekaných výdajů před výplatou. Jaké má Unicredo recenze?

Půjčka Unicredo System je stejně jako známější Zonky specifickým typem úvěru, tzv. P2P půjčkou. Od ostatních krátkodobých půjček, které jsou někdy nazývány mikropůjčkami, se však v zásadě neliší.

U Zonky si lze půjčit až 900 000 Kč s úrokem od 2,99 %. Sjednání půjčky trvá pár minut a probíhá plně online.
Mám zájem o Zonky půjčku >

Mezi další zprostředkovatele P2P půjček neboli úvěrů od lidí pro lidi patří například Skyloan nebo Prestito. Jejich cílem je nabízet výhodnější alternativu k mnohdy předraženým nebankovním půjčkám.

Půjčka Unicredo System

Unicredo půjčku je možné sjednat ve výši od 1 000 Kč do 10 000 Kč. Doba splatnosti je 25 dní a úroková sazba je pevná ve výši 25 %.

Půjčka od Unicredo System není nadále dostupná. Tabulka níže zobrazuje možné alternativy, mezi nimiž lze mimo jiné najít i několik půjček zdarma – bez úroků a poplatků.

Nevýhodou Unicredo půjčky je vysoká RPSN, která začíná na 2 505 %. Důvodem je vysoký poplatek za zprostředkování půjčky. O tomto poplatku jsou však zájemci o půjčku informováni ještě před vyplněním online žádosti.

Parametry půjčky Unicredo:

 • Výše úvěru: 1 000 Kč – 10 000 Kč
 • Splatnost: 25 dní
 • Odložení splátek: o 7 nebo 14 dní
 • Úroková sazba: 25 %
 • RPSN: od 2 505 %
 • Bez doložení příjmu: ne
 • Bez registru: ne
 • Bez ručitele: ano
 • Výplata: na bankovní účet

Doba splatnosti je u každé půjčky Unicredo System 25 dní. V případě potřeby je možné splátky odložit, a to o 7 nebo 14 dní. Odložení splátek je zpoplatněno.

Klienti mají zároveň možnost půjčku splatit předčasně, a to zcela zdarma. Cena za půjčku zůstane stejná, jako kdyby byla splacena v řádném termínu.

Půjčka od Zaplo je při první žádosti bez úroků a poplatků, peníze jsou navíc vypláceny do 15 minut od schválení na účet.
Více o Zaplo půjčce >

Mezi podmínky pro schválení úvěru patří schopnost splácet dluhy, proto dochází ke kontrole bonity – žadatel by neměl mít žádné nesplacené závazky a zároveň by měl disponovat dostatečným příjmem. Zájemci o půjčku, kteří tato kritéria nesplňují, mohou vyzkoušet online půjčky bez doložení příjmu nebo rychlé půjčky bez registru.

Žádost o Unicredo půjčku

Půjčka Unicredo System patří do kategorie půjček sjednávaných online. V úvěrové kalkulačce na webu společnosti stačí zadat výši půjčky a následně vyplnit požadované údaje. Splatnost je vždy 25 dní a úroková sazba 25 %.

Po odeslání žádosti už jen stačí vyčkat na její schválení. Jakmile je žádost vyhodnocena a schválena, vyplatí společnost Unicredo půjčku ihned na účet klienta.

Ti, kteří si nechtějí půjčit, nýbrž by raději zhodnotili své úspory, mohou s Unicredo investovat. Investorem se může stát každý občan České republiky starší 18 let. Registrační formulář je k nalezení na webu společnosti.

V případě jakýchkoli dotazů lze společnost Unicredo kontaktovat na zákaznické lince nebo e-mailem.

Podmínky půjčky Unicredo

Aby byla půjčka Unicredo schválena, je potřeba splňovat následující podmínky:

 • věk min. 18 let
 • dostatečný příjem
 • vlastní bankovní účet
 • příznivá úvěrová historie

Půjčka Unicredo System není určena osobám již zadluženým či dokonce v exekuci. Součástí procesu vyhodnocování žádosti je i kontrola bonity, proto je nutné mít pravidelný a dostatečně vysoký příjem.

O společnosti Unicredo System a. s.

Poskytovatelem Unicredo půjčky je společnost Unicredo System a. s., která byla založena v roce 2015 a následně zaregistrována u ČNB.

Unicredo System zprostředkovává P2P půjčky, jež jsou známější pod označením „půjčky od lidí“. Nabízí tak rychlou online půjčku těm, kteří potřebují finance navíc, a zároveň i příležitost k investování těm, kteří chtějí zhodnotit své úspory.

Unicredo – kontakt

V případě dotazů či problémů se splácením půjčky je možné společnost Unicredo kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Web: www.unicredo.cz
Telefon: +420 222 516 327
E-mail: info@unicredo.cz

Sídlo společnosti:
Sokolovská 366/84, Karlín
186 00 Praha 8

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.