Zaplo půjčka –⁠ recenze, diskuze, kontakt

Půjčka až 30 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • První půjčka zcela zdarma
 • Peníze do 15 minut na bankovním účtu
 • Žádné dokládání příjmů

 

Mám zájem o Zaplo půjčku

Zaplo půjčka představuje neúčelový nebankovní úvěr ve výši až 30 000 Kč. Její hlavní charakteristikou je rychlé a snadné sjednání a také RPSN 0 % v případě, že si klient půjčuje poprvé. O tom, zda se půjčku vyplatí sjednat, nejlépe vypovídají zkušenosti samotných klientů. Jaké má Zaplo Finance recenze? Lze se na tuto společnost spolehnout, nebo je lepší dát přednost jinému poskytovateli?

Společnost Zaplo Finance nabízí rychlé půjčky, které spadají do sféry mikropůjček. Peníze lze mít na účtě do 15 minut od schválení žádosti, která se podává online z pohodlí domova.

Zaplo poskytuje také dlouhodobý úvěr s názvem ZaploNaSplátky, v rámci něhož lze obdržet až 60 000 Kč do 24 hodin na účet. Dříve provozoval také oblíbenou Kimbi půjčku, v rámci které bylo snadné získat první půjčku zdarma.

Zaplo půjčka –⁠ první půjčka zdarma

Zaplo půjčka představuje rychlou online půjčku, kterou je možné sjednat ve výši 1 000 Kč až 30 000 Kč na dobu od 7 do 30 dní. Jedná se o půjčku bez doložení příjmu a zároveň o půjčku do 15 minut.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Z důvodu rychlého připsání peněz na účet je tento nebankovní úvěr často využíván jako tzv. půjčka do výplaty, například na uhrazení neodkladných výdajů. Její vyřízení je snadné a neobnáší žádné složité papírování, proto není třeba na peníze dlouho čekat.

Noví klienti mají Zaplo půjčku bez úroků a jiných poplatků. Díky tomu splácí pouze částku, kterou si skutečně půjčili. První půjčka zdarma může být sjednána až do výše 16 000 Kč na dobu až 30 dní. O tom, jaké má půjčka Zaplo zdarma recenze, se lze dočíst v dalších odstavcích tohoto článku.

TIP: První půjčku zdarma ve výši až 16 000 Kč nabízí také ViaConto.

U každé další půjčky jsou již účtovány úroky, které začínají na 279,83 %. Výše RPSN je u dalších půjček od 1 141,2 %. Nejedná se tedy o zrovna levnou půjčku, nicméně vyšší RPSN je pro nebankovní spotřebitelské úvěry typická.

Parametry Zaplo půjčky:

 • Výše půjčky: 1 000 Kč – 16 000 / 30 000 Kč
 • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • Úroková sazba: od 279,83 % p. a.
 • RPSN: od 1 141,2 %
 • Doložení příjmu: ne
 • Kontrola registrů: ano
 • Typ půjčky: nebankovní, neúčelová
 • Bez ručení: ano
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Způsob vyřízení: online
 • Způsob splácení: převodem na účet

Splatnost Zaplo půjčky, která činí od 7 do 30 dní, je za poplatek možné až o 30 dní prodloužit. Žádost o odklad splátek se podává prostřednictvím elektronického formuláře.

Společnost Zaplo Finance kontroluje bezdlužnost potenciálních klientů. Zaplo půjčka z tohoto důvodu není rychlou půjčkou pro zadlužené nebo půjčkou pro lidi v exekuci.

Půjčka Zaplo –⁠ zkušenosti, diskuze

Recenze Zaplo půjčky lze najít na různých webových stránkách věnujících se finančním produktům i na diskuzních portálech. Poměrně vášnivá diskuze o Zaplo půjčce probíhala například na dobře známém webu emimino.cz.

Díky Zaplo půjčce lze mít až 30 000 Kč do 15 minut na účtě. Stačí vyplnit online žádost a počkat na její vyhodnocení.
Více informací o Zaplo půjčce >

Podobně jako například recenze Fair Credit nejsou recenze Zaplo Finance jednoznačné. Někteří tuto půjčku označují za bezpečnou, jiní by si ji už nikdy nesjednali.

Uživatelé webu emimino.cz si v diskuzi o Zaplo půjčce stěžují zejména na vysoké úroky a riziko zabřednutí do dluhové spirály.

Recenze Zaplo půjčky na webu emimino.cz.
Recenze Zaplo půjčky na webu emimino.cz.

V souvislosti s výše uvedenou recenzí na Zaplo půjčku je třeba podotknout, že pokud si člověk není absolutně jistý, že bude schopen půjčku splatit v termínu, neměl by si ji za žádných okolností sjednávat. Úroky z prodlení jsou u půjček obecně vysoké a dluhová past na sebe nenechává dlouho čekat.

Spokojení klienti, kteří se do diskuze o Zaplo zapojili, chválí především rychlost poskytnutí. Zároveň rovněž upozorňují na to, že půjčku je nutné splatit včas –⁠ poté se není třeba obávat žádných problémů.

Recenze Zaplo půjčky na webu emimino.cz.
Recenze Zaplo půjčky na webu emimino.cz.

Diskuze na zmíněném webu přináší užitečné informace také těm, kteří hledají recenze Zaplo půjčky zdarma. Jak již bylo zmíněno, zdarma je první půjčka do 16 000 Kč, u každé další půjčky jsou již účtovány úroky.

Recenze Zaplo půjčky na webu emimino.cz.
Recenze Zaplo půjčky na webu emimino.cz.

Recenze Zaplo půjčky lze najít například i na portálu pujcko.cz. Komentáře klientů, kteří se rozhodli o své zkušenosti se Zaplo půjčkou podělit, jsou v tomto případě z větší části negativní.

Recenze Zaplo půjčky na webu pujcko.cz.
Recenze Zaplo půjčky na webu pujcko.cz.

Jako důvod nespokojenosti jsou mimo jiné zmiňovány časté telefonáty s nabídkami dalších půjček.

Jistě je třeba podotknout, že recenzi na Zaplo či jakoukoliv jinou půjčku napíše spíše člověk, který byl nespokojený. Zdá se, že problémy často plynou z nepozornosti při čtení smlouvy. Je skutečně nutné smlouvu prostudovat důkladně a obeznámit se se všemi podmínkami, zejména pokud jde o sankce při prodlení se splátkou.

I drobné půjčky mohou způsobit velké dluhy, exekuci či dokonce osobní bankrot. S tím je třeba počítat a případně zvážit, zda neexistuje například možnost půjčení financí od rodinného příslušníka.

O společnosti Zaplo Finance s.r.o.

Zaplo je součástí mezinárodní společnosti 4finance Group, která se specializuje na poskytování mikropůjček. V současnosti je k dispozici Zaplo půjčka až 30 000 Kč, Zaplo půjčka zdarma až 16 000 Kč a úvěr ZaploNaSplátky až 60 000 Kč.

Produkty společnosti Zaplo se sjednávají online a bez složitého papírování. Velkou výhodou je rychlost zaslání finančních prostředků na bankovní účet –⁠ peníze lze obdržet již během 15 minut od schválení žádosti.

Zaplo je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů a držitelem licence pro poskytování úvěrů od České národní banky.

Kontakt

Zákaznická linka: 225 852 311 / 800 399 399
Oddělení správy pohledávek: 800 999 966
Email: info@zaplo.cz

Sídlo společnosti:
Zaplo Finance s.r.o.
5. května 1746/22
140 00 Praha 4

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.